Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3551) neduddki válasza tiv61us (#3549) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az en ciccamat s esmered fel???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3552) Integra válasza tiv61us (#3547) üzenetére


Integra
titán

ott a myspace :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3553) sekli válasza Beerwolf (#3542) üzenetére


sekli
addikt

Én mindig berakom minimumra...:) egyébként szerintem baromság...

(#3554) Beerwolf válasza sekli (#3553) üzenetére


Beerwolf
senior tag

:C
Akkor azért ilyen depressziós a nép :DDD

(#3555) sekli válasza Beerwolf (#3554) üzenetére


sekli
addikt

alig használ...:DDD most is 1,70...:)

(#3556) a1rl1ne


a1rl1ne
tag

Ha van valamelyikőtöknek felesleges meghívója és tud küldeni, légyszíves küldjön.Nagyon megköszönném :R

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#3557) Integra válasza sekli (#3553) üzenetére


Integra
titán

jó nagy blődli....
inkább olyan hasznos dolgokra fordítanák az idejüket, mint:
1. ha valaki törli magát a rendszerből akkor ne csak azt lásd hogy ismerősők száma -1, hanem küldjön egy istenverte levelet minden ismerősének, hogy törölte magát a rendszerből..
2. az üzenőfalról anélkül letiltani ismerősöket, hogy azok továbbra is tudjanak levelet küldeni ha akarnak, de ne vegyék észre hogy blkkolta őket az ember üzenőfalról, mert egyeseknek már a lakás kiadásai meg önreklámjai az ember idegeire mennek...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3558) Csepy válasza Csepy (#3541) üzenetére


Csepy
őstag

A ''felesleges'' meghívómat elküldtem, több nincs, ne keressetek. Ha lesz majd, akkor szólok ismét.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#3559) sekli válasza Integra (#3557) üzenetére


sekli
addikt

Az üzenőfal az brutális, amikor valaki mindent odaír... :(((

(#3560) fokukac


fokukac
nagyúr

nem tudja valaki, hogy ez mi?
egy ideje ott van az origo címlapján, de az iwiw-en semmi nyomát nem láttam még...

[kép]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3561) jootomy válasza fokukac (#3560) üzenetére


jootomy
tag

gondolom a kedvmutatóval kapcsolatos

http://www.vadoctanya.hu ~ ha egy kis kikapcsolódásra vágysz...

(#3562) fokukac válasza jootomy (#3561) üzenetére


fokukac
nagyúr

erre rájöttem, csak nem tudom, mi az a kedvmutató.
én hogy állíhatom a kedvemet?
semmi ilyet nem találtam még.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3563) Integra válasza fokukac (#3562) üzenetére


Integra
titán

belépsz és jobb oldalt egy kis csúszka:)
de absz nem reprezentatív, tudod ki fog vele bohóckodni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3564) fokukac válasza Integra (#3563) üzenetére


fokukac
nagyúr

megvan, nekem elveeszett eddig a sok reklám között... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3565) rolko


rolko
őstag

Van meghívóm, ha kell valakinek jelezze PÜ-ben.

(#3566) a1rl1ne válasza rolko (#3565) üzenetére


a1rl1ne
tag

Hali!
Ment PÜ.

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#3567) Integra válasza fokukac (#3564) üzenetére


Integra
titán

és ha nem foglalkozom vele, akkor minden nap folyamatosan drámaian levan rontva a morálom?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3568) a1rl1ne


a1rl1ne
tag

Hálásan megköszönöm Rolkonak a számomra küldött meghívót!! :R :R :R

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#3569) lorcsi


lorcsi
veterán

(#3570) sekli válasza lorcsi (#3569) üzenetére


sekli
addikt

A sok idióta adat mellé létrehoznak egy olyat is, ahova beírhatom, hogy mikor haltam meg... :F :DDD

(#3571) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az miért lehet, h. kollegina már a második meghívóját kapja, pedig nem is kért, én meg hiába kérem, nem kapok? :F
Meg szeretnék hívni Valakit...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3572) Xpod


Xpod
addikt

Üdv

Van némi problámám, vagyis nem nekem, hanm öcsémnek. Valaki megszerezte a jelszavát és öcsém nevében hasznélja az iwiw-et, természetesen lecserélte az illető az emailcímet és a jelszót is. Én is írtam és ő is írt már az gépháznak, de nem válaszoltak, sem törölni nem törölték, sem az emailcímét nem vátloztatták meg. Az illetőnek is írt már a tesóm, de ő sem válaszolt. Mit lehet tenni?

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3573) PazsitZ válasza Xpod (#3572) üzenetére


PazsitZ
addikt

Max annyi jut eszembe, hogy bombázni a mail címét és a iwiw-es levelesládáját.
Az iwiw-est a limit miatt viszonylag elég jól piszkálható, a mailcímek is viszonylag jól, ha csinálsz gmailest és onnan nagyméretű szemetet küldesz neki.
Amúgy az iwiw-el nehéz lesz lejátszani, hogy visszakapjátok szerintem.

