Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Pandimakaay válasza Kovaratis (#700) üzenetére


Pandimakaay
tag

Azt irja tul gyorsan mozgattam... Regi telomon ugy ment ahogy te irtad. Hozzaerintettem csa. Erstes vagyok.

(#702) z67 válasza Pandimakaay (#701) üzenetére


z67
őstag

Leírtam privátban.

(#703) alcca


alcca
csendes tag

Nekem az otpsimple megy. Meg kell nyitnom az alkalmazást és tolja is. Persze nem mind1 hol érintem oda. Érdekes módon csak a kamera szenzor aljánál működik. Többet még nem nagyon próbálkoztam vele, hol lehetne még jó az érintés

(#704) freeapro


freeapro
senior tag

Ezek az okos tokok vajon működnek a telefonnal?
https://www.ebay.com/itm/225537793509
https://www.aliexpress.com/i/1005005502733090.html
(Mert valaki írta, hogy nem lehet menüben bekapcsolni a smart case funkciót, az megjavult már?)

[ Szerkesztve ]

(#705) Kovaratis válasza freeapro (#704) üzenetére


Kovaratis
őstag

Szerintem ezek nem okos tokok, csak sima flip.

(#706) freeapro válasza Kovaratis (#705) üzenetére


freeapro
senior tag

Akkor nem tudom másnak mit jelent az okos tok, nekem ha lekapcsolja a képernyőt ha becsukom és becsukva is fel lehet venni az oldalán az átlátszó részen egy húzással, az nekem elég. Ez vajon tudja?

(#707) Kovaratis válasza freeapro (#706) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nekem is ezt jelenti, de szerintem ezek sima nyitható tokok, amik nincsenek interakcióban a telefonnal.

(#708) rolandg válasza freeapro (#704) üzenetére


rolandg
tag

Sajnos nem okos. És a telefonban nem találtam meg az okos tok bekapcsolóját sem a Kisegítő lehetőségek között. Nincs ilyen menü.

(#709) spect80 válasza freeapro (#706) üzenetére


spect80
senior tag

Ez a tok elvileg okos: [link]
Az "okosságát" egy-két mágnes adja, ezért ha biztosra akarsz menni akkor hűtőmágnesekkel lehet tesztelni ha van türelmed hozzá. pl.: [link]

(#710) Kovaratis válasza spect80 (#709) üzenetére


Kovaratis
őstag

"A Smart view Cover elnevezés egy fantázia név a gyári tokok után a kinézetbeli hasonlóság miatt, ellenben nem rendelkezik okos funkciókkal."
Ha mágnes közelébe kerülök kipróbálom! :)

(#711) spect80 válasza Kovaratis (#710) üzenetére


spect80
senior tag

ja csak el kellett volna olvasnom :)
De alatta ír valami alkalmazást, amivel be lehet kapcsolni ezeket. Viszont az meg a proximity sensort használja, ami a közelségérzékelő, úgyhogy lehet a mágnesnek nem lesz eredménye

(#712) spect80


spect80
senior tag

nem bírtam ki, vettem egyet. Nem szolgáltatótól. Így ez a hívásrögzítés működik: [link]
a telefon alkalmazás nem google, hanem saját huawei, akarom mondani most épp honor, verziója 14.0.0.317

(#713) kenzoli válasza spect80 (#712) üzenetére


kenzoli
csendes tag

"...telefon alkalmazás nem google, hanem saját huawei, akarom mondani most épp honor, verziója 14.0.0.317..."

ez van rajta "gyárilag", vagy rávarázsoltad? ha utóbbi, akkor honnan, milyen forrásból? :F

(#714) mjani1172 válasza kenzoli (#713) üzenetére


mjani1172
addikt

Bocs, de belinkelte, a forrást is. :F

[ Szerkesztve ]

(#715) spect80 válasza kenzoli (#713) üzenetére


spect80
senior tag

Gyárilag ez volt rajta

(#716) kenzoli válasza mjani1172 (#714) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Bocs, de a tárcsázóra vonatkozott a kérdésem, amint azt a címzert értette is.

