Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3602) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem küldeni eggy meghívót iwiwre?

(#3603) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Elég fura dolgot vettem most észre :F
kb: 2 hete kaptam meghívót azt el is küldtem, azzal beregisztráltak, utánna írták hogy csak xx napon belül kérhetek megint, mostmeg lépek fel iwiw-re és látom, hogy van meghívom, de egyáltalán nem is kértem :F
Volt már ilyen valakinek? elég érdekes..

(#3604) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Akinek kell a meghívó jelentkezzen pü-be! A leggyorsabb ember kapja, feltéve h mihelyt hozzá jut kitöröl az ismerősei közül. :)

(#3605) Dictator^


Dictator^
veterán

Opera
Version
9.20
Build
8713

eddig ment iwiwen az üzenetküldés, most meg felugrik 90-100%osra a procihasználat és kifagy a böngésző...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3606) degu válasza gregorik (#3598) üzenetére


degu
senior tag

...Hat Te nagy fazon vagy! :DDD
En mar rajottem,hogy EZT nem szabad! :( Az ugy szep,ahogy volt!Ne bolygassuk! :R
/Telleg! Nem tud valaki kuldeni egy meghivot? Szeretnem megnezni mi van az exxeimmel! :DDD :D :DD /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#3607) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Hát akkor ittlennék, mint senior tag, és beállok a meghívókuncsorgók közé :)
Sose gondoltam volna :D
De most tényleg elég nagy szükségem lenne rá, és az ismerőseimnek sajnos nincs.
Ha egészen véletlenül valakinek lenne egy felesleges... Ugyan dobjon már meg... Kitörlöm az imserőseim közül igérem :)
Ja,ne erre a mail címre, majd azt megadnám...
Köszönöm...

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#3608) Cyberslider válasza Cyberslider (#3607) üzenetére


Cyberslider
őstag

Már nem kell.... lefújva :)

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#3609) koob válasza Cyberslider (#3608) üzenetére


koob
senior tag

akkor ápolnám,
akinek van most és megosztaná az priviben kérem keressen meg hogy megadhassam a mailcímet
:R

(#3610) Oliverda


Oliverda
félisten

Nincs valakinek véletlenül egy bennfentes ismerőse az iWiW-nél? :B

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3611) EQMontoya válasza Cyberslider (#3607) üzenetére


EQMontoya
veterán

febr 15.én kértem, azaz ma. Nemsokára lesz sztem.

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#3612) tkazmer válasza Oliverda (#3610) üzenetére


tkazmer
addikt

Ha a t helyett egy másik pályázó veszi meg, talán lenne....de így sajnos :O

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3613) Oliverda válasza EQMontoya (#3611) üzenetére


Oliverda
félisten

Átadni már nem lehet meghívót ha jól tudom. Jól tudom? :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3614) PazsitZ válasza Oliverda (#3613) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem lehet átadni, max ha más (ilyen kéregetések esetén) hívja meg az ismerősődet, ami viszont a kezdeti célját elveszi az iwiw-nek. Persze bizonyos szempontból már rég kihalt az az eredeti cél, célkitüzés, egyesek jótékony tevékenysége miatt. Bár ez párszor már ki lett fejtve,

- http://pazsitz.hu -

(#3615) EQMontoya válasza Oliverda (#3613) üzenetére


EQMontoya
veterán

jól.

Same rules apply!

(#3616) Viktor0610 válasza PazsitZ (#3614) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már két ismerősömet hívták meg mások, mert a ''kedves'' iWiW képtelen megküldeni az ezer éve kért meghívómat... :(

(Ezúton is köszönöm nekik közreműködésüket!!! :R )

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3617) aXXon válasza Oliverda (#3610) üzenetére


aXXon
senior tag

Miért? Priviben keress meg, vagy vegyél fel msnre :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#3618) aXXon válasza Viktor0610 (#3616) üzenetére


aXXon
senior tag

Nekem egy hónap alatt küldték meg, most egy hónapig nem kérhetek újabbat... A régi rendszer jobb volt, ott mindig tele voltam meghívóval :(

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#3619) koob válasza koob (#3609) üzenetére


koob
senior tag

még nincs lefújva..

