Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Just_Reboot válasza egabi71 (#1950) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Vigyázok, de a Twrp oldalán van official verzió is P8L-hoz. Az is bugos?

(#1952) bubus66 válasza egabi71 (#1950) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hagyd az ilyet úgy sem tudod meggyőzni. Hagy tegyen fel amit akar. Aztán majd ha tégla lesz akkor úgy is jó lesz..

(#1951) Just_Reboot

de a Twrp oldalán van official verzió is P8L-hoz

Akkor meg kell kérdezni, ott ahol találtad, és fel kell tenni, nincs ebből semmi baj, a gianone se mert neki futni pedig egypár dolgot meg csinált már ő is de le is írta, azon kívül senki nem tud semmit mert nem rakta fel aki fel rakta annak 90%-nak szerviz lett a vége. De neked szíved joga fel tenni mert hiába mondunk mi bár mit is.

Minden fel lehet tenni nyugodtam csak mint írtam a segítséget is ott kell kérni ahonnan leven töltve kíváncsi lennék arra a segítségre..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1953) gianone válasza egabi71 (#1949) üzenetére


gianone
őstag

Tudom. Már én is feladtam, főleg, hogy csereérett lett. A hardver nekem igazából még mindig bőven elég, és elég pöpecül belőttem a beállításokat és a dizájnt is, de most, hogy jön a Nougat sorban mindenre, elpassszolom, és ellövöm a magentás 50000-s kedvezményt. Ha Telekom végre kiadná az idei akciós listáját hozzá. Amilyen jó áron van még mindig P8 Lite, kb. semmit nem is kell majd fizetnem. Mondjuk még soha nem adtam el telót. :D Bár igazából kisebb vízállót keresnék, de a legjobb ajánlatok a Huawei-Honor telók.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1954) egabi71 válasza gianone (#1953) üzenetére


egabi71
aktív tag

Èn bevállaltam egy Huawei novát hát ègès föld,

(#1955) gianone válasza egabi71 (#1954) üzenetére


gianone
őstag

Nem rossz, ha hangfal elmenne féláron, meg is venném. Ha nem, akkor viszont talán Honor 8. Vagy ha jönne P8 Lite 2017, nekem az is elég volna, sőt. És jó a nyitó ára németeknél.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1956) Tamás88 válasza Just_Reboot (#1948) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Kb. a fele sem működik még benne, de remélem követik a CM útvonalát.

(#1957) Just_Reboot válasza Tamás88 (#1956) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az nem gáz, csak a headset működne...

A forrás ugyan az, csak a név változott.

(#1958) diablovf válasza bubus66 (#1907) üzenetére


diablovf
újonc

Szia!
Amint írtam így érkezett hozzám a telefon.
A bootloader szerintem is nyitva van. Unrootolva nincs. Recovery nem jön elő. (de ezt is leírtam)
A romról ennyivel tudok szolgálni:

(#1959) mumuss válasza egabi71 (#1954) üzenetére


mumuss
aktív tag

Mennyivel jobb a Nova? Szeretnék én is cserélni telefont, de a Mate drága még. P9-et meg nem akarok, mindenkinek olyan van 😀
Amúgy P9 vagy Nova a jobb?

Mate 10 pro/Note 10

(#1960) bubus66 válasza mumuss (#1959) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sokkal jobb mint a P8 Lite a p8 liettől még a P9 Lite is jobb.

(#1958) diablovf

Amúgy a bootloader nyitva van akkor most nyitva van vagy nincs?

Ebből ki nem hámozzuk milyen ROM volt Rajta és mit erőltett Rá.

Vagy is a másodikat talán a build.prop-ba nézd meg

a bootloader meg úgy lehet megnézni, hogy kikapcsolód, majd usb kábelt csatlakoztatod,, Hangerő le és bekapcsoló gomb még egy zöld robot meg nem jelenik, alatta kell lenni-e egy írásnak ha piros akkor nyitva van ha zöld akkor zárva van

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1961) egabi71 válasza mumuss (#1959) üzenetére


egabi71
aktív tag

Valahol a P9 ès a P9 lite között van,árban ès tudásban is

(#1962) gianone válasza egabi71 (#1961) üzenetére


gianone
őstag

És kisebb.

