Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3351) t1 válasza Bibby (#3350) üzenetére


t1
addikt

jaja szar lassú... T-Online :)

(#3352) Szabesz válasza piqla (#3349) üzenetére


Szabesz
őstag

Ha még csak lassú lenne, de be se jön. Bár már hozzászoktam...

¯\_(ツ)_/¯

(#3353) mcadam válasza piqla (#3349) üzenetére


mcadam
csendes tag

Ja ez nekem is így van, szar az a rendszer. Nem tölti be a képeket meg néha üzenetet se tudok küldeni. Így már ritkábban nézek fel rá. :(((

Speed Up!

(#3354) gregorik válasza lorcsi (#3341) üzenetére


gregorik
senior tag

''erősen fontolom a kilépést. olyanok jelölnek be hogy a hátam közepére sem kívánom őket''

pontosan.

''Én az ilyen embereket a nem ismerem feliratú gombbal elutasítom''

aztán meg csodálkozol, ha az illetők (átvitt értelemben akár) szembeköpnek az utcán.

(#3355) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem értem ezt a meghívásos rendszert, de úgy nézem lazult valamelyest. Szeretnék újra regelni, tehát, ha valakinek van lehetősége, plz küldjön egy meghívót a freeza@vipmail.hu címre.

Thx.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3356) lorcsi válasza gregorik (#3354) üzenetére


lorcsi
veterán

pontosan. ezértt szoktam visszajelölni. ezekkel találkozhatok még az utcán :(((

(#3357) Avalon válasza gregorik (#3354) üzenetére


Avalon
tag

Azért ez elég gyerekes. Megsértődik mert nem jelölöd vissza iWiW-n? Én csakis azt jelölöm vissza, akit tényleg ismerek, az ilyen bejelöllek-hogy-még-több-ismerösöm-legyen embereket elvből elutasítom, illetve azokat sem jelölöm vissza akiket nem kedvelek. Mondjuk 3 embert töröltem, mert bár ismerősök - 6 évig osztálytársak voltunk -, de folyamatosan spammolták az üzenőfalat, körleveleket küldtek, etc... Írtam is nekik, hogy nem utálom őket, vagy ilyesmi, csak nem tolerálom.

(#3358) gregorik válasza Avalon (#3357) üzenetére


gregorik
senior tag

''Megsértődik mert nem jelölöd vissza iWiW-n?''

mi ebben a hihetetlen? sztem te is megsértődsz, ha vki ezt csinálja veled, bármit is mondj.

''azokat sem jelölöm vissza akiket nem kedvelek.''

na látod, ez is egyfajta kölcsönös besértődés. :D

(#3359) Avalon válasza gregorik (#3358) üzenetére


Avalon
tag

Én garantáltan nem sértődöm meg azon ha valaki nem jelöl vissza egy internetes oldalon. Mi ezen hihetetlen. Nnem az iWiW dönti el, hogy kit ismerek vagy kik a barátaim. Ez csak egy internetes honlap, semmi több. Ennyi. Volt olyan, akit én bejelöltem, mert nagyon jól ismertem, de tény, nem voltunk heti kapcsolatban. Bejelöltem, de ő visszaírt, hogy ő csak azokat jelöli vissza, akikkel rendszeresen beszél - alig volt 100 ismerőse. Ez is rendben van, tiszteletben tartom.

Akiket nem jelölök be azok olyan emberek akiket élőben se szivesen láttam, most akkor mit nézzem még az ismerőseim közt is?

(#3360) gregorik válasza Avalon (#3359) üzenetére


gregorik
senior tag

''Ez csak egy internetes honlap, semmi több. Ennyi.''

egy ilyen social networking site mindig több, mint egy puszta honlap, mivelhogy konkrétan az emberi kapcsolataidra áll rá ezerrel :), nem az időjárásra meg a játékreview-kra.
szerintem hiba, ha valaki sima honlapként áll hozzá a wiw-hez, Myspace-hez, Orkuthoz stb., mert pontosan úgy működnek, mint a valós társas élet, ugyanolyan a dinamikájuk, ugyanazok a szereplőik. már ezzel a bejelölgetéssel/megvonással is komoly fájdalmat lehet okozni teszemazt exnőknek, régi barátoknak, kissé elhidegült anyucinak, bárkinek. de ez már régi téma.