(#717) kenzoli válasza spect80 (#715) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Köszönöm :R

(#718) mjani1172 válasza kenzoli (#716) üzenetére


mjani1172
addikt

Akkor sorry,

(#719) Kovaratis válasza spect80 (#712) üzenetére


Kovaratis
őstag

14.1.0.490 az enyém. Mi a régiókódod?

(#720) spect80 válasza Kovaratis (#719) üzenetére


spect80
senior tag

Azt hogy tudom megnézni?

(#721) spect80


spect80
senior tag

(#722) Kovaratis válasza spect80 (#721) üzenetére


Kovaratis
őstag

Az furi, a firmware egyezik.

(#723) spect80


spect80
senior tag

Azt tudja valaki, hogy lehet kikapcsolni a vágólap popup ablakot ami minden szöveg másolásnál felugrik?

(#724) Kovaratis válasza spect80 (#723) üzenetére


Kovaratis
őstag

Egyszer majdnem megtaláltam, de az nem az volt.... :(

(#725) spect80 válasza Kovaratis (#724) üzenetére


spect80
senior tag

:)

(#726) Brut


Brut
tag

Térerő tekintetében mennyire vagytok elégedettek? Őszintén még a 14 pro max se túl acélos gyéren fedett helyeken pl. egy Asus Zenfone-hoz képest.

Anno a Mate 20 Pro-m ilyen szempontból sokkal jobb volt. Hátha a Honor is hasonlóan erős ebben.

(#727) spect80 válasza Brut (#726) üzenetére


spect80
senior tag

Nekem némileg gyengébb, mint az s23u. Otthon földszinten van hogy váltogat 4g-2g között. Samsung nem csinált ilyet soha. Előtte pont 14 pro max is volt nálam pár hétig, kb azzal azonos

(#728) hockeyapu válasza Brut (#726) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Nálunk hibátlan ! :R

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#729) rolandg válasza Brut (#726) üzenetére


rolandg
tag

Samsung S21 Ultránál jobb. Érezhetően.

(#730) Brut


Brut
tag

köszi mindenkinek az infókat!

(#731) Kovaratis válasza Brut (#730) üzenetére


Kovaratis
őstag

Én a Mate 20 proval rudom összehadonlítani, és a sima 23-as Samuval. A Mate-el kábé pariban van, a Samut kineveti. :)

(#732) hockeyapu válasza Kovaratis (#731) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

:C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#733) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Sajna nem találok benne olyan beállítást hogy bt fülessel/kihangosítással használva bemondja a hívó nevét. :(

(#734) kenzoli válasza Kovaratis (#733) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Fejlesztői beállítások között sincs :F

(#735) Gyulu25


Gyulu25
tag

Most kell venni (csak a Fekete)

[ Szerkesztve ]

(#736) Fredy02 válasza Gyulu25 (#735) üzenetére


Fredy02
tag

Ömm most jött az értesítés nekem is, ennyiért behúzva :D

S23U

(#737) Tutu7030 válasza Gyulu25 (#735) üzenetére


Tutu7030
veterán

Meg is van akkor a p30 pro utódja nekem is.. :) Remélem minimum addig és úgy bírja, mint a huawei. :U Ehhez is van valami hasonló flip tok, mint a p30 pro-hoz a gyári átlátszó fedeles aktív flip?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#738) Fredy02 válasza Gyulu25 (#735) üzenetére


Fredy02
tag

Most én vagyok hülye, vagy tényleg ennyi volt, már nem is akciós? Lehet jön majd a mail hogy bocsi mégse szállítjuk..

S23U

(#739) Tutu7030 válasza Fredy02 (#738) üzenetére


Tutu7030
veterán

Remélem szerencsések voltunk.. :U mindenestere a rendelést visszaigazolták.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#740) koboldozat


koboldozat
senior tag

Na nekem is megvan végre a kicsike.
Nagyon jó, brutál kamera, kijelző és gyorsaság.
Jól bírja az akksi is.
Észrevételeim a P30 Pro hoz képest.
A P30P 10 perc 4k videót tud ez már 15 percet.
A P30P ban van hangvezérlés a kamerában ebben nincs.
A P30P tudja a sorozatfelvételt fotó és szupermakro módban ez nem tudja csak a fotó módban.
A P30P tudja a fénnyel festés módokat ebben nincs.
A P30P nál a középső menü gomb hosszan nyomva tudja hogy a Google hírek jöjjön be és nem kell bekapcsolni hogy balra lapozva hívjuk elő mintha egy külön fő képernyő lenne.
A honor nem tudja.