Amúgy remekül lementek az árak T-nél, csak ki kell találnom, mi legyen a régi számommal...

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1963) egabi71 válasza gianone (#1962) üzenetére


egabi71
aktív tag

5 colos,kisebb mint P9 lite

(#1964) ANDROID??? válasza gianone (#1962) üzenetére


ANDROID???
addikt

Milyen árak?
P8 lite megy eladásra?
Ez akkor sem moto ;]

(#1965) gianone válasza ANDROID??? (#1964) üzenetére


gianone
őstag

Magentában (gondolom, így az összes csomagban, csak még csinálják a honlapot és nincsenek árak mindenhol) mától mindegyik teló lement. Pl. Mate 9 110 000 Move M társkártyában. 30-cal kevesebb, mint tegnap.

[link]

Megy.

Már Moto sem vízálló.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1966) ANDROID??? válasza gianone (#1965) üzenetére


ANDROID???
addikt

Wow. :Y
Mi van ezekkel felébredtek, vagy egyszerűen a kutya se akart telt venni már előfizetéssel..
P9L 0 pénz..

Azért arra kíváncsi vagyok, hányan szívták be a balongot 587-re..

[ Szerkesztve ]

(#1967) bubus66 válasza gianone (#1965) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak nem mindenkinek van Magentája van akinek csak kopasz mobil elő fizetése van..

Meg nem mindenkinek van 14990 Ft előfizetésre.. stb

(#1966) ANDROID???

Eddig is 0 Ft volt a P9L és ráértél 2 hónap múlva fizetni a 0 Ft biztos.

Next S-ben 0 Ft-+24x1490=9300 Ft

ez eddig is így volt tehát semmit se változott

És nem mindenkinek van 7990 meg 14990 Ft havonta csak elő fizetésre..

Nézd meg a Telenor vagy a Voda oldalát és úgy hasonlítsd össze.

Ja meg ha még arany vagy platina kedvezménye sincs akkor már nem is beszélhetünk 0 Ft-ról

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1968) gianone válasza bubus66 (#1967) üzenetére


gianone
őstag

Tudom, de ez engem a legkevésbé sem zavar, tesóméknak van. :D

De amúgy nekik megéri, olcsóbb lett vele az előfizetésük, mint volt. Ráadásul így már az egész család ingyen hívja egymást, és korlátlanul tévézhetek mobilneten bárhol, és okostévén is nézhetem telekomos csatornákat, én digis vagyok itthon. Wififon stb. Ők meg nézhetik az én digi csatornáimat okostévén. :D

De változott, Move M társkártyára és Next S társkártyára is eddig 19800 volt, nem 0.

ANDROID???

Ez magentás -50000 kedvezményes ár, egy Magentára egyszer lehet, és új előfizetésre.

Egyébként mától lehet tévét, tabletet és konzolt is venni vele.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1969) bubus66 válasza gianone (#1968) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de a 9990 Ft Next S aranytárskártya is korlátlan minden hova..

Én is magentás vagyok de csak ennyi a különbség hogy 14990 ft előfizetés kellene ahoz hogy a 9990 Ft Next S arany társkártyát megrendeled a Magentába a kedvezmény annyi, hogy min kettő (mint nekem) 9990 Ft ba kerül..

De ezt nem lehet általánosítani mert ez csak egy pár emberre vonatkozik..

Next S társkártyára is eddig 19800

Next S 7810Ft

Next S
Aranytárskártya díjcsomag: 5340 FT

Next M
díjcsomag 14 810Ft

Next M
Aranytárskártya díjcsomag : 9810 FT

Next XL 19 440Ft

Next XL
Aranytárskártya díjcsomag 15540 FT

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1970) ANDROID??? válasza bubus66 (#1967) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja, hogy itt csak az első két havi ár van feltüntetve, na akkor semmit nem változott.. "Nesze semmi fogd meg.." kategória ez is, gratulálok nekik. Nekem sincs 15/hó, de magamtól nem is fogok érte annyit fizetni mobil előfizetésre. Különben, ha már 15/hó akkor a telefonnak totál 0 ft-nek kell lennie, esetleg valami jelképes összeget kérhetnek érte, legalábbis az a reális. Pont arra értettem, hogy Voda T-nor esetén nem ennyi a havidíj... Az árlistában úgy gondoltam az árakat tüntetik fel nem a mézesmadzagot..