- http://pazsitz.hu -

(#3574) Xpod válasza PazsitZ (#3573) üzenetére


Xpod
addikt

Igen, gondoltam már erre a spam áradatra, de nem akartam még kivitelezni, hátha van jobb megoldás is.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3575) matyics


matyics
őstag

Ha valakinek lenne egy + meghívója az elküdhetné a
matyics@tv2mail.hu címre.
Köszönöm! :R

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#3576) whitezo88


whitezo88
nagyúr

emilben kaptam:

''A szolgáltató állítólag nem más, mint a Nemzetbiztonsági Hivatal. A program nem más mint egy nyilvántartás. A legjobb fotók, amik az azonosítást megkönnyítik, pontos elérhetőség, iskolák, ismerősök, barátok. Ha kell keresni valakit, hát mindenhol megtalálják. Nincs menekvés.''
.
IWIW a nyilvántartások dzsimboradzója

Úgy szeretnék én is iwiw-tag lenni!

Ma, nagyrészt a magyar nyelvterületről tagjai a játéknak. Ismerősöket, barátokat megtalálni, velük kapcsolatot tartani, új ismerettségekre szert tenni, mindezt úgy, hogy a lehető legtöbbet el kell árulnom magamról. Kérdések tömkelege, a legapróbb részletekig. Természetesen az idegenek számára nem látható adatokkal együtt, amelyek a lehető legalaposabb elérhetőségeket is taglalják. Pontos cím, telefonszámok, Email címek, esetleg honlapok. Skype, MMS, MNS, minden ami belefér. A napi program, barátok. Azok természetesen a saját adataikkal.

Alakulnak a barátságok, fotók ezrei kerülnek fel humorizáló megjegyzésekkel. Nem ritka ma már a hétévestől a nyolcvan évesekig az ország szinte teljes, a netthez valamit is értő lakossága. Meghívót is egyre egyszerűbb igényelni, had legyen minél több, ne maradjon le senki. Ma már nincs szerverprobléma, minden megy mint a karikacsapás. Felnőtt az iwiw. Hallottuk, hogy két, barátaikat kereső fiatal srác fejlesztette ki a rendszert, amit pár éve eladtak. Valaki megvette. Azóta hatalmas invesztíciók által szuper szervereken gördül a szimplán emberbaráti kapcsolatteremtő, mindenki nagy örömére.

De ki is az üzemeltető? Valóban egy befektetésre vágyó, de nevét elhallgató üzletember? Nem. Az ilyen emberek nem szerénykednek, hanem kiállnak a nyilvánosság elé, hogy íme, itt vagyok, én vagyok az iwiw, örüljetek nekem, zengjetek rólam ódákat, szeressetek!

Nem. Az üzemeltetőnek véleménye van. Kegyetlen, eltipor minden jobbos véleményt. Elűz, de nem kiűz. Csitít, fegyelmez, megbüntet. És a tagságra vágyók ezt elviselik. Bűnösnek érzik magukat és hibájukat próbálják kijavítani. Nem szabad fórumba, üzenőfalra rosszat írni, mert fenyítés jár érte. Jobb csendben maradni.

Újabb és újabb kérdések jönnek, utalások és kényszer a fotók cserélésére. Játék?

Az IWIW az egyik legveszélyesebb internetes portál, ami létezik. A szolgáltató állítólag nem más, mint a Nemzetbiztonsági Hivatal. A program nem más mint egy nyilvántartás. A legjobb fotók, amik az azonosítást megkönnyítik, pontos elérhetőség, iskolák, ismerősök, barátok. Ha kell keresni valakit, hát mindenhol megtalálják. Nincs menekvés. A rendőrségi nyilvántartással szemben ez folyamatosan újítódik. Ahogy egy változás történik az iwiw-es életében, máris korrigálja azt az adattárában. Szokásait leírja a fórumokban, politikai nézetei megjelennek itt is, ott is.


És óhatatlanul is feljelent. „Azt hallottam ...-tól, hogy... „ , azt mondta x, stb. A kicsikart feljelentések kezdősorai, itt önként megjelennek.

Egy teljes apparátus foglalkozik folyamatosan az IWIW-el. Mondhatjuk őket moderátoroknak, topik nyitóknak, üzengetőknek, rendszergazdáknak. Ők mindent látnak, mindent hallanak, és mindent jegyeznek ebből kifolyólag mindent továbbítanak, ami továbbításra alkalmas. Onnantól különösen figyelnek, aztán egyszer lecsapnak.

Egy demokráciában is veszélyes ilyen szinten kiadni magunkat, hát még egy diktatúrában!

Emberjogi szempontból kiindulva, a legalantasabb, legundorítóbb becsapás áldozata az összes őszinte iwiwes.

RISS! - HUman Rights

tovább a RISS-re: http://www.riss-europe.eu

(#3578) kp78 válasza Viktor0610 (#3571) üzenetére


kp78
addikt

Bocsi, nem ide akartam írni. :B

[Szerkesztve]

(#3579) whitezo88 válasza Kalandor (#3577) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jó hát szerintem is hülyeség, a NBH könnyebben is le tud nyomozni ha akar... meg amúgy is a T-Com a tulaj.

