Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Kovaratis válasza Fredy02 (#748) üzenetére


Kovaratis
őstag

Hali!

Hívásrögzítő Emag készülékeken nincs, Honortól vásároltakon van. Szolgáltatóit nem tom.
Melegedés nálam nuku, bár nagy játékos nem vagyok, viszont navizni szoktam. Ha felteszem a tartóra a kocsikában akkor, mivel pofával szemben van, nem kapcsol ki a kijelző. Dupla koppos ébresztés nincs tudtommal, M20P sem tudta gesztusok vannak, itt valami integetésre pölö képernyőképet csinál. De nem ébreszt.

(#752) vlesi69 válasza Fredy02 (#746) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én már jártam úgy hogy véletlenül? nagyon jó ár volt, megrendeltem, és törőlték a megrendelést. Pedig akkor foglalkoztak is a témával hogy ez nem a megrendelő hibája és akkor is teljesíteni kell, külföldön működik nálunk nem.

(#753) vlesi69 válasza Kovaratis (#751) üzenetére


vlesi69
senior tag

Novát használok, ott van dupla koppos ébresztés. Ja és az arcfelismerés nagyon jó, összehasonlítottuk egy Apple 14 Pro Maxal nyert a Honor, de ki is kapcsoltam mert ha csak rákoppintok hogy van e üzenet vagy mennyi az idő egyből old.

[ Szerkesztve ]

(#754) koboldozat válasza Kovaratis (#751) üzenetére


koboldozat
senior tag

Dupla koppintásos képernyő felébresztés van.
Kopogtatos screenshot is van.
De például a max FPS mód a lassított mozgás módnak 240 és csak fhd, nem lehet allitani.
Azért a P30P 960at tudott 720p-be remélem frissítik.

[ Szerkesztve ]

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#755) nessh


nessh
tag

Azokat kérdezném akik huawei órával vagy karkötővel használják ezt vagy akár más honor telefont:
A telefonon beállított ébresztő rezgeti a karkötőt/órát?

(#756) bokarcsi71 válasza Fredy02 (#748) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Nekem google tárcsázó van a telefonon, de letöltöttem egy másik tárcsázót az app galeryből és azzal megy a hívásrögzítés. Csak a tárcsázó beállításaiban be kell állítani.
.

[ Szerkesztve ]

(#757) bokarcsi71 válasza bokarcsi71 (#756) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Dupla koppos ébresztés van. Képernyőképhez pl. van olyan a gesztusok között hogy kéz ökölbe szorítása, és erre csinál egy képet.

(#758) spect80 válasza bokarcsi71 (#756) üzenetére


spect80
senior tag

És ez rögzíti a hívó hangját rendesen vagy csak amit visszahall a hangszóróból?

(#759) bokarcsi71 válasza spect80 (#758) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Szerintem olyan mint a huawei gyári rögzítő, de lehet érteni rendesen mind a két felet.

(#760) Fredy02 válasza Kovaratis (#751) üzenetére


Fredy02
tag

Köszi mindenkinek a választ!

Emag ma visszaigazolt, hogy holnap szállítják, remélem már nem gondolják meg magukat.

Remélem össze lehet valahogy lapátolni egy használható hívásrögzítőt rá. M20P-n nagyon jól működött. Ha nem akkor érdekel valakit egy fekete csak kipróbált M5P? :DD

Egyébként a M20P után (amit csak azért váltok le mert haldoklik az akkuja, rossz a töltő csatija, bevan égve a kijelzője és most a napokban elkezdett összevissza villogni a kijelző feloldáskor plusz lett egy zöld fátyol a képernyőn amúgy semmi baja :DDD ) a másik alternatíva egy S23U lenne/lett volna, de ott meg a szögletes képekeret formavilág nem volt számomra megnyerő, na meg sosem volt Samsungom. Képek bizonyos esetekben erősebbek a Samunal. (hívásrögzítő ott úgy működik gyáriban ha indiaira állítják a régiót, ehhez nem kell root meg semmi igazából teljesen legal folyamat)

