Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) gianone válasza szemesi69 (#1598) üzenetére


gianone
őstag

Most sajnos nem vagyok gépnél, de ha valamelyikőtök megtalálná az apk-jukat az már nagyjából elég is volna.

Ha már feltetted, ez a két appot nem néznéd meg? Nem olyan hosszú a lista.

Az apk nevéből már kiguglizom.

Az egyik szerintem valami screen és/vagy capture, a másik pedig gondolom message.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1602) gianone válasza bubus66 (#1599) üzenetére


gianone
őstag

De azt is megköszönöm, ha szétszeded, és zip-ként felteszed az apk-kat, aztán én már leszórakozom velük.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1603) bubus66 válasza gianone (#1602) üzenetére


bubus66
nagyúr

oké kb egy 40 perc jó

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1604) gianone válasza bubus66 (#1603) üzenetére


gianone
őstag

Köszönöm! :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1605) bubus66 válasza gianone (#1604) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben ha megvan jlenetkezem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1606) bubus66 válasza gianone (#1604) üzenetére


bubus66
nagyúr

app mappa

priv_app

Ha leszedted szólj mert törlőm köszi :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1607) gianone válasza bubus66 (#1606) üzenetére


gianone
őstag

Lejöttek, köszi.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1608) Shogun13


Shogun13
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném frissíteni a telefonomat, de a frissítő semmit nem talál. Független dual slimes P8 lite. Emui 3.1 és android 5.0.1 van rajta. A build szám pedig C185B160 -ra végződik. Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan és pontosan milyen verzióra érdemes vagy lehetséges frissíteni? Még nem csináltam ilyet, de bele szeretnék vágni, ha nem túl nagy macera. Előre is köszönöm.

(#1609) gianone válasza bubus66 (#1606) üzenetére


gianone
őstag

Az egyik meglett, bár lecserélni nem sikerült. Valamit enged, valamit nem a rendszerappok közül. De ez a Rendelkező üzenet fogalmam sincs hogy lehet angolul. :D Pedig ez sima alkalmazás, nem rendszerfolyamat.

Ez az egy hibádzik.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1610) bubus66 válasza Shogun13 (#1608) üzenetére


bubus66
nagyúr

Katt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1611) gianone válasza gianone (#1609) üzenetére


gianone
őstag

Meglett, köszönöm szépen a segítséget!

A leíró nevű OMACP.apk névre hallgat a drága.

Hasznát vettem a jó rootolt Moto G-nek, ApkEditorral szépen el tudtam olvasni a folyamatok neveit.

Ilyen egyelőre a dolog:

[link]
[link]
[link]
[link]

A letiltott és nem használt appok megkapták a régi backround képet, így nem zavarnak. A nem rendszerfolyamatokból mindennek tudtam adni. Némelyik ikon viszont eléggé nyögvenyelős, ha lesz hozzá érkezésem, csinálok párat. Most egy kicsit elég volt belőle. De egyszer kikeresem a többi menüs ikon hol van. :D

Jó kis rootolt témát lehetne csinálni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1612) szemy94


szemy94
senior tag

A Play-ről leszedhető Theme Editor nem lenne egyszerűbb? Átállítja ez is az ikont mindenhol, egyedül a QuickShortcutMaker-rel nem birkózik meg, a többi ikonját lecseréli, sőt lehet a beállításokat, értesítési sávot stb. is mókolni

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1613) gianone válasza szemy94 (#1612) üzenetére


gianone
őstag

De lehet egyszerűbb lett volna. Több dolog miatt nem használtam, de természetesen néztem én is, hogy van. Meg talán már szó is volt róla.

