Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) rolandg válasza ystuc (#850) üzenetére


rolandg
tag

A GMS hiánya miatt a Huawei óra nem fog jelezni. Ebbe sajnos bele kell törődnöd. Nekem, egy Samsung Galaxy Watch 5 Pro van mellette, de például az óra vezérlését ez sem tudja megoldani, pedig ez egy Google ökoszisztémában tartozó cucc. Véleményem szerint egyébként ez nagyon alávaló húzás a gyártóktól, és nagyon remélem, egyszer az EU ezzel is fog foglalkozni, mert technikailag nonszensz, csak és kizárólag arról szól, hogy eladják a saját cuccokat a méregdrága teló mellé.

(#852) ystuc válasza rolandg (#851) üzenetére


ystuc
tag

Ezt most nem értem. A Huawei telefonon volt GMS, gondolom a Honoron is van.

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#853) spect80 válasza ystuc (#852) üzenetére


spect80
senior tag

szerintem HMS-re gondol.

(#854) ystuc válasza spect80 (#853) üzenetére


ystuc
tag

HMS Core telepítve van, felraktam App Gallery-ből.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#855) nessh válasza ystuc (#854) üzenetére


nessh
tag

Az ébresztőt sajna nem küldi ki huawei órára/karkötőre, emui kell hozzá

(#856) Aryon87 válasza ystuc (#854) üzenetére


Aryon87
félisten

Az óra is képes önmagában az ébresztőre nem (legalábbis a GT2 ezt tudja)? Simán beállítod azt, ha nem megy a telefonnal.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#857) yorka válasza Kovaratis (#847) üzenetére


yorka
tag

Végül erősséget nem ,de rezgéshosszt állítottam, így most már észrveszem az üzeneteket.

(#858) yorka válasza Kovaratis (#847) üzenetére


yorka
tag

Akkuoptimalizálás miatt nem jöttek időben az értesítések, igazad lett. A Flashcore faq-ban ott a Honor specifikus megoldás, csak meg kellett nézni.
probléma megoldva.
Beállítások -> Akkumulátor -> Alkalmazásindítás -> Automatikus kezelés kikapcsolása a fontos appokon (messenger, eredmények, etc.)
- automatikus inditás - be
- futás háttérben - be
- másodlagos indítás be

(#859) Kovaratis válasza yorka (#858) üzenetére


Kovaratis
őstag

Huaweiről jöttem, ott is agresszív a memória és akku ótimalizálás, azért gondoltam egyből. Testreszabásnál az első lépések egyike volt beállítani. :)

(#860) Kovaratis


Kovaratis
őstag

7.1.0.161

(#861) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Megjelent vele egy vezérlőközpont nevű valami, mint a Huawei telefonoknál, most ha balról húzod le az értesítési sávot akkor értesítéseket kapsz, ha jobbról akkor a gyorsbeállításokat-tippeket.

(#862) spect80 válasza Kovaratis (#861) üzenetére


spect80
senior tag

De örülök, azt Huaweien nem lehetett kikapcsolni és a régit használni

(#863) Aryon87 válasza spect80 (#862) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez már az új droid hülyesége. Xiaomin is ilyesmi, de ott legalább be lehet állítani hogy maradjon a régi.

Napokon belül érkezik egy fekete példány + tablet is. Kíváncsian várom mit gurít. Párom fogja nyúzni, persze azért én is megnyomorgatom egy kicsit :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#864) spect80 válasza Aryon87 (#863) üzenetére


spect80
senior tag

Sonyn, Samsungon, Pixelen nincs ilyen, szerintem ez simán a Huawei hülyesége

[ Szerkesztve ]

(#865) wwhy


wwhy
veterán

No, megvan az Ultimate, narancssárga :K Tetszik, gyönyörű, no GMS, no para :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#866) Elit3Zotya válasza wwhy (#865) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Gratula. :C
Na arra már azt mondom, hasonlóan jól néz ki, mint egy 13 ultra vagy x6 pro. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#867) Tibko8 válasza Kovaratis (#861) üzenetére


Tibko8
senior tag

Remélem nem kötelező így használni és kilehet kapcsolni?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#868) spect80 válasza Tibko8 (#867) üzenetére


spect80
senior tag

Huawei Mate 40 pron nem lehetett sajna, ezért aggódom én is. Az enyém C431 régió, erre még nem is jött meg a frissítés, úgyhogy nem tudom megnézni

(#869) ystuc válasza Tibko8 (#867) üzenetére


ystuc
tag

Nem találtam kikapcsolási lehetőséget, de engem nem zavar. Bár nem értem, hogy az óra miért ment át balra a szolgáltatók nevei mellé, illetve hogy a vezérlőközpont felső részét miért nem lehet variálni.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#870) freeapro


freeapro
senior tag

Kicsit nevetséges, hogy a nagy boltok még mindig 530-on tartják az árát, míg ebay-en, meg hazai kis web boltokban 370-380-ért is meg lehet venni.
Valaki tud normális beszerzési helyet, ahol nincs túlárazva, és hihető garancia is van hozzá?

