Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) MK VII


MK VII
veterán

Majd azért ennél ügyesebben. :DDD
[link]
Isten barma baszki. :D

[ Szerkesztve ]

(#3502) Cunaja válasza MK VII (#3501) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez részeg, vagy biztosítási csalás. Ennyire hülye nem lehet valaki.
Az is benne van a pakliban, hogy valami egészségügyi baja lett.

Bubus: jó utat hazafelé.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3503) bubus66 válasza Cunaja (#3502) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi kb 150 km vagyok a határtól. Most álltam meg pihenni meg meg kell itatni az Opelt mert szomjas lett..

Hát az az utánfutós egy barom....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3504) bubus66 válasza bubus66 (#3503) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó éjszakát mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3505) MK VII válasza bubus66 (#3504) üzenetére


MK VII
veterán

Jó éjt neked is... Rád fér a pihi. :)

Jó éjt mindenkinek.

(#3506) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok!

MK VII Köszi

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3507) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Jó reggelt!

Ma végre nem lesz hőség...bár csak pár napig

(#3508) Cunaja válasza bubus66 (#3506) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Bubus: pihenj ma, mert megérdemled.
Ma csak délig vagyok, mert alszom 12-től.
Használ valaki PowerAmp alkalmazást?
Nougatnál nem lehet skint váltani, csak s gyárit. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3509) bubus66 válasza Cunaja (#3508) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pihenek.. De én ilyenkor nem tudok aludni, majd este..

(#3507) aprokaroka87

Hát jó is, hogy nincs az a kánikula.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3510) Septum15 válasza Cunaja (#3508) üzenetére


Septum15
aktív tag

Még az android 6 óta nem lehet váltani.
5 alatt ment nálam is előző telefonon, de a 6 alatt már nekem se és senki másnak.
Használd a Poweramp Bétát, nem bugos, jobban néz ki mint poweramp v2, de abban se tudsz majd skint választani

(#3511) Cunaja válasza Septum15 (#3510) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
Tényleg jobban néz ki. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3512) snakebait válasza Cunaja (#3511) üzenetére


snakebait
senior tag

Én is PowerAmpot használok,nem tudtam kinézetet váltani. Írtam készítőnek és azt a választ kaptam,hogy emuin nem lehet valamiért,de majd dolgoznak rajta,bla,bla. Utána kipróbáltam a bétát,jobban tetszett és azon maradtam. Igaz ezen sem lehet.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3513) Cunaja válasza snakebait (#3512) üzenetére


Cunaja
addikt

bla.bla.bla.
Ismerős válasz, kb a Huawei is ilyeneket szokott válaszolni.
Nem csak EMUI-n nem lehet, már itt bukik a dolog.
Azért neked is :R

Más:
Kérdést kaptam, mikor lesz P9-Lite- ra Cunaja rom?.
Most Mate 8, Honor 8, P9 , és vizsga után kb október P9- Lite. Itt a bajom, amiért nem fogtam neki, hogy van a 2017-es verzió is, és lehet valaki ez miatt megöli a telefonját. Azaz tovább kell tanulmányoznom a két rom közti dolgokat, nehogy olyan dolgot tegyek a romba, ami esetleg megöli a sima P9-Lite verziót.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3514) bubus66 válasza Cunaja (#3513) üzenetére


bubus66
nagyúr

Októberbe már nekem sem lesz P9 Litem, ma meg jött a lányom P10-e de még nincs itthon a lány nyaral addig nem akarom ki bontani..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3515) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3516) Cunaja válasza bubus66 (#3515) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus és Mindenki!
Nem indul jól a napom. :W [Ez miatt]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3517) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3516) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jó reggelt

Hiába rútúl bánnak a rootal.

