Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3501) bbchris válasza koob (#3493) üzenetére


bbchris
senior tag

Hát akkor ideje hogy kioszd pár PH-s emberkének , nekem is PH-s emberke adta és jólesett . Mégeccer ezer köszönet KrenAtesznek a szívességéért .

(#3502) koob válasza bbchris (#3501) üzenetére


koob
senior tag

ha nem osztom ki visszaszáll:)

(#3503) bocX válasza Beerwolf (#3500) üzenetére


bocX
tag

egyetértek. nekem annyi a véleményem erről, hogy hát legyen fanclub, de nem kellene neki profilt csinálni (az télleg értelmetlen), sokkal értelmesebb lenne ha nyitnának egy fórumot erről, és oda akkor rendesen lehet irni is....

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#3504) KrAt válasza bbchris (#3501) üzenetére


KrAt
veterán

Nincsmit :)

Hamarosan kérek majd megint, ha lesz, megint felajánlom :)

(#3505) siskin válasza KrAt (#3504) üzenetére


siskin
tag

Pont ilyen jóakaró emberkékre gondoltam mint KrenAtesz,amikor kértem valkitől egy iwiw meghívót (#3497) ;)

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#3506) VIPowER válasza KrAt (#3504) üzenetére


VIPowER
senior tag

Szia. Az új Prosectura megvan már neked?

(#3507) Ba.G válasza Avalon (#3485) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Egyetértek. hajnali 3 és hegyed 4 között talán eléri a 9600-as modem sebességét (chello classiccal nézném), egyébként vagy hosszú perceket homokórázik, vagy ''az oldal nem elérhető''. Gratula, T-com, ezért aztán érdemes volt beruházni! (Hajrá Montenegro! :)) )

[Szerkesztve]

(#3508) Beerwolf válasza bocX (#3503) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Az mondjuk szvsz is értelmesebb lenne...

(#3509) Avalon válasza Ba.G (#3507) üzenetére


Avalon
tag

Mondjuk azért az is igaz, hogy már így is félelmetes hardver van mögötte, és viszonylag folyamatosan fejlesztik, most éppen a képfeltöltő/tároló/cahcelő szervert cserélték/fejlesztették. Azért majd 1,7 millió felhasználóval, és az általuk generált napi x oldalletöltéssel számolva ez a lassúság akár még érthető is lehet. Én is szentségelek folymatosan, de a TCom nélkül már valószínüleg nem is állna a lábán az iWiW. Mondjuk ha huzamosabb ideig ilyen lesz, akkor már én is morci leszek. :(((

(#3510) siskin


siskin
tag

Köszönet R.Csabinak a meghívóért! :R :R :R

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#3511) wildrain


wildrain
addikt

Sziasztok!

Meghívóval kapcsolatban: ha igénylek egyet, és regisztrálják a kérésemet, kábé mennyi idő, amíg fel is használhatom?

(#3512) KrAt válasza VIPowER (#3506) üzenetére


KrAt
veterán

Tessék? :) Ezt nemértem :)

(#3513) Avalon válasza wildrain (#3511) üzenetére


Avalon
tag

Változó, nekem 3 hét volt, de egy ismerősömnek másfél hónapja nem jött meg. Attól függ hányan várnak rá. Egy hónapot mondtak az iwiw-sek körülbelüli időre.

(#3514) Dictator^ válasza wildrain (#3511) üzenetére


Dictator^
veterán

1 honap lenne amig felhasználhatod, és arra figyelj a felhasználása után megint 1 honap mulva kérhetsz ujjat.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3515) VoDaFoNe válasza Viktor0610 (#3492) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

drága. meg akartam hívni gy embert és így kértem meghívót. utána minden hónapban kapok egyet amit már nem kérek. érted? ^^

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3516) wildrain válasza Avalon (#3513) üzenetére


wildrain
addikt

Köszi, akkor jól sejtettem, hogy még várhatok egy darabig. :)
Most vettem csak észre, hogy kérni kell a meghívót, eddig azt hittem, hogy időnként automatikusan kapok egyet-egyet. :U

(#3517) Avalon válasza wildrain (#3516) üzenetére


Avalon
tag

Gyanítom ez egyenlőre édes álom marad. Automatikus korlátlan instant meghívó. :D

(#3518) wildrain válasza Avalon (#3517) üzenetére


wildrain
addikt

Az azért más, mint amire én gondoltam. Én azt hittem, hogy ha úgy gondolják, adnak egyet-egyet automatikusan (de nem korlátlanul!). Mint pl. a bithumenen van a meghívózás. Ugyan most ott éppen áll a meghívás, de egyébként az adatforgalomtól függően kapja az ember a meghívókat.