gianone: Úgy emlékeztem én is, hogy eddig 20 volt, nem 0, az igaz. :K
Viszont ezt miért nem tudták még átírni, szokásos, elég majd 3 nap múlva átírni.. :W Viszont itt még mindig 20 a tel, Next S ATK..
Ez is vicc, ha rákattintasz a NOVa-ra, akkor már "belül" alacsonyabb ár van mint kint, de akkor is csak 6,5e olcsóbb mint előtt, szóval nem lett az olyan nagyon olcsóbb. Úgy emlékeztem, előtte drágább volt mint 49,8e..

[ Szerkesztve ]

(#1971) gianone válasza bubus66 (#1969) üzenetére


gianone
őstag

Hiába vitatkozol, ebben a hónapban minden nap megnéztem, mert telót akarok venni, Next S társkártyára, ahogy Move M társkártyára is 19800 volt. Mindegyik teló lejjebb ment kivétel nélkül. Múltkor is rosszul mondtad, és mikor felhívtam őket, utána javítottad magadat. Felesleges tényeken vitatkozni.

ANDROID???

DE változott, ezek amit mutattam táblázatban, a normális ár -50000, ennyit kell fizetni.

Tehát ha kötsz egy új Move M aranytárskártya csomagot egy meglévő Magenta mellé, akkor semmit nem kell fizetni. Se most, se később. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1972) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Ja a P9L is ha rákattintasz a telre ott már 160Ft a Next S ATK..
Még mindig jó vagyok, az akkori beszerzési árral is kevesebbe került ;]

gianone: okok "összeraktam" végül.. :K

[ Szerkesztve ]

(#1973) gianone válasza ANDROID??? (#1972) üzenetére


gianone
őstag

De ez Magenta, nem a sima listaár. És itt minden olcsóbb. Felesleges vitatkoznotok, minden nap néztem. S7 is 110 volt, most 88. Honor 8 és Nova is 49800 volt, most 43. Soroljam végig?

Move M társkártya 3840 Ft, és ingyen kapsz egy P9 Lite-ot. Ez nem rossz szerintem. Lebeszélhető, van benne 500 MB mobilnet. Ezt sokan ki tudják használni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1974) bubus66 válasza gianone (#1971) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja igaz veled nem lehet vitatkozni na mindegy..

Akkor meg minek hozod a mezei elő fizetés közé a Magentát te neked az a jó nekem más az Androidnak??? megint más

különben én is nézegettem egész hónapban igaz még csak 20.van ezért csak az elmúlt 19 napban

És a Magentától se kell ám hanyatt esni...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1975) gianone


gianone
őstag

Két évre az előfizetési díj 92 160 forint, és a teló ingyen van. Ha mondjuk 65-nek vesszük a P9 Lite értéket az órával, ami reális, sőt elég kedvező, akkor 1100 forintban van az előfizetésed havonta. Nehogy már ez sok legyen 100 perc lebeszélhetőségért és 500 MB adatért.

bubus66

Már bocs, de ő kérdezett engem, én csak válaszoltam, és tehazudtoltál meg engem,, hogy nem is annyi volt. Ami pedig 100 %. Az összes telefon lement Magentában, ha hiszed, ha nem, de attól ez tény marad. Egyébként bemész Magenta fórumra Telekomon, ott látszik, hogy többször beszéltem az operátorral erről, tehát egyértelmű, hogy lementek.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1976) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Nemsokára (szerintem még ma) úgy is lesz a mobilarénán, hogy lementek az árak... :K

(#1977) bubus66 válasza gianone (#1975) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mint mondtam én befejeztem a másik neki se kellett volna állni mert ez megint nem mélyvízes téma

Nem hazudtolt meg téged senki mert mert ha nincs igazad neked akkor is az van na mindegy

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1978) gianone


gianone
őstag

A mai nappal villámgyorsan meg is váltam a hibátlan P8 Lite-tól. Tényleg szerettem. És többért adtam el, mint amennyibe került, bár így is áron alul. Valószínűleg nem megyek messzire, EMUI marad. Hogy melyik, az még nem biztos.

