Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) DrDobos válasza bubus66 (#249) üzenetére


DrDobos
őstag

Mi történt?

Samsung Galaxy A55 5G

(#252) bubus66 válasza octopus75 (#250) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így nem tudom át küldöm az oldalam címét privátba és ott remélem meg találod ha esetleg egy képet küldenél akkor már előrébbre lennénk.

(#251) DrDobos

Veled az élen mekkora próbléma az OTA meg a vendor mappa

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#253) octopus75 válasza bubus66 (#252) üzenetére


octopus75
tag

sajnos nem tudok képet küldeni róla, de az alap témák között szerepelt...

(#254) bubus66 válasza octopus75 (#253) üzenetére


bubus66
nagyúr

Át küldtem az oldalam ott a stock témák között képekkel meg találod. Sajnos itt nem publikus csak privátba

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#255) DrDobos válasza bubus66 (#252) üzenetére


DrDobos
őstag

Van még valaki akinek ez nem szúrt szemet? Igen sajnos nincs időm utánaolvasgatni lehet egyszerűen fel lehetne tenni de maximálisan ráérek.. :N :N Nem tudom hogy ez másoknak miért ekkora baj :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#256) gianone válasza octopus75 (#253) üzenetére


gianone
őstag

Közben meglett.

DrDobos

Amennyit kommentelsz, elég viccesen hangzik, hogy nincs időd elolvasni. A töredéke volna.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#257) bubus66 válasza DrDobos (#255) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem mindenkinek szemet szúr mert a Topick Gazda is rád írt már ha emlékeim nem csalnak de nem csak te vagy aki nem várja az OTA-t

De, hogy értsd miért nem érdemes az OTA-ra várni, ahogy a mentorom leírta (#9478)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#258) #86973952 válasza DrDobos (#255) üzenetére


#86973952
törölt tag

(#259) bubus66 válasza DrDobos (#255) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor ezek szerint csak írsz de nem olvasol ha nem restellném összeszedném csak a tegnapi hozzászólásaidat , már csak azt kellett volna el olvasni amit az előttem hozzászóló linkelt neked.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#260) DrDobos válasza #86973952 (#258) üzenetére


DrDobos
őstag

Sajnos 2015 hetedik hótól nem olvasom a fórumot, szívélyes elnézésüket kérem :)

Ui.: Köszönöm a leírást, el fogom olvasni!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#261) octopus75 válasza gianone (#256) üzenetére


octopus75
tag

Megtaláltam! :)
Nagyon köszönöm!!! :)
BUBUSNAK MENT A KÖSZÖNET :)

[ Szerkesztve ]

(#262) octopus75 válasza bubus66 (#254) üzenetére


octopus75
tag

Megtaláltam! :)
Nagyon köszönöm!!! :)

(#263) #86973952 válasza DrDobos (#260) üzenetére


#86973952
törölt tag

Keresőt használd. Nagyon hasznos ezen a fórumon, mert aktív témákat nem lehet átolvasni.


Szerk.:
Tabról vagy desktopról egyből hozzáférhető, telefonról desktop nézetre kell váltani.

[ Szerkesztve ]

(#264) bubus66 válasza octopus75 (#262) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szabad tudni melyik az?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#265) DrDobos válasza #86973952 (#263) üzenetére


DrDobos
őstag

Tisztában vagyok vele :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#266) bubus66 válasza DrDobos (#265) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért ha esetleg megakadsz akkor kérdezhetsz.. De ha felmész az oldalamra ott le van írva az összes telepítési módszer és ott van a Téma Összefoglaló is..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#267) DrDobos válasza bubus66 (#266) üzenetére


DrDobos
őstag

Lehet én vagyok hülye, de a megváltozott összefoglalóban ezt én nem találom. A másik, hogy az "oldalam alatt mire gondolsz?"

Ha gondolod és jobb úgy neked privátban is folytathatjuk, bár a mai napba már nem hiszem hogy bele tudom sűríteni a frissítést, de a holnapi nap megejtem.