[Szerkesztve]

(#3580) fokukac válasza whitezo88 (#3576) üzenetére


fokukac
nagyúr

milyen jobbos véleményt nyomnak el? jaj.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3581) #41133696


#41133696
törölt tag

Sziasztok, nekem is van iwiw-m, meg ppl-em is sőt utóbbiból meghívót is tudok küldeni, de szeretnék bratikor.com tag is lenni Tudna valaki küldeni nekem egy meghívót ? Vagy az itteni email címemre, vagy a laszlo_vas@freemail.hu-ra ;)

(#3582) Integra válasza whitezo88 (#3576) üzenetére


Integra
titán

ezt a hülyeséget már..
mintha a nemzetbiztonsági szolgálatok nem tudnák bármikor meg iwiw nélkül is amit akarnak..
nem myvip volt az ötletgazda véletlen?
tessék, információ, dezinformáció, ennyi a titok nyitja

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3583) sekli válasza Integra (#3582) üzenetére


sekli
addikt

vagy mindenki takarja ki az a arcát a fotókon...:DDD

Ma, azzal, hogy elkezdett havazni felment a ''kedv'' 2,08-ra, no az is igaz, hogy nem jelentkeztem be...:DDD

(#3584) tkazmer válasza whitezo88 (#3576) üzenetére


tkazmer
addikt

De ki is az üzemeltető? Valóban egy befektetésre vágyó, de nevét elhallgató üzletember? Nem. Az ilyen emberek nem szerénykednek, hanem kiállnak a nyilvánosság elé, hogy íme, itt vagyok, én vagyok az iwiw, örüljetek nekem, zengjetek rólam ódákat, szeressetek!
Mondta valaha mondjuk az index tulajdonosa ezt?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3586) #53246592 válasza Kalandor (#3585) üzenetére


#53246592
törölt tag

de gif. szerintem a ''drágám'' cimü kep sokkal erdekesebb ;)

(#3587) whitezo88 válasza #53246592 (#3586) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a lovacskás kép sem rossz ;]

[Szerkesztve]

(#3588) #35692544 válasza whitezo88 (#3576) üzenetére


#35692544
törölt tag

hi
aki ezt írta egy kicsit paranoiás :(


amúgy nagy ívben le...... ki mit tud rólam, ha voltál katona többet tudnak rólad mint amit az iwiwen megadsz magadról

[Szerkesztve]

(#3589) whitezo88 válasza #35692544 (#3588) üzenetére


whitezo88
nagyúr

erről tudod mi jutott eszembe? ki olvasta Dan Browntól a Digitális erősöt? abban is volt egy ''zugszervezet'' ami azért harcolt hogy ne tudják megfejteni az emberek email címeit egy szuperszámítógéppel... most a szürke emberét úgyse fejtik meg ha meg igen akkor sem érdekel...

(#3590) fokukac válasza Kalandor (#3585) üzenetére


fokukac
nagyúr

dehogynem gif ;)
firefoxbanjobbgombbal azt mondod neki, hogy ''kép megjelítése'', és akkor kiírja, hogy gif.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3591) gregorik


gregorik
senior tag

[kép]

(#3592) gregorik


gregorik
senior tag

kérek szépen 1 meghívót.

(#3593) massssza


massssza
csendes tag

Tud valaki küldeni egy meghívót? Privbe küldöm a e-mailt címemet!

(#3594) Dictator^


Dictator^
veterán

Meghívó kérés időpontja: január 12., 15:17
vávává... mikor jön mar meg?..

bátyám amugy megtalálta a volt középiskolás iskolatarsait, akiről 10 éve nem tud semmit :)
nagy volt az öröm!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3595) Winner_hun


Winner_hun
félisten

200 ph-s

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3596) SLYM


SLYM
veterán

hú nem is tudtam, hogy ez ilyen régi dolog. 2006 jan 1.-én regeltem, aszittem az elsők között. erre egyik ismerősöm 2003-ben regelt. aki meg őt meghívta 2002 május elején :Y

(#3597) VIPowER válasza gregorik (#3592) üzenetére


VIPowER
senior tag

Elment.

(#3598) gregorik válasza VIPowER (#3597) üzenetére


gregorik
senior tag

köszi. ha vissza tudnám küldeni felhasználás után, küldeném, mert csak pár exemre voltam kíváncsi, hol tartanak az életben (már töröltem is magam) :).

(#3599) gregorik válasza SLYM (#3596) üzenetére


gregorik
senior tag

én is 2003-ban reggeltem, meg az ismerőseim nagyrésze is.

(#3600) tütüke


tütüke
tag

Kaptam egy meghívót, de akinek szántam, időközben kapott mástól. Szóval aki kéri, priviben jelezze. Az első aki szól, megkapja.
Üdv: tütüke

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.