Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4251) qdak válasza Kalandor (#4250) üzenetére


qdak
addikt

már lehet feltölteni.

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4252) Thrawn


Thrawn
félisten

Na kezdődik újra a hoax áradat. Kíváncsi vagyok hányan küldik el újra meg újra :( :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4253) rolko


rolko
őstag

Van egy iwiw meghívóm, ha kell valakinek dobjon PÜ-t :R

(#4254) Pala


Pala
veterán

Ha elküldtem valakinek egy üzenetet iwiwen, és az illető még nem olvasta, akkor ki tudom úgy törölni az üzenetet, mintha el sem küldtem volna? (magyarul vissza akarom vonni a küldést, mielőtt olvasná)
van erre lehetőség?

(#4255) Pala válasza Pala (#4254) üzenetére


Pala
veterán

valaki mondjon valamit, sürgős lenne! :R

(#4256) Lortech válasza Pala (#4255) üzenetére


Lortech
addikt

Egyoldalú a kapcsolat, csak magadnál tudod törölni a levelet, a címzettnél ott lesz.

Thank you to god for making me an atheist

(#4257) lorcsi


lorcsi
veterán

(#4258) KrAt válasza lorcsi (#4257) üzenetére


KrAt
veterán

Űberlol :U

(#4259) adalbert1


adalbert1
veterán

Valahogy meg lehet oldani, hogy elnémítok bizonyos felhasználókat az üzenőfalon? Pár hoaxokat írogató már nagyon idegesít + 1-2 fiatalabb csajszi is, akinek minden nap be kell írnia, hogy mennyire szereti a barátját.

(#4260) gregorik válasza adalbert1 (#4259) üzenetére


gregorik
senior tag

töröld őket ezerrel, nem kellenek ők ismerősnek :C

(#4261) gregorik


gregorik
senior tag

szep 24-én kértem meghívót és még mindig "Nincs rendelkezésre álló meghívód!"
várjak még vagy valamit nem tudok?

(#4262) Xelloss válasza gregorik (#4261) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Hát nekem durván két hónapig ha nem többig kellet várnom arra a nyavajás meghivóra...Nem tudom miért ilyen lassú a kiosztása... :U

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#4263) adalbert1 válasza gregorik (#4260) üzenetére


adalbert1
veterán

Más megoldás nem létezik rá? Mert oké hogy a pár tizenéves picsát törölni fogom, de a hoaxosok között van pár normális ember is, csak épp ehez nincs egy csöppnyi agya sem, és ezért nem akarom törölni, elmagyarázni meg nem sok kedvem van nekik.

(#4264) Szabesz válasza gregorik (#4261) üzenetére


Szabesz
őstag

Én meg nem kértem és kaptam.. éljen a renccer :D

¯\_(ツ)_/¯

(#4265) Integra válasza adalbert1 (#4263) üzenetére


Integra
titán

feladók kizárása

nálam meg az a lol, hogy hiába van beállítva, hogy ha törli valaki magát akkor küldjön üzenetet, hogy tudjam ki törölte magát, de mai napig nem küld...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4266) adalbert1 válasza Integra (#4265) üzenetére


adalbert1
veterán

És az működik az üzenőfalra is? Mert szerencsére privátban nem bombáznak az ilyen szarokkal, viszont gáz hogy az üzenőfalon ha néha van valami érdemi infó valakitől, akkor keresgélhetem a sok szemét között...

Írtál már nekik mailt, vagy jelezted feléjük ezt?
Számomra meg az a vicces még, hogy mióta a t átvette az egészet érdemi változást vagy gyorsulást nem látok a rendszerben. Addig oké, hogy kurva nagy reklámfelületet vettek ezzel, de azért valamennyit költhetnének is rá... A videó felrakásának a lehetősége meg nem egy olyan hű de nagy fejlesztés amiért tapsikolni kellene.

(#4267) Integra válasza adalbert1 (#4266) üzenetére


Integra
titán

ha valakit kizársz, levelet se kapsz tőle, de az üzenőfalon se fog megjelenni semmi írása.
azért az is gáz hogy ezt se tudják megoldani.. mármint szeparálni a kettőt egymástól.

van myspace, facebook etc.. egy picit jobbak:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4268) adalbert1 válasza Integra (#4267) üzenetére


adalbert1
veterán

Most lehet hogy én vagyok az ultra béna, de ki lehet valakit zárni anélkül, hogy küldött volna nekem levelet? Mert semmi ilyen opciót nem találok sehol...
Nyílván van sok külföldi oldal, ami sokkal színvonalasabb ennél, de amig nagyon sok ismerősöm sajnos nem beszélni angol, addig ide is kénytelen vagyok beregisztrálva lenni (azt már meg sem említem, hogy sokan nem is ismerik közülük az egyéb lehetőségeket).