[Szerkesztve]

(#3361) Avalon válasza gregorik (#3360) üzenetére


Avalon
tag

''szerintem hiba, ha valaki sima honlapként áll hozzá a wiw-hez, Myspace-hez, Orkuthoz stb.,''

Szerintem meg pont ott a hiba, hogy egyesek nem csak úgy állnak hozzá mint egy honlaphoz. Nekem is van tapasztalatom arról, hogy egyeseknek milyen fontos önigazolás egy ilyen honlap, ismerőseik számát nézve biztos büszke, hogy Ő mennyire jófej, társasági, és legalább van valami amivel eltöltheti a szabadidejét. Éljen.
Engem valahogy nem motivál, hogy letükrözzem az életem - vagy szociális életemet - egy honlapra, hovatovább nem is hiszem, hogy lehetséges lenne. Éppen ezért nem is tud befolyásolni egy-két bejelölés vagy nem-bejelölés. Nem ez lenne a normális, ideális?

[Szerkesztve]

(#3362) Szabesz


Szabesz
őstag

[kép]

hát izé...

¯\_(ツ)_/¯

(#3363) piadex2


piadex2
senior tag

hello,

valaki meg tudna dobni egy iwiw meghívóval?
köcce

p.

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#3364) mcadam válasza piadex2 (#3363) üzenetére


mcadam
csendes tag

énnekem most van!! amit még felkell hazsnálnom mert elvész! méár csak pár napig! küldöm a mailodra!

Speed Up!

(#3365) mcadam válasza piadex2 (#3363) üzenetére


mcadam
csendes tag

Elment a mailodra ami megvoilt adva az adatoknál.

Speed Up!

(#3366) piadex2 válasza mcadam (#3365) üzenetére


piadex2
senior tag

kösz, már meg is van!

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#3367) mcadam válasza piadex2 (#3366) üzenetére


mcadam
csendes tag

Nincs mit.Már csak ugyis pár napig volt érvényes, utána elveték volna.

Speed Up!

(#3368) rolko


rolko
őstag

Valaki megdobhatana enegem is egy meghívóval :B
e-mailom: fabrolo@citromail.hu

(#3369) NorDezs válasza rolko (#3368) üzenetére


NorDezs
senior tag

Küldtem 1-et.

(#3370) rolko válasza NorDezs (#3369) üzenetére


rolko
őstag

Thx :R

(#3371) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nekem miért nem küldtök? :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3372) .:Kristian:. válasza Motion_Blur (#3371) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ha tudsz várni dec 20.-ig (akkor kérhetek megint) akkor küldök :D

(#3373) Loretto


Loretto
veterán

Hagyjuk már azokat a ... meghívókat.

Soirée...

(#3374) Dilikutya válasza gregorik (#3354) üzenetére


Dilikutya
félisten

Barátnőm egyik régi ismerősét egyszer bemutatták nekem egy koncerten, de nem beszéltem vele se akkor, se azóta. Iwiw-en bejelölt, de épp a fenti okok miatt visszautasítottam. Azóta, ha szembejön az utcán, rám se néz :). Én azért köszönök, mert mégiscsak tudom ki, és nem vagyok bunkó ;]


Amúgy arról miért nem kapok értesítést, ha valaki töröl, vagy őt törlik? Eltűnt egy ismerősöm, és nem tudom, miért.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3375) gregorik válasza Dilikutya (#3374) üzenetére


gregorik
senior tag

a legkevesebb, hogy nem köszön. a legtöbb, hogy folyton bepanaszol bnődnek =]. hja, ilyen a social networking hatalma.

(#3376) Integra válasza Dilikutya (#3374) üzenetére


Integra
titán

biztos ismerős szám vadász a csávó, lol :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3377) Dilikutya válasza Integra (#3376) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csaj ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3378) mcadam


mcadam
csendes tag

PH!-t is bejelöltem ismerősnek :DD :DD

Speed Up!

(#3379) koob válasza mcadam (#3378) üzenetére


koob
senior tag

így már 3számjegyűre nőttél :DD

(#3380) koob válasza Integra (#3376) üzenetére


koob
senior tag

téged se könnyű megtalálni :D

(#3381) tiv83us


tiv83us
veterán

Felajanlok egy iwiw meghivot barkinek, egy feltetellel, hogyha rogton le is tesz az ismerosok listajarol, mert mar igy is tul sok van.

ui: azokra persze nem vonatkozik a fenti, akiket tenyleg ismerek :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3382) Loretto válasza tiv83us (#3381) üzenetére


Loretto
veterán

A népszerűség ;] :P

Soirée...

(#3383) tiv83us válasza Loretto (#3382) üzenetére


tiv83us
veterán

Azaz...

