Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Kovaratis válasza pici79 (#550) üzenetére


Kovaratis
őstag

Értem. :)
Olyan optikát még nem találtak fel (a szemet beleértve sem) ami mindenhol azonos élességet biztosít, legyen az 20 centire, és 20 méterre egyszerre. De ha simán, zoom nélkül a főkamerával fotózol kábé egyenletes lesz. Széleslátónál meg felejtsd el. :)

(#552) pici79 válasza Kovaratis (#551) üzenetére


pici79
csendes tag

Ez oké, tiszta.Láma kérdés: Honnan tudom, hogy főkamerával fotózok? :F

(#553) rolandg


rolandg
tag

Jött frissítés.

(#554) Aryon87 válasza pici79 (#552) üzenetére


Aryon87
félisten

Ööö, ez nagyon láma kérdés ne haragudj :))

Mikor a kamerát megnyitod, alapból a főkamera indul el (kivéve ha a kamerában vagy és lezárod a kijelzőt mondjuk a zoomkamerán)
Az élőképen van 4 pötty. Ultraszéles, fő, 3.5x és 10x (ha jól gondolom, Mate50Pro-n így van) - fekvő helyzetben alulról felfelé, álló helyzetben (amiért tasli járna, mert fekvőben fotózunk és videózunk, kivéve ha a téma megkívánja az álló helyzetet) pedig balról jobbra lesznek.

A múltkori kérdésed esetén: Ha közeli tárgyat, vagy személyt fotózol, azon lesz a fókusz, a hátteret automatikusan homályosítja. Picit távolabb már élesebb lesz a háttér is. Ez a lencsék rekeszértéke miatt van.

Mutasd meg légyszi a "problémás" képet, ha publikus

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#555) pici79 válasza Aryon87 (#554) üzenetére


pici79
csendes tag


Nekem nincs 4 pötty.. :))

Inkább kérdezek és tanulok :DD

(#556) TODI1111 válasza pici79 (#555) üzenetére


TODI1111
addikt

Igaz, hogy ez S23 ultra, de ilyesminek kellene lennie amikor elindítod a kamerát.

(#557) Kovaratis


Kovaratis
őstag

1x :)

(#558) Kovaratis válasza rolandg (#553) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nekem 151-es próbaverzió jött.

(#559) Aryon87 válasza pici79 (#555) üzenetére


Aryon87
félisten

Kovaratis meg is mutatta. Legalább a honornál számmal mutatják a kamera értékeket. Tehát neked a főkamera 1x jelöléssel van.
Ja, a másik lényeges infó: az AI-t kapcsold ki (felül, balról a második ikon)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#560) pici79 válasza Aryon87 (#559) üzenetére


pici79
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek.

(#561) Aryon87 válasza pici79 (#560) üzenetére


Aryon87
félisten

Ilyen közelségből érdemes a szupermakró módot használni.
Mindegyik témának megvan a maga módja, a főkamerának ez már túl közel van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#562) koboldozat


koboldozat
senior tag

Kérdeztem a Honor chaten hogy Telekom várható-e. Fogalmuk sincsen.
Kérdeztem emailben ott se tudtak mit mondani csak annyit hogy a yettel, Vodafon és eMAG árulja.
Írtam a Telekomnak emailben és chaten is semmit nem tudtak mondani.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#563) Fifi válasza koboldozat (#562) üzenetére


Fifi
őstag

Yettel:
A múlt héten adtam le rendelést online részletfizetéssel és futárral történő kiszállítással. 2 napra rá hívtak, hogy az én megyémben egyik üzletben sincs, de szívesen megnézi a szomszéd megyék üzleteinek készletét és elmehetek érte. Megköszöntem, de ilyen feltétellel elálnék a rendeléstől.