(#3620) troland26


troland26
őstag

érdekes olvassátok végig


IWIW a nyilvántartások csimborasszója

Úgy szeretnék én is iwiw-tag lenni!

Ma, nagyrészt a magyar nyelvterületről tagjai a játéknak. Ismerősöket, barátokat megtalálni, velük kapcsolatot tartani, új ismeretségekre szert tenni, mindezt úgy, hogy a lehető legtöbbet el kell árulnom magamról. Kérdések tömkelege, a legapróbb részletekig. Természetesen az idegenek számára nem látható adatokkal együtt, amelyek a lehető legalaposabb elérhetőségeket is taglalják. Pontos cím, telefonszámok, Email címek, esetleg honlapok. Skype, MMS, MNS, minden, ami belefér. A napi program, barátok. Azok természetesen a saját adataikkal.

Alakulnak a barátságok, fotók ezrei kerülnek fel humorizáló megjegyzésekkel. Nem ritka ma már a hétévestől a nyolcvan évesekig az ország szinte teljes, a netthez valamit is értő lakossága. Meghívót is egyre egyszerűbb igényelni, had legyen minél több, ne maradjon le senki. Ma már nincs szerverprobléma, minden megy, mint a karikacsapás. Felnőtt az iwiw. Hallottuk, hogy két, barátaikat kereső fiatal srác fejlesztette ki a rendszert, amit pár éve eladtak. Valaki megvette. Azóta hatalmas invesztációk által szuper szervereken gördül a szimplán emberbaráti kapcsolatteremtő, mindenki nagy örömére.

De ki is az üzemeltető? Valóban egy befektetésre vágyó, de nevét elhallgató üzletember? Nem. Az ilyen emberek nem szerénykednek, hanem kiállnak a nyilvánosság elé, hogy íme, itt vagyok, én vagyok az iwiw, örüljetek nekem, zengjetek rólam ódákat, szeressetek!

Újabb és újabb kérdések jönnek, utalások és kényszer a fotók cserélésére. Játék?

Az IWIW az egyik legveszélyesebb internetes portál, ami létezik. A szolgáltató állítólag nem más, mint a Nemzetbiztonsági Hivatal. A program nem más, mint egy nyilvántartás. A legjobb fotók, amik az azonosítást megkönnyítik, pontos elérhetőség, iskolák, ismerősök, barátok. Ha kell keresni valakit, hát mindenhol megtalálják. Nincs menekvés. A rendőrségi nyilvántartással szemben ez folyamatosan újítódik. Ahogy egy változás történik az iwiw-es életében, máris korrigálja azt az adattárában. Szokásait leírja a fórumokban, politikai nézetei megjelennek itt is, ott is.

És óhatatlanul is feljelent. ''Azt hallottam...-tól, hogy... '', azt mondta x, stb. A kicsikart feljelentések kezdősorai, itt önként megjelennek.

Egy teljes apparátus foglalkozik folyamatosan az IWIW-el. Mondhatjuk őket moderátoroknak, topik nyitóknak, üzengetőknek, rendszergazdáknak. Ők mindent látnak, mindent hallanak, és mindent jegyeznek ebből kifolyólag mindent, továbbítanak, ami továbbításra alkalmas
Emberjogi szempontból kiindulva, a legalantasabb, legundorítóbb becsapás áldozata az összes őszinte iwiwes.