Samsung Galaxy A55 5G

(#268) bubus66 válasza DrDobos (#267) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gondolom a saját oldalamra gondoltam, itt nem publikus a címe igen a Téma Összefoglaló meg változott.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#269) ANDROID??? válasza DrDobos (#267) üzenetére


ANDROID???
addikt

Minden rosszindulat nélkül, ha a keresőt használnád (esetleg azt is le kell írni, hogy hogyan kell használni?), és az érdemtelen hozzászólásokat főleg a semmihez semmi köze offokat nem erőltetnéd, sokkal több időd maradna arra a 3 gombos bonyolult műveletre, ami ráadásul "órákig" tart, szemben a "villámgyors" OTA-val szemben :K

Mindenesetre, az első lépés legyen egy mentés mindenről, ha kellenek az sms-ek (akár sms backup-al) arról is, hogy a factory ne okozzon meglepetést :K

Nagyon drukkolunk neked, hogy problémamentesen sikerüljön, és várjuk a boldog köszönöm mindenkinek, mert sikerült feltenni hozzászólásodat ;)

(#270) DrDobos válasza ANDROID??? (#269) üzenetére


DrDobos
őstag

Következő hatalmas offom: most tart az update 46%-nál

Samsung Galaxy A55 5G

(#271) bubus66 válasza ANDROID??? (#269) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez igen szuper válasz de az úri ember csak rá szánta magát..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#272) egabi71 válasza bubus66 (#271) üzenetére


egabi71
aktív tag

Úgy látom ez egy nehèz szülès lesz,de halle lujja

(#273) DrDobos


DrDobos
őstag

Nekem sem akar felmenni a vendor. az sd gyökerében lévő dload mappa update.appját kitöröltem, és beletettem a helyére a vendor/hw_eu/update.app-ot, de a 3 gombossal nem megy fel, software installe failed..

Samsung Galaxy A55 5G

(#274) egabi71 válasza DrDobos (#273) üzenetére


egabi71
aktív tag

Csak az update appot rakd fel,ne az egèsz mappát

[ Szerkesztve ]

(#275) DrDobos válasza egabi71 (#274) üzenetére


DrDobos
őstag

Természetesen. Most van az sd kártyán egy dload mappa, benne az egy szem update.app-al

Szerk.: Na gondoltam megpróbálom utóljára. Benyomtam a 3 gombot, és kiszaladtam inni. Mire visszaértem(15mp) már bootolt a készülék. Ezek szerint sikerült szerintem, mert még annyit láttam hogy a verifying package elindult(1-2%on volt). Ezek szerint sikerült.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#276) bubus66 válasza egabi71 (#274) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja betette a dload mappába a dload/hw_eu/update.app-ot persze, hogy nem frissíti.

Akkor most itt meragadom az alkalmat.

A Vendor mapába lévő update.app-ot kell a dload mappába másolni. nem az egészet amiben benne van CSAK AZ UPDATE.APP-ot!!!!!!

DrDobos
Az SD kártyád meg van osztva akkor mondtam tedd a Belső tárhelyre azt a dload mappát mindenestől vedd ki az SD kártyát és úgy indítsd el a 3 gombossal.

#(275) akkor mehet a frissítés

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#277) DrDobos válasza bubus66 (#276) üzenetére


DrDobos
őstag

Lejárt a szerk. időm. Odafigyeltem, és nem, a hw_eu mappát nem másoltam be. Szerintem a két partíció zavart be neki az sd kártyámon. Egy másik, 1 partíciós kártyán sikerült működésre bírni.

Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget és kitartást!:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#278) bubus66 válasza DrDobos (#277) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ugye nem is olyan ördöngös dolog??

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#279) egabi71 válasza DrDobos (#277) üzenetére


egabi71
aktív tag

Halle lujja,ugye nem is volt nehèz

(#280) ANDROID??? válasza DrDobos (#277) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C "Ugye, hogy ugye", jól leírták egyértelműen nyomon követhető és gyorsan megvolt. :C
Most már élvezd a "munkád" eredményét minél többet hibamentesen, kevesebb felesleges kérdéssel ;]

[ Szerkesztve ]

(#281) bubus66 válasza ANDROID??? (#280) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most már nem fog olyan sok hsz írni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#282) Tityahome válasza bubus66 (#281) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Bubus! Te találkoztál már B199es frissítéssel? B171re dobta be! A teló független single simes!

