Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!
Sima P9-em van.
Eddig nem futottam bele ilyen problémába:
Akku 4%-on, Messengerben nem tudok képet küldeni.
Sikertelen küldés hibával piros felkiáltó jelet dob.

Közben teló lemerül, külső akksi be, vártam, hogy 10% felett legyen. Bekapcsolás utána Messengerben képküldés, voilá működik. Nem mozdultam el a két küldés között, várakozás közben volt.

Esetleg tesztelné más is?

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#3452) MK VII


MK VII
veterán

(#3453) Cunaja válasza sebijani1982 (#3451) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!

Az akku, vagyis a telefon 10% alatt korlátozza a működést. Ez azt jelenti, hogy bizonyos funkciókat nem tudsz végrehajtani.
Akku kimélés miatt, nem érdemes 15% alá engedni. Nyugodtan dugd be a külső akkut ilyenkor már és nem fog korlátozni semmiben.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3454) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked is!

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3455) sebijani1982 válasza Cunaja (#3453) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Jó reggelt, sziasztok!

Köszönöm a választ, így már értem! :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#3456) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Most nekem kellene sürgősen segítség.
Nincs Root és nem is lesz! Megjött a fiam telefonja. 61 K

1. Root nélkül hogyan lehet egy alkalmazást teljesen elmenteni, hogy minden játék mentésem, helyzetem meglegyen?
2. Hogyan tudok reklámokat blokkolni root nélkül?
3. Bubusnak ezért millió :R [Most ezt próbálgatom]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3457) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3456) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

3e recovery mentés?
Bár lehet hogy ott más a neve.

Az komplett mentést csinál a Data-ról

Reklámblokkolásra talán Adguard...de nem lesz hatékony sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#3458) Cunaja válasza aprokaroka87 (#3457) üzenetére


Cunaja
addikt

Az mi? Fingom nincs róla. 3e recovery mentés
Most a kiskutyája van, arról kellene a játékmentéseit átpakolni erre.
Kaptunk hozzá üvegfóliát is, de az előlapi kameránál nem teljesen jól van kivágva. Lehet azt valahogyan tágítani?

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3459) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3458) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Melyik?
Jaa hogy Dooge-ról erre?
Hát az lehet húzos lesz.
Helium backupot is szoktál javasolni de azt nem tudom hogy mükődne-e.
Pláne átvinni egyikről másikra.

[ Szerkesztve ]

(#3460) Cunaja válasza aprokaroka87 (#3459) üzenetére


Cunaja
addikt

Van [Ennek a játéknak a mentését kellene átrakni]
Ez nagyon fontos lenne, mert megbolondulna ha nem.

Bubus: Ez nagyon jó, most raktam fel az ikonokat. :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3461) bubus66 válasza Cunaja (#3460) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Sziasztok szép napot mindenkinek.

Cunaja témákból meg kilehet szedni az ikonokat és azzal gyönyörűen hozzá lehet adni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3462) Cunaja válasza Cunaja (#3460) üzenetére


Cunaja
addikt

Nagyon király vagy!!! :R :) A P9-ről simán átnyomtam a focit a Xiaomira, vagyis a kiskutyáról is menni fog.

Root nélkül kicsit nehezebben boldogulok, de megoldom a segítségetekkel. Most nézem a reklám blokkolót.
Üvegfóliára ötlet valakinek?

Bubus: A Csajok jól jöttek, csak itt mászkált pont Anyóka. :Y
A rejtett alkalmazásoknál, néhánynál azt írja, hogy nincs feltelepítve.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3463) bubus66 válasza Cunaja (#3462) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen vannak olyanok is amikre azt írja ki, hogy nincs telepítés..

