Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4801) Mawyx válasza mindfreak (#4800) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mondom, nyomkodd! Én is keresek vkit, tudom bent van, már néztem máskor, most nem talál semmit, megint rányomok 3másodperc múlva és kihozza. Aztán lehet csak a vezetéknevet beírni, tegnap nulla találat, megint nyomva 2oldalnyi találat...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4802) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Nah! :F

Ezt kinek csinálja? Nézek egy ismerősömet,rányomok a közös ismerőseinkre,kiírja:nincs találat.Ha viszont nézegetem az ismerőseit,találok 13-at mindjárt, zölddel megjelölve ! :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4803) mindfreak válasza Timocicu (#4802) üzenetére


mindfreak
őstag

Ja, régóta ilyen nekem is.

De a keresés sehogy sem akar müködni, úgyhogy várok vele inkább pár napot, addig hátha rendbe jön. :U

(#4804) Timocicu válasza mindfreak (#4803) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Az egészben az a pláne,hogy nem mindenkinél csinálja ezt! :F

Lehet egyes embereket nem csíp a rendszer ? :P ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4805) mindfreak válasza Timocicu (#4804) üzenetére


mindfreak
őstag

Gyorsabb interneteléréssel valóban jobb szokott lenni. :K

(#4806) -NOKIA- válasza Timocicu (#4802) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Soxor a kereséses, lekérdezős dolgokat ennyivel megoldja hogy: "nincs találat."

(#4807) Timocicu válasza -NOKIA- (#4806) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ha nem az ismerősömnél írná ezt ki,bele is nyugodnék.
De így? :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4808) mindfreak


mindfreak
őstag

A "Kit ismerhetek?" kinek müködik? Na?! :DDD

(#4809) Timocicu válasza mindfreak (#4808) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Bi-bi-bííí! Nekem egyenlőre működik! ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4810) 7 válasza Timocicu (#4809) üzenetére


7
addikt

Khm: [link]
:DDD

(#4811) Timocicu válasza 7 (#4810) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ezt most miért kaptam????? :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4812) mindfreak válasza Timocicu (#4809) üzenetére


mindfreak
őstag

Most ugye csak szivatsz??? Nekem hónapok óta nem müxik! :F

(#4813) Bibby válasza Timocicu (#4811) üzenetére


Bibby
addikt

Azért mert nem egyenlőre, hanem egyelőre a szó amit keresel.

mindfreak: működik az csak olyan mint minden más funkció, többször kell rákattintani.

Amúgy ma épp azzal idegesített fel, hogy több tabon néztem az oldalt, és hiába voltam bejelentkezve az egyiken, a másik újra be kellett. :W

Ελευθερια η θανατος

(#4814) PazsitZ válasza mindfreak (#4812) üzenetére


PazsitZ
addikt

Igen jó ideje úgy működik, hogy néha nem működik. Olyankor újra kell próbálkozni, akár többször is.
Úgyszintén a keresésnél. Néha be is zárom a tabot és inkább újraindítom, mert sokszor "beragad".

(#4813) Bibby: Nekem néha kép behozásánál szokta kidobni, hogy jelentkezzek be újra :F

- http://pazsitz.hu -

(#4815) Hujikolp


Hujikolp
őstag

XML feldolgozási hiba: XML- vagy szövegdeklaráció entitás kezdetétől eltérő helyen
Hely: http://iwiw.hu/pages/main/index.jsp
352. sor, 1010. oszlop

:DDD :DDD

(#4816) Timocicu válasza mindfreak (#4812) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Na nekem sem jó mindig,de most nincs vele gond! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4817) Timocicu


Timocicu
aktív tag

yetike és Bibby

Köszönöm a kijavítást,igazatok van :R ,de mellesleg jegyzem meg,nagyon sokan sokkal alapvetőbb szavakat is helytelenül írnak le.Mégsem javítgatjátok ki. Úgy látszik nem voltam tisztában a szó értelmével,de utánanéztem és egy életre megtanultam. :B Azért bízom benne,hogy ez nem a nememnek szólt. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4818) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

XML-feldolgozási hiba: xml deklaráció külső entitás kezdetétől eltérő helyen
Hely: http://iwiw.hu/pages/main/index.jsp
238. sor, 1010. oszlop... :(

(#4819) tkazmer válasza -NOKIA- (#4818) üzenetére


tkazmer
addikt

ezen egy F5 mindig segít

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4820) hangerika


hangerika
csendes tag

Sziasztok!
Múltkoriban esett szó itt arról, hogy a vodás netesek nem tudnak belépni firefoxról az iwiw-re, mert folyton hibát jelez. Nos, szerintem megtaláltam a megoldást, nálam legalábbis 2x kipróbálva így "gyógyult" meg. Megosztom Veletek, hátha másnak is tudok segíteni. Naszóval: a Vodafone Connect Lite alapként úgy települ, hogy az APN beállításoknál automatikusan választja az APN-t (Vodafone Mobile Connect Lite: Beállítások/APN). Nos,azt automatikust át kell állítani egyedi APN beállításokra, majd:
APN: standardnet.vodafone.net
DNS1: 80.244.97.30
DNS2: 80.244.96.1

leokézni, kapcsolatot megszakítani, majd újra csatlakozni, iwiw-re rámenni, és láss csodát!! :))

(#4821) 7 válasza Timocicu (#4817) üzenetére


7
addikt

Ó, csak azért írtam neked, mert hirtelen ez ugrott be erről a hibáról. Másogat is szoktam javítgatni, de fárasztó ám, ha nem jegyzik meg. Te megjegyezted, így már megérte. :P

