Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Mgabesz1982


Mgabesz1982
újonc

Sziasztok!

Kis segítség kellene. Adott egy gyárilag független dualos ALE-L21C432B594-es buildű teló.
Sajnos nem megy rajta a GPS. Hiába kapcsolom be egyik progi sem vesz 10 perc után sem GPS jelet sehol.
Lehetséges, hogy software hiba? Vagy alaplapcserés lesz a készülék. Sajnos gari lejárt január végével. :-( Tudja valami mennyibe fájna ha elküldeném a szervízbe? Nagyon sajnálom, mert jó kis teló és most sajnos nem tudok venni újat helyette! Minden frankón megy rajta, csak az a fránya GPS nem. Rendszeresen használtam a WAZE alkalmazást, majd egyszer csak kiírta, hogy gps jel nem található. 3 gombos módszerrel rátettem a fenti firmwaret, FR csináltam de sajna nem oldotta meg a problémát.
Valaki tud esetleg segíteni?
Köszi előre is!

(#2352) mufflika válasza Mgabesz1982 (#2351) üzenetére


mufflika
tag

Szia, Nálam is ugyan ez a rendszer van fent, és hiba nélkül megy a gps. Valami más lehet ott.

(#2353) bubus66 válasza Mgabesz1982 (#2351) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nekem anno így volt és szervizbe kötött ki a készülék.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2354) Zsocy155 válasza Mgabesz1982 (#2351) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nem tudom, hogy hova valósi vagy, de Bp-n valamelyik (nem emlékszem melyik) körúton van egy hivatalos szerviz. Ott szerintem megtudják mondani, hogy kb. mennyi lenne a javítás.

[ Szerkesztve ]

(#2355) Mgabesz1982 válasza Zsocy155 (#2354) üzenetére


Mgabesz1982
újonc

Írtam a szervíznek, hátha "occsón" megúszom. Csak az bosszant nagyon, hogy lejárt a gari és kakukk, el is romlott nemsokára, úgy hogy nagyon nem is használtam a gpst. most meg kellene és tessék nem megy. Előtte OTAn frissítettem amit felajánlott, se root, se bootloader nyitogatás, se twp recovery semmi és mégis kuka lett az alaplap! Szal most kicsit csalódott vagyok!

(#2356) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. Jelenleg egy rootolt p8 lite készüléket használok TWRP-vel, és mivel aladom a készüléket, ezért vissza szeretném állítani a gyári állaptába a készüléket, és ehhez szeretnék egy kis segítséget, hogy milyen módon tudom ezt megvalósítani. Előre is köszönöm a segítséget.

(#2357) bubus66 válasza BK87 (#2356) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Ilyen módon. és honnan telepítetted a TWRP-meg a ROOT-ot?

Vagy is Fastboot módszerrel

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2358) BK87 válasza bubus66 (#2357) üzenetére


BK87
senior tag

XDA-n volt egy leírtás, ami szerint csináltam mindent, minden probléma nélkül használom már hónapok óta.

(#2359) grafnet válasza BK87 (#2358) üzenetére


grafnet
veterán

Küldtem pü-t.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2360) Mgabesz1982 válasza Mgabesz1982 (#2355) üzenetére


Mgabesz1982
újonc

Írtam a szerviznek és jó híreket kaptam, eddig. Kiderült hogy a telóre gyári 2 év gari van, szal még bőven gari időn belül vagyok. Így visszaviszem hamarosan a József körúti centerükbe és elvileg 5 nap alatt megjavítják, kicserélik amit kell. elvileg még cserekészüléket is biztosítanak4 Eddig jól alakul.

(#2361) redati


redati
tag

Betört a kijelzőm. Működik minden, de azért az e-bayről rendeltem új fekete kijelzőt, majd képekkel dokumentálom ide a csere közbeni folyamatokat.

(#2362) cssaszi


cssaszi
tag

Sziasztok!Olyan kérdésem lenne,hogy van olyan program amivel meg lehet hajtani mind a 8magot és mutatja is hogy mennek?4-5-6-7-es magra a cpu-z stoppedet ír,de úgy emlékszem a múltkor egyszer néztem és akkor néha elindultak felváltva egy picit és olyankor a 0-1-2-3 mag valamelyike állt le.B551-es romot tettem fel utána saját magát frissítette B575 majd B585-re.

(#2363) grafnet válasza cssaszi (#2362) üzenetére


grafnet
veterán

Van root a készülékeden?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2364) bubus66 válasza grafnet (#2363) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Root mellőzve legyen köszi itt legalább is.. :R

Igaz, hogy az 1 hsz-ben benne van de mivel az is benne, van hogy hibát okozhat, ezért kérem(jük) a mellőzését.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2365) Just_Reboot válasza bubus66 (#2364) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Csinálsz egy mélyvíz topicot, de a rootról nem szabad benne beszélni. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2366) grafnet válasza bubus66 (#2364) üzenetére


grafnet
veterán

Just_Reboot-tal egyetértek!
A mélyvíz a roottal kezdődik! Igen, ha ész nélkül használod a root adta lehetőséget, akkor hibát okozhat. Nem mondtam, hogy rootolja a telefont!