(#283) bubus66 válasza Tityahome (#282) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem én egy 194-sel az a Németek kapták valami frissítést azzal találkoztam. Itt vetted Magyarországon?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#284) Tityahome válasza bubus66 (#283) üzenetére


Tityahome
aktív tag

ANDROID??? is pont most kérdezte ugyan ezt! :) Nem tudom mert használtan vettem a telefont! Ha meg lehet valahol nézni akkor szívesen megnézem! Egyébként 338 mb a mérete szóval inkább csak valami javító frissítés lehet. Mint ahogy írják is hogy hangminőség,naptár,meg biztonsági javítás.

(#285) #86973952 válasza Tityahome (#284) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az OTA nagyon ritkán szokott nagyobb lenni, mert általában csak a javításokat tartalmazza.

Használtan véve lehet a készülék külföldi, akár volt szolgáltatós is. Pl. német Voda.

Majd én is rálesek, ha lesz időm.

(#286) ANDROID??? válasza Tityahome (#284) üzenetére


ANDROID???
addikt

..ahogy látom folyamatban az ügy. ;)

(#287) octopus75


octopus75
tag

Sziasztok mi az a Hivoice szolgáltatás amit a 6-os verzión állandóan engedélyeztetni akar?

[ Szerkesztve ]

(#288) bubus66 válasza #86973952 (#285) üzenetére


bubus66
nagyúr

#285) porterocka

Bocs nem neked akartam írni a választ

(#284) Tityahome

Itt találtam Róla leírást.

[link]

(#287) octopus75

Ha nem engedélyeztetted akkor mindeig fel fog ugrálni én engedélyeztem neki azóta nem talékoztam vele

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#289) Tityahome válasza bubus66 (#288) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Bubus szerinted akkor ez a telefon külföldről jött be? Vagy ez még nem irányadó? ANDROID??? kolléga az előbb linkelt nekem egy hozzászólást hogy valaki már kérdezte ezt a B199et itt a fórumon! Lehet tőle kellene megkérdezni honnan vette a telót!

(#290) #86973952 válasza Tityahome (#289) üzenetére


#86973952
törölt tag

Már rákérdeztem, majd válaszol. Lehet magyar Telekomos.

(#291) bubus66 válasza #86973952 (#290) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Telekomos lenne akkor nem C432 lenne hanem

C150B181) Magyar Telekom

C02B181) Magyar Vodefone

(#289) Tityahome

De most tulajdon mi a baj fel kell tenni a 6.0 és kész.

Miért nem kaptál hozzá semmilyen papírt?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#292) bubus66 válasza #86973952 (#290) üzenetére


bubus66
nagyúr

Habár olvastam a másik topickba a kolosanyi hsz-t érdekes vagy lehet, hogy csak a németeké C432?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#293) Tityahome válasza bubus66 (#291) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Baj az nincs! :) Szerencsére fél éve tökéletesen üzemel a telefon! Pusztán csak érdekesség képen írtam le vagy kérdeztem meg mert ti jobban benne vagytok ezekben a témákban. ...De túl léphetünk rajta! :)

(#294) #86973952 válasza bubus66 (#292) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem tudom, simán lehet. Kíváncsi leszek, mert eddig erről a buildről még nem volt szó.

Egyébként a németeknél nem ritka az egyedi buildes Huawei ROM.

Függetlenül attól, hogy ez magyar -e vagy nem.

(#295) bubus66 válasza #86973952 (#294) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen volt náluk B194-is.

(#293) Tityahome

Fel is tetted?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#296) octopus75 válasza bubus66 (#288) üzenetére


octopus75
tag

Köszönöm!

(#297) Tityahome válasza bubus66 (#295) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Még nem mert dolgozom!

(#298) bubus66 válasza Tityahome (#297) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért nem a 6.0 teszed fel akkor?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#299) Peterking


Peterking
tag

Helló mindenkinek!
Szeretném megköszönni mindenkinek aki épitő jelleggel vannak jelen a fórumon.
Sokat olvastam a(másik fórumot is). Ma döntöttem úgy, felrakom a 6.0-át. Ami simán ment úgy, hogy nem használtam pc-t. Csak a telefonom használtam. Mindent a ti leírásotoknak köszönhetek.
Szóval köszönöm nektek a segitséget. Nagyok vagytok!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#300) bubus66 válasza Peterking (#299) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia gratulálok, ha nem használtál pc akkor hogyan tetted fel az update.app-ot a telefonra, vagy telefonon keresztül töltötted le?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.