(#3621) Templ@r válasza troland26 (#3620) üzenetére


Templ@r
tag

Ha csendben maradtál volna és visszaolvastál volna kb 2 oldalt a forumon, akkor most okos maradtál volna :))

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#3622) troland26 válasza Templ@r (#3621) üzenetére


troland26
őstag

hát két oldalt nem szoktam max egyet és így is okos maradtam :))

(#3623) Templ@r válasza troland26 (#3622) üzenetére


Templ@r
tag

Akkor az egyszerűség végett: [link] :))

[Szerkesztve]

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#3624) degu válasza Templ@r (#3623) üzenetére


degu
senior tag

Tipikus demagogia! :(
Egy formai *kifogassal* elterelni a figyelmet a lenyegrol! :W
Baratom! Te maradtal volna okos,ha hallgatsz! :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#3625) Motion_Blur válasza troland26 (#3620) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez kinek újdonság?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3626) VIPowER válasza troland26 (#3620) üzenetére


VIPowER
senior tag

Igen igazad van. Kifigyelik a titkaimat. De én általában olyan részeg vagyok, hogy ebbe akkora ívban fo... bele, hogy azt el sem tudnád képzelni. Amúgy meg aki nem akar az Iwiw-en lenni, az ne legyen. Szerintem is egy haszontalan hülyeség az egész amúgy, de lehet az én hibám hogy annak tartom, passz. Na mind1.
Szia Vivien, láttalak az Iwiw-en, úgy megjelölnélek, úgy megjelölnélek, ha merném... :))
By : Prosectura

[Szerkesztve]

(#3627) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ne gyökérkedjünk már gyerekek, nevemen kivül kb a város van megadva, ahol lakom, meg a születési évem, rengeteg adat vazz :) no kép.

Same rules apply!

(#3628) Koban


Koban
tag

Hi all!
Nekem vipmail cimem van és ma nem bírtam bejelentkezni.
Múlthét pénteken még sikerült.
Tudtok valamit?
Elörre is kösz.

(#3629) troland26 válasza Motion_Blur (#3625) üzenetére


troland26
őstag

nekem az volt :)



all : nekem van fönt kép is meg egyéb adat ami publikus és nem érdekel ha egy harmadik valaki tudomást szerez róla , legyen az akár a Nemzetbiztonsági Hivatal ugyanis az elkövetkezendő néhány évben nem tervezek semmilyen törvénysértést :))

(#3630) Dictator^


Dictator^
veterán

vmi olyasmi stuff nincs , hogy megnézzem ki tekintette meg az adatlapomat? ;]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3631) gregorik válasza Dictator^ (#3630) üzenetére


gregorik
senior tag

ilyen modulra én is kíváncsi lennék, megintcsak az exek miatt :).

(#3632) Dictator^ válasza gregorik (#3631) üzenetére


Dictator^
veterán

msn-re találtam, de iwiwen is kiváncsi lennék ki az a fanatik aki naponta nézni az adatlapom :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3633) gregorik válasza Dictator^ (#3632) üzenetére


gregorik
senior tag

msn-es cuccra linket please =)

(#3634) Dictator^ válasza gregorik (#3633) üzenetére


Dictator^
veterán

[link]

lényegében, ha megnézik az adatlapod, vagy nyitnak egy uj ablakot akkor ő jelzi, ha bezárják a beszélgetés vagy elkattintanak az ablakodról, azt is jelzi, egy két helyen bugos, (elfoglalt állapotban asszen nem irja).

ezek a verziok 8.0 vagy 8.1es msnre vannak.
a régi nem tudom, hogy fent van -e.
ha kell a 7.5ösre és a régi plusra dobj egy mailt vagy msnt és átdobom, ha nem találod sehol a neten :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3635) válasza Dictator^ (#3634) üzenetére



addikt

Hogy jelzi?
Mert én feltettem de nekem nem jelez semmit. :F
A beállítások között sem találtam erre vonatkozólag semmit.
Meg ezen kívül még 1-2 egyéb funkciója sem működik amit beállítottam.
Tulképp nem csinál semmit. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3636) Dictator^ válasza (#3635) üzenetére


Dictator^
veterán

plus-ban külön engedélyezni kell mint plugint!
amikor vki meglesi az adatlapod vagy megnyit téged, akkor egy olyan felbukkanó ablak jön mint amikor vki bejelentkezik.

