Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4851) AMD Power válasza Bibby (#4850) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig az van a főoldalon ha belépsz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4852) SPF


SPF
senior tag

Valakinél működik ez a törölt ismerős figyelése funkció? Nálam csak ennyi van: Ha valamilyen okbol nem sikerult az informaciokat letolteni az iwiw szervereirol, akkor pedig piros szaggatott keretet kap a sarga negyszog. Ez nem program hiba es nem kell miatta aggodni.
Valaki?

(#4853) G.Agoston


G.Agoston
csendes tag

Üdvözletem!

Hálásan megköszönném, ha valaki tudna küldeni nekem egy iwiw meghívót!

g.agoston@indamail.hu

(#4854) KrAt válasza G.Agoston (#4853) üzenetére


KrAt
veterán

Ment :)

(#4855) Winner_hun válasza SPF (#4844) üzenetére


Winner_hun
félisten

Működik. Ha valaki töröl, akkor piros lesz, oda kattintva kiírja, hogy ki törölt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4856) HardSanyeee válasza Winner_hun (#4855) üzenetére


HardSanyeee
őstag

nektek milyen törölt kapcsolat figyelőtök van? nekem teljesen más :U

(#4857) Winner_hun válasza HardSanyeee (#4856) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ami korábban lett linkelve. Ez a sárga piros nem az. Ezt még előtte tettem fel, egy ideje nem megy, azt hiszem a FF3 beta meg rc meg a greasemonkey inkompatibilitása tett neki keresztbe.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4858) SPF válasza HardSanyeee (#4856) üzenetére


SPF
senior tag

Neked milyen van?

(#4859) SPF válasza Winner_hun (#4855) üzenetére


SPF
senior tag

Nekem sárga, és piros szaggatott a széle. Ha odakattintok feljön egy új, rajta, hogy törölt kapcsolatok, de semmi más nincs ott...

(#4860) HardSanyeee válasza SPF (#4858) üzenetére


HardSanyeee
őstag

én ezt használom, ezt is innen linkelte be valaki és egyszerűen csak kiírja hogy hány törölt kapcsolatom van, semmi piros meg sárga cucc nincs benne:

(#4861) SPF válasza HardSanyeee (#4860) üzenetére


SPF
senior tag

A nevét is kiírja, mármint hogy ki törölt?

(#4862) HardSanyeee válasza SPF (#4861) üzenetére


HardSanyeee
őstag

igen, a 2. képen ezt fotóztam le.

(#4863) qdak válasza HardSanyeee (#4860) üzenetére


qdak
addikt

nekem nem hozza ki v nem találom :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4864) HardSanyeee válasza qdak (#4863) üzenetére


HardSanyeee
őstag

mit nem hoz ki? :U

(#4865) qdak válasza HardSanyeee (#4864) üzenetére


qdak
addikt

nem látom a törölt kapcsolatot pedig ma is volt 1 :U
felraktam be van kapcsolva a script :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4866) macikos


macikos
addikt

Na ne :W :W :W

Mit csinált már megint ez a qva iwiw-es banda? Elkezdték tömöríteni a nagyobb képeket vagy mi a f@szom? Ráadásul jó kockásra, hogy legalább jó sz@r legyen az összes.

Gratulálok, ezt megint megcsinálták.

(#4867) ZakRob válasza macikos (#4866) üzenetére


ZakRob
senior tag

Meg még ráadásul némelyik képet szét is húzza valamelyik irányban. :(((

(#4868) Winner_hun válasza SPF (#4859) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor lesz ott valami, hogy ha törölt valaki.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4869) Winner_hun válasza macikos (#4866) üzenetére


Winner_hun
félisten

Firefox + PicLens kiegészítő. Azzal jók a képek, a képek nézegetése is egy "élmény"

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4870) qdak válasza HardSanyeee (#4860) üzenetére


qdak
addikt

nem müködik nálam :( nem irt ki semmit pedig ma is 1 el kevesebb :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4871) HardSanyeee válasza qdak (#4870) üzenetére


HardSanyeee
őstag

de a script többi része működik? ki van írva hogy " iwiwTOOLS v2.1.3 (Greasemonkey) betöltve " ?