(#4822) lorcsi


lorcsi
veterán

úgy tűnik a képek már normálisan nyílnak meg

(#4823) Timocicu válasza lorcsi (#4822) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:K :K

Én is ezt tapasztalom! :C Véééééééégreeeeee! :C

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4824) nemma válasza lorcsi (#4822) üzenetére


nemma
addikt

Jah, végre, örülök neki én is!
Most már csak az a baj, hogy mobilról nem tudok bejelentkezni. A szokásis error occured... szöveget mondja :((

(#4825) mindfreak


mindfreak
őstag

Ha nemtetszésem szeretném kifejezni a karbantartóknak, akkor szerintetek melyik címre irjak? Vajon zokonvennék, ha kemény szavakkal minősíteném a nem épp jó munkájukat? ;]

(#4826) Timocicu válasza mindfreak (#4825) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hát szvsz nem biztos,hogy jól esnének nekik a kemény szavaid. :(

Valahogy szűrniük kellene,akik már rég nem léptek be vagy éppen csak regisztráltak hónapokkal,évekkel ezelőtt és azokat törölni vagy nem tudom.Csak a helyet foglalják a rendszerben. :F :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4827) sekli válasza mindfreak (#4825) üzenetére


sekli
addikt

szerintem meg sirva is fakadnanak, ha egy John Doe haromszaznegyvenket ismerossel leszurna oket... nem latjatok, hogy az iwiw merre fejlodik...? nem eppen a felhasznalok igenyeinek maximalis kielegitese a cel... :W

(#4828) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Keresés - részletes keresés - telefonszám, beírok 4 számjegyet, keresre rábökök, erre kiírja, hogy A mezőbe minimálisan 3 karakter irandó!
:U:DDD:(

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4829) KrAt válasza Winner_hun (#4828) üzenetére


KrAt
veterán

Mit vársz, iwiw :D

(#4830) lesaux


lesaux
veterán

Nektek jól működik az Eb-tippjáték?
Rákattintok, hogy Ranglista a teljes iWiW-en vagy arra, hogy Ranglista a városodban (Budapest), és kiírja, hogy Nincs a feltételeknek megfelelő megjelenítendő elem.
Ha viszont a Ranglista az ismerőseid között linkre megyek, akkor csak engem hoz fel. Ennek mondjuk az az előnye, hogy első vagyok, de azért mégis.

(#4831) SPF válasza lesaux (#4830) üzenetére


SPF
senior tag

Nálam is ugyanezt csinálja...

(#4832) sekli válasza lesaux (#4830) üzenetére


sekli
addikt

(#4833) fokukac válasza lorcsi (#4822) üzenetére


fokukac
nagyúr

látszik, hogy tőkeerős befektető áll a háttérben :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4834) nemma


nemma
addikt

Ez hihetetlen! Letörlöm a képeimet, hogy most már így egy év után lecserelém, erre egyet sem enged feltölteni áááá :W

(#4835) Timocicu válasza nemma (#4834) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Én fél napot szenvedtem vele,mire egyet sikerült felraknom! :K

Kitartás! ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4836) nemma válasza Timocicu (#4835) üzenetére


nemma
addikt

Köszi a hasznos tanácsot :P
Végül azért megadta magát :K

(#4837) Timocicu válasza nemma (#4836) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Örülök neki!

Látom van kitartásod! :C

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4838) AMD Power


AMD Power
titán

Mi a jó Isten ez a

A Klubrendszer bevezetését követően bla bla... Nekem pl van egy Sony Ericssonos "oldalam".
Azt most akkor sima klubbá kell vagy Új Szervezeti vagy Üzleti Klub létrehozása címszót kell választanom. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4839) Tomics


Tomics
addikt

Kell vkinek iwiw meghívó?

PH! addikt since 2004

(#4840) AMD Power


AMD Power
titán

Miért kell ezt a hülye IWIW-t bonyolítani. Látom a hivatalos cégeknek nem olcsó mulatság ez a klubos buli.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4841) barzolko


barzolko
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon megköszönném, ha valaki küldene egy meghívót!

Előre is köszi!

(#4842) Tomics válasza barzolko (#4841) üzenetére


Tomics
addikt

Elküldve ! :R

PH! addikt since 2004

(#4843) barzolko válasza Tomics (#4842) üzenetére


barzolko
csendes tag

köszi!

(#4844) SPF válasza Winner_hun (#4780) üzenetére


SPF
senior tag

Nektek működik ez a törölt kapcsolat figyelő? Sárga háttér megjelenik jobb felső sarokban, de ha rámegyek akkor nem ír ki semmit...

(#4845) szilu84 válasza SPF (#4844) üzenetére


szilu84
tag

mi ez a törölt kapcsolat figyelő? ilyen is van? ez engem is érdekelne :Y

(#4846) AMD Power válasza szilu84 (#4845) üzenetére


AMD Power
titán

Erről még én se hallottam. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4847) Bibby válasza AMD Power (#4846) üzenetére


Bibby
addikt

Itt linkeltem.

Ελευθερια η θανατος

(#4848) AMD Power válasza Bibby (#4847) üzenetére


AMD Power
titán

Thx.

Nem tudod ,hogy a cég "nevű" klubok is lehetnek ingyenesek ezután?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4849) qdak válasza Bibby (#4847) üzenetére


qdak
addikt

nem megy runtime error :(

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4850) Bibby válasza AMD Power (#4848) üzenetére


Bibby
addikt

Nem értek az iwiwhez, nem is figyeltem ezt a klub-os változást. :(

qdaK. mármint mi runtime error?

Ελευθερια η θανατος

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.