Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4751) Integra válasza -NOKIA- (#4746) üzenetére


Integra
titán

jaja, ugyanolyan szar
de kiegészíteném azért:)
az részletes keresés se működik ha olyan kedve van, illetve hiába szűrsz, basz6od:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4752) Daemon09 válasza -NOKIA- (#4748) üzenetére


Daemon09
őstag

Nagyon sok minden nem ugy müködik, ahogy kellene... Egyre sz@rabb lesz az oldal :(

(#4753) RoyalFlush válasza Stalker-2572 (#4730) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem. Ha nagyon érdekelt volna, megnézhettem volna FF-al is, de annyira nem érdekelt .. (böngésző: IE 7.0.5730.13)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4754) qdak


qdak
addikt

azért van jó hír is: nem kell bejelntkezni folyamatosan.

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4755) Timocicu válasza qdak (#4754) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nekem elég hamar ezt írja ki :U

[link]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4756) Daemon09 válasza Timocicu (#4755) üzenetére


Daemon09
őstag

Nekem is elég hamar kiírja. :(

(#4757) kali


kali
legenda

gyakran szétesik az oldal, állandóan kilép, és az iwiw mobil is sűrűn van karbantartás alatt... :(((

(#4758) Timocicu válasza Daemon09 (#4756) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nemhogy jobb lenne,inkább egyre kakibb. :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4759) Daemon09 válasza Timocicu (#4758) üzenetére


Daemon09
őstag

Ahogy mondod... Alig lépek be párszor, akkor legalább jó lehetne. :(((

(#4760) 7


7
addikt

Ha ennyire nem jó valami, miért nem kerestek jobbat? (van dögivel :K)

(#4761) Timocicu válasza 7 (#4760) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Van persze,de ez a legelterjedtebb :B

Mondjuk a myvip-en még nem találkoztam ilyen gonddal. :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4762) Mawyx


Mawyx
senior tag

Engem a fényképek idegesítenek, hogy nem lehet megnézni némelyiket meg a feltöltés, törlés se megy, csak ritkán.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4763) 7 válasza Timocicu (#4761) üzenetére


7
addikt

No igen, egyrészt ott a myvip, ami stabilabb, illetve népszerű is, másrészt ott van mondjuk a facebook, ami hamarosan megkapja a magyar nyelvű felületet. :P

(#4764) Bibby válasza 7 (#4763) üzenetére


Bibby
addikt

Vipről letöröltem magam, mivel nekem elég egy... és gondoltam a legnagyobb lesz a legjobb, ott van a legtöbb pénz, biztos nem lesz vele gond. Naív vagyok. :U

Ελευθερια η θανατος

(#4765) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Van megy meghívóm ha kell valakinek! PM-et írj!

(#4766) Timocicu válasza 7 (#4763) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hát,mivel ennyit rosszalkodik az iwiw,a myvip egyre népszerűbb lesz.Persze van rengeteg,csak elég kevesen ismerik. :P

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4767) Tomics


Tomics
addikt

Miért nem tölti be ez a **** a képeket :W
Nem lehet letölteni a gépre valahogy (a nagyítottat)?
Bezzeg myvipen se tudom megkeresni az illetőt mert nem jön be az oldal vagy szakadozik :(

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#4768) Timocicu válasza Mawyx (#4762) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Igen,talán ez a legidegesítőbb! :K Ha az e-mail címet nem jegyzi meg,azt beírja az ember,de a képek megtekintésével nem tudsz mit csinálni. :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4769) nemma


nemma
addikt

Felmentem Myvip-ra, erre az sem tölti be a képeket :DDD

(#4770) AMD Power


AMD Power
titán

Van más saját klubom. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4771) -NOKIA- válasza Bibby (#4764) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én is csak iwiw.
Egyébként vicces a myvip és társai:

myvip: pénzt kér a regisztrációért mostmár.
http://www.baratikor.com:nem hagyott békén, akarta a személyes adataimat, ezért összevesztünk. :)

Daemon09: igen, mostmég ledobál, szétesik az oldal, kiír egy nagy :( szmájlit, a részletes keresést megoldja annyival hogy: "nincs találat", sőt néha a sima kereső is rossz, vagy a szűrés.

[ Szerkesztve ]

(#4772) paramedic


paramedic
aktív tag

Megváltozott a bejelentkező oldal? :F
Persze belépni ez sem enged... :DD

(#4773) Mawyx válasza paramedic (#4772) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem változott semmi.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4774) paramedic válasza Mawyx (#4773) üzenetére


paramedic
aktív tag

Valóban, most már újra a megszokott bejelentkező oldal van. Meg kellett volna örökítenem a másikat az utókornak, elég érdekes volt.

(#4775) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Jajjjj!

