Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) Ramius válasza timcsi (#3899) üzenetére


Ramius
őstag

minek azt? csak energiahasználat :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#3902) timcsi válasza Ramius (#3901) üzenetére


timcsi
csendes tag

jaja,máshova szoktak ''összpontositani'' a férfiak :D

A vita nemesít... Végső esetben pedig ott a láncfűrész...

(#3903) Janoska26 válasza timcsi (#3902) üzenetére


Janoska26
addikt

ja, most konkrétan az iwiwre, apropó, aki itt van tessék bejelölni a PH-t, szégyen gyalázat milyen kevés ismerőse van :(( :DDD

(#3904) timcsi válasza Janoska26 (#3903) üzenetére


timcsi
csendes tag

én kérem szépen megtalálható vagyok ott a ph-sok közt :)

A vita nemesít... Végső esetben pedig ott a láncfűrész...

(#3905) Ramius


Ramius
őstag

Nekem meg cselesen nincs kiírva semmi becenév :D

mod: de azé a PH-t bejelöltem :D

[Szerkesztve]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#3906) Janoska26 válasza timcsi (#3904) üzenetére


Janoska26
addikt

tudom ;) És egy virtuális vállveregetés jár érte :DDD Én is ott figyelek köztük :))

(#3907) Integra


Integra
titán

fasza ez a pda-ról is van normális kezelőfelület végre, csak az a gáz, hogy nem tudom milyen lehet, mert nem enged azon a kezelőfelületen belépni, csak normálon... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3908) timcsi válasza Janoska26 (#3906) üzenetére


timcsi
csendes tag

köszi a válllapogatást,de legközelebb ne üss ekkorákat :D
most megyek és jól megleslek :)

A vita nemesít... Végső esetben pedig ott a láncfűrész...

(#3909) Ramius válasza timcsi (#3908) üzenetére


Ramius
őstag

te kukkoló ;]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#3910) Janoska26 válasza timcsi (#3908) üzenetére


Janoska26
addikt

Csak vigyázz mert sokkot kapsz a végén :U :B :DDD Na mentem haza, majd holnap visszatérek mint svájcinéger :DD :))

(#3911) timcsi válasza Ramius (#3909) üzenetére


timcsi
csendes tag

Oké,most jól lebuktam... :B

A vita nemesít... Végső esetben pedig ott a láncfűrész...

(#3912) timcsi válasza Janoska26 (#3910) üzenetére


timcsi
csendes tag

uhh...későn szóltál,már sokkot kaptam :D de azért megpróbálom valahogy feldolgozni :)
további szép napot.

A vita nemesít... Végső esetben pedig ott a láncfűrész...

(#3913) szandisas


szandisas
senior tag

érdekes dologra lettünk figyelmesek...
rákattintassz a kit ismerhetek gombra, bejelölsz valakit, Ő visszajelöl, és nincs közös ismerősötök :U úgy tudtam, hogy az ismerősök ismerőséből válogatja randomban az embereket...

másik: haverom mondta, hogy keressek rá egy névre +városra... nekem semmi eredmény nem volt, haverom meg tuána belinkelte az illető profilját :U

érdekes...

aláírás

(#3914) EQMontoya válasza szandisas (#3913) üzenetére


EQMontoya
veterán

eddig is tudtuk, hogy full bug az egész :)

Same rules apply!

(#3915) t1


t1
addikt

1DB MEGHÍVÓ VIHETŐ INGYÉÉÉÉÉÉ :)

[Szerkesztve]

(#3916) Integra


Integra
titán

''Add tovább -AntiJáték-

1. Menj az ''Ismerőseim'' linkre
2. Nézd meg ki a 23. ismerősőd
3. Töröld ki a f@szba!''

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3917) Baboon válasza Integra (#3916) üzenetére


Baboon
senior tag

Mért töröljem a biliard art klubbot? jó hely az, ott rendezik a magyar snooker bajnokságokat :D és még közel is van...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#3918) t1 válasza t1 (#3915) üzenetére


t1
addikt

senkisem :F

(#3919) Dilikutya válasza Integra (#3916) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ne add tovább...

Kedves felhasználók!

