Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gurus válasza Kovaratis (#47) üzenetére


gurus
aktív tag

itthoni vásárlásra 3 év garancia van.Tablet itthon 130eft van árazva.Te 450eft-ért árulod csak a mobilt, itthoni garancia nélkül. Emag 3 év garival 478eft-ért+ tablet árulta 3 napja. Ezért inkább várok, lesz még olcsóbb is

[ Szerkesztve ]

(#52) judas13


judas13
addikt

Komoly.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#53) zsolo79


zsolo79
csendes tag

Alsónémedi, 13:00-16:00 érkezik a gls. Lassan de megérkezik. :)

(#54) gretzky77 válasza zzola (#50) üzenetére


gretzky77
veterán

Előző hsz-ed utolsó mondata!?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#55) zzola válasza gretzky77 (#54) üzenetére


zzola
félisten

Abban mi áll?

(#56) yorka


yorka
tag

Én megrendeltem az EMAG-tól még az 530k-s áron. Nyilván lesz olcsóbb is, de végre megvan a Mate 20 Pro utódja. A samsungos kitérő nem jött be. Valószínűleg a tablet készlethiányos, ezért még várnom kell. Mondjuk a legjobb az lenne, ha a tablet listaárát levonnák az árból és úgy küldenék a telót. Ha nem válna be, lecserélem majd az új Sonyra.

(#57) Foose válasza Aryon87 (#16) üzenetére


Foose
addikt

Van már rapid teszt is youtubeon.... :U engem is jobban meggyőzött mint a p60 pro..

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#58) janeszgol válasza Foose (#57) üzenetére


janeszgol
félisten

Mert jobb is. Pl kamerában mindenképpen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#59) Foose válasza janeszgol (#58) üzenetére


Foose
addikt

P30 pro után nekem még mindig szimpi a 3D arcfelismerés. Például... Frissebb proci,és 5G. Persze van más is ami miatt engem ez érdekel jobban :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#60) Ádám16 válasza Foose (#59) üzenetére


Ádám16
addikt

A 3D arcfelismerést gyorsabban éreztem a M20P-n, mint az i13 minin.
Ezt a feature-t én sem engedném már el egyébként. Baromi kényelmes és biztonságos. :)

(#61) DeFence válasza Ádám16 (#60) üzenetére


DeFence
tag

Külföldi tesztekben is kiemelték hogy a 3d feloldás valami piszok gyorsan történik, nem merték azt mondani hogy gyorsabb mint az iPhone megoldása, ezért azt mondták hogy talán gyorsabb is a Honor.
:DD

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#62) Aryon87 válasza Foose (#57) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg nem talaltam ertelmes YT tesztet rola, de most hetvegen jobban utanakeresek.
Kar hogy kek szinben nem kaphato vagy akar feherben..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#63) Foose válasza Aryon87 (#62) üzenetére


Foose
addikt

Én erre gondoltam. Igen,úgy látom csak a mezőzöld érhető el szolgáltatónál. Sajnos... Pl emagon van fekete is. 530-ért :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#64) doooo válasza zzola (#55) üzenetére


doooo
veterán

Hülyeség áll. Az áll benne, hogy ha valaki kevés frissítést, kevés ideig ad, akkor azt a Samsunghoz lehet hasonlítani. De épp ellenkezőleg. Nem lehet hozzá hasonlítani, mert az Apple mellett egyedül ő biztosít sok évnyi frissítést, rendszeresen. Már a középkategória legalján is.

(#65) Aryon87 válasza Foose (#63) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja hogy ez. Köszi, később megnézem :K

Igen, tudom hogy EU feketét kap, ráadásul a zongoralakk kivitelt. Blah. M50Pro-m is olyan, úgy került rá egy hátlapi carbon mintás védőmatrica mint a huzat... + tok természetesen :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#66) Foose válasza Aryon87 (#65) üzenetére


Foose
addikt

Nekem meg pont kb minden telóm fekete volt eddig :DDD :)) Kivétel a P30 pro,az aurora kék lett. De mondjuk így képen a mezőzöld sem olyan rossz,lehet élőben viszont más. Anno a p40 pro lett volna az utód,de gms hiány miatt kimaradt. Az utód azóta sincs meg,lehet a magic 5 pro lesz az.... :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#67) yorka válasza Foose (#66) üzenetére


yorka
tag

Az a zöld jó lesz, de nehéz lesz jól illő tokot találni hozzá. Rendeltem má kettőt, de egyik se túnik perfektnek. Majd meglátjuk élőben.