Mikor nekiálltam, azt gondoltam, QSCM-ben az összes folyamat látszik, így ezért nem akartam telepíteni egy felesleges programot a full szűz rendszeremre.
Utálom a reklámokat.
Eredetileg pár ikonról lett volna szó.
Nem voltam biztos benne, hogy ugyanolyan stabil a végeredmény, mint egy gyári téma.
A leírásában nem látszik, hogy a rendszeralkalmazások ikonját is lehet-e cserélni. Egyébként lehet? És ha igen mindet? Pl. Gördülőképét?
QSCM-t én sem tudom cserélni, az egyetlen nem rendszerapp, amit nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1614) szemy94 válasza gianone (#1613) üzenetére


szemy94
senior tag

Nem, azt nem hozza be, akkor bocsánat , nem szóltam semmit azt is csak halkan :D

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1615) gianone válasza szemy94 (#1614) üzenetére


gianone
őstag

Mondjuk azt nekem se sikerült, pont azért kérdeztem.
Beállítástároló? Pl. ez ment.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1616) seeder7


seeder7
újonc

Heló Mindenki!
Olvastam ezt a bejegyzést: https://logout.hu/bejegyzes/bubus66/huawei_p8_lite_frissitesi_modszerek_2.html
Nekem van egy Huawei P8 Lite telefonom , Telekom függő és android 5.0.1 van rajta. Modelszáma: ALE-L21, build száma pedig : ALE-L21HUNC150B205. Kezdem megunni, hogy a telekomot nem érdekli a 6.0-á frissítés és hiába kérdezgettem rá, hogy mi történik, nem tudtak korrekt választ adni a kérdésemre: mikor jön már meg rá a frissítés. A kérdésem az lenne, hogy melyik fájlt töltsem le a manuális frissítéshez? A másik pedig az, hogy a garancia ezzel el fog veszni? Mivel hallottam, hogy elfog veszni, meg hogy akkor is észreveszik hogyha utána downgradelem szervizelés előtt, de a ti bejegyzésetekben az áll, hogy a 6.0 már hivatalosan elérhető a Telekomnál.
Segítségeteket előre is köszönöm :)

(#1617) bubus66 válasza seeder7 (#1616) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem fog semmilyen garancia elveszni mivel kinn a hivatalos 6.0 a Telekomtól, és el is küldtem privátba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1618) seeder7 válasza bubus66 (#1617) üzenetére


seeder7
újonc

Rendben, köszönöm :)

(#1619) csonkadavid válasza bubus66 (#1617) üzenetére


csonkadavid
tag

Sziasztok! Elkérhetném én is a c150b565 linkjét? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1620) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok! P8Lite, Android 6.0-n többé-kevésbé működik a LED-értesítések szín szerinti kezelése(Facebook üzenet:kék,Viber:lila,Hangouts:zöld, E-mail/GMail:piros... de ez függ az aktuális program épp aktuális verziójától is... Tudtok a PLAY-en valami olyan appot,ami NORMÁLISAN,hiba nélkül működik a P8Lite-on (nem csak amikor kedve van)? Nem baj,ha az alapszíneken kívül a custom color nem jó,nekem elég lennének az alapszínek,de pl. a LightFlow,és a LiteManager is össze-vissza ment nálam....beállitani ,tesztelni tökéletes volt,de működés közben a facebook messenger üzenetekhez állandóan zölden világított a LED,a megadott ciánkék helyett,stb.... Valakinek valami tipp??Köszi előre is!

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1621) bubus66 válasza R3nts (#1620) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt biztosan tudnak.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1622) lazarus0226


lazarus0226
újonc

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem szoftverfrissítés terén.
Egy T-mobilos készülékről van szó, amin jelenleg ALE-L21HUNC150B205 Build (Android 5.0.1) számú Firmware van.
Olvasgattam a fórumot, és láttam, hogy írta valaki, hogy megjelent a t-mobile új szoftvere a ALE-L21C150B565 (Android 6.0) , de ezt sehogy sem tudom a készülékre varázsolni. Nem jelzi a frissítés elérhetőségét a /Beállítások->Frissítő/ menüpontjában, hiába keresek rá a frissítésre.

Valaki esetleg tudna segíteni nekem ez ügyben?