(#871) alcca válasza freeapro (#870) üzenetére


alcca
csendes tag

Ahogy nézem a smartshop-ban a legolcsóbb most. Megbízható bolt.
Esetleg olvass véleményeket.
https://www.arukereso.hu/stores/smartshop-hu-s43707/#velemenyek-or10of0fr-1fm-1

Én ha nem vettem volna meg korábban tuti innen venném most.

(#872) freeapro válasza alcca (#871) üzenetére


freeapro
senior tag

Ezek a kis cégek nem a felbontott, visszavitt termékeket árulják?
Az se tetszik, hogy úgy fizessem ki előre, hogy nincs raktáron, bármennyit késhetnek, futhatok a pénzem után....

(#873) alcca válasza freeapro (#872) üzenetére


alcca
csendes tag

Szerintem nekik is ki kell írni ha felbontott a termék mint most pl emagon is van olyan.

A smartshop-nal van utánvét szerintem tavaly én is úgy vettem innen egy okosórát.

Nem a leggyorsabbak az tény, múlt szerdán rendeltem egy másik telefont tőlük és ma lehetett csak átvenni csomagponton (2-4 munkanapot írtak. Végülis tegnap este már a futárnál volt ami így tényleg 4 nap volt)

(#874) koboldozat válasza Kovaratis (#860) üzenetére


koboldozat
senior tag

Akinek frissült már erre a verziószámra, az értesítési balról meg jobbról való nézegetést ki lehet kapcsolni vagy vissza lehet állítani a menüben mint a Xiaominál?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#875) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, ma volt egy frissites. Azota azta csinalja, hasznalom a telot egyszer csak lezarja a kijelzot. Valakinek vmi otlet? Masnak van hasonlo? Koszi elore is.

(#876) Tutu7030 válasza koboldozat (#874) üzenetére


Tutu7030
veterán

Sajnos eddig nem találtam ilyen opciót. Engem is zavar, hogy ilyen lett. :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#877) Tutu7030 válasza Tutu7030 (#795) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hogy valami jó is legyen a frissítésben. Megjavult a vezeték nélküli kivetítés. Most már nem ugrál a kép. :C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#878) ystuc


ystuc
tag

Gyári fólia helyett mit ajánlotok? Elkezdett levegősödni.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#879) koboldozat válasza ystuc (#878) üzenetére


koboldozat
senior tag

AliExpress

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#880) kp78 válasza koboldozat (#879) üzenetére


kp78
addikt

Mennyire macerás ezt feltenni egy sima kijelzőre való fóliához képest? :U
Vettem ilyet nemrég egy másik típusra, de még nem szántam rá magam, h feltegyem.

(#881) dontibee


dontibee
tag

Az Honor gyári garancát ad a telefonokra?
Régen volt ilyen a Huawei és Honor telefonokra, hogy leadod a postán és 72 órán belül vissza kapod a javított telót. Van még ilyen?

(#882) dontibee


dontibee
tag

Másik kérdés, hogy most az arukereso-n melyik bolt számít jónak?
A Telefonpont-al van valakinek tapasztalata? 36 hónap gari, az nyilván bolti...
Jobb lenne egy gyári garis megoldás nekem.

(#883) koboldozat válasza kp78 (#880) üzenetére


koboldozat
senior tag

Nem macerás, az elejére kell ügyelni a többit meg szépen rá kell hajtani. De nem kell kapkodni, inkább nyugodtan. P30P én ilyet használtam , nekem nagyon bevált.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#884) Aryon87 válasza ystuc (#850) üzenetére


Aryon87
félisten

Megjött a teló, és a GT2 teljesen jól megy vele. legalábbis eddig ami értesítések mentek, azt megkapta.

------

Nagyon komoly a teló, szupergyors és semmi melegedése nem volt belakás alatt valamint alig merült. Zöld színben rendeltem meg. Mellé járt a tablet, ami szerintem szintén nagyon jó, médiafogyasztásra tökéletes.
Fotók majd jövő héten lesznek Erdélyből :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#885) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Pár napja van nálam egy Honor Magic 5 pro, tegnap tudtam picit jobban megnyomkodni. Azt kell mondanom, elég tisztes munkát raktak le az asztalra.. Bár lehet, hogy elfogult vagyok, mert a Huawei felé húzok évek óta, és ez a telefon kb 95 százalékban egy felturbózott Mate 40 Pro, Google támogatással. Csináltam pár teszt fotót tegnap, kíváncsi vagyok a véleményekre. [link] Ezek teljesen életszerű helyzetek, elővettem, fotóztam, ennyi, ahogy napi szinten használja egy ember.
Amit észrevettem, hogy a gyári Honor Egészség alkalmazás nem látja a Honor Watch Gs pro órámat, ehhez a Huawei Egészség app kell mint eddig, nem is értem miért.. :D De ezen kívül másba nem tudok egyenlőre belekötni :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#886) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Kérdés: A Huawei hívásrögzítő vajon fut ezen a telefonon? Ha nem, akkor meg lehet oldani esetleg a gyári tárcsázóból? Nincs a közelemben a telefon,nem tudom megnézni most..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#887) bokarcsi71 válasza Ferenczi Áko (#886) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

