Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) bubus66 válasza vectras (#198) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tényleg ügyes vagy.. De Helyi frissítéssel nem tudod fel rakni mert a 6.0 nincs olyan.

Mondjuk nagyon érdekes, hogy Balongal kezdődött? Melyikre tetted fel?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#202) vectras válasza bubus66 (#201) üzenetére


vectras
tag

Voda B181re tettem fel. Megformáztam a kártyát újra rámásultam a szoftvert ès 3gombossal újra raktam. Most minden tuti. Valamit èn rontottam el.

[ Szerkesztve ]

(#203) bubus66 válasza vectras (#202) üzenetére


bubus66
nagyúr

És melyiket az B551-et? A Vendor mappába lévő update.app-ot kell másolni a dload mappába.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#204) vectras válasza bubus66 (#203) üzenetére


vectras
tag

Igen B551-et. Az volt a hiba hogy a vendor mappa elmaradt :) nem találta a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#205) bubus66 válasza vectras (#204) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem a vendor kell hanem vendor mappába lévő update.app-ot másold az SD kártya dload mappájába.

Csak az update.appot NE MAPPÁSTÓL......................

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#206) orsacchiotto válasza bubus66 (#48) üzenetére


orsacchiotto
tag

Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Ugyan sok vizet nem zavartam itt a fórumon,
de gondoltam, illő elköszönni.

Hétfőn lecseréltem a telefonomat, de most is
márkahű maradtam.
Az új telefonom egy Mate 8. Természetesen ez is
független és ügye ami nálam fontos, két kártyás.

Nagyon szerettem a P8 Lite -t, ezért el sem adom,
a családban marad. A fórumot továbbra is olvasgatom,
hiszen kellhet még segítség.

A Mate 8 egy jelentős minőségi váltás, amit az ára
is jelentősen visszatükröz!

Közhelynek tűnik, de őszintén írom, köszönöm,
a segítséget mindenkinek! :R

Üdv. orsacchiotto

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#207) Krysz74


Krysz74
tag

Sikerült!!!
Köszönöm a segítséget és a türelmet hozzám :)

(#208) vectras válasza bubus66 (#205) üzenetére


vectras
tag

Ok tudom. Úgy akartam csak valamièrt nem másolta az SDre a gèp.

(#209) bubus66 válasza orsacchiotto (#206) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönjük használd egészséggel a Mate 8-at. Neked meg mi előbbi felépülést.

(#208) vectras
Mert az alap USB kapcsolat "csak töltésen" van át kell állítani fájlok és mindjárt fog másolni.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#210) redati


redati
tag

Éni is megpróbálom feltenni a vodás 181-re. Most töltöm le. :-)

(#211) vectras válasza bubus66 (#209) üzenetére


vectras
tag

Így volt beállítva. Szerintem csak megszakadt a kapcsolat. De mostmár minden rendben fenn a B551 és remek :) Amúgy èrdekes hogy a vendorban lèvő apk nèlkül is futott rendesen ès működött a letöltés sebesség jelző az állapotsávon. Így meg nem

[ Szerkesztve ]

(#212) bubus66 válasza vectras (#211) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amikor másolni akartál akkor telepítette a drivert.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#213) redati


redati
tag

A 3 gombossal simán felment a vodás 181-re. Tényleg jobbnak tűnik. :-) És végre működik a név rendezési opció :-)

(#214) Walid1996


Walid1996
csendes tag

A 6.0 roothoz kérnék segítséget. És még egy olyan kérdésem lenne, hogy a stock recoveryt, hogy lehet visszarakni? Fel akarom rakni a twrp, de amíg nincs visszaút addig nem szeretném.

(#215) bubus66 válasza Walid1996 (#214) üzenetére


bubus66
nagyúr

Stock Recoveryt vissza tenni sokféle képen lehet, de hogy ne kelljen keresgetned ezért, megkerestem neked a programot amivel vissza lehet tenni..

Különben meg a HuaweiUpdateExtractor ki lehet szedni a ROM-ból, és fastboot módszerrel is fel lehet tenni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#216) Walid1996 válasza bubus66 (#215) üzenetére


Walid1996
csendes tag

Köszönöm szépen

(#218) bubus66


bubus66
nagyúr

egabi71 neked mikor a telefonod nem volt jó a kijelzőn se látszott semmi sem?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#219) egabi71 válasza bubus66 (#218) üzenetére


egabi71
aktív tag

A kijelzövel nem volt probléma

(#220) bubus66 válasza egabi71 (#219) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs nem úgy értettem ha nem mikor a fastboot módba léptél akkor nem látszót a zöld robot hanem csak fekete volt a képernyő.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#221) egabi71 válasza bubus66 (#220) üzenetére


egabi71
aktív tag

Igen,fekete volt a kijelző

(#222) bubus66 válasza egabi71 (#221) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi csak erre voltam kíváncsi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#223) bubus66


bubus66
nagyúr

Mindenkinek ajánlanám a 6.0 B550 vagy a B551-es csomagba levő vendor mappába található update.app-ot felrakását.Mert ma a 170.esel jártunk úgy, hogy nem tettük fel és egy idő, után elkezdett villogni a kijelző stb, amióta feltettük azóta tökéletes.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#224) Rush77 válasza bubus66 (#223) üzenetére


Rush77
aktív tag

Arról van valami információ, hogy a vendor/update.app mit tartalmaz?
Vagy ez ilyen homályos terület, hogy egy két javítás esetleg régió specifikus dolgok?

