Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) egabi71 válasza ANDROID??? (#548) üzenetére


egabi71
aktív tag

Hát igen, vannak èrtelmes ès nagyon okos emberek a másikon.Mèg az a szerencse,hogy oda nem tudok írni,mert már règ büntetèst kaptam volna....

(#552) bubus66 válasza egabi71 (#551) üzenetére


bubus66
nagyúr

+4 jár ezért új címet kell adni annak a topicknak

Ki mit adna naki TopickGazda az első ötlet a tied...

Na most rájöttem valamire, ha az SD kártya sebbéssége Class4 vagy az alatt van akkor ki kell venni és a Belső tárhelyre kell fel másolni az update.app-ot

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#553) emax101


emax101
csendes tag

Hali,én azért feldobtam ezt a lengyel B560-at . sms villog benne de pl. viber csak programmal.

(#554) bubus66 válasza emax101 (#553) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nyugodtam sok sikert hozzá, a visszaállni meg csak nagyon nehezen lehet a magyarra (nekem fél napomba telet), garancia bukta vári gedeon!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#555) bubus66


bubus66
nagyúr

(#10174) DirrtyRay

Na az úriembernek felkerült a megfelelő ROM a B551 nála jött elő az SD kártya sebesség kicsi

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#556) egabi71 válasza bubus66 (#555) üzenetére


egabi71
aktív tag

Nagy gratulálok Bubbus,a rutin ès az èvek, igaz .Az sd kártyát pont valamelyik nap irtam.

(#557) bubus66 válasza egabi71 (#556) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen utána már eszembe jutott, hogy te írtad..

1 kipipálva holnap jön a másik a C186B160-asra

Hát igen ez is megoldva

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#558) egabi71 válasza bubus66 (#557) üzenetére


egabi71
aktív tag

Hogy oldottad még,jöhet privátba is

(#559) bubus66 válasza egabi71 (#558) üzenetére


bubus66
nagyúr

Simán FB-vel feltoltam rá a 171-et előtte utána FR és mehetett a B151 gyönyörűen fel is ment

a Mák az volt hogy látta az adb és a fastboot-t a gép.

C185B160-asra ez is kipipálva siker.. Felcsúszott rá a B432C550

a többit leírom holnap majd privátba vagy hívlak majd.

Azért kíváncsi lennek, hogy k....p...k közül hány tudta volna vagy merte volna megcsinálni.....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#560) egabi71 válasza bubus66 (#559) üzenetére


egabi71
aktív tag

Igen,ha az Adb meg a fb látja a remèny meg van ,hogy müködjön

(#561) bubus66 válasza egabi71 (#560) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az a lényege de ez a Telenorosnál volt most van öröm nála..

A másiknál nem jöttem rá, hogy milyen ROM lehetett.. A C185B160 és elmondása alapján Magyarországon vette. Ennél meg végig balong volt a build szám és mikor felkerült a B550 és a vendor mappa akkor jó lett.

A BL nyitó kódot elsőre sikerült lekérnem és nem írta a 14 napot érdekes a szolgálatosra meg írja..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#562) egabi71 válasza bubus66 (#561) üzenetére


egabi71
aktív tag

Akkor valahol már rá eröltettek egy másik romot,ezèrt volt balongos,a lènyeg,hogy jó lett,a b160 hol ès mikor lett kiadva?

[ Szerkesztve ]

(#563) bubus66 válasza egabi71 (#562) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem eyg sarki GSM-be lett véve, ahol halvány lilla fingjuk nincs semmiről sem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#564) bubus66 válasza bubus66 (#563) üzenetére


bubus66
nagyúr

A szakmaiság felső foka nem semmi... kb a hsz 90%-nak köze sincs a szakmai topickhoz.. április óta..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#565) gianone válasza bubus66 (#564) üzenetére


gianone
őstag

Szerencsére van másik. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#566) bubus66 válasza gianone (#565) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja még jó, hogy van..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#567) gianone válasza bubus66 (#566) üzenetére


gianone
őstag

Közben agyalok, hátha tudtok segíteni. A másik topikban írta valaki, hogy feltett egy launchert, amivel az adatforgalom-kezelőben lehetett állítani pl. fordulónapot. Kirakta parancsikonnak, majd leszedte launchert. Az ikon ott maradt kezdőképernyőn, és működik is. Én kb. hasonlót csináltam már gyári böngészővel és Chrome gyári változatával is. Ha fent vannak, tudok könyvjelzőt kitenni kezdő képernyőre widgetek közül. Hiába tiltom vagy szedem le utána őket, kint marad a widget, és másik böngészővel is meg tudom nyitni. Olyannal is, amelyik nem tud kitenni magától.