Sajnos az oldalammal is kell foglalkozni egy kicsit

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3464) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek, legyen szép napotok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3465) Cunaja válasza bubus66 (#3464) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Neked is! :R
Szép napot Mindenkinek!
Megyek aludni, mert éjszakára mennem kell megint.
Így nem haladok semmivel.
Most éjjel izgultam, mert erőteljesen világított a benzinkút lámpa a kocsiban és 30km volt még a benzinkútig.
A szolgálati autót csak a Mol-nál lehet tankolni, az meg nem volt. :W
Már hívtam a kollégámat, hogy gondok lesznek, de sikerült elérnem a kútig. Az autó 54km-t írt, hogy mehetek vele,
ez nyugtatott útközben.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3466) bubus66 válasza Cunaja (#3465) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt ki centizted

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3467) bubus66


bubus66
nagyúr

Cunaja szerintem vigye vissza, és magyarázza már meg, TMX-nak, hogy milyen ROM-ot kell feltenniük. Mert nem ez az első hogy nem a megfelelő buildal jön ki. Én tudom mit lehet csinálni vele de azért ez durva, hogy nem lehet egy telefon a szervizbe leadni már nem ugyan azzal a ROM-al jön vissza ami rajta volt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3468) bubus66


bubus66
nagyúr

A Mai nap megrendeltem a lányomnak a Huawei P10-et a Telekomnál 52 000 Ft készülék kedvezménnyel és 25% előfizetői kedvezménnyel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3469) Cunaja válasza bubus66 (#3467) üzenetére


Cunaja
addikt

Érdekes, hogy a szervizből globál rommal jön ki valami. :W Erre nem is fog frissítés érkezni. Egy 432-es régió rom kell rá, persze full legyen.
A lányodnak akkor jobb telefonja lesz mint a tiéd. :D :C
Már megyek melóba. :(
Megint arról szólnak a napjaim, hogy meló, alvás és meló.
Kell a lové, mert gyűjteni kell brutálisan. Havi 100-at kell félrepakolnom. 1 év múlva meg 3 hét alatt elnyaraljuk. :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3470) bubus66 válasza Cunaja (#3469) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen jobb lesz megérdemli..

Hát igen de egyszer élünk azt is kikel használni.

Jó munkát! Na akkor, hogy jobban teljen a munka.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3471) Cunaja válasza bubus66 (#3470) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm, ez megint nagyon bejön. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3472) bubus66 válasza Cunaja (#3471) üzenetére


bubus66
nagyúr

Örülök neki

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3473) MK VII válasza Cunaja (#3469) üzenetére


MK VII
veterán

Havi 100-at félre?? :)
Én pont ennek a feléből gazdálkodok egy hónapban. De hát ez már legyen az én bajom. :)

Máskülönben tényleg kemény, hogy globál rommal küldenek vissza egy telefont a szervízből. Tényleg pékek dolgoznak ott.... ;]

(#3474) bubus66 válasza MK VII (#3473) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát igen..

Szia Cunaja Jó reggelt legyen szép napod!

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3475) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Időjárás: Budapest, tomboló szél, szakadó eső.
Ma délután mikor magamhoz térek, indul a móka és szórakozom egy kicsit.
Mate 8-ra csinálok romot.
Kiváncsi vagyok, mit alkotok majd :F
Természetesen minden extra jóval ellátom. :B
A titkos receptemet, és minden jót kapni fog.

Bubus: megnéztem a metrón most, a mellettem lévő csávónak kiakadtak a szemei. :D :C
Jó reggelt Neked is!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3476) bubus66 válasza Cunaja (#3475) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nálunk meg jó idő van és nem is mutogat vihart erre felé

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3477) szemesi69 válasza bubus66 (#3476) üzenetére


szemesi69
addikt

Ezt próbálná valaki értelmezni: " SFAkos
(senior tag)

Sziasztok!

Van valami megoldás arra,hogy megváltoztassam a telefon nyelvét, angolra viszont a régió maradjon magyarország?

Köszi "

Vitáztam vele a p8 Lite topikban, de nem értem őt, attól, hogy angol nyelven használni akarja a jelenleg magyar régiós telefonját, miért változna meg a telefon régiója, nem romot cserél, csak a nyelvet akarja megváltoztatni.