Felre teve a trefat (:D), tenyleg csak olyan emberket szeretnek a listamra akiket tenyleg ismerek, kulonben ertelmet veszti a dolog :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3384) csapos2 válasza tiv83us (#3381) üzenetére


csapos2
addikt

Én, én, énénénénén. :D
Én örömmel venném.

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3385) koob válasza tiv83us (#3381) üzenetére


koob
senior tag

akkor mi jelenik meg annál a résznél h ki küldte nekije?

(#3386) tiv83us válasza csapos2 (#3384) üzenetére


tiv83us
veterán

Az adatlapon megadott e-mail cimre mehet?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3387) Szabesz válasza koob (#3385) üzenetére


Szabesz
őstag

Ő, csak nem lesz az ismerősei között :D trükkös mi? :D

¯\_(ツ)_/¯

(#3388) tiv83us válasza Szabesz (#3387) üzenetére


tiv83us
veterán

csapos2 jelen esetben ''megmarad'' az ismeroseim kozt, ugyhogy ez a kerdes nem aktualis :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3389) busman


busman
addikt

''Felajanlok egy iwiw meghivot barkinek, egy feltetellel, hogyha rogton le is tesz az ismerosok listajarol''

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#3390) Surda


Surda
tag

Amúgy mi alapján osztogatják a meghívókat? Kinek van több fényképe külföldi nyaralásról? Mert akkor felteszem én is az összeset. ''én, Csernobil, 1986'', ''én, Irak, 1991'', ''én, Koszovó, 1996'', stb... tuti megkapom!:)

A garancia meg... ha a címke meg...

(#3391) Dictator^ válasza Surda (#3390) üzenetére


Dictator^
veterán

már meghivót bárki kérhet, havonta 1et, illetve a meghivó felhasználása utána 1 honappal kérheted az ujjat!

tehát kérsz 1 meghivot, megkapod x napon belül, vársz vele mondjuk 2 hete és utána küldöd el, akkor az elküldés után 1 honappal igényelhetsz ujjat, tehát ha sokat akarsz még küldeni az ismerősőknek akkor, ajálnatos a meghivo megkapása után azonnal elküldeni.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3392) Surda válasza Dictator^ (#3391) üzenetére


Surda
tag

Kösz! Egyet már igényeltem, csak azt hittem, még zsűriznek utána:)

A garancia meg... ha a címke meg...

(#3393) koob válasza Dictator^ (#3391) üzenetére


koob
senior tag

Mi van a lejárt meghívóval? :D

(#3394) Dictator^ válasza koob (#3393) üzenetére


Dictator^
veterán

semmi, leirtam már, nem? :U

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3395) Gyusz


Gyusz
őstag

Már harmadjára jelölt be valaki, akivel ugyan egy településen élünk, és relatíve közel is lakunk egymáshoz, viszont életünkben nem beszéltünk és kb. 5 éve ha láttam utoljára. Magyarul látásból ismerem, de nagyjából semmit sem tudok róla, így visszautasítottam.

Erre ma ír egy üzenetet, hogy itt lakik tőlem egy köpésre és nem ismerem meg? (Még egy ''Gratulálok'' is oda került az üzenet végére.) Finoman elküldtem más éghajlatra, ha annyira zavarta, hogy visszautasítom, akkor miért nem írt egy normális hangvételű üzenetet? Ráadásul tipikusan csak az ismerősök számát akarja gyarapítani, az egyik barátomat is bejelölte, pedig sohasem találkoztak.

Mondjuk én voltam a hülye, úgy látszik már korábban kellett volna valami szépet írnom neki, hogy ugyan már ne jelölgessen, meg minek is bosszankodom ilyesmin?

(#3396) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Elvileg már 1 napja megkaptam a meghívómat. De nincs új üzenet a postafiókomban. Olyan címre lett elküldve a meghívó, amivel már regelve voltam iwiw-en, csak töröltettem magam.

Elképzelhető, hogy elveszett a meghívó?

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3398) koob válasza Kalandor (#3397) üzenetére


koob
senior tag

ezt ismerem, szted korrekt megoldás?
Akkor legalább írjon h miért gondolta meg magát....

Miért nem jön mail mostanában???

[Szerkesztve]

(#3399) koob válasza Motion_Blur (#3396) üzenetére


koob
senior tag

fekete listás címre úgy látszik hiába küldted :D

(#3400) Grandi válasza Motion_Blur (#3396) üzenetére


Grandi
aktív tag

Várj még 1-2 napot, ha nem jön, akkor szerintem igen.
Nekem van egy, ha érdekel.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.