Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Tamás88 válasza Angel78 (#700) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Hangpostát kell kilőni, utána maximum 5 percig fog csörögni.

(#702) user2016


user2016
csendes újonc

Sziasztok! Nekem A telefon most találta meg a B564-et és éppen frissíti.
Errről tudtok valamit, hogy mit javít? A tájékoztató üzenet szerint: Twitter , Watch javítás és teljesítmény javítást tartalmaz.

(#703) bubus66 válasza user2016 (#702) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt esetleg megnézted, hogy vissza felé lehet-e menni, ha valami balul sül el????

Más
Ma vissza kaptam a Telemaxtól a készüléket hát 50%ban vagyok megelégedve velük. Nem estem hasra a szolgáltatástól..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#704) user2016 válasza bubus66 (#703) üzenetére


user2016
csendes újonc

Optimistán (vagy felelőtlenül?) nekivágtam, mert minden gyári a telón és ez is gyári frissítés.
Szerencsére sikeresen frissült, bár a Build számon kívül nem láttam változást (2 perc alatt)

(#705) gianone válasza bubus66 (#703) üzenetére


gianone
őstag

Azt azt írta, lehet.

Egyébként pár napja kint van a magyar oldalon is a rollback.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#706) gianone


gianone
őstag

Mások lettek a guglis ikonok. Szerintem rondábbak, színes hátteret kaptak. Az optimalizáló ikonján kisebb lett a szám.

A rejtett dolgok közül semmit nem tettek vissza.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#707) bubus66 válasza gianone (#706) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Singelre is jött ki egy frissítés...

[link]

A Dualos OTA-t valaki szedje ki és küldje át köszönöm

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#708) gianone válasza bubus66 (#707) üzenetére


gianone
őstag

És németeknél spanyoloknál is olvastam, hogy megy az OTA, úgy néz ki, most normálisan csinálják.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#709) bubus66 válasza gianone (#708) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az enyém meg ma jött vissza de a telemax egy nagy 0-a

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#710) gianone


gianone
őstag

Ha valakinek meglesz a teljes magyar B564 fájl, az ne kíméljen. :D THX!

Nokia 1610i Huawei Nova

(#711) #86973952 válasza gianone (#710) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem abban is van, amit linkeltél. EU ROM -okban van magyar.

Sőt, még kínaiban is. Csak a nagyon egyedieknél nincs, illetve kínainál van néhány helyen maradvány kriksz-kraksz.

(#712) gianone válasza #86973952 (#711) üzenetére


gianone
őstag

Azt vágom, hogy szinte biztos, hogy tud magyarul, csak ha véletlenül nem teljesen ugyanaz, akkor inkább a magyart tenném fel. Hátha van benne valami országspecifikus, esetleg vendor, akármi.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#713) #86973952 válasza gianone (#712) üzenetére


#86973952
törölt tag

Spanyolban elvileg minden benne van, mert ott is van Telenor (meg általánosságban benne szokott lenni az összes cust). Persze biztosabb a magyar lesz.

Szerk.:
Általában már a ROM -ban, cust partíció. (kivéve, ha van kiegészítés)

[ Szerkesztve ]

(#714) gianone válasza #86973952 (#713) üzenetére


gianone
őstag

Oksa, értem. Kösz! :)

Szerintem azért megvárom, igazából nem sürgős. Szegény telón meg se szárad a ROM, már jön a másik. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#715) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy az új B564-es ROM-ot lehet-e valahogy ROOT-olni? Előre is köszönöm a segítséget.

(#716) egabi71 válasza BK87 (#715) üzenetére


egabi71
aktív tag

Szia,egyenlöre nem ajánlott,mert recovery módosítása útján lehet csak .

(#717) #86973952 válasza egabi71 (#716) üzenetére


#86973952
törölt tag

A gyári recovery -t nem tudjátok kiszedni a ROM -ból? Mert akkor vissza lehet flashelni.

(#718) egabi71 válasza #86973952 (#717) üzenetére


egabi71
aktív tag

Bubbusnak lehet,hogy megvan,de a twrp a gond,egyenlöre

(#719) #86973952 válasza egabi71 (#718) üzenetére


#86973952
törölt tag

Dobjátok fel 4pda -ra a gyári recoveryt és csinálnak hozzá TWRP -t.

(#720) maaniac válasza #86973952 (#717) üzenetére


maaniac
aktív tag

update extractorral simán kilehet szedni...6 bétánál én is úgy raktam vissza a gyárit hogy tudjak frissíteni

twrp-ből már van új verzió is TWRP 3.0.2...nekem az előzővel sem volt problémám, tette a dolgát gond nélkül

más: lehet hogy láttátok lehet hogy nem, de akit érdekel ITT van egy rootolt, deodexelt B560, kínai romból importált kamera app-al

(#721) Tamás88 válasza maaniac (#720) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Mondjuk a kínai kamerában van light paiting, amit a sima P8-nál debütált. Emiatt került bele.