M5P-t előben nem tudtam megfogdosni pedig sok helyen voltam, a fogásától félek kicsit, majd meglatjuk. Ruhát is fel próbálom vétel előtt. Remélem holnap okosabb leszek :)

S23U

(#761) Sgr_A válasza Fredy02 (#760) üzenetére


Sgr_A
addikt

El is lehet állni a vásárlástól, úgy nem buksz az eladáson ;)

[ Szerkesztve ]

(#762) Tutu7030 válasza Fredy02 (#760) üzenetére


Tutu7030
veterán

Megkaptad? Én csak a telefont, tablet nélkül. Már jeleztem az emagnak..

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#763) Keny.


Keny.
tag

Probálta már valaki Android Autóval?

(#764) zsolo79 válasza Keny. (#763) üzenetére


zsolo79
csendes tag

Nálam működik, alapból rajta van.

(#765) ystuc válasza Fredy02 (#760) üzenetére


ystuc
tag

Helló! Igen, engem érdekelne, ha neked nem kéne! Pont lecsúsztam szombaton a vásárlásról.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#766) Keny. válasza zsolo79 (#764) üzenetére


Keny.
tag

Köszi, kábeles vagy wireless csatlakoztál?

(#767) zsolo79 válasza Keny. (#766) üzenetére


zsolo79
csendes tag

Az autóm csak kábelest támogat, tudomásom szerint.

(#768) Fredy02 válasza spect80 (#750) üzenetére


Fredy02
tag

Esetleg ha időd engedi megpróbálod kimenteni a gyári tárcsázót? Mert az emagos-on a google van... Elvileg kimenteni így lehet: Solid Explorer kell hozzá Apks. System apks. Press and hold.. Copy paste to other location... And than share..

S23U

(#769) Kovaratis válasza Fredy02 (#768) üzenetére


Kovaratis
őstag

Talán sikerál más módszerrel is :)
[Rögzítő]
[Tárcsázó]

(#770) Tutu7030


Tutu7030
veterán

A vezeték nélküli kivetítést próbáltátok már? Nálam ugrál a kép. Ugyanaz a tv a p30 pro-val működik rendesen.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#771) Tutu7030 válasza Kovaratis (#769) üzenetére


Tutu7030
veterán

A hicontact megnyitás után szinte rögtön be is záródik

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#772) Fredy02 válasza Kovaratis (#769) üzenetére


Fredy02
tag

Köszönöm!
Nem akarom elkiabálni de sikerült telepíteni, ha alapértlemezett alkalmazásba állítom szépen megy is, most kipróbálom a hívásrögzítést is ha ez működik akkor történelmet írtunk :D

Tutu7030. Tedd alapértelmezetté alkalmazássá és állítsd le a google-s verziót (kár hogy tiltani nem lehet) Bár sztm ADB-ből lehet lesz rá mód.

[ Szerkesztve ]

S23U

(#773) Kovaratis válasza Fredy02 (#772) üzenetére


Kovaratis
őstag

Szorítok! (Mondjuk babot ettem, úgyhogy duplán is) :D

[ Szerkesztve ]

(#774) Tutu7030 válasza Fredy02 (#772) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én csinálhatok akármit, összeomlik.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#775) Fredy02 válasza Kovaratis (#773) üzenetére


Fredy02
tag

Köszi! Sajna nem sgített semmi. Letiltottam a gyárit, megadtam minden engedélyt de nekem is csak instant bezáródott az app folyamatosan. Az elején jó volt illetve azt hittem. Hát ez van. Vicc hogy ez nem megoldható, és itt nem csak a rögzítésről van szó hanem arról hogy a google-s egy rakásszr a gyárihoz képest... Semmi support semmi háttértudás nincs ehhez a telefonhoz, remélem hogy ez változik majd.. Sanszos hogy tőlem ezmiatt megy ez a csoda. :(

S23U

(#776) bokarcsi71 válasza Fredy02 (#775) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Próbáld ki ezt.
https://apkpure.com/true-phone-dialer-contacts/com.hb.dialer.free

(#777) kenzoli válasza bokarcsi71 (#776) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Köszönöm, Működik‼️ :R

(#778) koboldozat válasza kenzoli (#777) üzenetére


koboldozat
senior tag

Magyar nyelvű?