(#4872) qdak válasza HardSanyeee (#4871) üzenetére


qdak
addikt

Greasemonkey is enabled :U ez van kiirva

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4873) PazsitZ válasza qdak (#4872) üzenetére


PazsitZ
addikt

IWIWes oldalra lépve jobb klikk a greasemonkey ikonra és ott látszania kellene az iwiw TOOLS v2 scriptnek előtte egy pipával.
Ha nincs előtte pipa akkor kattints rá, hogy aktív legyen.
Ha meg se jelenik ( no script installed! ) akkor nincs feltéve a script.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#4874) macikos válasza Winner_hun (#4869) üzenetére


macikos
addikt

Igen, közben rájöttem, hogy a Firefox miatt van.

(#4875) qdak válasza PazsitZ (#4873) üzenetére


qdak
addikt

jobb also sarokban mindig ott a monkey fej és aktiválva van de semmi :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4876) Winner_hun válasza macikos (#4874) üzenetére


Winner_hun
félisten

Arra nem is gondoltam, hogy FF miatt lenne. Minden esetre azt a kiterjesztés érdemes feltenni szvsz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4877) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintetek miért van az, hogy az iWiW mobil oldalának címét csak a Vodafone- és Pannon ügyfelekkel iratják be a böngészőjükbe, a T-Mobile előfizetőknek más elérési módot ajánlanak itt.
Két eset lehet.
Egy: ... -nem írom le, mert a T-Mobile ügyfelek (vagyis majd fél Magyarország :D ) rámvetné magát, hogy mit is képzelek róluk, pedig ezzel csak az iWiW-et minősíteném.
Kettő: mivel sokan vannak, a saját kényelmük miatt kel nekik mindenféle üzeneteket küldözgetniük... :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4878) <NewL>


<NewL>
addikt

Új pontok/gombok/funkciók jelentek meg az iwiw-en! :)
A képek,üzenet küldése és a térkép mellett megjelent :
Vélemények általa,Vélemények róla
Ez most jött be,mert én most vettem észre.
Már írtam is egy pár véleményt :DDD

There's an app for that

(#4879) MaciG válasza <NewL> (#4878) üzenetére


MaciG
addikt

Ezt én is ma vettem észre ,de ennek mi a lényege? Ha én mondjuk egy XY személyről írok valamit, akkor azt ki látja? Mert ha csak ő akkor sok értelme nincs...

Jah és az mért van, hogy én el szeretnék hagyni egy klubbot (aki még ismerősként volt régen csak átalakították), de nem tudom mert nincs ott a "klubb elhagyás" gomb :F

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#4880) Timocicu válasza MaciG (#4879) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Jah és az mért van, hogy én el szeretnék hagyni egy klubbot (aki még ismerősként volt régen csak átalakították), de nem tudom mert nincs ott a "klub elhagyás" gomb :F

Én úgy csináltam, ezt a kilépést, :U hogy rámentem a klubbokra fent, majd klubtagságaim, kiválasztod a megfelelőt, amit törölni szeretnél, rákattintasz, ott találsz két lehetőséget: jelentem vagy kilépek. Tudok bonyolultabb megoldást is :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4881) Timocicu válasza MaciG (#4879) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ezt én is ma vettem észre ,de ennek mi a lényege? Ha én mondjuk egy XY személyről írok valamit, akkor azt ki látja? Mert ha csak ő akkor sok értelme nincs...

Próbáltam nézegetni az ismerőseim között, de senkinél nem látok sem általa írt, sem róla írt véleményt. Ha rámész viszont, nekem úgy tűnik, hogy ez mindenki számára látható lesz. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4882) Timocicu válasza Timocicu (#4881) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hoppá! :Y

Pár perce írt az egyik ismerősöm egy másikról véleményt! :K Az üzenőfal alatt, de a függő kapcsolatok fölött, szóval a kettő között :B jelent meg a vélemény nekem :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4883) MaciG válasza Timocicu (#4881) üzenetére


MaciG
addikt

Hát, sok értelme nincs, akkor már inkább az ,mint myvip-en, hogy a képekhez lehet kommentelni.