A Huawei nem fut rajta. Ha a google féle tárcsázód van akkor még nem lehet megoldani. Viszont az app galleryn van egy tárcsázó app, azzal azért megy a hívásrögzítő.

(#888) spect80 válasza Ferenczi Áko (#886) üzenetére


spect80
senior tag

Nálam ez müködik, de csak gyári 14.0.0.323 tárcsázóval: [link]
Annyi baja van (valszeg a 13-14 verzió eltérés miatt) hogy amikor alkalmazásból próbálom megnyitni a rögzített hívások mappát, az üres. A fájlok a belső tárhely/sounds/CallRecors mappájában megtalálhatók.
A telefon ezen a verzión van: 7.1.0.151 (C431E3R2P3). Június eleji patch, azóta nem jött új, úgyhogy a beígért havi frissítés nem nagyon megy a Honornak.

(#889) Ferenczi Áko válasza spect80 (#888) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A gyári tárcsázóhoz tudnál adni egy linket? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#890) ystuc válasza Ferenczi Áko (#889) üzenetére


ystuc
tag

True Phone az ajánlat részemről is. Iszonyatosan sokoldalú és nagyon jól kezelhető. A hangrögzítés sokkal jobb minőségű, mint az ACR-ben.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#891) spect80 válasza Ferenczi Áko (#889) üzenetére


spect80
senior tag

nem tudom azt külön le lehet-e tölteni, mert rendszeralkalmazás. ha nem az van fent, hanem a google-é, nem fogod tudni lecserélni.

(#892) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm mindenkinek :R
Itt van olyan opció, mint a Huawei-nél, hogy ha nem tetszik egy frissítés, akkor mókerolás nélkül, hivatalosan visszarakharok egy előző szoftververziót?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#893) spect80 válasza Ferenczi Áko (#892) üzenetére


spect80
senior tag

A Huawei Suite van átnevezve Honor Suite-ra, de a rendszervisszaállításra kattintva azt írja, hogy nem támogatja a telefon a visszaállítást.

(#894) Ferenczi Áko válasza spect80 (#893) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Volt már főverzió váltás? Mert a Huaweinél pl úgy volt, hogy Emiu 12-ről lehetett visszaállni 11-re,majd onnan 10-re..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#895) spect80 válasza Ferenczi Áko (#894) üzenetére


spect80
senior tag

passz, nekem még frissítés se jött rá

(#896) ystuc


ystuc
tag

Honnan lehetne ilyen Honor vezeték nélküli töltőt venni nem horror áron? Alzában 25ezer körül van rendelésre, esetleg valami olcsóbb lehetőség? Tudom, amúgy nem olcsó cucc, csak hátha...

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#897) spect80 válasza ystuc (#896) üzenetére


spect80
senior tag

elnézve a netes találatokat inkább az csoda, hogy egyáltalán lehet kapni, nemhogy olcsón :)

(#898) balewi


balewi
aktív tag

Sziasztok,

Ha valaki másra váltana, akkor van számára egy Xiaomi13-am.
Én szívesen visszaváltanék a Huawei vonalra :)

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#899) knox83


knox83
senior tag

Kissé viccesnek találom hogy a magic 5 pro sehol nincs kiállítva. Se mm, se yettel, se voda se emag. De az emagnál van raktáron mindkét szín. Kérdezem a csávót ezt még is hogy, ha van akkor miért nincs kiállítva? Hát nem tudja a honor termék felelőst kéne megkérdezni... Anyám.. :W látatlanba még 8 év huaweiezés után se fogom megvenni..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#900) Ferenczi Áko válasza knox83 (#899) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Háát, pedig megveheted nyugodtan.. :D
Nekem is volt pár Huawei telefonom(mate 7,mate 9, P8, P9, P30 Pro, Mate 40 Pro) , és ez ugyan azt a vonalat viszi tovább, csak Google támogatással.. Elképesztően jó telefon lett.. Nálam volt pár napig, és örülök, hogy találtam olyan telefont, amit nyugodt szívvel fogok megvenni :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.