Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) #86973952 válasza bubus66 (#797) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ja bakker, azt hittem tőlem kérdezted az FB -t. :D

(#802) nyuzge válasza bubus66 (#800) üzenetére


nyuzge
tag

Oké, köszönöm a segítségetek! :R

Ottó etté'? ... Nem a Ottó kétté ....

(#803) bubus66 válasza #86973952 (#801) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tőled mert azt tudom, hogy te tudod, hogy egy RAM és aksi zabáló

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#804) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok, új fiú vagyok P8 lite-ügyben.
Egysimes a telefon, a build-száma: ALE-L21HUNC150B181.
Kingroottal rootoltam, minden működik, amihez root kell.

Gyötrő kérdéseim vannak:
Érdemes-e romot frissíteni rajta? A sebességével nincs gondom pedig minden sz*rt feltettem, amiről eddig csak álmodtam, hogy valaha menni fog a telón :D
Viszont van néhány apróság, ami jól esne: pl. ilyen hülyeség, hogy az akksi százalékot ne az akksi ikon mellé tegye, hanem bele. Vagy pl. az értesítő-rolón lévő parancsikonokat csereberélném, ha lenne rá mód.
Tennék rá Xposed + Gravitybox kombót, ha lehet ilyet, de nem ragaszkodom hozzá foggal-körömmel.

Amin elcsodálkoztam, hogy az alap zenelejátszóban, ha csinálok lejátszási listákat, azokból nem lehet parancsikont csinálni, pedig vezetés közben jó lenne egy bökéssel váltani és nem olvasgatni... Esetleg, ha valakinek lenne ilyen tapasztalata, hogy milyen lejátszót érdemes használni, amit a navi (waze) nem megszakít, hanem csak lehalkítja, azt megköszönném.

Köszönöm előre is a segítséget :R

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#805) Orionhilles válasza Dexter68 (#804) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Attól függ, ha vonzanak az MM és EMUI 4.0 újdonságai (vagy ha recseg hívás közben), akkor igen, de egyébként felesleges szerintem.

Xposed és GB: Ezt az Xposed verziót javaslom: [link] nálam MM alatt tökéletesen teszi a dolgát. GB ugyanakkor az EMUI miatt kicsit csonka, vannak funkciók amiket ha ki- és bekapcsolok semmi sem történik, míg mások (pl.: a pie control) tökéletesen mennek. Van egy bug, xposed miatt, még ha egy darab modul sem aktív, néha nem lehet vele hívni, de egy reboot helyrerázza. Ha lesz időm, akkor megnézem, hátha log-ban benne van mi a nyűgje. :U

Zenés témához: App shortcut makerrel esetleg nem tudsz parancsikont készíteni? [link]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#806) Dexter68 válasza Orionhilles (#805) üzenetére


Dexter68
addikt

Na, köszönöm a gyorsaságot. Parancsikonmakert kipróbáltam, de - ahogy sejtettem - a zenelejátszó tevékenységeiben nyoma sincs a listáknak, így nem tudok parancsikont csinálni belőle. Próbáltam a Nova Launcherrel tegnap, ugyanerre az eredményre jutottam.

Hol tudom megnézni, hogy milyen vonzó újdonságokat rejt az MM és az EMUI 4?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#807) bubus66 válasza Dexter68 (#806) üzenetére


bubus66
nagyúr

Viszont a ROOT-re ne kísérletez frissíteni. Mert gondok lehetnek ha minden igaz a Telekomos 181-re se megy fel a B551 csak a B171-re ahoz meg nyitni kell a BL stb. Vágott már gallyra root és TWRP telefont ne is egyet. Nekem is működik minden és nem kell ROOT-hozzá..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#808) gianone válasza Dexter68 (#804) üzenetére


gianone
őstag

Mondjuk a %-ot simán átállíthatod menüben is.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#809) Dexter68 válasza gianone (#808) üzenetére


Dexter68
addikt

Láttam, hogy valakinél lehet, de az enyémben nem találtam sehol

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#810) gianone válasza Dexter68 (#809) üzenetére


gianone
őstag

Nekem 6.0-án az értesítési panel és állapotsávban van legalul.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#811) Dexter68 válasza gianone (#810) üzenetére


Dexter68
addikt

5.0.1 - akkor ezért nem látom :D

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#812) gianone válasza Dexter68 (#811) üzenetére


gianone
őstag

Lehet, hogy csak rejtve van.

