Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) #70516736 válasza bubus66 (#283) üzenetére


#70516736
törölt tag

a telemaxtól a dualsimes 194-el jött vissza

(#303) bubus66 válasza #70516736 (#301) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért Singele SIM-es volt?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#304) gianone


gianone
őstag

A vezeték nélküli képernyő eltűnt B550-ről, B524-en még megvolt. Valaki elmondaná, mi a különbség a Mirror Share és e között?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#305) #70516736 válasza bubus66 (#303) üzenetére


#70516736
törölt tag

nem tudom dualsimes volt már így vettem 17,-én
13.-án kapta vissza vadi újan az előző tulaj gariban cserélték neki

ez volt rajta mint látszik is két sim van benne

[ Szerkesztve ]

(#306) Peterking válasza bubus66 (#300) üzenetére


Peterking
tag

Telón töltöttem le.

(#307) bubus66 válasza Peterking (#306) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké azért írtam oda.

(#305) Cfc_Boy

Oké köszi. Csak azt nem tudom a Telemax a Németeknél adták ki a 194 honnan szedte..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#308) redati válasza bubus66 (#300) üzenetére


redati
tag

Én is pc nélkül tettem fel. Ma már itt tart a technológia. :-)

(#309) bubus66 válasza redati (#308) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tényleg... örülök neki....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#310) bubus66


bubus66
nagyúr

Kipróbáltam hogyan lehet visszaállni a Rollbackal, és onnan vissza állni single SIM-re, majd onnan meg próbálni a 171-es kihagyásával a 551 fel tenni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#311) bubus66 válasza bubus66 (#310) üzenetére


bubus66
nagyúr

Fel tettem először a RollBack mappába lévő, B300 update.app-ot

[link]

Ez után a B170-et a három gombos módszerrel.

Majd a 049 (fastboot módszerrel) utána abban lévő vendor mappa update.app-jával Single SIM-é alakítottam.

Próba képen (kihagytam a B171-es telepítését) egyből a B551 tettem fel ami sikeresen fel is ment. .

Majd amikor az végzett akkor a packban lévő vendor mappa update app-ját telepítettem. Ennek végeztével töröltem a dload mappából (ki kell törölni) az update.app-ot és csináltam a két gombos módszerrel egy wipe cacahet és egy wipe/data/factory reset.ée most van egy B551.es verzióm.

ki próbáltam a B551-ben lévő RollBacket is tökéletesen működik de mint a másiknál itt is csak a 171 lehet először vissza tenni.

[link]

De csak olyannak ajánlom aki tudja mit is csinál..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#314) gianone


gianone
őstag

Az alkalmazásváltóm az animáció nélkül jobb lett, de nem tökéletes. Sőt, egyszer ki is fagyott. Nem akartam hinni a szememnek.Gondolkodtam, és rájöttem, hogy mindig csak a Chrome-mal volt baja. Alapból sem szerettem sosem, de a szinkronizáció miatt valahogy mégis megtartottam Moto G után. Anno doplhinos voltam, de az is elromlott szerintem. Most megszabadultam Chrome-tól, és egyelőre hibátlan a teló.

Találtam egy Dee Browser nevű böngészőt. Nem omlik, nem szaggat. Kicsi, akksit nem zabálja, viszont sok gyorsítótárazott memóriát foglal, de így sem lassult be. Az adblock hasznos, bár a magyar oldalakon jó volna egyéni szűrőlista vagy importálási lehetőség fájlból vagy pl. Firefoxos Adblock Plusból. Nem találtam meg, hogy lehet könyvjelzőt kitenni a kezdőképernyőre. Nincs szinkronizáció eszközök között. Jó volna tovább fejleszteni, óriási potenciál van benne. Fogalmam sincs, mitől ilyen pörgős, de az.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#315) bubus66 válasza gianone (#314) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kell a gyári böngésző?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#316) gianone válasza bubus66 (#315) üzenetére


gianone
őstag

Gondolkodtam rajta, mikor olvastam, hogy neked megvan. Most egyelőre ez a Dee tetszik, bár még korai döntést hozni. Végül is ha elküldöd, megköszönöm, nagy baj nem lehet belőle. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#317) bubus66 válasza gianone (#316) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megy privátba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#318) #86973952 válasza bubus66 (#317) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez szerintem nem minősül wareznek. Szinte minden telefonból pakolgattam át cuccot a régi ROM -ból.

Már ha ezért küldöd privátban. :)

(#319) bubus66 válasza #86973952 (#318) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen tudom, hogy nem minősül wareznek, csak más okból küldtem privátba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#320) gianone válasza bubus66 (#317) üzenetére


gianone
őstag

Feltettem, kifejezetten tetszik ez is (eddig nem ismertem, mert szinte végig 6.0-ám volt). Most megtendereztetem őket, melyik teljesít jobban.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#321) bubus66 válasza gianone (#320) üzenetére


bubus66
nagyúr

A böngészőt tetted fel?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#322) gianone válasza bubus66 (#321) üzenetére


gianone
őstag

Igen.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#323) bubus66 válasza gianone (#322) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én ezt használom mióta megvan több ér mint a chrome

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#324) #86973952 válasza bubus66 (#319) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor nem szóltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#325) bubus66 válasza #86973952 (#324) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak nyugodtan köszönöm különben, hogy szóltál először arra gondoltam, hogy lehetséges warez lesz de utólag rájöttem, hogy nem fizetős és ez által nem okosított alkalmazás

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#326) gianone válasza bubus66 (#323) üzenetére


gianone
őstag

Sajnos egyelőre néhol bezáródik magától. Nme tudok rájönni, mivel akad. Pl. Időképen szinte mindig. Próbáltam újratenni is. Ha majd felrakom a magyar ROM-ot, adok neki egy esélyt, mint egyedüli böngésző, úgy miként viselkedik, mert a feature-ökkel és a sebességgel elégedett vagyok.