(#722) #86973952 válasza maaniac (#720) üzenetére


#86973952
törölt tag

Költői kérdés volt. :)

(#723) 8Zolee8


8Zolee8
csendes tag

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Adott egy Vodafone-os P8 lite amin jelenleg az ALE-L21C02B140 Android 5.0.1 van.

Ennél van újabb vodás rom, mert a frissítő nem talál, én ahogy néztem B181 kéne legyen?
Ha van akkor egy letöltő linket is kérek.

Valamint ami a huawei oldalán szereplő B551-re vagy az újabb vodás-ra felrakható közvetlen (Azt olvastam a logout-os blogba, hogy B181-re igen) és erről vissza lehet térni vodás rom-ra?

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#724) bubus66 válasza 8Zolee8 (#723) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen vissza lehet térni mivel a B551 csomag tartalmazza a RollBacket

egabi71 válaszol majd neked mert ő csinálta a vodásra a 6.0-át

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#725) gianone


gianone
őstag

Kemény munkával végre belőttem, mi használhat mobiladatot és mi nem, erre t-kom most küldött sms-t, hogy egész nyáron korlátlanul mobilnetezhetek. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#726) bubus66 válasza gianone (#725) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na akkor gyerünk

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#727) #86973952


#86973952
törölt tag

Úgy néz ki a P9 Lite elég nagy visszalépés kamerában ehhez képest. Jelenleg...

[ Szerkesztve ]

(#728) gianone válasza #86973952 (#727) üzenetére


gianone
őstag

Az igen. Van nálad egy?

Amúgy épp ezt néztem Telekomnál, de nagyon túltolták a havidíjas árait. Inkább adnák óra nélkül, 3 GB-tal és kicsit olcsóbban.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#729) #86973952 válasza gianone (#728) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nincs még, de ha marad így a kamerás tudása, akkor nem sokáig lesz. Csak 1-2 hétre.

Egyelőre nem rendelhető ott, ahonnan hozzám kerül. A következő héten lesz elérhető.

(#730) gacsoi válasza maaniac (#720) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ezt a kamera alkalmazást meg lehet szerezni valahonnan??

(#731) bubus66 válasza gacsoi (#730) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg próbáltam kiszedni de "dat" fájlba van és nem tudom szétszedni csak azt nem tudom a dat fájlt mi telepíti

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#732) gacsoi válasza bubus66 (#731) üzenetére


gacsoi
senior tag

Azért köszi, hogy foglalkoztál vele!! :)

(#733) bubus66 válasza gacsoi (#732) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez csak természetes

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#734) valterka7


valterka7
csendes tag

Sziasztok. Lehet nem ide kéne irnom. Otán jött az 565. Letöltöttem. Fr megvolt. Duálos független. Azóta szaggat. Kaphatok egy pici helpet?

(#735) valterka7 válasza valterka7 (#734) üzenetére


valterka7
csendes tag

Bocsánat, 564

(#736) maaniac válasza gacsoi (#730) üzenetére


maaniac
aktív tag

bubus66 ha sikerült is volna, valószínű akkor sem ment volna nem deodexelt romon, régebben valaki kiszedte a kínai romból és a sima stockra próbálta telepíteni de még csak fel sem települt

(#737) bubus66 válasza maaniac (#736) üzenetére


bubus66
nagyúr

Lehet, de miért ne sikerült volna? Akkor pedig nem deodexelt az apk vagy nincs alá írva.. De akkor is egy fos, hogy data-ba van biztos meg fog tőle feküdni egypár telefon.... Ráadásul a fos twrp semmit sem ér.. Tegnap kettő telefon hoztam vissza halálból a fos twrp miatt

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#738) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Hali! Tudna valaki küldeni linket a vodás 181-es romhoz? A telómon most B140 van,ezzel vettem két hónapja a vodától. Köszi!

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#739) bubus66 válasza bohoc71 (#738) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ige tudok nézd meg a privátod

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#740) maaniac válasza bubus66 (#737) üzenetére


maaniac
aktív tag

mert már többen próbálták és eddig csak sokobannak jött össze európai romra varázsolnia

értem én, h fos a twrp :D de nekem még gondot nem okozott (le is kopogom gyorsan :D ), user error is közbejátszhat

(#741) bubus66 válasza maaniac (#740) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze biztos, hogy user error mikor kb ez 12.dik telefon amit a fos TWRP miatt csináltam, szerintem is user error. az inkább az user error hogy nem hallgatt a másikra.. de nem baj ez csak jó nekem.........