(#4269) tusi74


tusi74
őstag

Nálatok működik most az, hogy ha üzen valaki, akkor megkapd e-mailben, hogy üzenetet kaptál? Nekem be van állítva az értesítés, de nem jön, másrészt, valakinek küldtem meghívót, és nem kapta meg. :(

(#4270) Viktor0610 válasza tusi74 (#4269) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs ilyen gond, kapok értesítést.
Egy meghívó freemailes címre először nem érkezett meg, azóta azzal sincs gond.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4271) tusi74 válasza Viktor0610 (#4270) üzenetére


tusi74
őstag

Akkor nem tudom, nálam mi lehet a gond. pedig nem free címem van, és akinek a meghívót küldtem sincs free címe.

(#4272) Calogero válasza tusi74 (#4269) üzenetére


Calogero
addikt

Nálam is működik az értesítés.

(#4273) tusi74 válasza Calogero (#4272) üzenetére


tusi74
őstag

Most nézem webes felületen a SPAm mamppát de abban sincs.
Egyébként T-Mobile-s t-email címem van, ide az értesítések nem jönnek, akinek meg a meghívót küldtem, az meg PR-TELECOM-os.

(#4274) tusi74


tusi74
őstag

Megkövezem magam, megtaláltam az értesítőt, amit délután óta kerestem. Én is megkapom. :) csináltam is gyorsan egy filtert nekik.

[ Szerkesztve ]

(#4275) Ramius


Ramius
őstag

Van egy fölös meghívóm. De újoncnak nem adom aki csak azért regelt h elkérje.

privi akinek kell.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4276) Viktor0610 válasza Ramius (#4275) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez diszkrimináció?! :O Mi van, ha épp' most regisztrált az oldalra más miatt, és meglátta, h. neked van egy felelsleges meghívód? ( ;] )

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4277) Ramius válasza Viktor0610 (#4276) üzenetére


Ramius
őstag

Ez diszkrimináció?!

ez bizony az. keményen :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4278) adalbert1 válasza adalbert1 (#4268) üzenetére


adalbert1
veterán

Erre valaki?
Azt már megtudtam Integrától hogy ha az üzeneteknél valakire a feladó kizárását nyomom, akkor nem jelennek meg az üzenőfalon se az üzenetei... Viszont hogy némítsunk el valakit úgy az üzenőfalon hogyha még nem küldött nekünk üzenetet (nem, törölni nem akarom)?

(#4279) TrollBalint válasza adalbert1 (#4278) üzenetére


TrollBalint
addikt

nem akarok indiszkrét lenni, de miért akarsz kizárni valakit, ha még nem is kaptál tőle üzenetet? Amiokr először ir, az nem elég? Addig úgysem jön levél tőle, mindegy, hogy le van - e tiltva, vagy nem.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4280) adalbert1 válasza TrollBalint (#4279) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem feltétlen a leveleit akarom tiltani (hisz azt még nem küldött), hanem az üzenőfalas hozzászólásait, de erre semmi opciót nem találtam. Erre mondta Integra, hogyha kizárok valakit, akkor az üzenőfalon se jelennek meg az üzenetei. Viszont arra hogy kizárjam, csak akkor van lehetőség, ha már küldött levelet...

(#4281) TrollBalint válasza adalbert1 (#4280) üzenetére


TrollBalint
addikt

hát akkor sajnos én sem tudok segiteni :( bár én nagyon ritkán olvasok üzenőfalat.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4282) C4mp3r válasza Ramius (#4275) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nekem is van, úgyhogy lehet tologani. :D

(#4283) Ramius válasza C4mp3r (#4282) üzenetére


Ramius
őstag

hát nem tolonganak :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4284) fokukac válasza adalbert1 (#4280) üzenetére


fokukac
nagyúr

rez hasznos feature lenne, nekem is van 3-4 hülye liba, aki az üzenőfalon chat-el értelmesebbnél értelmesebb hozzászólásokkal.

más téma :

"1980 ban születtek ismerősnek jelölt"

hihetetlen, hogy már ilyen is van. vajon mikor tiltják le?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4285) adalbert1 válasza fokukac (#4284) üzenetére


adalbert1
veterán

"1980 ban születtek ismerősnek jelölt"

Lehet hogy így akarnak népszámlálást tartani? :))
Remélem engem nem fog bejelőlni egy 1983-ban születettek.
Engem az zavart, hogy olyan cégek jelölgetnek be, akikkel az életben nem álltam kapcsolatban semmilyen szinten, nem ismerem azt se aki meghívta őket. A másik meg, mióta beírtam a pokert a mit csinálsz mikor nem dolgozol rovatba azóta kismillió pokeres club, vállalkozás megtalált, pedig nem igazán vagyok kíváncsi egyikre se.