Amúgy ez a Dee Browswer amilyen ismeretlen, olyan jó. Nem értem, Mozilla alapon hogy lehet gyors, mikor az összes eddig próbált nálam egy rakás szar volt, de ez hibátlan. Néhány opció hiányzik belőle, pl könyvjelzők a kezdőképernyőre, de azokat kitettem gyárival, és megnyitja. és nem értesít.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#327) #86973952 válasza gianone (#326) üzenetére


#86973952
törölt tag

(#328) bubus66 válasza gianone (#326) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amire nekem kell arra jó, nem használok idő képet az nem jött be nekem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#329) gianone válasza #86973952 (#327) üzenetére


gianone
őstag

Évekig használtam, de már egy ideje nem tetszik. Ha jól emlékszem, mikor váltották a technológiát, remélem érthetően mondom. :D

Bubus

Az időkép csak egy weboldal, azért nekem egy böngésző sehol ne omoljon össze. :D Ha ez a Dee nem remekelne, akkor küzdenék még kicsit, mi nem tetszik neki, de így csak legközelebb. Szeretem, ha valami gyári, de még jobban, ha stabil. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#330) bubus66 válasza gianone (#329) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi az időképnél másra gondoltam..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#331) gianone válasza bubus66 (#330) üzenetére


gianone
őstag

Oksa :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#332) bubus66 válasza bubus66 (#330) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ezt nem írtam kihagyni.

Olvassátok el

Hát hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, hogy ezt az eget rengető baromságot honnan szedte lehet, hogy örök titok marad..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#333) egabi71 válasza bubus66 (#332) üzenetére


egabi71
aktív tag

Hát igen, csak azt nem èrtem mièrt kell átnevezni,utána az egèszet bemásolni ès várni a csodát,ami nem jön,èrdekes,nem

[ Szerkesztve ]

(#334) bubus66 válasza egabi71 (#333) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja

;] nem hiszem el, hogy fel teszi a 6.0 (másik) utána vissza akar menni a 5.0.1 érdekes játék lesz itt szereintem hamarosan jönnek a könyvnehezékek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#335) bubus66 válasza bubus66 (#334) üzenetére


bubus66
nagyúr

Valaki tudna nekem a B170-ról és a B171 build számáról egy screenshot küldeni. Köszönöm :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#336) egabi71 válasza bubus66 (#335) üzenetére


egabi71
aktív tag

A màsikon már kettö lesz nemsoká

[ Szerkesztve ]

(#338) bubus66 válasza egabi71 (#336) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem baj olcsón megvesszük..

Itt Jön elő, hogy én értek hozzá, mert xy fórumon ezt találtam, utána meg sírok rívok,mert a feltelepítette mindent. Nem tudom, milyen leírás alapján ROOT-olta a 6.0.Remélem a twrp is ráeresztette..
Nem baj ezt is megvegyük olcsón...

Ja itt jön elő a Téma Összefoglaló hiánya..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#339) gianone válasza bubus66 (#338) üzenetére


gianone
őstag

Egyébként ezekből alkatrész lesz, vagy szervizben javítható azért?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#340) #86973952 válasza gianone (#339) üzenetére


#86973952
törölt tag

Könnyen javítható. Szervizben gyorsabban, otthon körülményesebben.

(#341) bubus66 válasza gianone (#339) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze itthon javítható egy kis idő és üzemképes riasztható lesz, majd szólok, ha olcsón lesz akkor nem hagyunk ki tégedet sem.. Mert ahogy olvasom alakul már lassan lesz..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#342) egabi71 válasza bubus66 (#341) üzenetére


egabi71
aktív tag

Mindjárt írok neki,hogy olcsón megveszem

(#343) #86973952 válasza egabi71 (#342) üzenetére


#86973952
törölt tag

Másik teló meg van még?

CM12 király, meg most jött ki a stabil CM13.

(#344) gianone válasza bubus66 (#341) üzenetére


gianone
őstag

Hehe.Kösz! :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#345) egabi71 válasza #86973952 (#343) üzenetére


egabi71
aktív tag

Meg van,csak èrintö cserère vár,rom bol a tied van rajta,üzembiztos nagyon.azt a fórumot is figyelemmel tartom

(#346) bubus66 válasza egabi71 (#345) üzenetére


bubus66
nagyúr

egabi tájékoztass majd mit reagált

Ez hogyan lehet mikor nincs is benne.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#347) bohoc71 válasza bubus66 (#346) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Szerintem a root aktiválta... :DD

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#348) bubus66 válasza bohoc71 (#347) üzenetére


bubus66
nagyúr

"Ez hogyan lehet mikor nincs is benne." Érdekes lett volna de mindegy..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#350) ANDROID??? válasza bubus66 (#338) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pont ezért nem is akarok komolyabb téma összefoglalót, ne legyen az, hogy:
- "miattad van"
- "mert feltette, de mégsem működik" (akár azért mert elszúrt valamit, akár azért mert nem rávaló stb..)
- "feltettem mert kíváncsi voltam, 5-10 percig örültem, de jajajj nem rá való nincs gari, hogy teszem vissza???"
és társai, inkább kevesebben küzdjenek.
Különben is mi ez a 6.0 láz, érteném, pláne akkor ha extra szutyok lenne az 5.0.1, vagy a ROOT, amikor olyan jelentős funkciót akar törölni mint a "jaaaaaj milyen magenta színű a kép az elejéén"... :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.