Mikor lehet már az összes képet rendesen megnézni? :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4776) -NOKIA- válasza Timocicu (#4775) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

:DDD

(#4777) Timocicu válasza -NOKIA- (#4776) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Köszi! :P

Ráadásul állandóan kiléptet! :(((

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4778) SPF


SPF
senior tag

Régebben olvastam egy programról, ami kijelzi, hogy melyik ismerősünk törölte magát, vagy csak minket a listájáról. Valamilyen monkey volt a neve. Nem emlékszik rá valaki?

(#4779) Timocicu válasza SPF (#4778) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Van ilyen? :F Ez jó dolog lehet :K Remélem tud segíteni valaki.

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4780) Winner_hun válasza SPF (#4778) üzenetére


Winner_hun
félisten

Greasemonkey + itt volt ami kellett hozzá, most 404-es.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4781) Bibby válasza Winner_hun (#4780) üzenetére


Bibby
addikt

[link]

Ελευθερια η θανατος

(#4782) kornél1


kornél1
aktív tag

én töröltem magam bö félév után már vagy 1,5 éve :DDD

(#4783) Winner_hun válasza Bibby (#4781) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez nem épp ugyan az, megnézem :R

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4784) Bibby válasza Winner_hun (#4783) üzenetére


Bibby
addikt

De az, csak még van benne kismillió más funkció.
Itt van az ami csak ezt tudja.

Ελευθερια η θανατος

(#4785) SPF


SPF
senior tag

Köszi mindenkinek!

(#4786) Mawyx válasza Bibby (#4784) üzenetére


Mawyx
senior tag

Letöltöttem, de ez egy js fájl, nem lehet telepíteni vagy mit kell vele csinálni? :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4787) SPF válasza Mawyx (#4786) üzenetére


SPF
senior tag

Nekem a firefox telepítette magától...

(#4788) Viktor0610 válasza Mawyx (#4786) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Firefox alatt használnád? :U
Mert ez csak azzal kompatibilis.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4789) Mawyx válasza Viktor0610 (#4788) üzenetére


Mawyx
senior tag

Előbb mentettem exploreller, ott mentés ablak jött elő rá, aztán olvastam, hogy fox kell és arra raktam a monkey kiegészítést... Már felment talán minden :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4790) KrAt


KrAt
veterán

iwiw meghívó vkinek?

dobj egy privit, ha kell, ide ritkán nézek vissza..

[ Szerkesztve ]

(#4791) mindfreak


mindfreak
őstag

Csak nekem nem müködik rendesen a keresés???

(#4792) Timocicu válasza mindfreak (#4791) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nálam egyenlőre működik. :K

Legalábbis most! :U

Szerk :viszont a képek megnyitásával továbbra is gebasz van! :((

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4793) Mawyx válasza mindfreak (#4791) üzenetére


Mawyx
senior tag

Többször rá kell nyomni a keresésre, teljesen sztochasztikus mindig.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4794) Timocicu válasza Mawyx (#4793) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Bólogatok! :K

Én az hittem a gépem van lelassulva,de tényleg nekem is többször kellett rányomja és úgy működött!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4795) Eastman


Eastman
őstag

Egy rakás rakás ez az iwiw. Sze'ntem monnnyon le akinek le kéne!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4796) mindfreak válasza Timocicu (#4794) üzenetére


mindfreak
őstag

Nekem sajna nem müködik rendesen, keresek egy személyt, akiről tudom hogy benne van a rendszerben és azt írja, hogy Nincs találat. Ha meg olyan személyre keresek akiből kicsivel több van, akkor meg azt irja, hogy Szűkítsem a keresést. Ha ezt megteszem, akkor is ugyanezzel a szöveggel szivat. Épp csak a haja meg a szeme színét nem adom már meg, mégse dobja ki a személyt... pedig benne van. Na lol. :(

(#4797) Timocicu válasza mindfreak (#4796) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Akkor nekem ehhez képest jól működik,csak lassú,nagggggggggyon lassú! :P ;]

De ismerős a helyzet, volt már ilyen nekem is. Aztán megjavult. :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4798) mindfreak válasza Timocicu (#4797) üzenetére


mindfreak
őstag

Nagyon ritkán használom keresésre, és pont akkor nem müködik, amikor egy nagyon fontos személyt keresnék. Ilyenkor nagyon pisssed off vagyok... :(((

(#4799) Timocicu válasza mindfreak (#4798) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Elhiszem! :K

Nekem a képekkel van ez! :((
Azt nem nyitja meg rendesen,amire kíváncsi lennék! Dühítő!

Tipp:Nincs valami közös ismerősötök,akinél esetleg megtalálnád?
Bár úgy biztos próbáltad már :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4800) mindfreak válasza Timocicu (#4799) üzenetére


mindfreak
őstag

Egy új munkatársról lenne szó, aki pár napja jött hozzánk. Idővel biztos lesz. :B

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.