(#3518) Cunaja válasza aprokaroka87 (#3517) üzenetére


Cunaja
addikt

A Síró fejekre kattintottál?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3519) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3518) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jaa hogy felgyuladhat?
Mostanában egyre több ilyen derűl ki sajnos

(#3520) Cunaja válasza aprokaroka87 (#3519) üzenetére


Cunaja
addikt

Ja, :W a kollégámnak a laptopja lángolt, miközben aludtak, de előtte volt egy kis pukanás és szerencsére felébredtek rá. Mire kiment a nappaliba, a laptop már lángolt. Totál kár. 240K-ért vette. :W
A szerviz meg nem akarta elhinni, hogy az akku okozta, de szerencsére a vinyó nem sérült és az operációs rendszer naplójából kiderült, hogy nem is volt bekapcsolva, azaz igazat mondott.
Kérdem én, ha sérül a vinyó, dobhatja ki a 240K-t az ablakon?
A Biztosító csak a felét akarta adni, de mivel garanciális volt, azt mondták neki, hogy vigye a márkaszervizbe.
2 betűs márka.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3521) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3520) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jujj az gond.
Nekem pl a hétvégén írta ki a telefonom hogy az akkumlátorom tűlhevűlt...többször is.

Aztán meguntam és visszavettem a cpu max órajelét kb a felére.
Picivel lasabb volt a telefon...viszont utánna nem melegedett annyira.

Mondjuk a ventilátor se ért sokat kb 28-29 fok volt a levegő hőmérséklete eleve

Gondolom az is számít ilyenkor.

(#3522) bubus66 válasza Cunaja (#3520) üzenetére


bubus66
nagyúr

Elméletileg, ha Tűzoltók lettek volna híva akkor nem variált volna a biztosító.

Mert úgy amit te eloltasz tűzet azt is jelenteni kell a Tűzoltóság felé, ami ott Utólagos tűzesetként szerepel, és kár nagyságától függetlenül tűzvizsgáló fogja kivizsgálni és innentől a biztosító pedig minden gond nélkül elfogja fogadni, és ezért a károsultnak a kivizsgálást nem kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3523) Cunaja válasza aprokaroka87 (#3521) üzenetére


Cunaja
addikt

Sokat jelent, de már megint nem tudok írni se, Pukkanás :W
Álmos vagyok, de nem aludhatok, mert jön fél tízkor a kárpitos és az ágy két oldalát még bekárpitozza.
Egész éjjel mentem autóval és tudnék aludni. :o

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3524) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3523) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De utánna már tudsz aludni?

(#3525) Cunaja válasza bubus66 (#3522) üzenetére


Cunaja
addikt

Tűzbiztonsági szakember a végzettsége és a szakmája is másodállásban a kollégámnak. . Voltak kint tűzoltók, mert egyedül hiába mondta volna, nem fogadják el. Ugyanis nála keletkezett a tűzeset. Egy 50K-s öltönye is bánta, de azt 1-az 1-be fizette a biztosító, + a bútor kárt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3526) bubus66 válasza Cunaja (#3525) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor meg a biztosító mit okoskodott..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3527) Cunaja válasza bubus66 (#3526) üzenetére


Cunaja
addikt

Mert a laptopban volt menthető alkatrész és a garanciára is hivatkozott. Az akkuja felrobbant kikapcsolt állapotban és töltőn sem volt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3528) bubus66 válasza Cunaja (#3527) üzenetére


bubus66
nagyúr

És ha nincs benne menthető akkor mire hivatkozott volna?

Magyarul a biztosító szart a Tűzoltósági szakvéleményre (pedig ezt anno ők javasolták, hogy így legyen), akkor most meg letojják és kevernek mint a turmixgép.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3529) Cunaja válasza bubus66 (#3528) üzenetére


Cunaja
addikt

Gondolom akkor nem 50% az ajánlat. Röhej az egész, a vinyó, memória és videokártya úszta meg.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3530) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3529) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azaz totál kár.

Mivel olyan alkatrészek is megsérűltek, amelyek létfontosságúak.

(#3531) Cunaja válasza aprokaroka87 (#3530) üzenetére


Cunaja
addikt

Viszont ezért nem ajánlott 100%-ot.
Végül is a 2 betűs cég, elnézést kért és felajánlott egy sokkal jobb laptopot, és hozzá egy plusz akkumulátort.
Továbbá választatott egy terméket, amit féláron vehetett meg.
Gondolom, hogy ne legyen per.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3532) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3531) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Na az jó
nyilván a cégnél belátták hogy a laptop használhatatlan, akkor is ha nem minden alkatrész sérűlt.