Köszönöm a sok segítséget bubusnak, egabinak és a mesternek is, akinek mindig más a neve, és nincsenek olyan karaktereim. :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1979) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Fent van a Linage OS, és még csak TWRP sem kellett a telepítéséhez. Fastboot alól szépen wipeoltam mindent, majd ugyancsak fastboot alól felflasheltem a system és a boot.img-t.

[ Szerkesztve ]

(#1980) bubus66 válasza Just_Reboot (#1979) üzenetére


bubus66
nagyúr

Holnap meg meg fekszi a bug fészek akkor örülj majd.. Garancia röpte és többet semmilyen frissítés nem kap.

(#1978) gianone

Sajnálom igaz egy egészségeset vitatkoztunk de harag nincs amit beszéltünk azt válalom. Ha elfogadják, és meg kapom akkor teleszel az első akinek oda adom majd, ha sikerül..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1981) Tamás88 válasza gianone (#1962) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Vidd át, én is már 9 éve átvittem a számomat, és már 11 éve ugyanaz.

(#1980) bubus66

Azért a garanciával meg a frissítéssel nem így állnék hozzá, bár tény, hogy tele van hibákkal (hiszen még sok minden nincs megírva), de szerintem ugyanúgy, mint más telefonnál itt is vissza lehet állni a gyárira, ha akar. De legalább megtudjuk, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

(#1982) egabi71 válasza bubus66 (#1977) üzenetére


egabi71
aktív tag

Tudod, bármikor ha tudunk segítünk 😁

(#1983) egabi71 válasza Just_Reboot (#1979) üzenetére


egabi71
aktív tag

Sok sikert hozzá 😁

(#1984) bubus66 válasza egabi71 (#1983) üzenetére


bubus66
nagyúr

+1 holnap jön a rívás nem megy stock recovery stb frissítés garancia Hobolba ment

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1985) gianone válasza Tamás88 (#1981) üzenetére


gianone
őstag

20 éves szám, lezsíroztam, hogy megy Dominóba, a dominós meg lesz az előfizetés. :D 50000 kedvezmény bezsebelve, +420 ft havidíj-jóváírás. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1986) bubus66 válasza Tamás88 (#1981) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze nyugodtam kellene valaki aki dualosítani tudna egy P9 Litet???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1987) gianone válasza bubus66 (#1980) üzenetére


gianone
őstag

Ja, hát elkap a hév, de egy perc múlva lehiggadok, oszt utána én is sajnálom már az egészet. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1988) bubus66 válasza gianone (#1987) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nyugi megoldjuk majd amiről beszéltünk sajnálom, hogy elmész a P8 Litetől eddig te tartottad életbe szerintem innentől vége lesz. Mert az Android??? is már csak hébe hóba jár be.

Amit vettél nem (hiszen tudod) nem fogsz rosszul járni.

Nem baj jó, hogy jössz legalább lesz valaki aki majd átveszi tőlem a dolgokat júniusba, abban a topikban..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1989) Just_Reboot válasza bubus66 (#1980) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ahogy megvettem már a második vagy a harmadik nap nyitottam a bootloader és dualosítottam, szerinted mennyire érdekel a garancia?

(#1990) bubus66 válasza Just_Reboot (#1989) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az csinálsz amit akarsz ha téglát akkor azt ha könyvnehezéket akkor meg azt.. Mert előbb vagy utóbb az lesz majd akkor is ezt mond továbbra is sok sikert...

Nagyon ügyes vagy ez kb 10 perc a P8 liten lekéréssel együtt a P9 liten meg erős félóra lekérés nélkül.. na ott kezdődik valami nem az update.app telepítéssel...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1991) Just_Reboot válasza bubus66 (#1990) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az sem nagyon foglalkoztat, tégla lesz veszek másikat.

(#1992) bubus66 válasza Just_Reboot (#1991) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja igen ezt gondoltam hát igen aki a közeli körökben forog annak futi...... :C :C Igen!!!! erről nincs mit mondanom!! sajnos!! tudod inkább ne mondom, hogy milyen embernek tartom azt aki ...........