Off
RAW ba nem lehet menteni a széles látószögű kamerával készült képeket csak a fő szenzorral plusz RAW módban nincs zoom.
P30P ezeket tudja.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#779) kenzoli válasza koboldozat (#778) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Az alkalmazás Igen, 99,5%-ban :K

[ Szerkesztve ]

(#780) koboldozat


koboldozat
senior tag

Ez előtti Honor telefonokban volt fénnyel festés opció?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#781) spect80 válasza Fredy02 (#768) üzenetére


spect80
senior tag

Feltettem, de milyen menüpontban vagy milyen mappában van az apks? Nem találok ilyet

(#782) pici79


pici79
csendes tag

Sziasztok!

Ki milyen fóliát tett az előlapra illetve hátra a lencsékre?
Én ezt vettem, de az ujjlenyomat így alig akar működni, a fotók minősége meg jelentősen csökkent.

[ Szerkesztve ]

(#783) alcca válasza pici79 (#782) üzenetére


alcca
csendes tag

Én ezt raktam rá:
https://www.ebay.com/itm/145100332066

Ujjlenyomat kiazott ujjnal már nem a legjobb (nélküle/gyárival nem volt ilyen gondom). Amúgy fajan muxik.

A kamerán nem vettem észre, hogy romlott volna a minőség, de nem csináltam előtte utána tesztet. majd ha újrara rakom csinálok, mert bénán raktam fel és majd valamikor cserélem

Szerintem ennyiért megérte. Főleg ha nem esik le pár hónap után. Bár a kijelző két oldalán megjelent egy egy nagyon vékony csík. Ami pici zavaró de megszokható

[ Szerkesztve ]

(#784) Fredy02 válasza koboldozat (#780) üzenetére


Fredy02
tag

Láttam egy videót Magic2-ről (kb 4évvel ezelőtti video) ott volt benne ilyen opció. A Huaweiben is volt már a M20P ban is. Szeritnem illene ide is belerakni ezeket ha már ez egy kamerára kiélezett mobil. Egyébként addig is profi módban te is tudsz csinálni ISO100 záridő kb 10mp de akár 30mp is. adsz neki egy 2-5mp késleltetőt hogy ne mozogjon a telfon amikor elindítod, aztán mehet is a móka.

@spect80
Igazából az app nincs látható helyen, kvázi részévé válik a gyári nem google-s tárcsázónak. Látni csak úgy látod ha az alkalmazások menüpontban a 3 pöttyel kiválasztod a rendszerfolyamatokat ott tudod uninstalálni is.

S23U

(#785) spect80 válasza Fredy02 (#784) üzenetére


spect80
senior tag

Ez a rendszerhez tartozik, nem tudom uninstallni, de még leiltani sem.
De akkor a kérdés nyitott marad. solid explorerrel hogy tudom kiszedni? vagy így nem lehet?

(#786) Fredy02 válasza spect80 (#785) üzenetére


Fredy02
tag

Ja várj félre értettem, valamiért azthittem a hívásrögzítőt keresed.
Köszönöm, de nincs értelme kiszedni a gyári appokat, Kovaratis feltette a 769-es postban de sajnos nem lehet csak úgy simán azt használni google helyett, mert összeomlik. Így jelenleg is csak 3rd party hívásrögzítő van a C430 régió alatt ami miatt továbbra is szomorú vagyok. Régióváltásra nem találtam megoldást, nem értem miért nincs XDA topikja ennek a modellnek?