(#564) koboldozat válasza Fifi (#563) üzenetére


koboldozat
senior tag

És már alapból yettelnel vagy?
Vagy új előfizető lennél ott?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#565) gunner93 válasza Fifi (#540) üzenetére


gunner93
csendes tag

Tényleg szinte hihetetlen milyen áron lehet kintről megrendelni. Ahhoz képest itthon milyen áron fut most, még ha be is kerülne a Telekomhoz, akkor se tudnék összekukázni ekkora kedvezményt. A tabletről nem is beszélve. Bár én kicsit ódzkodok tőle, de a mostani telómat és a tabletet beforgatva lényegében nullára jönnék ki.
Vajon az ottani vásárlás itthon garanciáztatható? Gondolom lévén EU, nem kéne, hogy gond legyen.

(#566) TODI1111 válasza Fifi (#563) üzenetére


TODI1111
addikt

Múl héten szombaton rendeltük a Yetteltől, pénteki kézbesítést megjelölve. Lejárt hűségidő hosszabbítással egybekötött vásárlás. Tegnap hozta is a postás.

(#567) Aryon87 válasza TODI1111 (#566) üzenetére


Aryon87
félisten

Ne kímélj a fotókkal kérlek :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#568) TODI1111 válasza Aryon87 (#567) üzenetére


TODI1111
addikt

Ne reménykedj. Nem én cseréltem az S23 ultrámat hanem a fiam a kissé viharvert mate 20 proját. :) Már nem is itthon lakik csak hozzánk lett rendelve.

[ Szerkesztve ]

(#569) koboldozat válasza TODI1111 (#568) üzenetére


koboldozat
senior tag

Akkor kár volt írni...

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#570) Aryon87 válasza TODI1111 (#568) üzenetére


Aryon87
félisten

Ó, vagy úgy..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#571) TODI1111 válasza koboldozat (#569) üzenetére


TODI1111
addikt

Bocs, hogy élek. A fórumtársnak jeleztem, hogy mi megkaptuk a Yetteltől. Illetve érdekes, hogy online rendelésnél ilyet mondatak neki:
"2 napra rá hívtak, hogy az én megyémben egyik üzletben sincs, de szívesen "
Online rendelésnél [Yettel.hu] a központi raktárból küldik a készülékeket és ameddig a honlapon elérhető státuszban van addig ki is küldik. Az elmúlt 5 évben elég sok készüleket rendeltünk onnan mind előfizetéssel mind pedig feltöltőkártyás konstrukcióban és mindig megkaptuk mindet.

[ Szerkesztve ]

(#572) Fifi válasza TODI1111 (#571) üzenetére


Fifi
őstag

Flottás előfizetésem van, így a készülék vásárlást, ha nem személyesen üzletben intézem, akkor ezen az űrlapon tudom ledani az igényt.

Soha nem vettem még szolgáltatónál készüléket, így a telefonos ügyfélszolgálaton mondták, hogy ez a menete. Azt viszont nem mondták, hogy nem hozzák házhoz, hanem be kell mennem egy üzletbe, ahol van készleten. Ezt már az az ügyintéző mondta, aki felhívott a rendelés leadását követően.

[ Szerkesztve ]

(#573) Fifi válasza koboldozat (#564) üzenetére


Fifi
őstag

Yetteles flottában vagyok több, mint 6 éve.

[ Szerkesztve ]

(#574) Fifi válasza gunner93 (#565) üzenetére


Fifi
őstag

A Honor magyarországi ügyfélszolgálata e-mailben arról tájékoztatott, hogy a vásárlás országában lehet csak a jótállást érvényesíteni. :(

(#575) gunner93 válasza Fifi (#574) üzenetére


gunner93
csendes tag

Még így is nagyon csábító. Na majd jobban átnyálazom itt a fórumot, hogy mik a tapasztalatok.