Szerk. Bocsi nem válasznak szántam.

[ Szerkesztve ]

(#225) gianone válasza Rush77 (#224) üzenetére


gianone
őstag

Engem az érdekelne, valaki szerint a spanyol bitre ugyanaz, mint a magyar. Vendorral vagy nélküle? Mert abban nem volt ilyen. És ha nélküle, akkor mi legyen?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#226) ignisz válasza gianone (#225) üzenetére


ignisz
senior tag

A spanyolban csak egy update.app van. Engem is érdekelne, hogy a vendor mit csinál? Esetleg a spanyolt lecserélni erre a vendorosra?

[ Szerkesztve ]

(#227) Rush77 válasza gianone (#225) üzenetére


Rush77
aktív tag

Ez egy jó kérdés.
Én ilyen régió specifikus dolgokra tudok gondolni a vendor-ba (pl K-európai lokalizáció vagy ilyesmik bár aztán lehet hogy ez meg hülyeség)

[ Szerkesztve ]

(#228) gianone válasza ignisz (#226) üzenetére


gianone
őstag

Azt én tudom, az van fent. A kérdés arra utal, hogy a magyar vendor nélküli vagy a vendorral együtt verziónak felel meg. Letölthetném újra és megnézhetném, de inkább megkérdeztem.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#229) bubus66


bubus66
nagyúr

Uraim leírtam, hogy mit csinál a 550-be egy hw frissítés van.

Aki akarja fel teszi aki meg nem az, (de akkor ha valami van akkor nem kell sipítozni) mint eddig is mindegyikbe volt a 046-ba a 049-be, 131 a a 170 a 171-ben nem vendor hanem custom-ként va de ugyan az is nem tudom minek okoz ez problémát.

#227) Rush77

Szerinted már a magyarba miért is lenne Kelet európai régió semmi köze hozzá hw_eu frissítés van benne. Na akkor elmondom tegnap fel tettem az egyik ismerősömnek, és egy idő után el kezdett villogni a kijelző stb fel tettem a vendor mappát és lás csodát megszűnt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#230) gianone válasza bubus66 (#229) üzenetére


gianone
őstag

Csak a kíváncsiság, hogy miért van különböző formában a két rom, ha tök ugyanaz. :)

De akkor nekem a spanyol rom megoldása szimpatikusabb, mert egyszerre megy fel a kettő.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#231) bubus66 válasza gianone (#230) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az nem biztos hogy a spanyol tartalmazza azt a frissítést amit a vendor.

Más:

Volna egy kérdésünk..

az egabi71-nek szervizbe kell küldeni a telefont a Vodafone-nál vásárolt dual SIM-es gyárilag kártyafüggetlen akkor most melyik ROM-ra álljon vissza a 6.0-ról?.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#232) Rush77 válasza bubus66 (#229) üzenetére


Rush77
aktív tag

Azért mondtam, hogy simán lehet, hogy hülyeséget mondok. Csak szimplán nem igazán világos nekem miket tartalmaz a vendor update.app.

(#233) bubus66 válasza Rush77 (#232) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mint írtam hogy milyen probléma lépett fel. Ezért ajánlom, hogy legyen feltéve, nem kell újra belakni mert nem csinál FR..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#234) Rush77 válasza bubus66 (#233) üzenetére


Rush77
aktív tag

Azt értem, és nekem fel is van rakva és nyilván ha már ott van akkor ajánlott is a feltétele.
Csak arra irányult a kérdésem, hogy lehet e tudni (valami log féleség létezik e), hogy az a konkrét update.app milyen javításokat illetve frissítéseket tartalmaz.

(#235) bubus66 válasza Rush77 (#234) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs vagy nem tudok róla, hogy lenne, ha nagyon érdekel kérdez meg a Huawei ügyfélszolgálatát.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#236) user2016 válasza bubus66 (#235) üzenetére


user2016
csendes újonc

Én már megkérdeztem: "erről nincs információjuk".

(#237) bubus66 válasza user2016 (#236) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm :R nekem azt mondták, hogy fel kell tenni, ennyi...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#238) Orionhilles válasza bubus66 (#231) üzenetére


Orionhilles
senior tag

az egabi71-nek szervizbe kell küldeni a telefont a Vodafone-nál vásárolt dual SIM-es gyárilag kártyafüggetlen akkor most melyik ROM-ra álljon vissza a 6.0-ról?.