QuickShortcutMaker esetleg előhozza. Nekem pl. vezeték nélküli képernyőt, részletes adathasználatot így sikerült előkeresni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#813) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok.
Létezik már valamilyen megoldás a B564-es ROM ROOT-olására? Előre is köszönöm a segítséget.

(#814) gianone válasza BK87 (#813) üzenetére


gianone
őstag

Neked örülni fognak, végre valaki előre kérdez, nem mikor baj van. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#815) Pityi77


Pityi77
tag

Sziasztok!Segítséget kérek tőletek.A lányomnak van ilyen telefonja,és tmobilos.Rendeltem neki egy duo net kártyát,amivel telefonálni nem lehet.A tmobilnál azt mondták,hogy hívni lehet,csak hívást nem tud kezdeményezni.Ez elég is lett volna mert a hívást megoldottam volna Voippal,de tegnap próbáltam volna hívni,és már azt sem lehet.Szükség lenne a második sim tálcára is,olvastam,hogy csak szoftveresen van letiltva,és valahogy be lehet kapcsolni,ha tudtok segítsetek már légyszi,mert fontos lenne.Köszi!

(#816) bubus66 válasza Pityi77 (#815) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de ahhoz hogy működjön ki kell nyitni a BL., mivel dowgradelni kell, pont most végeztem egy Telenorosnak a dualosításával. Már küldöm is vissza a gazdájának.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#817) Pityi77 válasza bubus66 (#816) üzenetére


Pityi77
tag

Akkor itthon ne próbáljam meg?

(#818) bubus66 válasza Pityi77 (#817) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha értesz egy kicsit akkor igen megpróbálhatod. De a legelső dolog a BL nyitás legyen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#819) bubus66


bubus66
nagyúr

Na akkor a barkácsoló kedvűeknek a hogyan lehet egyszerre a SIM- és SD kártyát használni a 2 Slotba..

f.lorand leírása

De ezt mindenki csak saját felsőségére csinálja. Mert mind a kettő kártya vége kuka lehet

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#820) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Sziasztok!

Telekomos 181-re melyik MM lehet felrakni és milyen módszerrel?
Köszönöm a válaszokat előre is!

(#821) bubus66 válasza Rotor82 (#820) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia először is a BL nyitása, utána az ALE-L21C432B171-et fastboot módszerrel lehet feltenni. Majd utána a Helyi frissítéssel a B551 6.0-lát lehet feltenni.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#822) kiskis2


kiskis2
csendes tag

Sziasztok,nekem van,(most már 2 is ) P8 am,de az egyik le dobálja a wifit,vagy meg tagadja a hozzá férést csatlakozáskor.ez garanciális még.van egy másik ugyan az ,az meg nem is lát egy wifit sem.Mind a 2 Tmobilos .tudna e valaki segíteni? Köszönöm Build-szám:ALE-L21HUNC150B181 mind a kettőnek ez.

[ Szerkesztve ]

Karcsi

(#823) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok!

Elköszönnék, igaz nem végleg mivel van még a családba P8 lite.
Ha valakinek szüksége van a segítségemre továbbra is állok rendelkezésre. A Topick Gazda és egabi71 valamint még jó páran meg tudják adni az elérhetőséget.

Köszönöm, hogy a topick részese lehettem, és elnézést azoktól, akikkel kicsit nyers voltam, nem bántam meg azt sem, hogy (a spiclik miatt) ki lettem tiltva a topikból, most se csinálnám másképpen, (okultam a dologból és sok mindent megtanulta, ami csak megerősít a hitembe, és ezáltal próbálom az oldalamat is minél barátibbá tenni), főleg úgy hogy valótlant állított az illető. Azóta egyszer sem irt a topikba pedig nem volta ott elérte, amit szertett volna én levontam a következtetés. Szégyellném magamat, ha csak így tudnák érvényesülni..

