Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3451) gregorik válasza ÉM (#3442) üzenetére


gregorik
senior tag

[kép]

(#3452) koob válasza ÉM (#3442) üzenetére


koob
senior tag

Most megy a Bajkeverők c. műsor a Cool TV-n.
Lehet tanulni. :DDD :C

(#3453) raver


raver
aktív tag

Fel tudok ajánlani egy meghívót, Karácsony alkalmából. Akinek kell, az szóljon!

(#3454) raver


raver
aktív tag

Egyszer van karácsony :))

Van még 1 meghívó.......

(#3455) Integra válasza RedAnt (#3450) üzenetére


Integra
titán

jaja, ilyen szokott lenni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3456) SzalaiG válasza raver (#3454) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ha megvan még szeretném elkérni!

(#3457) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Köszönöm. :)

(#3458) raver válasza raver (#3454) üzenetére


raver
aktív tag

Mind2 meghívó elkelt.

SzalaiG: 13szabomiki@citromail.hu -re ment a meghívó

Szívesen. Jó iwiw-ezést.....

(#3459) SzalaiG válasza raver (#3458) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mégegyszer köszönöm! Kellemes ünnepeket! :)

(#3460) koob


koob
senior tag

rengeteg problem van mostanaban
peldaul : nem lehet torolni az aprót
[deleted listed]

(#3461) Grandi


Grandi
aktív tag

Én is fel tudok ajánlani egy meghívót valakinek.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#3462) Grandi válasza Grandi (#3461) üzenetére


Grandi
aktív tag

Már elkelt. :)

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#3463) Thom!


Thom!
veterán

elküldtem 1 meghívót ****@gmail.com-ra de nem jött meg pedig már 23-án elköldtem???

sőt ha minden igaz egyik barátomat is megakartam hívni régen és soha nem érkezett meg neki a meghívó?? :Y :Y :Y

(#3464) y2k


y2k
csendes tag

Sziasztok!

Ha van valakinek felesleges IWIW meghívója légyszíves küldjön 1-et a mail-címemre, nagyon megköszönném.

Üdv

(#3465) Grandi válasza Thom! (#3463) üzenetére


Grandi
aktív tag

És nem is fog.
Gmail-re valamiért nem megy. Szerintem Az iWiW tulajdonosa, szolgáltatója nem akarja.

Nagyon nagy konkurencia a T-online-nak a gmail, főleg, hogy az nem kevés Mb-ot ad fiókjához. Ezért ezt találták ki.
Nem Te vagy az első, aki erre panaszkodik. Nekem nem egy, nem két haverom nem kapta meg illetve kinek ha külték, sosem érkezett meg. Csak mert Gmail-es

[Szerkesztve]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#3466) y2k


y2k
csendes tag

Sziasztok 2 hozzászólással feljebb írtam, hogy nagyon szeretnék egy iwiw-es meghívót. Ha tud valaki, légyszi küldjön a címem: fulcrum.k@freemail.hu

(#3467) Viktor0610 válasza y2k (#3466) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felesleges kérned ilyen sűrűn, mert aki szeretne, e hsz. nélkül nélkül is küld majd neked meghívót...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3468) koob válasza Grandi (#3465) üzenetére


koob
senior tag

ha ez igaz, akkor bekaphassa :))
és tényleg 23.-a óta nem érkeznek meg a meghívók (ebben az évben még elérnek a célba :F ), de azért nő folyamatosan a regisztrálók száma, miazhogy ;] , nem is kicsit,
érdekes.... :U

[Szerkesztve]

(#3470) raver


raver
aktív tag

Az a nagy kérdés, hogy ha én kűldtem meghívót, de az illető még nem reggelt, és ha én közbe törlöm magam, akkor az álltalam kűldött meghívóval tud reggelni?????

(#3471) koob válasza raver (#3470) üzenetére


koob
senior tag

ha a #3460-ra gondolok elképzelhető hogy nem, de még ki sem küldte a wiw a meghívót (valahol van..)