Arra esetleg, amivel a dobozból kiszedés után volt? Szerintem arra érdemes, így elvileg nem dobhatják azzal vissza, hogy mókolt.

Majd meséljetek ám, hogy mi lett a vége! :R :)

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#239) bubus66 válasza Orionhilles (#238) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vodafone-nál vásárolt nem duálósitott hanem DUAL SIM-es Kártya független telefon.

Értelmezd csak! Tehát semmit sem kell neki vissza tenni-e simán viheti a szervizbe a B550-nel.

A dobozon hol van rajta hogy milyen ROM volt rajta mert én nem találtam sehol de én tudom, hogy az enyémen milyen volt.

Nem dobhatják vissza mert nem mokolt. Hanem hivatalosan dual SIM-es kártyafüggetlen

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#240) Orionhilles válasza bubus66 (#239) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Nem dobhatják vissza mert nem mokolt. Hanem hivatalosan dual SIM-es kártyafüggetlen

BL állapota mi? És mi volt, amikor a dobozból kivette? Ha relocked/unlocked, visszadobhatják. Írtad, hogy T-nél hogy meg mint volt, de ez itt a Vodafone, nem tudom, hogy ugyanoda küldi-e szervizbe (Telemax talán?)

A dobozon hol van rajta hogy milyen ROM volt rajta mert én nem találtam sehol de én tudom, hogy az enyémen milyen volt.

Sehol nincs, ez igaz, mégis, úgy gondolom, hogy ha a lehető leggyáribb állapotban viszi vissza, abból nagy baj nem lehet.

Ez egy közel megismételhetetlen helyzet, ezért is írtam, hogy talán azzal kellene beküldeni, amivel jött.

Szerk.: Talán érdemesebb lenne, nem a Vodafone-hoz küldeni, hanem közvetlenül a szervizbe.

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#241) bubus66 válasza Orionhilles (#240) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na akkor tisztába teszem dolgot az egabi71-nek USB csatlakozó próbléma volt ezért vissza küldte a szervizbe, A Szervíztől vissza kapott egy DUAL SIM-es Gyárilag kártyafüggetlen nyitott BL-es telefont tehát amit írtál annak semmi köze nincsen hozzá. És akkor neki ez a gyári állapot ezért írtam értelmezni kell de az nem sikerült.. Tehát minden gond nélkül mehet a szervizbe. remélem érthető.

Ha relocked/unlocked, visszadobhatják :N :B Biztos, hogy nem...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#242) egabi71 válasza Orionhilles (#240) üzenetére


egabi71
aktív tag

Szia,hogy èrtsd a dolgot,annó a vodátol vásároltam egy telot,az elment a szervizbe,usb csatlakozó hibával.mikor vissza jött,kaptam egy duálos, független voda garancia papírral egy kèszülèket.most majd megy újra a szervizbe mert,a jack aljzat szórakozik.a kèrdès arra irányult,hogy akkor most milyen rom mal vigyem vissza.a bl vissza zártam,tehát

(#243) bubus66 válasza egabi71 (#242) üzenetére


bubus66
nagyúr

B550-vel vidd vissza bocs rosszul emlékezetem az enyém volt nyitva.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#244) egabi71 válasza bubus66 (#243) üzenetére


egabi71
aktív tag

azzal fog vissza menni,mert az az utolsó hivatalos rom :C

(#245) bubus66 válasza egabi71 (#244) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#246) bubus66


bubus66
nagyúr

Akit esetleg érdekel a Gyári böngésző az keressen meg nekem meg van apk-ban.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#247) gianone


gianone
őstag

Nektek az alkalmazásváltó hibátlanul megy? Nálam B524-en se volt tökéletes és most sem. Kikapcsoltam az animációkat, és mintha így sokkal jobban működne.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#248) bubus66 válasza gianone (#247) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen semmi gond nincs vele.

Más:

A Mentorom is leírta a vedor mappa fel rakása kell....

Vendor mappa felrakása kell

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#249) bubus66


bubus66
nagyúr

Hú gyerekek mekkora probléma lett 6.0 felrakásából..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#250) octopus75 válasza bubus66 (#249) üzenetére


octopus75
tag

Sziasztok, tegnap a páromat megleptem egy aranyszínű litével anyáknapjára! Ami azért nagy szó, mert az iphone ötösét cseréltük le erre!!! :-)
Fel is tettem neki rá a 6-os frissítést! Vendorostul :-) Köszönet nektek érte...
A problémám azaz a páromé, hogy az ötös verzión lévő egyik téma kellene neki, az amelyiknek az olvasatlan üzenet számláló nem piros, hanem átlátszó buborék jellegű...
Ha ebben tudnátok segíteni az nagyszerű lenne!
Előre is köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.