(#576) TODI1111 válasza Fifi (#572) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor azért volt a probléma, mert flottás előfizetés. Azt hittem magánszemélyként akartál vásárolni. :R

(#577) mrThomi válasza gunner93 (#565) üzenetére


mrThomi
addikt

Én Amazon.fr-től rendeltem, mert ott volt egyedül gratis tablettel Amazonon. 2 hét múlva megyek haza magyarba, én otthon akarom eladni a telót, hamarosan felteszem apróra hirdetni, a tabletet viszont úgy néz ki megtartom. 2 év európai garival van, tehát bármelyik országban érvényesíthető a gari. Néztem a gari jegyet, magyarul is rá van írva minden.

Nothing Phone (2a)

(#578) DeFence válasza koboldozat (#562) üzenetére


DeFence
tag

Kiábrándító ez.. Ugyanezt én is végig zongoráztam. Csak reménykedni tudunk hogy idővel lesz a T-nél... Ha nem lesz akkor nem tudom mit fogok venni. Mert a Xiaomi 13 Pro ami nem Samsung és android, más nincs a T-nél.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#579) kp78 válasza DeFence (#578) üzenetére


kp78
addikt

Telekomnál dolgozó ismerős csak a vállát vonogatja, szerinte nem lesz. :U


#572 Fifi

Kb. 2,5 éve bnő a szombathelyi Yettel üzletben rendelte meg a telefont flottás előfizetése mellé, és a futár, vagy talán a posta hozta neki.
Nekem amikor bent jártam egy szóval sem mondta a srác, hogy ne náluk kellene megrendelni (elmondtam neki, h bnő náluk lévő, lejárt hűség idejű flottás csomagja mellé lenne)
Azt mondta, ha meggondoltuk, menjünk... :U

[ Szerkesztve ]

(#580) DeFence válasza kp78 (#579) üzenetére


DeFence
tag

Gondolom az ismerősöd sem valami vezető beosztásban van a cégnél.
Nekem is van ügyfélszolgálatos, de hát ő is csak a helyi üzletvezetőt tudta megkérdezni, aki annyit mondott, hogy elképzelhető hogy lesz csak majd később vagy nem is lesz, semmi konkrétat nem tud mondani és nem is tud megkérdezni magasabb pozíciójú dolgozót.

Itt egy nagyon jó készülék, a Honornak is szüksége lenne, hogy minél több helyen legyen kapható, és senki nem tud mondani semmit. Az is durva hogy Emag van csak megnevezve a szolgáltatókon kívül..
Mintha direkt nem akarnák hogy be tudjon futni ez a teló a köztudatba. Nincs nagy reklám áradat se róla.

Nagyon remélem, hogy csak az egyezkedés folyik ilyen lassan és majd később terjed jobban a boltokban.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#581) gunner93 válasza mrThomi (#577) üzenetére


gunner93
csendes tag

Köszi, ez is hasznos infó. Kezdem magamat eléggé meggyőzni. :) Már csak azt kell megfejteni, hogy tényleg a honor.de adja-e most a legjobb ajánlatot.

(#582) Kovaratis válasza gunner93 (#581) üzenetére


Kovaratis
őstag

A francisok általában jobbat adnak, de onnan nehezebb elhozni. Az angolok is, de onnan az EU miatt drágább a vége. Egy biztos: a sok gondolkodás megöli a cselekvést. :D

(#583) gurus válasza DeFence (#531) üzenetére


gurus
aktív tag

most nem értelek mit kóstolgatsz, állandóan? semmi negatívat nem írtam a mobilról csak a személyes tapasztalatot. Tablet hibájának 24mp felállást írtam, vagyis lassúnak tűnt, 24 mp mértünk.#534kp78
megerősíttet és jó volt olvasni a pozitív tapasztalatot a tabletről
zöld nekem kedvenc színem de nem ez az árnyalat. Írj te is személyes tapasztalatot ne gátold azt aki segítene a vásárlásban a többi tagnak. samsung s10+ 8/512gb carbonról akarok erre váltani ami egy etalon mobil. Ezért kritikus vagyok

[ Szerkesztve ]

(#584) DeFence válasza gurus (#583) üzenetére


DeFence
tag

Direkt oda írtam a kedvedért zárójelben hogy a telefonra gondolok a kérdésemmel... A tablet engem speciel egyáltalán nem érdekel és még egy hozzászólásomban sem említettem a tabletet sem pozitívan sem negatívan.
Én a Magic 5 Pro-t várom kib*szo**an. De így már olvasom hogy neked sincs még meg a telefon.