Egyébként megy egy igen-nem választ váró kérdés volt!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2367) bubus66 válasza Just_Reboot (#2365) üzenetére


bubus66
nagyúr

De az is oda van írva, hogy ha hibát okoz akkor a másik topick.. De azt csináltok amit akartok, mert záratni fogom a topikot

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2368) Just_Reboot válasza bubus66 (#2367) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Felőlem... Ha fejre állsz az sem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#2369) bubus66 válasza Just_Reboot (#2368) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kicsit vegyél lejjebb, ha lehetséges.. Hát igen erről ennyit mit is gondoltam volna......

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2370) grafnet válasza bubus66 (#2367) üzenetére


grafnet
veterán

Ha, így gondolod, akkor ne a bezárás irányába menj, hanem a topik címét módosíttasd, amiből a mélyvíz szó kimarad.
És akkor nem kell magyarázkodni, hogy a root az tiltott szó.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2371) cssaszi válasza grafnet (#2363) üzenetére


cssaszi
tag

Szia!Nincs root se twrp.

[ Szerkesztve ]

(#2372) grafnet válasza cssaszi (#2371) üzenetére


grafnet
veterán

Köszönöm!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2373) bubus66 válasza grafnet (#2370) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké de had én döntsem. már el, hogy mit szeretnék, és nem más döntsön én, helyettem a moderátorok kivételével velük is megfogom beszélni..

Ha engedélyezik be lesz zárva ha nem meg lesz adva hol lehet ROOT-olni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2374) cssaszi válasza grafnet (#2372) üzenetére


cssaszi
tag

Régebben rootolva volt,de tökéletesen működött a teló,igaz a magokat nem néztem.

(#2375) cssaszi


cssaszi
tag

Esetleg valaki tudna csinálni cpu-z-s képet a prociról?Megköszönném!

(#2376) grafnet válasza cssaszi (#2374) üzenetére


grafnet
veterán

Én is ezzel a problémával fordultam ide, a mélyvíz topikban (ha már külön van).
Nekem ugyan nem P8 lite-om van, hanem Honor 4C-m, de a vas ugyanaz mind a kettőben.
Nekem az első 4 mag fixen megy, a második 4 mag fixen nem megy.
Ezért vagyok, voltam kíváncsi hogy a P8l-nál mi a szitu.
Akkor, ha itt sem megy, akkor valóban ki lehet mondani, hogy ez egy parasztvakítás: 8 mag van benne, de csak 4-et használ!
Ez olyan, mint a VW dízel: a teszten jól muzsikál, de a valóságnak köze sincs a teszthez...
A CPU-z jó ötlet, megkérdezem a másik topikban, hátha valaki megnézni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2377) grafnet válasza bubus66 (#2373) üzenetére


grafnet
veterán

Nyugodtan csinálj amit akarsz!
Én csak egy építő ötletet adtam arra vonatkozóan, hogy ne bezárd.
Szerintem kellően sok időt és energiát fektettél ebbe a topikba, hogy elpazarold azzal, hogy bezárod.
De, ha már belefaráradtál a: ne ebbe a topikba írj-ba, akkor ez természetes reakció.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2378) bubus66 válasza grafnet (#2377) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mondjuk jó lenne nem OFF-nál, de mint mondtam had én döntsem már el jó köszi..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2379) grafnet válasza bubus66 (#2378) üzenetére


grafnet
veterán

Akkor én meg had döntsem el, hogy OFF-olok-e vagy sem!

Azért OFF, mert nem tartozik közvetlenül a P8 lite készülékhez, de a topikhoz igen.

Egéybként, ha már piszkatolsz engem, akkor egy kicsit nézz magadba: az írásaid minőségére és mennyiségére! A válaszaid elmaradását is vedd bele a matekba!

Úgy gondolom: szépen kértem, kérdeztem, s egy sor választ sem kaptam a kérdéseimre!
Ezzel és a hozzád hasonlóan nem válaszolok a kérdésre, majd elkotródikkal a topikot sérted, ezáltal a PH! filozófiát (vagy a tűzoltó filozófiát: segítsünk másom) sérted meg. Lehet tényleg jobb lesz, ha lezáratod a topikot.

Majd töröld ki nyugodtan a hsz-eimet, hogy a fény ne halványúljon, ha egyszer valaki mégis bekukkant ide.

Részemről lezártam a vitát.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2380) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A topikot zárom, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.