Külön köszönet azoknak, akikkel napi kapcsolatba vagyok és remélem maradunk is. Köszönöm mindent, mindenkinek mindent, és elnézést azoktól, akiket esetleg megsértettem, (kivétel a spiclitől tudom ki az).
További sok frissítés és programokat P8 Lite-hez.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#824) DessertFox válasza bubus66 (#823) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Nagyon köszönöm az önzetlen és gyors segítséged, minden jót. :R

(#825) bubus66 válasza DessertFox (#824) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm természetesen ha kell bármi csak keres nyugodtan. a mélyvízest továbbra is viszem

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#826) Zsocy155 válasza bubus66 (#823) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi szépen az eddigi segítségedet is! :R

(#827) DrDobos válasza bubus66 (#823) üzenetére


DrDobos
őstag

Énis köszönök mindent, sokat segítettél:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#828) egabi71 válasza bubus66 (#825) üzenetére


egabi71
aktív tag

Köszönjük a sok segítséget,sok sikert ès boldogságot az új telodhoz,maradunk napi kapcsolatban.( A spiclit még ird ki nyugodtan).😉😂

[ Szerkesztve ]

(#829) bubus66 válasza egabi71 (#828) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen maradunk napi kapcsolatba mivel még van és egy darabig lesz is P8 lite.. Nem írom ki elég ha te meg én tudom és nem akarok rosszat senkinek (főleg nem neked). De élete legnagyobb boldogsága ez legyen az oldalamon már többet nem ugrál mert lapátra tettem.. Pedig nem szokásom, de sajnos egy rossz tulajdonságom van ez "Utálom, a spicliket, és a segnyalókat."

Tőled meg elnézést kérek, hogy akkor magammal rántottalak... Igaz valahol talán jó is volt ,mert sok dologra fény derült, amit még talán egyszer meg is köszönnek az illetékesek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#830) gacsoi válasza bubus66 (#829) üzenetére


gacsoi
senior tag

Örülök, hogy megismerhettelek!!
Nagyon messzire ne menj el, mert itt azért szükség van rád !!
Köszi a sok segitséget !! :)

(#831) bubus66 válasza gacsoi (#830) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem megyek messzire csak a szomszédba.. Neked is külön köszönöm a segítséget

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#832) bubus66


bubus66
nagyúr

Ha valaki a Bootloader nyitásnál az IMEI hibát kapja akkor törölje az IMEI számot és úgy írja be ne másolja.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#833) bubus66 válasza bubus66 (#832) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

Ha ezt kapod akkor az IMEI-t másold be és jó lesz

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#834) bubus66


bubus66
nagyúr

Tisztelt Felhasználok!

Ha valaki segítséget kér a Fastboot módszerhez akkor legalább azt a fáradtságot vegye, hogy elolvassa leírásokat és ha kérem tőle, hogy csatlakoztassa fastboot módba akkor ne legyen vissza kérdezés azt hogyan kell, ezt legalább illene tudni. Nincs annyi ídöm, hogy ilyenek miatt félnapot elcsesszek 20 percért, mert nem tudja az user az alapokat... sem...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#835) Rush77 válasza bubus66 (#823) üzenetére


Rush77
aktív tag

Szia Bubus!

Én is szeretném megköszönni a sok segítséget amit nyújtottál és sok sikert a köv telóhoz.

Üdv.

(#836) bubus66 válasza Rush77 (#835) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm meg van már.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#837) Rotor82 válasza bubus66 (#821) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Kicsit megkésve, de sikerült megcsinálni a frissítést. :R
Még annyi kérdésem lenne, hogy jött most ota-n frissítés 551->565. Szabad így frissíteni, vagy hagyjam inkább ezt?
[kép]
[kép]

(#838) bubus66 válasza Rotor82 (#837) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen szabad frissítsd le az OTA-n keresztül nyugodtan de én javaslok utána egy full factory reset