Másik amitől falra mászok, szintén üzenőfal: Miért nem lehet kiírni, hogy boldog születésnapot/névnapot, miért azt kell, hogy boldogat? :W

(#4286) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki küldjön nekem egy meghívót! balint_timo_boll@hotmail.com címre ha nem gond!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4287) C4mp3r válasza Makaveli (#4286) üzenetére


C4mp3r
addikt

Küldtem egyet. :)

(#4288) Makaveli válasza C4mp3r (#4287) üzenetére


Makaveli
senior tag

Úúúúúú köszi szépen! Pacsi érte! :R

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4289) marsu


marsu
addikt

Aki ismer ....

Press any key to continue ...

(#4290) Ramius


Ramius
őstag

az én meghívóm még megvan

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4291) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Feltöltött képek sorrendjén vajon lehet változtatni? Egyáltalán mi alapján rakja sorba, mert nem találtam logikáját.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4292) poffsoft válasza BlacKSouL (#4291) üzenetére


poffsoft
addikt

nem vok biztos, hogíy lehe..

Marsu: direkt logikai feladvány volt, de jelöltelek... :)

[ Szerkesztve ]

(#4293) BlacKSouL válasza poffsoft (#4292) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor tolom tovább a kérdést a gépháznak.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4294) poffsoft válasza BlacKSouL (#4293) üzenetére


poffsoft
addikt

Hajrá!
Az egész albumozás télleg naon gáz, most hogy így kérdezted...

[ Szerkesztve ]

(#4295) BlacKSouL válasza poffsoft (#4294) üzenetére


BlacKSouL
addikt

album? olyan is van? aszittem csak ömlesztve lehet felrakni. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4296) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Emberek, én vagyok az egyetlen, akit bosszant, hogy a wiw gyakorlatilag a nap 24 órájából 20-at használhatatlan?
Vagy másokat is bosszant, csak a 9 millió birka országában más nem szól érte?

Aquila non captat muscas.

(#4297) PazsitZ válasza Hegyirabló (#4296) üzenetére


PazsitZ
addikt

1. Ingyenes szolgáltatás, nem kötelező használni
2. Váltig bizonygatják, hogy ők mindent megtesznek, de mint te is észrevetted egyrakás sz..
3. valószinűleg mindenki észrevette, de mit tudsz csinálni? Szólsz nekik? Aláírást gyűjtesz?

- http://pazsitz.hu -

(#4298) bbazsy válasza PazsitZ (#4297) üzenetére


bbazsy
őstag

nekem teljesen jó működik nap 20 órájában. többi meg változó.

..

(#4299) Hegyirabló válasza PazsitZ (#4297) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hát igen, ez az, a "mit tudsz csinálni". Végül is semmit, holnaptól dolgozni sem kell bejárni, adót sem kell fizetni.
Én például, mivel a héten elvileg szabin vagyok, holnap be fogok menni oda a Neumann János útra, és megvárom, amíg egy okostojás mond a szemembe valami okosat. A baj, hogy csak én teszem meg, mert ha pár száz levél menne, akkor talán lenne is valami.

Bbazsy, apám, te nem tudom mit használsz, hiszen még a címlapon is ki van írva, hogy működési problémák vannak (csak sokkal kevesebbet ismernek el, mint ami a valós). Akkor neked van egy külön wiw, ami jól megy? Vagy csak hülyeségeket beszélsz?

Aquila non captat muscas.

(#4300) BlacKSouL válasza Hegyirabló (#4299) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tavasszal-nyáron borzalmas pocsék volt, mostanában a Kit ismerhetek nem müxik sokszor. Meg a képek betöltése volt rettenetes, de most mintha javult volna. Egyébként tapasztalat, hogy este fél6 és fél10 között van a legjobban leterhelve, délelőttönként, meg éjfél után kifejezetten elviselhető. Bugos, de sokkal kevésbé, mint volt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.