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1993) Just_Reboot válasza bubus66 (#1992) üzenetére


Just_Reboot
addikt

LOL :D

80€-ért vettem, nehogy már ehhez olyan nagy kutyának kelljen lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1994) bubus66 válasza Just_Reboot (#1993) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sok ember annyiból él havonta de ebbe inkább ne menjünk bele Mert a dicsekvőket, meg, hogy nem érdekel menyibe kerül, azt inkább ki hagynám és nem minősíteném, mert annak nem lenn jó vége..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1995) Just_Reboot válasza bubus66 (#1994) üzenetére


Just_Reboot
addikt

"Sok ember annyiból él havonta de ebbe inkább ne menjünk bele"

Ja, akik segélyért kuncsorognak mert lusták dolgozni.

Én mindenemért megdolgoztam.

(#1996) ANDROID??? válasza Just_Reboot (#1995) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja vagy aki pár órás bejelentéssel dolgozta le az életét, vagy rokkant, vagy valami..

(#1997) bubus66 válasza Just_Reboot (#1995) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tipikus hozzáállás. Na eddig veled kapcsolatban meg volt a véleményem de most meg még inkább meg van. Facebookon már minden gondolkodás nélkül kiírtam volna, hogy az ilyen embereket minek tartom, de itt nem azért mert félek, (csak nem akarom a barátaim elveszíteni) inkább finom vagyok..

Ha esetleg az ilyen okosoknak mint te vagy, azt nem mondták, hogy van aki dolgozna, de önhibáján kívül nem tud, vannak rokkantak, és vannak öregek nyugdíjasok.. Aki meg ilyennel veri a nyálát az jobb lenne ha hallgatna mert ha kiderül, hogy úgy harácsolta össze, és nem két kezi munkával kereste meg.

Igaz semmi közöm de mi az a két kézi munka amivel te mindenedet meg kerestél..

Tudod akkor sem nézem le a másikat, és látod ez a különbség köztünk, hogy inkább segítek, a rászorulóknak, és nem azzal verem a nyálam, hogy mennyi pénzem van.

Tudod nekem az többet ért minden pénznél mikor olyonak tudtam egy csomag szaloncukrot adni aki tényleg rászorult.. Na látod ezzel lehetne vernem a nyálam de nem teszem mert akkor lealcsonyodok egy szintre..

(#1996) ANDROID???

Kíváncsi leszek, mi az a kétkezi munka amivel megkereste mindenét..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1998) R3nts válasza bubus66 (#1997) üzenetére


R3nts
senior tag

Ja,tele van pénzzel,mert "nem számít ,ha téglásítom,veszek másikat",mer' futtya.... Mert annyira okos,hogy mindent jobban tud mindenkinél... Mégis idejött,erre a fórumra....segítséget,tanácsot kérni biztos nem,mert mindent jobban tud mindenkinél... :DD De akkor meg minek jött ide?? :Y Hogy leírhassa, "nekem nem számít a pénz,mer' nem baj,ha hülye vagyok,veszek másikat..." ?! Érdekes emberek vannak... Ja,csak egy apróság : 19 éves korom óta,látássérült,gyakorlatilag vak vagyok,és tisztességesen elvégzett iskolák után 19 éves korom óta legálisan,bejelentve adózva, dolgozom, a rokkantságom mellett.... és nem halok ugyan éhen,de azért hallgatok a jó szóra, ha valakit kérdezek...és nem "mindegy" kidobom-e azt az xy forintot az ablakon,csak azért,hogy én legyek a f.sz.gyerek... ! :Y OFF VÉGE.

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1999) bubus66 válasza R3nts (#1998) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia köszönöm, hogy leírtad, és igen le a kalappal előtted. Hát azért fogalmaztam ilyen finom, mint írtam a facbookon biztos nem lettem volna ilyen finom, de jó, hogy ilyenek nincsenek az ismerőseim között..

Megtudod nem az baj, hogy pénze van, hanem, hogy lenéz másokat és talán még a kaszát is fordítva fogná meg.. Meg azt se tudja mi az a "furik" én el hiszem, hogy amije megvan azért megdolgozott (azért a nyálát ennyire nem kellene verni) csak nem mindegy irodában, vagy kétkezi munkával vagy harácsolással..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2000) Zoja™


Zoja™
őstag

;] ;] ;]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.