(#3533) Cunaja válasza aprokaroka87 (#3532) üzenetére


Cunaja
addikt

Azt látták be szerintem, hogy balhé lett volna az egész világon ha per lett volna belőle.
A 2 betűs márka mindenhol ott van, milliárdos üzlettel.
A 2 betű a rövidítése természetesen.
Akár a ház is leéghetett volna, a további szörnyűségeset nem is említem meg. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3534) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3533) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az is igaz

Közben olvasom a p9 topikot...
az alatt mit értesz hogy a Huawei is lesi a munkásságod?

(#3535) bubus66 válasza Cunaja (#3531) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az igen azért ez is valami.

Így van de nem csak a ház éghetet volna le, hanem valaki meg is sérülhetett volna vagy még rosszabb is lehetett volna

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3536) Cunaja válasza aprokaroka87 (#3534) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem publikus, de email-ról van szó. :)
Illetve akiknek megcsináltam a telefonját alaplapcsere nélkül, mindegyiknél tudja, hogy én voltam. :)

Azt csak ők tudhatják, hogyan kezelnek. :)
Garantálom, hogy már a romjaimat szétszedték. ;]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3537) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3536) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem..
De remélem nem úgy kezelnek mint valami rosszat akaró valaki.

(#3538) ANDROID??? válasza Cunaja (#3536) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, sziasztok!

Nehogy T-system-et játszanak veled Huawei-ék. :U

(#3539) Cunaja válasza ANDROID??? (#3538) üzenetére


Cunaja
addikt

Rendes a Huawei, örülnek, hogy segít valaki. :)
Mekkora terhet veszek le a vállukról, gondolj bele. :B

T-system: Ez Magyarország. Nyugaton, ingyen utazhatna élete végéig, mert jelezte a problémát. Nálunk meg fogják és elviszik szerencsétlent. :W :W Ilyen szempontból utálom a hazámat!!! Másból is, de mivel a politikával nem szoktam foglalkozni, ezért itt befejeztem.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3540) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3539) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerencse...
Azon mennyire lepődnél meg ha mondjuk felkérnének arra hogy az Android O alapú rom fejlesztésével kapcsolatban esetlegesen kikérnék a véleményed fejlesztés során?

(#3541) Cunaja válasza aprokaroka87 (#3540) üzenetére


Cunaja
addikt

Esetleg ha még tesztelőnek is. :)
Mentem aludni, mert kész az ágyunk. :)
Délután jövök!
Szép napot Mindenkinek!

:R
[Pont erről beszéltünk. Megint csak Magyarországon vagyunk. :W ]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3542) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3541) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szép napot

(#3543) bubus66 válasza Cunaja (#3541) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó pihenést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3544) ANDROID??? válasza Cunaja (#3539) üzenetére


ANDROID???
addikt

Még az a jó ;)
Igen, mert nem kell vele foglalkozniuk, természetesen örülnek neki. Csak nem akarják, hogy add át a tudást a szerviznek, vagy "jó pénzért" lehet kérni ;]
Remélhetőleg fognak hallgatni a fejlesztéseidre és nem csak a "jó", kevesebb lenne úgy a szoft hiba is. :K
Jó pihenést.

[ Szerkesztve ]

(#3545) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Hasonló, mint a széllel szemben pisilés. :D
Abban hol a logika, ha ekkora víz áll az úton akkor az út szélére menjen?

(#3546) MK VII


MK VII
veterán

Basszus ezt a fos égszakadást...
Nem tudok kimenni az üzletből, mert annyira esik, ráadásul motorral jöttem... :D
Asszem ma itt alszok bent. :)

(#3547) Cunaja


Cunaja
addikt

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3548) dajdaj válasza Cunaja (#3547) üzenetére


dajdaj
tag

:Y :C

(#3549) Cunaja válasza dajdaj (#3548) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem igazán ébredtem fel és néztem is, miért nem tudom szerkeszteni 6 perc után. :W Nem is ide akartam. :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3550) aprokaroka87 válasza Cunaja (#3547) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Majd egyszer hátha a Nyugányosok is megkapják...izé nugátosok

Azt jól sejtem hogy az ART runtime miatt nem olyan egyszerű?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.