Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) gianone válasza bubus66 (#1900) üzenetére


gianone
őstag

A képek angolul vannak, onnan simán látszik minden. Egyszerű.

[link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1902) bubus66 válasza gianone (#1901) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi :R

Kivannak akadva nekem 4.1.1-em van

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1903) diablovf


diablovf
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Van egy telefon,a tulaj azt mondta megrootolták,de valami nem lett jó.
Build-szám: BalongC52b311. Láttam ezt egy leírásban,de a letöltő link már nem jó. Most a 2 gombos indításra nem reagál, a 3 gombos frissítéssel csak a Huawei logo jön be. Szervíz kóddal indítva a frissítést, újraindulás után olyasmit ír pirossal,hogy "Phone unlocked". Köszönöm.

(#1904) bubus66 válasza diablovf (#1903) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt jó volna tudni, hogy milyen dualos, single, szolgáltatós, független stb

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1905) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Nagyszerű B565-re felment a B587, erre BalongB52B311 :W :W
Sima 3 gombos módszerrel, ez meg hogy?

[ Szerkesztve ]

(#1906) diablovf válasza bubus66 (#1904) üzenetére


diablovf
újonc

Single , függő, tmobile.

(#1907) bubus66 válasza diablovf (#1906) üzenetére


bubus66
nagyúr

Olvastad ajánlom figyelmedbe!!!

Ha valakinek a TWRP-és a ROOT és nem tud telepíteni, vagy ha vissza teszi az stock recoveryt, és "Install Failed" felírat fogadja, akkor ott kérjen segítséget ahol a ROOT-és a TWRP felrakására kérte. Ezért nem kell megsértődni sem mivel nagyon sokszor le lett írva. Mivel se az 5.0.1-re se a 6.0 nincs stabil TWRP. Ezért el kell gondolkodni hogy mi éri meg egy bootlop vagy egy rendesen működő készülék.

A szolgáltatós telefon (Vodafone, Telenor, Telekom) Minden esetben SINGLE SIM-és!!! ROOT-lása az estek 99%-ban bootlopal jár TEHÁT NAGYON AJÁNLOTT A MELLŐZÉSE!!!!!

Csak ezt kellett volna elolvasni.....

A Tő szavakból meg semmit se tudok

Utoljára kérdezem, a bootloader nyitva (valószínű ha rootolva volt) unrootolva is van a gyári recovery vissza van rakva, és melyik ROM lett rá erőltetve???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1908) hundeep


hundeep
csendes tag

Na én is jelentkeztem,hogy nekem is balongos lett a teló, én kaptam valamelyik nap az 587et Telekom függőhöz amin 150b565 volt előtte pedig sajna nem tudni. En nem csináltam frt telepítés előtt ,de utána egyből. A kérdésem az lenne csak,hogy mi is pontosan a balangos build? Mert eddig kopp kopp hiba nélkül ment csak most,hogy olvastam így megnéztem mi lett es itt is balang van. :D

(#1909) gianone válasza hundeep (#1908) üzenetére


gianone
őstag

Igazából csak annyi, hogy ilyen build nincs, és így nem fog frissülni sosem.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1910) mufflika


mufflika
tag

Sziasztok.
Olyat segítséget szeretnék kérni, hogy megcsináltam a következőt. "Android rendszer fogyasztási probléma:"
Lépésről - lépésre. sikerült is minden! De magától pár óra múlva vissza állt a legfrissebb verzióra, 10. x.x. re. de nem is jelzett semmit, hogy frissített vagy töltött le valamit, csak mondom ránézek már. és már ez volt!
Mit kell csinálni, hogy ne frissüljön, ne álljon vissza?
Köszönöm
m.

(#1911) gianone válasza mufflika (#1910) üzenetére


gianone
őstag

Két dolgot is tehetsz. Vagy kikapcsolod Gugli Playben az automatikus frissítést. Vagy letöltöd a legújabb verziót, kinyomod a netet, és eltávolítod a frissítéseket, és azt rakod fel. Már az se hibás, csak az a lényeg, hogy ne a Play frissítse. Illetve megcsinálhatod mindkettőt is a jövőre tekintettel.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1912) mufflika válasza gianone (#1911) üzenetére


mufflika
tag

A Google Play Áruházba gondolod? Ott minden frissítés kivan kapcsolva. de még is vissza tette, hol keressek még ilyen beállítást, hogy ne frissítsen ?