Ezúton szeretném a segítségeteket kérni,a rendszer tovább fejlesztése érdekében.Nyílván TI is észrevettétek,hogy az utóbbi időben a szolgáltatás sebessége lényegesen lassabb lett és sok funkció elérhetetlen.Ennek az az oka,hogy sok inaktív felhasználó van a rendszerben.Hogy kiszűrjük őket,a TI segítségetekre is szükségünk van.Kérjük küldjétek tovább ezt a levelet az összes ismerősötöknek.Az üzeneteket regisztrálni fogjuk és ezzel teljes biztonsággal meg tudjuk állapítani,hogy tényleg aktív felhasználók vagytok.Fáradozásotokat minden 66. után egy új meghívóval jutalmazzuk!Ezt az üzenetet küldjétek tovább minden ismerősötöknek minden 66. után egy új meghívót küldünk!Ha 3 héten belül nem külditek tovább ezt az üzenetet egy ismerősötöknek sem,akkor sajnos a kapcsolatotokat törölni kell a rendszerből,hogy így újabb meghívókat adhassunk!


Én az ilyeneket törölném...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3920) Integra válasza Dilikutya (#3919) üzenetére


Integra
titán

ja csak hogy keresed vissza
amúgy meg egyszerű lenne a dolog
mert a gépház kiírna az üzenőfalra
egy vagy két hónapos haladékkal mindenkinek egyszer az adott címre jelentkeznie kell etc...
aki meg nem jelentkezik be az repül
de ez a körlevél hiszti, hogy ennyi lúzer legyen még mindig..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3921) fokukac válasza Integra (#3916) üzenetére


fokukac
nagyúr

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3922) Dilikutya válasza Integra (#3920) üzenetére


Dilikutya
félisten

A visszakeresés egyszerű lenne, logolnak ezek úgyis mindent:). A hülyeség ott lapul ezúttal is, hogy megint az idióta userek terjesztik. Az aktivitást egyszerűen lehet nézni, a rendszer menti, ha valaki bejelentkezik, ezt bármelyik usernél te is megnézheted, gondolom admin szinten lehet eszerint is szűrni/keresni. Persze ilyesmit egy bölcsészhallgatónak vagy ruhaboltosnak nem kell tudnia, iwiw-tagságnál nem feltétel az adatbázisok lelkivilágának ismerete:). De a főoldalon számtalanszor volt már, hogy iwiw-híreket csak oda, illetve a blogba tesznek, ennek ellenére újra és újra előkerül újabb ilyen baromság.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3923) TrollBalint válasza Dilikutya (#3919) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én mondjuk a mai napig nem értem, ha valaki inaktív, az hogyan lassithatná a rendszert? :F

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3924) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ha volt már róla szó, akkor elnézést...
Pár napja (mikor volt az a biztonsáig frissítés, vagy mifene belépéskor), teljesen random lelövi magát az Explorer, ha fellépek az IWIW-re. Van, hogy a főoldalon, van, hogy mikor épp válaszolnék egy üznetere. Más egyéb oldallal ilyet nem tapasztaltam és az IWIW is teljesen véletlenszerűen lovődik le. Nincs valakinek ötlete, mi a fene lehet ez? :F

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3925) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#3924) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Spyware adware keresés ezerrel :R

(#3926) Janoska26 válasza Agyzuzo (#3924) üzenetére


Janoska26
addikt

Ja nekem is ezt csinálta, azóta a firefoxot nyomom ;)

(#3927) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#3925) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Thx a tippet brádör. :R
Spybot-ot használok, most nyomtam neki egy update-et meg újra immunizáltam, most fut a teszt, meglátjuk beválik-e. Kb. két-három hete csekkoltam utoljára, szóval lehetséges hogy valami kis genya felkúszott.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3928) Janoska26 válasza Agyzuzo (#3927) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem fog menni, én lefutattam minden retket és állandóan kivágott amikor olyan kedve volt, pedig még a 7-es explorert is felraktam az sem segített, max egy új winfos segíthet még rajtad :)