Ja és igen, az S10+ egy nagyszerű teló volt, S21 nem okozott akkora élményt mint az amikor megvettem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#585) gurus válasza DeFence (#584) üzenetére


gurus
aktív tag

Honor magic pro5 fekete színben, jó tokkal350- 400eft-ért a legjobb mobil. 530eft-ért tablettel hiába 130eft írnak rá rossz vétel. Tablet nem ér 50e ft se, lassú proci,gpu mint írtam,vissza a múltba kb 4 év. Tabletnek meg pont mobilizálása veszik el. Nem jó a méret!!!!

[ Szerkesztve ]

(#586) mrThomi válasza gurus (#585) üzenetére


mrThomi
addikt

De te mit vársz el egy tablettől ? Magic 5 Pro sebességet ? Miben nyilvánul meg a proci lassúsága ? 4k video renderelésben biztos lassú lenne, az új játékokat se futtatja max grafon, de én pl amire használom arra még sok is. Ha erre azt mondod, hogy lassú akkor nem volt még a kezedbe Samu Tab A8 2021 2 giga rammal :DDD

Nothing Phone (2a)

(#587) gurus válasza mrThomi (#586) üzenetére


gurus
aktív tag

A Honor Pad 8-ban használt Snapdragon 680 alig kínál teljesítménytartalékot, és gyorsan eléri a határait az igényes alkalmazásokban. A 60 Hz!!!!!-nél magasabb frissítési gyakoriság hiánya is 24mp felállás kb 4 év vissza lépés, főleg, hogy a hasonló árú táblagépek, mint a 11 hüvelykes és sokkal gyorsabb Xiaomi Pad 5 már 120 Hz-es. ennek kb fele a tudása és akkor sokat írok.kb 50eft a valós tudása, bocsi ha xiamoit hoztam fel vele szembe nem egy liga
tablet-be a legjobb most a 78eft Xiaomi redmi tab [link] 6gb 128 gb 81eft kb 2x jobb mindenben. Szerintem mobil túl van árazva ezzel a szutyok, "drágaságom",gyenge tablettel

[ Szerkesztve ]

(#588) zsooti1


zsooti1
tag

Sziasztok!
Kb 10 napja nyúzom a telefont,sok bajom nincs vele,teszi a dolgát.
Vettem hozzá egy huawei GT3 órát,sajnos nem minden funkciója működik rendesen.
-kamera távirányítás nem megy.
-stresz szint mérés hol megy,hol nem.
Küzdök a hívásrögzítővel,de egyenlőre nem sikerül.
Röviden eddig ennyi!
Pacsi mindenkinek!

Zsooti

(#589) gurus válasza zsooti1 (#588) üzenetére


gurus
aktív tag

köszi, hogy megosztottad a tapasztalatod" -kamera távirányítás nem megy".Melyik app nem megy vele iCSee [link] ?Nekem az van a kerti,udvari kamerába. Durva lenne ha azt nem tudja kezelni. Rögtön felejtő ha ezt nem tudja kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#590) kp78 válasza gurus (#583) üzenetére


kp78
addikt

Én hogy keveredtem bele ebbe a posztba? :F
Szerintem nem az én írásomra akartál válaszolni... :U

(#591) gurus válasza kp78 (#590) üzenetére


gurus
aktív tag

kp78
addikt? neked válaszoltam? Tuti nem. Ja jönnek a [link] :W

[ Szerkesztve ]

(#592) kp78 válasza gurus (#591) üzenetére


kp78
addikt

Továbbra sem értem, h mi a bajod velem :F
Semmit sem írtam a tabletről.