Lehet nem értek hozzá, de ez nekem kezd magas lenni.
Ezt is ő írta: Hát azért a legtöbb telefonon tudod külön választani, de ezek szerint akkor nincs megoldás itt :) Köszi.

Most már kíváncsian várom, milyen telefonok tudják ezt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3478) Cunaja válasza szemesi69 (#3477) üzenetére


Cunaja
addikt

:W
Miért változna a régió?
Mindjárt felkötöm magam. :W
Simán átváltja a nyelvet és kész.
Ezt kb azóta tudják a telefonok, amióta mobil létezik.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3479) ANDROID??? válasza szemesi69 (#3477) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Pont ezért én nem is reagálok az ilyenekre, mert ő tudja a tutit, de azt, hogy miért tuti azt már nem.
Szenved a semmin, ahogy Cunaja is leírta.:K

(#3481) bubus66 válasza szemesi69 (#3477) üzenetére


bubus66
nagyúr

:W :W :Y

Régió az C432 (EU) marad ha Karakószörcsögi nyelven van akkor is.

Ettől csak a szolgáltatósok térnek el de az alapja ugyan az..

Különben meg tökéletesen igazad van.

Az ilyenektől megy el az ember kedve...

Cunaja a Régió az tudtom szerint a Cxxx utáni rész nem?

Írd meg neki, hogy ezt még a Nokia 3210-es is tudta...

Úgy látom a senior tag keveri a szezont a fazonnal..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3482) Cunaja válasza bubus66 (#3481) üzenetére


Cunaja
addikt

A Cxxx az a rom régió a telefon oem alapján.
Amit ő kever, azt hiszi, hogy a GooglePlay nem magyarországi kereséseket fog behozni pl, mert nem magyar a nyelv.
Ő a nyelvi régióról beszél, de nem érti meg, hogy külön állítod a nyelvet és a programok régióját és a hardver( rom ) régiót.
A buildszáma meg CXXX marad és a Play ez alapján dobja neki az oldalakat.
Innentől már nincs kedvem jobban elmagyarázni az új, de régi ismerősünknek, aki úgyis olvassa ezt a topikot, mert privátban olyat kérdezett, amit előtte itt írtam.
Jó éjszakát Mindenkinek!
[Mentem aludni. :) ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3483) szemesi69 válasza bubus66 (#3481) üzenetére


szemesi69
addikt

Ne tudd meg mit kaptam, főleg privátba :W Ment pü neked.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3484) bubus66 válasza Cunaja (#3482) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó éjszakát jó pihenést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3485) szemesi69 válasza Cunaja (#3482) üzenetére


szemesi69
addikt

Jó pihenést :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3486) bubus66 válasza szemesi69 (#3483) üzenetére


bubus66
nagyúr

Olvastam biztos napszúrást kapott, ebben a melegben..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3487) bubus66 válasza bubus66 (#3486) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó éjszakát jó pihenést..

Sziasztok Jó éjszakát mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3488) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek! :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3489) bubus66 válasza Cunaja (#3488) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napod neked!

Csak nem melózni mész, ilyen korán?

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek, legyen szép napotok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3490) Cunaja válasza bubus66 (#3489) üzenetére


Cunaja
addikt

Oda megyek, józan vagyok és kipihent. :K
Este 7-re érek haza, addig nyomom az ipart.
No persze, ez nem azt jelenti, hogy nem leszek itt, csak nem egyből reagálok a dolgokra. Fél szemmel mindig a topik hozzászólásokat figyelem.
Nekem nincs csevegő alkalmazás fiókom, ezért itt élem ki magam. ;)
Egy maradi ember vagyok, akit nem érdekel a FB. és társai.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3491) bubus66 válasza Cunaja (#3490) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg most megyek horvátba egyik barátomék karamboloztak, és megyek a családért könnyebben sérültek..... Ismerem ahova kell menni de a kíváncsiság visz a google maps (kapcsolatba) teszi a dolgát.. még most a pihenőtől van 250 Km...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3492) bubus66 válasza Cunaja (#3490) üzenetére


bubus66
nagyúr

A harmadik megálló (nekem ez kb 3 óra lenne de a barátom anyukája is jön és ezért sűrűbben kell megállni), azért mert nem nincs FB még nem vagy maradi..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3493) MK VII válasza bubus66 (#3492) üzenetére