Na, utálok launchert feltenni tiszta rendszerre, és ahogy hallom, 6.0 nem is szereti. A kérdésem az volna, szerintetek van olyan progi, ami előhozhatja az adatforgalom-kezelőben ezt az okosságot launcher nélkül úgy, hogy később leszedem, és ott marad az ikon. Remélem, érthető voltam. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#568) egabi71 válasza bubus66 (#564) üzenetére


egabi71
aktív tag

Hát igen,márc 9 óta,

(#569) bubus66 válasza egabi71 (#568) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na én a vissza térésre gondoltam

gianone

A Telefon kezelő jobb felső sarokba nyomjál rá a fogaskerék ikonra, majd gyorsínditók azon belül adatforgalom kezelés nincs-e benne olyan ami neked kell

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#570) gianone válasza bubus66 (#569) üzenetére


gianone
őstag

Kösz, ezt eddig nem is vettem észre, :) ki is rakom adatforgalom-kezelőt, de sajnos ugyanazt nyitja meg, ami beállításokban van, a fordulónapot nem lehet állítani benne, ha jól látom. Fene se érti miért, stockban benne. Miért vehették ki, el nem tudom képzelni.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#571) gianone


gianone
őstag

Bubus gyorsan megoldotta, nagyon köszönöm! Ajánlom mindenkinek, jó cucc. Saját névvel, saját ikonnal.

QUICKSHORTCUTMAKER

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#572) Tityahome válasza gianone (#571) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Ezt a programot már ajánlottam ''odaát'' is! :)
Nem figyelted?

(#573) gianone válasza Tityahome (#572) üzenetére


gianone
őstag

Swipe launchert és Activity launchert ajánlottad. Én meg launchert elvből nem teszek fel, 6.0-ra meg főleg nem. Utána meg nem láttam. Egyébként elgépelted, nem lehet rákeresni se egyből.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#574) bubus66 válasza Tityahome (#572) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az egy másik topik mint ahogy a cím sem egy forma viszont te ezt a programot nem ajánlottad, legalább is itt nem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#575) Tityahome válasza gianone (#573) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Nem akarok erről vitatkozni de nézd meg a #10182-es hozzászólást! ...de egyébként mindegy is! A lényeg hogy megoldódott!

(#576) bubus66 válasza Tityahome (#575) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen megoldódott és nem hátha ha működik, én kipróbálva linkeltem és nem hátha nesze user működik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#577) gianone válasza Tityahome (#575) üzenetére


gianone
őstag

Szerinted ha nem találtam volna meg a hozzászólást, mikor írtam, akkor honnan tudnám, hogy elgépelted? :D

Anno nem láttam, mert azt hittem, launchereket linkelsz, ezért erre már rá se néztem, mivel ki sem próbáltad.

Most mikor írtad, hogy volt róla szó, rákerestem, de nem dobta a kereső, mert elgépelted anno. Így vissza kellett hozzá olvasnom.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#578) Tityahome válasza gianone (#577) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Igen...elgépeltem! Jogos! De remélem azért még nem omlott össze a topic! :D
Megértem hogy nem találtad meg. ...De ha valaki követte a beszélgetést (gondoltam akit érdekel követi! Vagy kérdez ha valami nem világos!) akkor az szerintem meg találta azt a programot!
Az activity launcher egyébként nem olyan launcher mint amilyenre te gondolsz. Inkább olyasmi program mint amivel ki tudtad rakni az adatforgalom figyelés ikont! Persze te ezt nem tudhattad szóval ezért magyarázom el. :)

(#579) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Látom itt is megy a küzdelem, meg az offolás :U
Vélemény? :W

(#580) #86973952 válasza ANDROID??? (#579) üzenetére


#86973952
törölt tag

Kisebbségben vannak azok a nyelvek, ahol előre írják a vezetéknevet. Ja mégsem, Kína is ilyen. :D

Nincs már olyan opció, hogy felcserélje?