(#1913) hundeep válasza gianone (#1909) üzenetére


hundeep
csendes tag

na majd akkor megpróbálom újrarakni :) ha meg marad ilyen akkor üsse kavics..sajnos az alap gondot nem oldotta meg a bluetooth és a wifin youtube használtatát egyszerre kihangostón, leveszi 360pre és kb 20ásodpercet tölt előre, megáll és ujra még vége nincs a zenének tehát igy nem kell halgatni muzsikát :D másik telóval megy ezért gondoltam hátha csak szoftver,de lehet a teló modemje ennyire képes?! na sebaj ez legyen a legnagyobb bajunk :D

(#1914) gianone válasza mufflika (#1912) üzenetére


gianone
őstag

Az érdekes.

Akkor tedd fel fájlból a legújabbat net nélkül, és jó lesz remélhetőleg.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1915) mufflika válasza gianone (#1914) üzenetére


mufflika
tag

Azt honnan tudom letölteni? Jó lett volna aza 9 es verzió, csak sajna lecseréli... és nem értem, mi miatt.

(#1916) gianone válasza mufflika (#1915) üzenetére


gianone
őstag

ApkMirror.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1917) mufflika válasza gianone (#1916) üzenetére


mufflika
tag

Bocsi, ha ennyit kérdezek..

De miért biztonságosabb és jobb innen ftelepíteni, mint ha simán frissíti magát? és miket érdemes még frissíteni? :)

(#1918) gianone válasza mufflika (#1917) üzenetére


gianone
őstag

Nem biztonságosabb, de ott van a hiba. :D

Minden mást, amit használsz, amit meg nem, azt tiltani, de ez nagyon nem mélyvíz.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1919) pityesz1


pityesz1
csendes tag

Anno kézalól vettem a készüléket ami elvileg Telekomos (single sim) de a napokban frissült az ALE-L21C432B585 buldra ami ugye független buld.
Most akkor tényleg független vagy az előző gazdi a anno a"függőre egy független romot tett?
Ez csak úgy deríthetem ki,hogy belerakok mondjuk egy Vodás kártyát, vagy van valmi más ell. lehetőség is?

(#1920) gianone válasza pityesz1 (#1919) üzenetére


gianone
őstag

Szinte biztosan az első eset. Szervizmenüben megnézheted. Rendes topik összefoglalójában szerintem benne van. Vagy guglizz rá.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1921) pityesz1 válasza gianone (#1920) üzenetére


pityesz1
csendes tag

Okozhat galibát,hogy a fügő készüléken egy függeltlen buld dolgozik?
Eddig (kb. 2 hónap,nem tapasztaltam semmit)

[ Szerkesztve ]

(#1922) bubus66 válasza hundeep (#1908) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a B587 lesz a Balangos próbáld meg

Innen próbálj meg vissza tenni egy C150B565 vagy egy B150C585-öt..

Igen az okozhat minek akarsz függetlenre függő Rom-ot feltenni

Tessék itt a Tiedhez való És imádkozzál, hogy felmenjen..

Egy kicsi olvasni kellene, pl a Logoutomba le van írva, sok minden, a lányomé és függő, de én kinyitottam a BL és feltettem Rá a független ROM-ot.

Ha az elején vásárolta akitől vetted akkor előfordulhat (mint az enyém Telekomos volt és gyárilag független) és akkor, hogy elkerülje a rengeteg szemetet kinyitotta a BL és fel tette a független ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1923) gianone válasza pityesz1 (#1921) üzenetére


gianone
őstag

Okozni okozhat, de pl. nekem egy év alatt nem okozott. Kop-kop.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1924) mumuss válasza gianone (#1914) üzenetére


mumuss
aktív tag

Én is bármelyiket raktam fel fájlból, mindig a legfrissebre frissítette magát automatikusan. Pedig minden frissítés ki van kapcsolva

Mate 10 pro/Note 10

(#1925) gianone válasza mumuss (#1924) üzenetére


gianone
őstag

Nekem anno tuti nem, de már jó régóta felteszem fájlból mindig a legújabbat. Akkor ennyit tehettek. Most ezért nem próbálom ki.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1926) mumuss válasza gianone (#1925) üzenetére


mumuss
aktív tag

Persze, ne próbáld ki ha neked jó. Én is fájlból rakom fel, és mégis szivat...

Mate 10 pro/Note 10

(#1927) gianone válasza mumuss (#1926) üzenetére


gianone
őstag

De ha a legújabbat rakod fel, akkor nem tud.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1928) mumuss válasza gianone (#1927) üzenetére


mumuss
aktív tag

Persze, akkor nem tud. Viszont valamiért hiába rakom fel, merül a telefon. B585 rom van fent. Na mindegy, majd egyszer rájövök

Mate 10 pro/Note 10

(#1929) Just_Reboot válasza bubus66 (#1870) üzenetére


Just_Reboot
addikt

"mert a szolgáltatós nem rootolható vagy is nem nagyon ajánlott"

Mi a helyzet a gyárilag független telefonokkal?

