Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#804) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok, új fiú vagyok P8 lite-ügyben.
Egysimes a telefon, a build-száma: ALE-L21HUNC150B181.
Kingroottal rootoltam, minden működik, amihez root kell.

Gyötrő kérdéseim vannak:
Érdemes-e romot frissíteni rajta? A sebességével nincs gondom pedig minden sz*rt feltettem, amiről eddig csak álmodtam, hogy valaha menni fog a telón :D
Viszont van néhány apróság, ami jól esne: pl. ilyen hülyeség, hogy az akksi százalékot ne az akksi ikon mellé tegye, hanem bele. Vagy pl. az értesítő-rolón lévő parancsikonokat csereberélném, ha lenne rá mód.
Tennék rá Xposed + Gravitybox kombót, ha lehet ilyet, de nem ragaszkodom hozzá foggal-körömmel.

Amin elcsodálkoztam, hogy az alap zenelejátszóban, ha csinálok lejátszási listákat, azokból nem lehet parancsikont csinálni, pedig vezetés közben jó lenne egy bökéssel váltani és nem olvasgatni... Esetleg, ha valakinek lenne ilyen tapasztalata, hogy milyen lejátszót érdemes használni, amit a navi (waze) nem megszakít, hanem csak lehalkítja, azt megköszönném.

Köszönöm előre is a segítséget :R

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.