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#839) bubus66


bubus66
nagyúr

Aki kinyitotta a Bootloader az ha valami probléma addig a készülékkel és szervizbe kell vinni ne zárja vissza. Simán csak küldje vagy vigye be!!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#840) kiskis2 válasza bubus66 (#834) üzenetére


kiskis2
csendes tag

Mivel konkrétan tudom,hogy rólam van szó,ehhez csak annyit tudnák fűzni,hogy 52 éves öreg sz@ros vagyok ,az agyam már nem olyan ,mint fiatal koromban...hiába olvastam 5 ször is minden le írást,egyszerűen nem értettem mi hol van ,hogyan kell,mire el olvastam az egyik oldalt,már össze kevertem mindent,nem tehetek róla ,az agyam már ilyen...te írtad," Ha ez is bonyolult akkor inkább ne ki se állj mert lehet, hogy könyv nehezék lesz." ,na ezt nem akartam,ezért kértem segítséget.Én 35 éve rakodógépezek,le írok neked 3 oldal,majd be ültetlek,kíváncsi lennék rá mit csinálsz..arra viszont én sem gondoltam,hogy ennyi idő lesz a vége,de már le írtam,hogy aki nálam hülyébb a telefonhoz,az már festi magát,és ezt szó szerint értettem.soha nem is láttam,nem is csináltam ilyet.
Most viszont,megint szeretnék ezért tőled elnézést kérni a tudatlanságomért,és szeretném meg köszönni azt a rengeteg fáradozást,segítséget amit adtál erre a nyavalyás telefonra!!Köszönök mindent . :R :R :R :R
Üdv.

Karcsi

(#841) bubus66 válasza kiskis2 (#840) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nagyon szívesen de nem neked szántam mert nem csak te voltál voltak mások is, akik (rosszabbak voltak) de meg lett oldva, mint ahogy a tied is. Köszönök mindent.

Ez amit ki írtam általánosságba írtam..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#842) kiskis2 válasza bubus66 (#841) üzenetére


kiskis2
csendes tag

na hallod,nem gondoltam volna,hogy vannak nálam is rosszabbak!!! :D :D
mindegy,az a lényeg,hogy túl vagyunk rajta :D fel adtam a csomagot az előbb,remélem nem lesz vele semmi gond,egészségedre :D találkozunk a másik fórumba is.
köszönök én is mindent, örök hálám üldözzön :)
:R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Karcsi

(#843) bubus66 válasza kiskis2 (#842) üzenetére


bubus66
nagyúr

A másikba rendben nézegetem majd este félé köszi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#845) gianone válasza bubus66 (#844) üzenetére


gianone
őstag

Hát ez nagyon jó, már úgyis túl jól működött. :D

Egyébként ez akkor single?

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#846) gianone válasza gianone (#845) üzenetére


gianone
őstag

B564 mióta van kint Huawei magyar oldalán? Én most vettem észre. Június 8-at ír, de szerintem az kizárt.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#847) bubus66 válasza gianone (#846) üzenetére


bubus66
nagyúr

A B564 igen az óta van kint nem kizárt az

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#848) gianone válasza bubus66 (#847) üzenetére


gianone
őstag

Azért tűnik kizártnak, mert néztem, mikor felraktam fájlból, és akkro még tuti nem volt. És az jóval később volt szerintem. OTA-n jött akkor kb. 16-án írta valaki, hogy még nem volt kint. Ez a napokban kerülhetett ki.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#849) gianone


gianone
őstag

Ezekre megy fel:

ALE-L21C432B560
ALE-L21C432B550
ALE-L21C432B524
ALE-L21C432B204
ALE-L21C432B200
ALE-L21C432B194
ALE-L21C432B170
ALE-L21C432B010

Nokia 1610i Huawei Nova

(#850) bojtix


bojtix
tag

Alapfelállásom: Tmobil single SIM
A végcél: dual 6-s droid . :)

Olvasom egy jó ideje a fórumot, de két problémába belefutottam:
1
ADB ok, de a kód generátor linkjei nem működnek (valaki tud küldeni, vagy jobban járok a face-fiókkal?)
2
A dual nem létszükséglet, de korábban megtaláltam a duálosítás folyamatát, most meg nem. :F
Ha mondjuk fastboot-l rakom fel a megfelelő ROM-t akkor nem lesz egyből dual vagy azt másol zárták le?
Apropó fastboot, a xiaomi-t is gyakran azzal hegesztettem és emiatt kell e törölnöm bármit a gépemről, nehogy össze akadjon valami..?

Amennyiben túl macerás, akkor hagyom és marad bootloader nyitás után a 6-s droid single sim-s....

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

xiaomi 12X; MI8; MI2S

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.