Előre is köszönöm!

(#1623) Zsocy155 válasza lazarus0226 (#1622) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!

Jobb is , ha tiszta telepítéssel teszed fel a 6.0-t.
Ezen az oldalon megtalálod ami kell.

(#1624) bubus66 válasza lazarus0226 (#1622) üzenetére


bubus66
nagyúr

Zsocy155 kösz

(#1622) lazarus0226
Tessék itt van a C150B565, de ott is megtalálod, ahova regisztráltál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1625) tomimidi2


tomimidi2
csendes tag

sziasztok! a segítségeteket szeretném kérni. adott egy független p8 lite jelenleg ALE-L21C432B574-es build-el. Egyre többen szólnak hogy gond lehet a készülékem mikrofonjával, mert nem mindig érthető minőségű a beszélgetés. A térerővel nincs gond, ráadásul én tökéletesen hallom a partnert. Próbáltam a "virtuális hd hívás" bekapcsolásával, de az sem hozott eredményt. Csak 2G-re nem tudom kapcsolni, mert szükségem van a mobilnetre. Ha más is tapasztalt hasonlót és van valami javaslata köszönöm!

(#1626) bubus66 válasza tomimidi2 (#1625) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha 2G kapcsolod akkor annyi, hogy manuálisan kell bekapcsolni az adatforgalmat

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1627) tomimidi2 válasza bubus66 (#1626) üzenetére


tomimidi2
csendes tag

A kapcsolgatással sem lenne gond ha az véglegesen megoldja, de a problémát alapvetően nem értem. Más is tapasztalta ezt a hang problémát? Vagy ez egyedi eset?

[ Szerkesztve ]

(#1628) bubus66 válasza tomimidi2 (#1627) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem tudok neked erről nyilatkozni mert bizonyos okok miatt én csak 2G tudok használni..

Szerintem itt kellene fel tenned a kérdést

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1629) R3nts válasza tomimidi2 (#1625) üzenetére


R3nts
senior tag

Ezt a "virtuális HD hívás"-t hol lehet beállitani?

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1630) tomimidi2 válasza R3nts (#1629) üzenetére


tomimidi2
csendes tag

A tárcsázó menüpontban a jobb oldalról nyíló szendvicsmenü "beállítások" pontja alatt.

(#1631) R3nts válasza tomimidi2 (#1630) üzenetére


R3nts
senior tag

:R

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1632) Goauld7


Goauld7
csendes tag

Sziasztok!
Van egy P8 lite telenoros készülék ALE-L21C128B130 hogy lehet frissíteni 6.0 ra?

(#1633) bubus66 válasza Goauld7 (#1632) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak úgy hogy ha kinyitod a bootlaodert(garancia veszik), fel teszed fastboot modszerrel a B171 és utána mehet a B575 vagy B585

Ez alapján a B171 felrakása

Bootlaoder nyitás

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1634) Goauld7 válasza bubus66 (#1633) üzenetére


Goauld7
csendes tag

Köszi :)

(#1635) BloodyWayZ válasza bubus66 (#1617) üzenetére


BloodyWayZ
csendes újonc

Szia!
Megtennéd ha megkérlek, hogy nekem is elküldöd a P8 Lite 6.0-ás verizóját? Ugyanaz a telekomos build van fent mint Seeder7-nek.
Köszönöm előre is!

(#1636) bubus66 válasza BloodyWayZ (#1635) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ment

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1637) Tompichu


Tompichu
csendes tag

Üdv mindenki.
Pár hete Bubus segitségével frissült a telóm. Telenoros függő szegénykém. De felment a 6.0, B575-el. :)
Tegnap este buzgón jelezte, hogy talált egy 585 -ös frissitést, potom271Mega... Lejött, müködik. :)
Csak szólok.... ;)

(#1638) bubus66 válasza Tompichu (#1637) üzenetére


bubus66
nagyúr

A FULL frissítést kellett volna feltenni...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1639) bubus66 válasza bubus66 (#1638) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Vodafone B893 már EMUI 4.1

[link]

Köszönet szemesi69 fórumtársnak.