S23U

(#787) bokarcsi71 válasza Fredy02 (#786) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Kicsit visszább írtam neked. Tedd fel azt a tárcsázót, lesz minden. Próbáld ki, max nem tetszik.

(#788) Tutu7030 válasza bokarcsi71 (#787) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezzel megy a hívásrögzítés? Mert én feltettem, de nálam nyoma sincs a rögzítésnek?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#789) bokarcsi71 válasza Tutu7030 (#788) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Be kellállítani.

(#790) zsooti1 válasza nessh (#755) üzenetére


zsooti1
tag

Szia!
nekem sajnos nem megy a GT3-al.

Zsooti

(#791) Tutu7030 válasza bokarcsi71 (#789) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszönöm! :R

A vezeték néküli kivetítést megnézné valaki? Nálam ugrál a kép, így használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#792) Fredy02 válasza bokarcsi71 (#787) üzenetére


Fredy02
tag

Köszi néztem!
B-trevnek teljesen okés, de sajnos a natívtól igen messze van.
Ha nem volt maxon a beszédhangszóró akkor nemsokat lehetett érteni a felvett hívásból.

Most úgy döntöttem nem marad a telefon nálam, még túl új, kevés az infó és ez a google-s tárcsázó eléggé felcseszett. Lehet visszatérek rá később, vagy beszerzek egy nem C430 régiósat, vagy megvárom, hogy legyen megoldás rom cserére (ha lesz egyáltalán).

Igaz félve, de S23+ v S23U ra váltok szerintem, ezt meg vagy visszaküldöm, vagy tovább értéksítem. Sajnálom mert méltó utódja a kis Mate-nek, de sajnos nálam most ez váló ok.

S23U

(#793) koboldozat válasza Tutu7030 (#791) üzenetére


koboldozat
senior tag

Megnéztem, de nálam például csak homok órázik a Tv.
Nem jön be semmi. Se telefon módban se asztali módban. Kíváncsiságból megnéztem a P30P hogyan működik. Annál pikkpakk egyből müködik mindkét funkció.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#794) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Én nem tudom hogy mi a különbség az én verzióm és az Emagos/szolgáltatói között, de nálam minden hibátlan. :R

(#795) Tutu7030 válasza koboldozat (#793) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszi!
Közben megnéztem másik tv-vel is. A kis LK6100-es LG-n működik rendesen, a 48C22 meg ilyen. (azért fekete a kép, mert bekapcsolt a képernyőzár a telón :D )

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#796) alcca válasza Tutu7030 (#791) üzenetére


alcca
csendes tag

Samsung tv-n tökéletesen működik. Gyors is.
Asztali és mobile nézetet is szépen viszi.

Az én telóm is emagos

[ Szerkesztve ]

(#797) Tutu7030 válasza alcca (#796) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam is csak az "új" tv-vel vacakol (dokkolóval vezetéken át azzal is működik rendesen). A régi tv-vel jó vezeték nélkül is.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#798) spect80 válasza Fredy02 (#792) üzenetére


spect80
senior tag

Az S23U-nál nincs mitől félni, szerintem akksiban, adatkommunikációs sebességben, szoftverben jobb mint a Magic5 Pro + van benne UWB amit én használok.
Egy dolog hiányzik nekem nagyon az S23U-ból ami miatt Honor lett: FaceID, illetve két apróság amiben a Honor jobb: S23-ban nincs infra, illetve Tof kamera sem, így portré fotózásnál néha zavarban van mit kell homályosítani, de ez 50ből egyszer kb.

(#799) Kovaratis válasza spect80 (#798) üzenetére


Kovaratis
őstag

Az akkut, sebességet, szoftvert megkérdőjelezném. :))

(#800) vlesi69 válasza spect80 (#798) üzenetére


vlesi69
senior tag

A FaceID jobb mint az Apple 14 Pro Maxban, összehasonlítottuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.