[Szerkesztve]

(#3472) raver válasza koob (#3471) üzenetére


raver
aktív tag

????????

(#3473) koob válasza raver (#3472) üzenetére


koob
senior tag

mi? : ???
az ünnepek alatt nem küldött semmilyen e-mailre üzenetet (pl.: ha ismernek, ha meghívót kapsz, stb.)
csak user vagyok de ez a tapasztalat sajnos...
Ennek ellenére azt látom hogy nő a regisztráltak száma folyamatosan!
Ez csak úgy lehet ha olyanok regisztrálnak akiknek még 23.-a előtt kiküldték az ismerősei a meghívót...

(#3474) y2k válasza Viktor0610 (#3467) üzenetére


y2k
csendes tag

Hello!

Elnézést lehet, lehet tolakodásnak tűnik. Először Gmail-es címmel regisztráltam, a következő hozzászólásban írta Grandi , hogy a T-online nem foglalkozik gmail-es címekkel, ezért írtam egy freemail-es címet.

Üdv: Tamás

(#3475) raver válasza koob (#3473) üzenetére


raver
aktív tag

Értem én meg minden..... Bár én is gmaillel vagyok fent :F

A kérdés az hogy ha kűldök meghívót, és törlöm magam, akkor is tud e az illető regisztrálni?

(#3476) koob válasza raver (#3475) üzenetére


koob
senior tag

tudom, vannak akik gmail-esek, de ők nem 'mostanában' regisztráltak
ki tudja lehet hogy holnap beállítják a szerverüket ami mondjuk az ünnepek miatt inkább más funkciót látott el...
Nekik sem érdekük hogy ne tudjanak újonnan regisztrálni, úgyhogy csak idő (x nap) kérdése...

A biztonság kedvéért a legjobb lenne ha meg tudnád várni amíg be tudnak regisztrálni...

(#3477) Szabesz válasza Grandi (#3465) üzenetére


Szabesz
őstag

Akkor ezért volt egy hét, mire méltóztattak kiküldeni az alap e-mail cím változtatást megerősítő mailt :D (term egy gmail-esre :DDD)

¯\_(ツ)_/¯

(#3478) tkazmer válasza Szabesz (#3477) üzenetére


tkazmer
addikt

Nekem rögtön kiküldték...(saját szervere van a családnak:D)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3479) Szabesz válasza tkazmer (#3478) üzenetére


Szabesz
őstag

úgy könnyű :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#3480) KrAt


KrAt
veterán

Nekem is akad egy meghívóm. Viszont én nekem van egy kikőtésem (igen, köcsög vagyok :DDD) hogy aki kéri, régi PH!-s legyen, ne vki olyan, aki ezért regizett be :) Remélem megértitek :)
Privit dobjon, akit érdekel :)

(#3481) Avalon válasza Grandi (#3465) üzenetére


Avalon
tag

''Nekem nem egy, nem két haverom nem kapta meg illetve kinek ha külték, sosem érkezett meg. Csak mert Gmail-es''

Én is gmaillel vagyok regisztrálva, és két napja két csop.társam is gmaillel regisztrált, családtag meg yahoo-s címmel, szóval nem hinném, hogy a google vagy vmelyik mega-postafiók kollektíve tiltva lenne.

[Szerkesztve]

(#3482) I_Am válasza Avalon (#3481) üzenetére


I_Am
veterán

Nem muszáj gmail-es cimmel regelni, mert beregelsz másik cimmel és átirod az emilcimed. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3483) KrAt válasza KrAt (#3480) üzenetére


KrAt
veterán

Elkelt :)

(#3484) Antonio


Antonio
senior tag

hi ... nálatok se megy az iwiw /pillanat ? ill nagyon bevan lassulva? (egész délelőtt próbálkoztam)
mármint bejön az oldal de semi nem megy vagy legalább is keresés nem megy, ''homokorázik'', vagy ha teszem azt rámegyek ismerősökre és lapozni akarok egyet szintúgy, lefagy és csak homokórázik

ez az egy bajom az iwiw ha néha tényleg hsználnám akkor nem megy, meg amúgy is lassú körülményes :(


Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3485) Avalon válasza Antonio (#3484) üzenetére


Avalon
tag

Általában ilyen. Nekem nem csak lassú, rendszeresen ki is fagy. :S

(#3486) koob válasza Antonio (#3484) üzenetére


koob
senior tag

Így van, ahogy Te és Avalon tapasztaljátok

(#3487) Agyasima


Agyasima
senior tag

Furcsa kérésem lenne. Nekem kellene egy meghívó, és cserébe én is adnék egy meghívót. Magyarul meghívó-csere kellene, személyes okokból. Te küldesz nekem egy meghívót (nem az adataimnál levő címre), én küldök egy meghívót az általad megadott e-mailcímre.

Érthető a dolog? Vagy ha valakinek van felesleges meghívója, azt is szivesen fogadom a'la natúr! :)

Jah, apró megjegyzés: van ugyan meghívóm (mint a fentiekből látszik), de _csak_ _úgy_ sajnos nem adhatom oda senkinek, ne is kezdjetek el priviket dobálni rám...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#3488) Antonio válasza koob (#3486) üzenetére


Antonio
senior tag

egszer tényleg fontos lett volna hogy normálissan működjön, de ma még nem sikarült ennek a ... nak :W :W semmit nem tudok csinalni ... bezzeg a reklámok azok normalisan mennek, csak a szolgaltatás egy nagy szutyok ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3489) rolko


rolko
őstag

én tegnap este kérhettem meghívót, kértem is, mikor fogom megkapni hogy kiküldjem az illetőnek? :F

[Szerkesztve]

(#3490) Winner_hun válasza rolko (#3489) üzenetére


Winner_hun
félisten

napokba is beletelhet mire megkapod

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3491) VoDaFoNe válasza rolko (#3489) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

hát nekem asszem 2 hét volt mire megkaptam ^^ azóta honaponként kapok és már nem tudtam mit csinálni meghívftam magam egy másik email-emre és én vok a gumimaci ^^ :)) az ész győzedelmeskedik ^^

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3492) Viktor0610 válasza VoDaFoNe (#3491) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért kérsz meghívót, ha nincs kinek add? :U

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3493) koob válasza Viktor0610 (#3492) üzenetére


koob
senior tag

hogy több legyen :D

(#3494) koob válasza rolko (#3489) üzenetére


koob
senior tag

egy hónap mire küldhetővé válik nálam!

felhasználható kb. fél hónapig

[Szerkesztve]

(#3495) Winner_hun válasza koob (#3494) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem nem volt egy hónap, amíg megkaptam. Viszont egy hónapig használható fel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3496) Beerwolf válasza Winner_hun (#3495) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Nálam 1 hónap mindkettő:D

(#3497) siskin


siskin
tag

Sziasztok!
Tudna valaki küldeni egy IWIW meghívót?Cserébe küldenék esetleg (ha érdekel valakit) MYVIP meghívót.Sok ismerős van az iwiw-en,de sajna mindenki ellőtte a kvótáját. :W Beletelhet pár hétbe mire valaki tudna küldeni,hátha itt előbb sikerülne találni egy jóakarót.Szivességeteket előre is köszönöm :R

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#3498) #35692544


#35692544
törölt tag

hi
szeretnék belépni az iwiw táborába ha valakinek lenne egy feles meghívója köszönettel venném
thx :R

(#3499) Avalon válasza VoDaFoNe (#3491) üzenetére


Avalon
tag

Minden elismerésem, újabb fake account. Minek ezek?! Ha van meghívód örülj neki, ha meg nincs kinek küldeni ne küldj. Vagy nem ez lenne a normális? Mi a jó ezekben a Magyar Forint, Bableves ismerősökben? Komolyan nem értem....

(#3500) Beerwolf válasza Avalon (#3499) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Én sem értem minek ezek, az ilyen fan clubbok még okésak,de ezeknek semmi értelmük szvsz...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.