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3637) válasza Dictator^ (#3636) üzenetére



addikt

És azt hogy?
Én 8.1-es msn-t használok a hozzá való plus-szal. Abban nincsenek pluginek, hanem csak scriptek, de nincs a scriptek között ez a stuff dolog. Helyette új menüpontként beépült a menüsorba. De továbbra sem csinál semmit. Na jó, a képlopó funkciója működik.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3638) Dictator^ válasza (#3637) üzenetére


Dictator^
veterán

sajnos nekem a magyar plus van fent, ott bövitmények néven tudom aktiválni, majd külön a beállitásait egy ilyen ablakba hozza be [link] .

ha vki megnyit akkor egy ilyen felbukó ablak jön fel: [kép]

amugy én csak 7.5 alatt teszteltem, de kérdezz rá itt: [link] vagy itt: [link]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3639) rii


rii
nagyúr

csársztok!

nem'tom mi a rendszer, szabad-e még meghívót kérni, vagy sem.
Nekem egy egy nap erejéig kellene csak, utána törlöm is magam.
ha valaki tudna küldeni meghívót, megköszönném:

bk27bk@vipmail.hu

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3640) harkai válasza Dictator^ (#3638) üzenetére


harkai
tag

Halhió :)
Ez a progi azt is kiírja, h ki az aki törölt, vagy letiltott?Mert tudom, h volt neten egy link amelyik kiírta ha vki törölt, egyébként nem győzném hallgatni a sok csipogást ezzel a progival :DDD

Gigabyte DS3[F10] # E6300@2800MHZ 8] # 2*512/800 Geil Value # MSI 6600GT

(#3641) AMD Power


AMD Power
titán

Ha megölik az iWiW-et

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3642) EQMontoya válasza AMD Power (#3641) üzenetére


EQMontoya
veterán

most épp áll.

Same rules apply!

(#3643) sekli


sekli
addikt

iwiw Vista gadget..., próbálta már valaki? csak kíváncsi lennék, hogy kellőképpen ócska-e az iwiw szellemiségének megfelelően...:DDD

(#3644) brownus válasza rii (#3639) üzenetére


brownus
veterán

hi,
igényeltem 1et, ha megjön nemtom mikor akkor küldöm

a könyvek tetszenek? találtam még 1-2őt ami sztem érdekelne

(#3645) gyga


gyga
senior tag

Hali én is kéregetnék 1 meghívót ha lehet SOS. A haver mai gényelt de azt mondta 3hét :S kicsit gázos. Aki küld adataminál a mail.
köcce

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#3646) Kicker válasza AMD Power (#3641) üzenetére


Kicker
senior tag

rohadék tonlány....

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3647) KrAt válasza sekli (#3643) üzenetére


KrAt
veterán

Egész használható, bár semmire nemjó :DD

(#3648) sekli válasza KrAt (#3647) üzenetére


sekli
addikt

tudsz mutatni róla egy screenshotot? milyen lenne már, valaki az iwiw miatt venne Vistát...:DDD

(#3649) Integra válasza AMD Power (#3641) üzenetére


Integra
titán

szerintem ezen nicsen mit csodálkozni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3650) LOTR válasza AMD Power (#3641) üzenetére


LOTR
addikt

''Ha bocik és birkák az emberek egy országban, akkor a szolgáltató ennek megfelelően fog viselkedni. Ha a T-Online látja, hogy mi az a minimum, amiért még ott maradunk, akkor nem lesz magyar Google és nem tol az arcunkba havonta újítást. Jó az falura.''

nem is kell mást kiemelni

a következő korok mottója:
egy embert az email címe alapján lehet megismerni (freemail rulz)

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.