(#3929) Agyzuzo válasza Janoska26 (#3928) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nah, közben végzett a Spybot és egyedül abba kötött bele, hogy a Security Center ki van kapcsolva, szóval lehet hogy, tényleg nem az én készülékemben van a hiba. :D

Ezek szerint ha másnál is szarakodik, akkor remek ötlet volt ez a biztonsági frissítés IWIW-éknél, bravó. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3930) Dilikutya válasza TrollBalint (#3923) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az inaktív user is helyet foglal az adatbázisban, és ilyen méretű adatbázisoknál már, ahol van másfél millió user, tengernyi adattal, igen méretes dolgok gyűlnek össze, így időről időre kinövik az alattuk ülő vasat. Viszont ilyen módon egy általában aktív, de 5 perce tétlen user is épp ilyen mértékben lassít. Ha komolyan gyorsítani szeretnénk a rendszert, akkor az aktív userekre kell rászállni... folyamatosan különféle kérésekkel bombázzák a kiszolgálót, ezzel erőforrást vonva el, és közben még a sávszélességet is terhelik. Egy inaktívval ilyen gondok nincsenek.
;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3931) TrollBalint válasza Dilikutya (#3930) üzenetére


TrollBalint
addikt

én is valami hasonlóra, gondoltam. Hogy az inaktiv ott van a gépen, az aktiv, meg még nyüstöli is a szervert :)

de mindegy. mindig lesznek új emberek az iwiw-en, akik bedőlnek egy ilyennek...

[Szerkesztve]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3932) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Azt hol tudom megnézni, hogy kivel mikor vettük fel egymást ismerősnek?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3933) Apollyon válasza TrollBalint (#3932) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A rendszerüzenetek között. Ha esetleg még nem lettek törlődve.
De csak aki ismerősnek jelölt téged, fordítva nem. Máshol pedig nem tudod megnézni...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3934) TrollBalint válasza Apollyon (#3933) üzenetére


TrollBalint
addikt

ettől féltem :(
hát a rendszer üzeneteimet már régentöröltem :)

és ha kapcsolat létre jötte szerint listázom akkor is csak az adott oldal első és utolsó emberét irja ki :( gondoltam ha eltárolja, biztos meg lehet valahol nézni, ezek szerint nem :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3935) Sirpi válasza TrollBalint (#3932) üzenetére


Sirpi
senior tag

Azért ennél picit többet is lehet tenni. Menj at ''Ismerőseim''-re, és a felső keresőmenüben a rendezést állítsd ''kapcsolat létrejötte szerint''-re, majd keress egy jóízűt. A találati oldalakon ilyenkor jelzi tól-ig, hogy mikor lettetek ismerősök, másrészt a kontaktok eleve időrendi sorrendben vannak. Nyilván a rendszer a pontos dátumot is eltárolja, de azt nem tudtam kihámozni. Viszont azért ez is ad egy elég jó közelítést (nálam egy 24-es oldal kb. 2-3 hetet ölel fel).

Mod: Bocs, az előző hsz-ed nem olvastam el... De miért olyan fontos napra pontosan? :) Nekem végül is mindegy, hogy 2 éve, 3 hónapja és 17 napja, vagy 2 éve, 3 hónapja és 29 napja vettem fel valakit.

[Szerkesztve]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#3936) TrollBalint válasza Sirpi (#3935) üzenetére


TrollBalint
addikt

csak kiváncsi vagyok, mert van egy ismerősöm, akivel kb. akkor vettük fel egymást iwiw-en, mikor megismerkedtünk. De azóta még nem tudtunk személyesen találkozni, és kiváncsi vagyok, hogy hány hónap után fogunk. (De a hónapra sem emlékszem, hogy mikor ismerkedtünk meg :) )

kiprobáltam azért, hogy rendezem és rákeresek, de úgy nem ir ki semmit a dátumra vonatkozóan

[Szerkesztve]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3937) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet úgy meghívni valakit, h. utána törlöm vele a kapcsolatot?
Amennyiben igen, van egy felesleges meghívóm. :U

(Mennyire gáz, h. a kérés után több mint egy hónappal jön meg a meghívó, mikor már jó eséllyel idejét múlt lesz...)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3938) SN2O válasza Viktor0610 (#3937) üzenetére


SN2O
aktív tag

Lehet olyat, de a meghívott személy adatlapján továbbra is ott lessz, hogy ki küldte a meghívót!