(#3519) y2k


y2k
csendes tag

Sziasztok!

Ha van valamelyikőtöknek felesleges meghívója és tud küédeni, légyszíves küldjön a címemrem Nagyon megköszönném, fontos lenne.

Üdv: Tom

(#3520) Kidus válasza y2k (#3519) üzenetére


Kidus
őstag

Megy. Pont van egy folos. :)

Assuming Control

(#3521) VIPowER válasza KrAt (#3512) üzenetére


VIPowER
senior tag

Szegény ember kézzel nőz! Ez egy Prosectura szám címe. Ebből arra következtettem hogy Prosecturát is hallgatsz, és kiváncsi voltam milyen az új album. De ezekszerint tévedtem.

(#3522) KrAt válasza VIPowER (#3521) üzenetére


KrAt
veterán

Jaa neeem :) Az együttest ismerem, de nem ilyen mélyen :B

(#3523) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

a Legújabb:D :
Kedves felhasználó!
Utálom ezeket a marhaságokat de már a meghívóért is megéri...
Ezúton szeretném segítségedet kérni , a rendszer, tovább fejlesztése érdekében. Nyílván te is észrevetted már, hogy az utóbbi időszakban a szolgáltatás sebbesége lényegesen lassabb lett, illetve sok funkció nem elérhető. Ennek az az oka, hogy sok inaktív felhasználó van rendszerben. Ezek sajnos az aktív felhasználóktól veszik el az amúgy is szűkös erőforrást.
Hogy kiszűrjük ezeket a TE segítségedre is szükségünk van.
Kérjük küldd tovább ezt a levelet az összes ismerősödnek. Az üzeneteket regisztrálni fogjuk, és ezzel teljes biztonsággal meg tudjuk állapítani, hogy tényleg aktív felhasználó vagy.
Fáradozásodat minden után egy új meghívóval jutalmazzuk.
Ezt az üzenetet küldd tovább minden ismerősödnek! Minden 66. után egy
meghívót küldünk! Ha 3 héten belül nem küldöd tovább ezt az üzenetet egy ismerősödnek sem akkor sajnos a kapcsolatodat törölni kell a rendszterből, hogy így újabb meghívókat adhassunk!

(#3525) Beerwolf válasza Kalandor (#3524) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ez nagyon nagy:DDD

[Szerkesztve]

(#3526) lorcsi


lorcsi
veterán

(#3527) AMD Power


AMD Power
titán

Ezt nem hiszem el! Küldtem megint egy meghívót az IWIW-ról egy vipmailos címre! Megint nem kapték meg! Jó az e-mail cím , el is küldte az IWIW de a címre sohasem jött meg! Ez már 4-5-ik ilyen eset! És nem csak a vipmail-ra igaz ez! :((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3528) EQMontoya válasza Kalandor (#3524) üzenetére


EQMontoya
veterán

ez enyhén szólva is LOL

Same rules apply!

(#3529) AMD Power válasza AMD Power (#3527) üzenetére


AMD Power
titán

Megjött! Bár lehet ,hogy csak azért mert írtam a vipmail supportjának!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3530) Jégkokó válasza lorcsi (#3526) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ez nagyon komoly :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3531) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Emberek!

Rajtam kívül tényleg senkit nem háborít fel, hogy a magát a világ egyik legnagyobb távközlési cégeként definiálló vállalat által működtetett weboldal délután 4 és este 10 óra között kritikán aluli ''működést'' mutat?

Aquila non captat muscas.

(#3532) koob válasza Hegyirabló (#3531) üzenetére


koob
senior tag

mit vársz egy béta verziótól?

(#3533) bbchris válasza Beerwolf (#3523) üzenetére


bbchris
senior tag

És ez igaz is ?! SZerintem nem .