(#68) Kovaratis válasza DeFence (#61) üzenetére


Kovaratis
őstag

Az arcfelismerés is nagyon gyors, de ahhoz már a Mate 20 pron hozzászoktam. Viszont az ujjlenyomat az villám. Igaz szokni kell a helyét, mindig feljebb keresném. :)

(#69) zsolo79


zsolo79
csendes tag

Na, megérkezett. Hát nem kicsi. 😁 Kezdödik a tesztelés.

(#70) janeszgol válasza zsolo79 (#69) üzenetére


janeszgol
félisten

Tapasztalatot kérünk, illetve egy rövid véleményt arról, miért ez az egyik legjobb telefon. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#71) DeFence


DeFence
tag

Én feketét várok belőle. Baromira örülnék ha mindkét szín lenne a Telekomnál ha odaér hozzájuk egyszer az életben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#72) freeapro


freeapro
senior tag

Van valami olcsó kínai forrás? Gari nem érdekel. Nem romlik el. :)

(#73) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Álltalában a fekete szín nem nagyon tetszik, de ebből nagyon jól néz ki azzal a kmera kialakítással. :K
Kijelző is nagyon jó lett és a kamera is hozza a kötelezőt és van gms is. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#74) Aryon87 válasza Foose (#66) üzenetére


Aryon87
félisten

Régen nekem is feketék voltak, de ráuntam. P30Pro az a fehéres lett (aurora nem volt), P40Pro ezüst, Xiaomi 11 és 11T Pro kékek voltak A52s fehér, Xiaomi 12x grafitszürke (kék nem volt), és most a Mate50Pro ami fekete, mert nem volt fehérben a német szolgáltatónál.. :(((
Igyekszem minél jobban kerülni a fekete színváltozatot ha lehet :D
Ha lenne most a Honor, akkor a zöldet választanám, bár nemtom a fekete milyen lehet élőben. A kamerakör körül még érdekes is a fénytörés.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#75) Foose válasza Aryon87 (#74) üzenetére


Foose
addikt

Hát,most én is bevállalnám a zöldet,végülis néha lehet más is mint fekete :DDD De ez még várat magára egy kicsit. Na igen,azért élőben biztos más mint képeken.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76) greyslay válasza freeapro (#72) üzenetére


greyslay
aktív tag

"Gari nem érdekel. Nem romlik el"
:C (c) Ady Endre - utólag színezett

"embertelen ember munka"

(#77) z67 válasza Aryon87 (#74) üzenetére


z67
őstag

Az írták a bemutatón, hogy eszméletlenül gyűjti a fekete az ujjlenyomatot.

(#78) Aryon87 válasza z67 (#77) üzenetére


Aryon87
félisten

Zongoralakk. Azt még a jóisten se védi meg az ujjlenyomatoktól :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#79) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#78) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nekem pont azért tetszik a fekete, mert a kamera körül nagyon szép ahogy megtörik a fény és ettől különleges. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#80) DeFence


DeFence
tag

Pont azért akarok feketét mert úgy is tokban lesz, és a lencsék körül jobban néz ki szerintem a fekete mint a zöld.
Illetve azt is videókból tudom, hogy a zöld matt felülete sokkal csúszósabb mint a fekete fényes felülete, ez annak lehet izgalmas aki tok nélkül használná.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#81) joey04 válasza z67 (#77) üzenetére


joey04
titán

Igen, videókon is koszolódik és bazári csillogós igénytelen szerintem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) koboldozat


koboldozat
senior tag

Én úgy vagyok vele ha a fekén kívül van választék akkor az. Minden csak ne fekete.
A fekete olyan snassz, semmi különlegesség nincs benne.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#83) freeapro válasza greyslay (#76) üzenetére


freeapro
senior tag

Sok androidos telefonom volt, egy Sony-Ericsson romlott el eddig összesen, a többi az akku idő miatt lett csereélve. Az SE gorilla üvege tört össze és hiába volt garis, gazdaságosan nem volt javítható, ezért nem cserélték. Ezért nem izgat a gari. Inkább olcsón veszem kínából és ha elromlik lecserélem másikra.