[ Szerkesztve ]

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#741) Elit3Zotya válasza Gyulu25 (#735) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Már gatya van, pedig pont a fekete volt annyi.. :O

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#742) greyslay válasza Fredy02 (#738) üzenetére


greyslay
aktív tag

Láttam én is,.de gyorsan elfogyott. Ha ki küldik a számlát akkor kötelességük már azon az áron adni. Szerintem majd visszatér még ez az ár.

"embertelen ember munka"

(#743) vlesi69 válasza Brut (#726) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem jó a térerő. Vodafone.

(#744) vlesi69 válasza Gyulu25 (#735) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ennyiért mikor volt? Rákerestem, semmi, 499990 ft.

(#745) DeFence válasza koboldozat (#740) üzenetére


DeFence
tag

Na és végül hogy sikerült beszerezni?
Te is a Telekomra vártál, emlékszek rá.

Annak idején nagyot durrantott a P30P-vel a Huawei, annyira nagyot, idáig nyúztátok hibátlanul.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#746) Fredy02 válasza vlesi69 (#744) üzenetére


Fredy02
tag

Szombat délelőtt 10-10:30 ig kb, lehet valamit elrontottak mert nem stimmelt az az ár sem ami át volt húzva mint előző ár.
Meglátjuk, hogy küldik-e, vagy "véletlenül" törlik majd a rendelést.

S23U

(#747) koboldozat válasza DeFence (#745) üzenetére


koboldozat
senior tag

eMAG áruhitel,Pluszban a tabletet is adták.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#748) Fredy02


Fredy02
tag

Közben akinek megvan a telo, lenne pár kérdésem.
- Hívásrögzítőtvel most mi van? Olvastam, hogy jó aztán, hogy mégsem minden verzióval. Ha nem jó nálam is deal breaker sajnos.
-Melegedéssel kapcsolatban olvastam nem túl jó infókat, nem vagyok nagy játékos, de előfordul. Most hogy állunk ilyen fronton?
-Kocsiba navira merjem használni vagy leolvad? Mondjuk az
OLED és a navi nem nagy haverok a M20P ba úgy beégett a waze mint az állat.
-Van olyan funkció, hogy amíg nézed a kijelzőt nem halványodik el? (xiaomi 13, S23, S21, tuti tudja)
-Van dupla kopp ébresztés, vagy hasonló ilyen gesztus vezérlés? Pl M20P ban volt ilyen kopogtatós screenshot, vagy samsungban tenyér éle simitas, vagy hátlap kopogtatás. Tudom ezek apróságok, de sehol nem találtam róla semmit.

S23U

(#749) Aryon87 válasza koboldozat (#740) üzenetére


Aryon87
félisten

Az éjjeli módos fényfestés cuccokat sztem frissítéssel nyitják meg. Kell tudja a Honor is...
Ja és grat a telóhoz!

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#750) spect80 válasza Fredy02 (#748) üzenetére


spect80
senior tag

- Rögzítés nekem a gyári (nem google) tárcsázó 14.0.0.323-as verziójával megy. Az enyém sufni gsm vásárlás, nem emag és nem szolgáltató, de eu verzió (talán brit ha van ilyen típus)
- Játszani nem szoktam, nem melegszik nálam, kivéve gyorstöltéskor
- navival nyomtam kb 8-9 órát 2 etapban, világos módban, egyelőre nincs beégés, de ennyi idö alatt csúnya is lenne a klíma viszont végig fújta, úgyhogy meleg se volt
-képernyő nézéskor kijelző bekapcsolva maradás van, sőt az iphonenal ellentétben úgy is müködik, hogy elnézel másfelé, majd vissza akkor azt is érzékeli.
- van képernyő duplakoppos ébresztés

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.