MK VII
veterán

Nem hát. Nem maradi, mert nincs facebookja. Sőt. Számomra sokkal értékesebb egy ember, ha nincs facebookon, illetve nem is az, hogy nincs fent, mert fent lehet, csak nem kall annyira aktívkodni mint nagyon sok FB függő teszi... Nekem sincs FB. Sokkal nyugodtabb az életem...

Neked meg balesetmentes utat kívánok. Remélem tényleg semmi komolyabb nem történt az ismerősökkel...
Rossz egy külhonban történt baleset.

(#3494) bubus66 válasza MK VII (#3493) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm, nincs nagy baj csak az autó törött, úgy hogy nem lehet közlekedni vele. Beléjük rohant egy román kocsi, és neki tolta őket a szalag korlátnak, és így az eleje és a hátulja is törött. Az ijedségen kívül nincs bajuk legalább is reméljük kb 30 perc múlva érünk majd oda..

Megviszem a tréleres, ha feltudjuk csörlőzni akkor haza hozzuk he nem akkor akkor holnap el kell menni érte darussal.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3495) MK VII válasza bubus66 (#3494) üzenetére


MK VII
veterán

Na örülök. Akkor az ijedtségen kívül nincs gond.

Trailer nekünk is van kettő is. :)

(#3496) bubus66 válasza MK VII (#3495) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megékeztünk, nincs nagy baj.. az elején csak a lámpa meg a jobb eleje sérült sajnos valami miatt ki lyukadt a hűtő ezért nem hozható lábon. De keresünk egy szerelőt, és megnézetjük a hűtőt ha meg lehet csinálni, akkor az enyémmel tovább mennek én meg haza jövők az övükével , és visszahozom az autót ha nem akkor elviszem őket a nyaralóba, egy hét múlva meg el megyek értük... A rendőrség levontatta a 1,5 km lévő pihenőbe.. nem semmi...

De lehet, hogy összekever, tejjel a vizet és haza hozom az övükét....

A hátulja meg csak a két lámpa törött, meg a jobb hátulja sérült még de a vonóhorog sokat megfogott..

Az jó ha van kettő van milyen csörlő van rajtuk, elektromos vagy kézi?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3497) MK VII válasza bubus66 (#3496) üzenetére


MK VII
veterán

Egyik elektromos a másik kézi. Autókat hoz be külföldről aztán sokszor mennek úgy, hogy kettőt traileren hoznak kettőt meg lábon.

(#3498) bubus66 válasza MK VII (#3497) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó,én amit most kaptam azon kézi van

úgy néz ki, hogy az Opel is haza jön lábon, a rendőrök hoztak egy szerelőt, és az meg 100 kunáért hoz egy hűtőt.. így az enyémmel tovább mennek én meg haza jövők az övükével, meg a trailerrel. Remélem ki bírja hazáig..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3499) MK VII válasza bubus66 (#3498) üzenetére


MK VII
veterán

Na. Akkor csak megoldódni látszik a dolog.. :)

Kölcsönadási szerződést írjatok, nehogy probléma legyen belőle...

[ Szerkesztve ]

(#3500) bubus66 válasza MK VII (#3499) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Barátomé a trailer aki karambolozott van már régóta szerződés az autókra is meg a trailerre is, de köszi, hogy szóltál, akkor kiveszem az autómból, mert van neki az enyémre, nekem meg az övére szerződés...

Már dolgozik a szerelő azt mondta kb 40 perc és kész lesz...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.