(#84) greyslay válasza freeapro (#83) üzenetére


greyslay
aktív tag

Én ezt a gondolat menetet abszolút támogatom, mert én is ezen mentén vettem mindig a telefonjaimat. :R
AliExpressen szerintem hamarosan 370 körül lesz vámmal. Ez egy tipp.

"embertelen ember munka"

(#85) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Most is 994 euro, az alternate.at nál.

(#86) Kovaratis válasza greyslay (#84) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nem biztos hogy meg akarod várni! :D Régen vettem/adtam kínából telefonokat, évekkel ezelőtt lefutott a biznisz, nem éri meg már.

(#87) p2pp válasza Dareiosss (#85) üzenetére


p2pp
őstag

Mostani árfolyamon ez Best buy!!!
Régen az ITT TV meg Gorenje hűtő miatt
mentek az emberek a Hanyatló Nyugatra.
Most meg telóért. Aki lehülyézett ezért a kijelentésemért.
Már az is ott vette meg! :)

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#88) Elit3Zotya válasza DeFence (#80) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Újlenyomatot gyűjti, de sokkal szebb szerintem.. :K

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#89) kp78 válasza Dareiosss (#85) üzenetére


kp78
addikt

:R
Nem ismerem ezt az oldalt, megbízhatónak számít? :U
Ausztriába vinni gariztatni nem lenne akkora gond, mint Németországba.

(#90) DeFence válasza Elit3Zotya (#88) üzenetére


DeFence
tag

Igen de pl én úgy is tokban fogom használni. Minden telóm abban volt használva. :DDD
Szóval számomra az fontosabb hogy jobban fog kinézni a tokokban a kamerasziget szerintem.
Ebből a tokból rendeltem feketét.
Példa:

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#91) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

Csak kíváncsiságból, a Honor telefonjai mennyire funkcionálnak "huaweiként" ha a kiegészítőkről van szó? Tehát pl egy Huawei freebudshoz csatlakoztatva itt is van animáció, vagy csak egy sima bluetooth eszközként kezeli? Illetve a Huawei laptopok szoftveres trükkjei (share onehop pl) működnek az új Honor telefonokkal?

(#92) zsolo79 válasza LittleLombax (#91) üzenetére


zsolo79
csendes tag

Watch gt runner, mérleg, freebuds 4i és sound joy Huawei eszközöket használok. Tudom használni rendesen mindegyiket. Feltudtam telepíteni a Huawei egészséget és az AI life-ot is.

(#93) gurus válasza joey04 (#49) üzenetére


gurus
aktív tag

Hajrá Emag,jó látni ti is itt vagytok :) mikor lesz megint tablettel 478eft-ért újra beárazva?

[ Szerkesztve ]

(#94) PeteePeti válasza gurus (#93) üzenetére


PeteePeti
őstag

Jó lenne, ha már végre szállítana is az Emag! Amikor 480-ért volt tablettel úgy írták, hogy raktáron van, azóta visszakerült 530-ra és előrendelői státuszba! Tököm sem érti már, hogy mi folyik ott ezeknél! Honor honlap szerint ők a hivatalos forgalmazó, de lassan mindenhol kapni, csak náluk nem! Mondjuk nekem az is furcsa, hogy a német Amazon sem árulja még! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#95) p2pp válasza PeteePeti (#94) üzenetére


p2pp
őstag

Menni Sógorokhoz kici, óccó, ilyen medzsik kütyüír. :)

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#96) gurus válasza PeteePeti (#94) üzenetére


gurus
aktív tag

Alzánál 462e [link] 3 év garanciával

[ Szerkesztve ]

(#97) PeteePeti válasza gurus (#96) üzenetére


PeteePeti
őstag

Gondolom felbontott!
Amúgy a link alatt semmi sincs!
És a 462 tablet nélkül egyáltalán nincs partiba a 480-as tabletes Emag árral!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#98) Dareiosss válasza kp78 (#89) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Rendeltem már tőlük pc alkatrészt, telot még nem. Németországi cég, gari problémám még nem volt velük, így ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

(#99) Graphics válasza PeteePeti (#97) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Élt a link, de levették valamiért.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#100) gurus válasza Graphics (#99) üzenetére


gurus
aktív tag

3db volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.