BANZAII

(#4884) nemma válasza MaciG (#4883) üzenetére


nemma
addikt

Egyetértek, szerintem is felesleges és béna, meg tele is lesz szeméttel, a fél ország úgyis csak azt fogja írni, hogy: aranyos:) :U

(#4885) MaciG válasza nemma (#4884) üzenetére


MaciG
addikt

Nekem már most sok ideig kell lefele húzni a képernyőt :DDD Nem lehet valahogy "becsukni"? :F

BANZAII

(#4886) BITBOYS válasza Timocicu (#4882) üzenetére


BITBOYS
addikt

Lesznek vélemények, én ma kaptam párat :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4887) Integra


Integra
titán

bírom ezt az oldalt
mikor valaki törli magát az oldalról vagy szimplán kapcsolatot bont meg, továbbra se küld róla emailt...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4888) MaciG


MaciG
addikt

Tényleg, iwiw-en van pH-s klub? Kereső nem dobja ki, de ez semmit se jelent :DDD

BANZAII

(#4889) Daemon09 válasza MaciG (#4888) üzenetére


Daemon09
őstag

Azt már kerestem én is. Van valami pH!-s valami, de csak egy ismerőse van.

(#4890) BITBOYS válasza Integra (#4887) üzenetére


BITBOYS
addikt

lehet nem véletlen. emil cím alapján se lehet keresni sajnos.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4891) Integra válasza BITBOYS (#4890) üzenetére


Integra
titán

azért igazán illene, hogy aki a listámban van és törli magát, arról küldjön egy értesítőt, hogy legalább én mint ismerőse tudjam...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4892) kew


kew
senior tag

titeket is kidobál lejárt session miatt fél perc után a wiw? :) vagy csak engem tisztel meg ezzel? :U

(#4893) MaciG válasza kew (#4892) üzenetére


MaciG
addikt

nekem be se jön :W

BANZAII

(#4894) littlelion21


littlelion21
addikt

Miért ilyen szar ez a ***** iwiw?!

Tök mindegy hova kattintok, jön a kezdőlap,h letelt a biz. időkorlát...
De még a képeknél!!!! Nem lehet megnézni, mert beadja ugyanezt a hülyeséget, egy képméretű ablakban, de persze nem arányosan lekicsinyítve, hanem csak egy részletét...

Komolyan:ezért a szarkupacért valaki pénzt is kap?

(#4895) AMD Power


AMD Power
titán

Még mindig nem jó ez a kurv* IWIW!!! :W

Nem tudok képet feltölteni a francos klubba. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4896) littlelion21 válasza AMD Power (#4895) üzenetére


littlelion21
addikt

Lassan a káromkodós meg az iwiw-es topic-ot össze lehetne vonni...

(#4897) Morris válasza littlelion21 (#4894) üzenetére


Morris
veterán

nyugi nekem ugyanezt csinálja. de szerintem a "vélemények" miatt van, mert írták, hogy fagyásokat produkál...
tiszta vicc :F

(#4898) AMD Power válasza littlelion21 (#4896) üzenetére


AMD Power
titán

De ha 1x nem jó. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4899) Timocicu válasza Daemon09 (#4889) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Én is csak ezt találtam meg. Pedig nem lenne rossz, összegyűjteni a PH-sokat. Lennénk jó páran. Ha nem csinálja meg senki én szívesen bevállalom :B Persze, ha többen is jó ötletnek tartanátok és lenne rá igény ! :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4900) BITBOYS válasza Integra (#4891) üzenetére


BITBOYS
addikt

Totál igazad van. Én legalább ennyire hiányolom az email cím szerinti keresést.
Azért gondolom, hogy nem véletlen ezek hiánya, mivel már jó pár éve fejlesztik az oldalt...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.