(#593) gurus válasza kp78 (#592) üzenetére


gurus
aktív tag

Basszus, ne haragudj vendégem vagy itt 9 kerületben egy jó italra.533mrThomi elírtam :R" Bekapcsolás egyedül ami kb fél percig tart" kb windows 98 szint.ez jó?bármi elfut rajta,hogy lehet jó?
eleve lassú olvasó kb Merevlemez | Winchesterek szint.ki vesz ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#594) kp78 válasza gurus (#593) üzenetére


kp78
addikt

Fátylat rá. :)
Vidékiként sajnos buktam a meghívásod.

(#595) gurus válasza kp78 (#594) üzenetére


gurus
aktív tag

jöhetsz kirándulni, várost nézni :R

(#596) mrThomi válasza gurus (#587) üzenetére


mrThomi
addikt

Na igen, de a redmi padot meg a xia-t nem adják csak úgy telefon mellé. Összehaonlítva ezzel a 2-vel tényleg van hátránya a honor padnak, alapból én se venném meg mert van jobb ár/teljesítmény a piacon, én csak azt mondom, hogy amit kínál azt hozza pacekul. A honor pad 8 egy árban van a xia pad 5-tel(ha jól nézem mindkettő beszerezhető 300 euróért). Xia pad 5 előnye a proci, 120hz, és dolby vision(netflix él jól jön) ill, 50 nittel magasabb fényerő. Ezek nekem például egy tabletnél amit egy héten 3x előveszek, vagy asszony recepteket néz rajta, nem létszükséglet kategória. Mindennapi használatra vagy munkára amúgy sem ilyet vennék. A Magic 5 pro meg szerintem ingyen tablettel vagy anélkül is annyibe kerülne amennyin indított, nem hiszem, hogy beleszámolták az árba

Nothing Phone (2a)

(#597) pici79 válasza Aryon87 (#561) üzenetére


pici79
csendes tag

Köszi, tesztelni fogom...

(#598) gurus válasza mrThomi (#596) üzenetére


gurus
aktív tag

figyelj azért mert Xia pad 5 hoztam árban , tudásba.Azért 1/100 se tudja. Ezt ne hozd példának vele.merci-trabant?úristen! ez egy gyenge 50eft tablet 350nit fényerő,24 mp-35mp betöltés,úristen!!!!!!!!)(,iPad (5. generációs 4 mp betöltés)például kertben, vonatba ,kocsiba használhatatlan.198 PPI ha neked nem mond semmit akkor kár csevegni. Kocsiba kb 1000 lóerő [link] amit ezzel akarsz összehasonlítani

[ Szerkesztve ]

(#599) gurus


gurus
aktív tag

Magic 5 pro szerintem egy jó mobil!De , gyenge zoomal,hiába hozta ki 3 [link]
Magic 5 prot [link] 3 mobil fényképezőnek. Ez valóságban nem igaz
mobil ügyintézővel együtt teszteltük a zoomot ez nagyon karcsú, sőt a s10+ 2 zoomal összehasonlítva min eltérés.és akkor jött a samsung s23 ultra ami nem kicsit alázta [link] bocsánat :R [link]
gretzky77
addikt

[ Szerkesztve ]

(#600) gurus


gurus
aktív tag

Infra milyen? ön tanuló?? van aki tudja nyitni a kertI kaput nyitni vele??????????redmi note 10 tudja. Van aki kerti kapu nyitásra használja? appja erre nem alkalmas?,iCSee app tényleg nem működik? Kamerát nem vezérli, csak képet mutatja? Van aki használja ezt a mobilt, ház biztonsági védelemre? Kerti kaput tudom taníttatni? Kamerát automatikusan ,iCSee appal forgatja? vagy csak riaszt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.