(#3534) Avalon válasza Hegyirabló (#3531) üzenetére


Avalon
tag

Ah, ne is törődj vele, hozzá lehet szokni. :D

Egyébként meg fejlesztik folyamatosan, de itt enm elég az, ha veszel bele +512Mb RAM-t. Reménykedjünk, hogy egyszer majd hibátlan (és gyors) lesz 7/24. :U

(#3535) ByB válasza Avalon (#3534) üzenetére


ByB
addikt

Csak nekem nem müxik, vagy másoknak sem jön be a lap? :F

(#3536) AMD Power válasza ByB (#3535) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem se jó! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3537) Beerwolf válasza bbchris (#3533) üzenetére


Beerwolf
senior tag

persze hogy nem...

(#3538) Chili7 válasza ByB (#3535) üzenetére


Chili7
őstag

Nekem tök gyorsan bejött!

(#3539) mongi


mongi
senior tag

Ha valakinek lenne egy feles meghívója és fel tudná áldozni, akkor kérem küldje el az: ajudaspriest@citromail.hu email címre. Előre is köszönöm. :R
üdv
mongi

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#3540) Winner_hun válasza mongi (#3539) üzenetére


Winner_hun
félisten

küldtem;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3541) Csepy


Csepy
őstag

Kértem egy ismerősnek meghívót, de közben kapott mástól. Még 15 napig fel tudom használni. Ha valakinek szüksége lenne rá, pü-ben keressen meg és megkapja!

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#3542) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Szoktátok használni a kedvmutatót? ill. mia véleményetek róla?

[Szerkesztve]

(#3543) mongi válasza Winner_hun (#3540) üzenetére


mongi
senior tag

:R köszönöm :R

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#3544) uratti


uratti
tag

sztem nem valami nagy szám először jó volt mint minden ujdonság de mostanság elég ratyi mindenki mindenkinek ismerőse akar lenni, bevallom én is fenn vagyok de annyira nem tud lefoglalni,mint sztem egyeseket, ismerek olyakat akik élnek halnak ha meg jelölhetnek valakit!

Aláírtam

(#3545) Beerwolf válasza uratti (#3544) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Sajnos ez így megy, már az iWiWezők kb.70%-a csak ismerősgyüjtésre használja, s hogy elmondhassa magáról hogy hú nekem 450 ismerősöm van én vok a király... :(

(#3546) Winner_hun


Winner_hun
félisten

XML-feldolgozási hiba: xml deklaráció külső entitás kezdetétől eltérő helyen
Hely: http://iwiw.hu/pages/main/index.jsp
244. sor, 10. oszlop:</script><?xml version=''1.0'' encoding=''UTF-8''?>
---------^

Aha:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3547) tiv61us válasza uratti (#3544) üzenetére


tiv61us
őstag

nekem meg az a halalom, hogy szinte semmit nem arul el az adatlapja
se foto se semmi
vagy a kutyajat latokm
hat en tenyleg azert jovok fel, es regisztraltam, hogy regi ismerosoket talaljak
de ezek az adatlapok...
Kovacs Jozsefne
se szultesi ev, se nev
se iskola se melohely
se semm
hat ez nem tarskereso, hanem ismerosmegtalalo
mi a tokomnek regisztral ug, hogy nem tudom kitalalni ki az
ah faxom kivan
persze azert talaltam nehany regi iskolatarsat, aki normalis adatlappal feljott es az jo
de a ki nem kaarja megmutatni magat, az ne regisztraljon
igy gondolom
na az meg egy hulyeseg, nekem is jott egy miskolci srac, hogy nem ismerelek de te lennel a 300-ik
Ki a kutyat erdekili
mindenesetere ma megint talaltam egy gimnaziumi osztalytarsamat es ez jo

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3548) Viktor0610 válasza tiv61us (#3547) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem is egy foxi a képem... :U :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3549) tiv61us válasza Viktor0610 (#3548) üzenetére


tiv61us
őstag

vartalak csut pentek
ma ne is keress , melo, aztan 2 focimeccs
kedd szerda megint off,ha gndolod keress...
az nem baj ha rajta van a kutya is vazze, de hogy nem tudom ktalalni ki az a ki fent van akkor minek van fent :F

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3550) Viktor0610 válasza tiv61us (#3549) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az mondjuk, valóban gáz...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.