(#581) gianone válasza #86973952 (#580) üzenetére


gianone
őstag

Dehogy nincs.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#582) #86973952 válasza gianone (#581) üzenetére


#86973952
törölt tag

Költői kérdés volt.

(#583) gianone válasza #86973952 (#582) üzenetére


gianone
őstag

Sejtettem. :D Nem is neked szólt, csak valahogy reagálni kellett a folyamra. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#584) bubus66 válasza ANDROID??? (#579) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én beírom egy sorba a vezetéknévhez és meg a vessző sincs közte mint a képen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#585) gianone válasza bubus66 (#584) üzenetére


gianone
őstag

Azt mondja ő is, csak az enyémhez nem kell írni semmit, épp ez a lényeg.

És a nem magyaroknál a vesszőnek is van értelme.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#586) bubus66 válasza gianone (#585) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kinek így kinek úgy.. Nekem így van lementve és az megy csak vissza mindig ha meg újat adok hozzá azt meg egy sorba írom

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#587) gianone válasza bubus66 (#586) üzenetére


gianone
őstag

Világos, elsősorban nem is rólunk van szó, mert mi foglalkozunk a telefonunkkal, oszt úgy csináljuk, ahogy tetszik. Hanem olyan valakivel, aki nem szán rá időt. Pl. tesóm vagy a kérdező. Valamikor sok évvel ezelőtt lementette a Nokiája listáját, összeszinkronizálta a gmailes levelezőlistájával esetleg Outlookkal, és azóta hozzá sem nyúlt. Nyilván újakat ír be.

Én meg azért szeretem így, mert a levelezőlistámon rengeteg a külföldi, a névjegyzékben nyilván kevesebb.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#588) bubus66 válasza gianone (#587) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze, azért is írtam, azt, hogy mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#589) SzM1103


SzM1103
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni rootoláshoz.
Trigger appban szeretnék gps illetve mobiladat ki be kapcsolást, de ez csak roottal működik.
A telefon kártya független, dual simes, B550 van rajta.
Kézzel raktam fel ahogy Bubus66 leírásában láttam.
Ezen a linken találtam egy leírást, csak nem vagyok biztos benne, hogy működik vagy sem, és nem szeretném ha tégla lenne!

Szerintetek?

Köszönöm

(#590) bubus66 válasza SzM1103 (#589) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom, hogy lenne működő root. A TWRP miatt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#591) egabi71


egabi71
aktív tag

Por szerinted hova kellene írni,hogy CWM recoveryt írjanak a telora.Twrp van de abban nem bízok,nem üzembiztos

(#592) #86973952 válasza egabi71 (#591) üzenetére


#86973952
törölt tag

4pda.ru vagy handy-faq.de. Szerintem.

XDA nem tudom mennyire aktív.

[ Szerkesztve ]

(#593) egabi71 válasza #86973952 (#592) üzenetére


egabi71
aktív tag

Köszi,de egyik oldalon sem találtam.

(#594) #86973952 válasza egabi71 (#593) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pedig van. :)

4pda -n CWM -et is látok, bár nem tudom jó -e, melyik droidra készült. CM 12 -höz lett csinálva, ha jól látom.

Szerk.:
Ezt meg a 6 -os ROOT -ra írják, szintén nem tesztelt.

[ Szerkesztve ]

(#595) egabi71


egabi71
aktív tag

Bubbus,ha küldök egy cwm recovery img file-t ránézzel? Por e3gyet letöltöttem 6.0 hoz irják

[ Szerkesztve ]

(#596) bubus66 válasza egabi71 (#595) üzenetére


bubus66
nagyúr

Küld megnézem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#597) egabi71 válasza bubus66 (#596) üzenetére


egabi71
aktív tag

ment privát

(#598) bubus66 válasza egabi71 (#597) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké nézem amit a porterocka linkelt feltettem

de most meg nem bírom a gyárit visszatenni

Újra húzom az egészet talán sikerül

Nem megy csak a fastboot valami más gubanc van itt szerintem

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#599) #86973952 válasza bubus66 (#598) üzenetére


#86973952
törölt tag

Elvileg CWM -mel menni fog az updater (3 gombos).

[ Szerkesztve ]

(#600) egabi71 válasza #86973952 (#599) üzenetére


egabi71
aktív tag

Igen,èn is úgy tudom,de ha nem megy vissza a gyári recovery, az nagy baj

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.