Azért mert nincs rendesen aláírva meg valószínűnek tartom, hogy valami kontárt csinálta, hogy data-ba és nem img csinálta meg vagy a nagy TWRP nem kezeli az img..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#742) egabi71


egabi71
aktív tag

Sziasztok,megkèrnèk mindenkit,hogy ne irjatok privátot twrp ès root ügyben,mert nem tudok segíteni.ha valakinek van az segítsen azoknak akiknek kell,minden tèren,köszönöm

(#743) bubus66 válasza egabi71 (#742) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van. Annyival kiegészítem, hogy aki felteszi annak ellenére, hogy mi nem javasoljuk akkor ahhoz menjen segítségért aki ajánlotta neki.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#744) gianone


gianone
őstag

Böngészővadászatban vagyok, és segítség kellene. Nekem ez a legfontosabb. meló miatt is, fb és Twitter miatt is. Kicsit hosszú lesz. :DD

Az elvárásaim: értesítsen jól, legyen igazán működő reklámblokkoló, és lehessen asztali módot kérni menüből oldalanként.
Elvben a gyári böngésző pont jó lenne, de mikor legelőször próbáltam, a reklámblokkolás nem volt tökéletes, mikor másodszor már 6.0-án, akkor állandóan bezárult, de most majd adok neki még egy esélyt, de addig is hátha tudtok segíteni.
Eddig mostanában két Mozilla alapú mini adblockos böngészőt használtam. Először a Dee-t, majd az AON-t Mindkettő rohadt gyors, nem fogyaszt akksit, és RAM-ot is elfogadható módon. A reklámblokkolás jó, de a magyar oldalakon nem tökéletes. Külön app kell Twitterre és Fb-re is az értesítések miatt. Ráadásul Fb buzizik az üzenetekkel, lite továbbra is szar, és ezek nem tudnak asztali webhely kérni menüből oldalanként, csak az agentet váltani beállításokban. Mondjuk én azt sem értem, ha fb-n kérek asztali webhelyet, nem is vált át (szerencsére), csak ha manuálisan kitörölném a m-et a címből, de az üzenetek oldala jó lesz, nem sír Messengerért).
Viszont Moto G-n kerestem böngészőt, hogy ne P8 Lite-ot szemeteljem agyon, és rábukkantam YuBrowserre. Ez egy Chromium alapú böngésző, frissítik is rendesen. Igaz, hogy zabálja a RAM-ot gyorsítótárban, és Chrome-hoz méltóan dög nagy is, de mindent tud, amit akarok. A reklámblokkoló is tökéletes. Magyar oldalakon is, ami eddig csak saját firefoxos szűrőlistámmal sikerült. Az meg csak Android ADB Plusszal megy, az meg szar. Szóval azt hittem, megvan, ami kell. De ez meg csak Snapdragonon működik optimálisan, ARM-en nem blokkol. Rágugliztam, talán csinálnak belőle arra is, de apk-t nem találtam. A többi nekem meg kínai. Ha esetleg tudnátok segíteni, meg köszönném. Nem tudom, ez mond-e valakinek valamit:
[link]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#745) gianone


gianone
őstag

Nálam a gyári továbbra sem szeretne működni, úgyhogy ha valakinek van ötlete, ne kíméljen. Az ismert böngészőket nagyjából végigzongoráztam.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#746) bigahu


bigahu
újonc

Sziasztok!
Telenoros P8 lite-omat szerettem volna frissíteni 6.0-ás Androidra és a témában való elmélyedés után úgy döntöttem, hogy ezt kihagyom. Arra lennék kíváncsi, hogy azért a jövőben elképzelhető, hogy a szolgáltatótól fog jönni egy hivatalos frissítés?

Választ előre is köszönöm!

(#747) ANDROID??? válasza bigahu (#746) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia!
Igen elképzelhető ;)

(#748) gianone válasza bigahu (#746) üzenetére


gianone
őstag

Nem akarlak rábeszélni, de mégis mi volt a témában elmerülés közben, ami eltántorított? Azóta áldom a pillanatot, amikor felraktam a B524-et 4 hónapja.

Na jó, nem azt a pillanatot, hanem amikor bubus rakta fel dualosítás után. :D Még mindig várhatnék.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#749) bubus66 válasza bigahu (#746) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha pedig még is kedved szottyanna fel tenni a Telenorosra nem olyan egyszerű. Várni meg lehet mert azt senki nem tudja, hogy a szolgáltatok mikor fogják kiadni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#750) #86973952 válasza bigahu (#746) üzenetére


#86973952
törölt tag

Van egy 2 éves Huawei, ami a Vodánál 4.4 droidon áll. Egyébként elvileg most lesz rá 6 -os droid, és vagy 1 éve létezik rá hivatalosan 5 -ös droid. Szóval annyira nem mókásak a szolgáltatók.

Szóval szerintem érdemes belemélyedni egy telefonba, ha segítőkész fórum tartozik hozzá.

Szerk:
Ami sokkal lényegesebb, mint a droid főverzió (és tényleg), hogy az 5 -ös droid óta is jött arra telefonra vagy 1000 frissítés. Ez azért lényeges, mert ha a Google talál az alap droidban biztonsági rést, akkor a gyártók ezt ilyen semmitmondó change loggal karöltve szokták frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.