(#3939) TrollBalint válasza Viktor0610 (#3937) üzenetére


TrollBalint
addikt

nekem is 1 hónap után jött csak meg, szerencse, hogy akkor úgy kértem, hogy lehet, hogy majd egyszer szükségem lesz rá. Azóta örizgetem :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3940) XSiGma


XSiGma
aktív tag

üdv ha valakinek esetleg lenne egy feleselges meghívója dobjon meg egy privivel előre is köszi

(#3941) Niki-Travi


Niki-Travi
csendes tag

Ha van valakinek egy felesleges meghívója énis nagyon megköszönném és örülnék egynek!
nikitravi@gmail.com

(#3942) rebel56 válasza Niki-Travi (#3941) üzenetére


rebel56
tag

Ki akarná, hogy egy travi adatlapján szerepeljen, mint aki a meghívót küldte neki? :Y

(#3943) heihachi válasza Niki-Travi (#3941) üzenetére


heihachi
addikt

Én ezt nem értem... Ha vannak ismerőseid, akkor azoktól kérjél. Ha meg nincsenek, akkor meg mi a ráknak Neked meghívó? Ha vannak ismerőseid, de senki nem hív meg, akkor vegyél egy doboz cigit, egy üveg tequilát, aztán ülj le a Dunaparton és gondolkozz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#3944) KrAt válasza Niki-Travi (#3941) üzenetére


KrAt
veterán

Elment egy meghívó :)

[Szerkesztve]

(#3945) lorcsi


lorcsi
veterán

kész, lezsibbadtam: :W

Kedves felhasználók!
>
> Ezúton szeretném a segítségeteket kérni,a rendszer tovább
> fejlesztése érdekében.Nyílván TI is észrevettétek,hogy az
> utóbbi időben a szolgáltatás sebessége lényegesen lassabb
> lett és sok funkció elérhetetlen.Ennek az az oka,hogy sok
> inaktív felhasználó van a rendszerben.Hogy kiszűrjük őket,a
> TI segítségetekre is szükségünk van.Kérjük küldjétek tovább
> ezt a levelet az összes ismerősötöknek.Az üzeneteket
> regisztrálni fogjuk és ezzel teljes biztonsággal meg tudjuk
> állapítani,hogy tényleg aktív felhasználók
> vagytok.Fáradozásotokat minden 66. után egy új meghívóval
> jutalmazzuk!Ezt az üzenetet küldjétek tovább minden
> ismerősötöknek minden 66. után egy új meghívót küldünk!Ha 3
> héten belül nem külditek tovább ezt az üzenetet egy
> ismerősötöknek sem,akkor sajnos a kapcsolatotokat törölni
> kell a rendszerből,hogy így újabb meghívókat adhassunk!

(#3946) tütüke válasza lorcsi (#3945) üzenetére


tütüke
tag

Ez már kb egy éve kering az iwiw rendszerében. Sajnos még mindig vannak olyanok, akik elhiszik és továbbküldik, lassitva ezzel is az amugyis is kifogásolni valo sebességű rendszert.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#3947) Pala válasza tütüke (#3946) üzenetére


Pala
veterán

Arról nem is beszélve, hogy a gépház világosan és egyértelműen közölte a nyitólapon, hogy semmilyen formában nem küldözgetnek körleveleket.

(#3948) piqla


piqla
őstag

Mas is latta a kezdolapon a ''pina'' linket, vagy csak nekem volt ekkora szerencsem?:DDD

Szereted az állatokat?

(#3949) timcsi válasza piqla (#3948) üzenetére


timcsi
csendes tag

Megnyugtatlak nekem is volt hozzá szerencsém :D Bár elég bután néztem ki a fejemből mikor megláttam...

A vita nemesít... Végső esetben pedig ott a láncfűrész...

(#3950) piqla válasza timcsi (#3949) üzenetére


piqla
őstag

Nem baj, azert bekuldtem a Subbanak es ki is raktak :C

Szereted az állatokat?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.