(#1930) bubus66 válasza Just_Reboot (#1929) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egyik sem ajánlott a szolgáltatós nem ROOT-olható

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1931) Just_Reboot válasza bubus66 (#1930) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát azért én egy próbát tennék vele.

Ki milyen módszerrel rootolta a telefonját?

(#1932) bubus66 válasza Just_Reboot (#1931) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sok sikert hozzá.. Én abban nem vagyok és nem is leszek partner. Vannak az XDA-n a tégla gyártó kisiparosok fordulj hozzájuk bizalommal..

Ha valakinek a TWRP-és a ROOT és nem tud telepíteni, vagy ha vissza teszi az stock recoveryt, és "Install Failed" felírat fogadja, akkor ott kérjen segítséget ahol a ROOT-és a TWRP felrakására kérte. Ezért nem kell megsértődni sem mivel nagyon sokszor le lett írva. Mivel se az 5.0.1-re se a 6.0 nincs stabil TWRP. Ezért el kell gondolkodni hogy mi éri meg egy bootlop vagy egy rendesen működő készülék.

Csak úgy halkan meg jegyzem az egabi71 ez miatt ment szervizbe, és még rajta kívül 4-5 amiről tudok..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1933) gianone


gianone
őstag

Én se tudtam rootolni. TWRP simán felment, de SuperSU megfektette. Dualosított szolgáltatós. Szerencsére vissza lehetett hozni.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1934) bubus66 válasza gianone (#1933) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért írtam neki, hogy sok sikert XDA-n vannak a mágusok akik megoldják..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1935) Just_Reboot válasza gianone (#1933) üzenetére


Just_Reboot
addikt

És ha felraknám twrp alól a dualos előre rootolt romot?

(#1936) gianone válasza Just_Reboot (#1935) üzenetére


gianone
őstag

Ha bátor vagy, próbáld meg, én is gondolkodtam rajta, de hagytam inkább. De ha nem jó, akkor Sokkobannal reklamálj, ne itt. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1937) Just_Reboot válasza gianone (#1936) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Angol tudás hiányában nem nagyon tudok reklamálni. :D

Bolgárul még úgy sem tudok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1938) gianone válasza Just_Reboot (#1937) üzenetére


gianone
őstag

Ha ez segít, szerintem bolgár. :D

Bár blogspot.hu-s az oldala.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1939) egabi71 válasza Just_Reboot (#1931) üzenetére


egabi71
aktív tag

Sok sikert hozzá,ami az xda n van sd procishoz van.a krimin-en nem nagyon müködik.

(#1940) gianone válasza egabi71 (#1939) üzenetére


gianone
őstag

Sokkobannak és HTC Manian szerintem van működő, legalábbis a kommentekből ítélve nekem úgy tűnik. Persze nyilván kockázatos. Itt szerintem a még nagyobb talány a szolgáltatós teló. De hadd próbálkozzon, élni életveszélyes. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1941) Just_Reboot válasza egabi71 (#1939) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Xda-val nem foglalkozom, twrp fent az alol fogom feltolni a SuperSUv2.78-SR4-et.

(#1942) bubus66 válasza Just_Reboot (#1941) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sok sikert hozzá sikerült félre írni a particiót biztos..

De nem baj ez ugyan olyan mint a P8 Lite-re P9 Lite ROM-ot akar feltenni na annak milesz a build száma

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1943) bubus66 válasza egabi71 (#1939) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem baj legalább lesz munkám......

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1944) Just_Reboot válasza bubus66 (#1942) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Na ennyit a rootról, felflashelem a twrp-t elsőre szépen bootol majd reboot után eltűnik és ismét a stock recovery fogad.

(#1945) bubus66 válasza Just_Reboot (#1944) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt van mi meg mondtuk örülj neki vagy erőltesd tovább hát ha jó lesz jobbik esetbe egy könyvnehezéknek biztosan meg lehet csinálni. Ott az XDA hogyan nem műkődik érdekes..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1946) gianone válasza Just_Reboot (#1944) üzenetére


gianone
őstag

Haha, ennél még én is tovább jutottam. :)

Még van esélyed téglázni, ha nem adod fel. :D

Még twrp-s mentés-visszaállítás is ment.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1947) Just_Reboot válasza gianone (#1946) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Holnap még szórakozok vele, ha akkor sem megy hagyom a pics@b@.

(#1948) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Root helyett inkább ez fog felmenni holnap. :D [link]

(#1949) egabi71 válasza gianone (#1940) üzenetére


egabi71
aktív tag

Èn egyszer próbáltam, szervíz lett a vége,ès kaptam egy új telot

(#1950) egabi71 válasza Just_Reboot (#1941) üzenetére


egabi71
aktív tag

A tvrp nagyon bizonytalan,van akinek ment,de olyan is akadt akinek átírta a particio kiosztását.Vigyázz vele

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.