[link] a topiknak

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1640) R3nts


R3nts
senior tag

Elnézést,ha kicsit szájbarágós a kérdésem : az OTA hivatalos frissítés ELŐTT kell Hard Reset-et csinálnom?Szóval,jelez a teló,ha van update....csinálok egy biztonsági mentést....utánna HR, és UTÁNNA tolom fel OTA az új firmware-t? Békés,Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1641) bubus66 válasza R3nts (#1640) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az OTA után is meg előtte (csak akkor a dload/update.app az sd-n legyen) is lehet csinálni, a biztonsági mentést meg csak a Névjegyek sms stb az alkalmazásokról ne..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1642) Tompichu válasza bubus66 (#1638) üzenetére


Tompichu
csendes tag

Telljes volt, hard reset, telepit, mappa is, ujra reset, stb... minden megvolt.
Akkor még utánna leszedett mindjárt egy 500 megásat asszem, eddig lapitott, most meg ez jött le még.

(#1643) randbom


randbom
újonc

Sziasztok!

Már egy órája olvasgatom a fórumot, de nem találtam hasonló problémával kapcsolatban semmit - nem tudom, hogy volt e róla szó.

Olyan problémám lenne, hogy feltettem B551-es buildet (azt hiszem B171-re) és azóta ha nagyon gyorsan gépelek, egyes karaktereket úgy érzékel, mintha kétszer ütnék be. Ilyenkor a szokottnál hosszabb ideig rezeg. Cseréltem már keyboardot, leszedtem a rezgés intenzitását 1ms-re és ki-, bekapcsoltam az auto correctet is.

Olvasgattam külföldi fórumokon, hogy B551-en ez elő szokott fordulni, de más buildeken nem - viszont megoldást sehol se találtam.

Tud valaki olyan megoldást, amivel maradhatok B551-nél, vagy eleve érdemesebb lenne mást rá raknom?

Telenoros amúgy a telefon, amire csak 5.0-as Android jött ki, szóval először unlockoltam a bootloadert és feltettem rá a 6.0-t, de Balonos lett, szóval újra tettem a Huawei oldaláról letöltött update file-okkal. Nem igazán értek hozzá, csak követtem a leírásokat, szóval nem tudom, hogy mit, hogy és mire tehetek fel, főleg adatvesztés nélkül - eléggé belaktam már, mindent beállítottam.

Ha van valamilyen ötletetek, előre is köszönöm!

(#1644) bubus66 válasza Tompichu (#1642) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az biztos, hogy nem a Teljes volt a teljes az olyan 1,8 GB csomagolva.

(#1643) randbom

A B585 akkor felteheted

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1645) Tompichu válasza bubus66 (#1644) üzenetére


Tompichu
csendes tag

az 551-et tettem fel, 1.6 giga volt a zip ( még meg is van ) erre jött rá reset után a frissités már telón keresztül, és most az utolsó....

(#1646) bubus66 válasza Tompichu (#1645) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én a Frissítésre mondtam azt is a FULLba kell letölteni és telepíteni..

Frissítés/Menü/Legfrissebb teljes csomag letöltése na ezt kell.... DE a Logoutomba benne van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1647) Tompichu válasza bubus66 (#1646) üzenetére


Tompichu
csendes tag

Jjjaaaa... :O Mert ha ő leszedi magának auto, az nem jó valamiért ? Miért jobb-több ha full ujrarakom vele ?

(#1648) bubus66 válasza Tompichu (#1647) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért mert az a komplett ROM és kisebb a hiba lehetőség mint a kevesebbel..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1649) egabi71


egabi71
aktív tag

Minden Kedves Fórumtársnak Békés Boldog Karácsonyt Kívánok! :)

(#1650) bubus66 válasza egabi71 (#1649) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönjük viszont neked is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.