Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) DeFence válasza koboldozat (#298) üzenetére


DeFence
tag

Hát én azért bízok benne csak hogy lesz, mert a bemutatón ott volt mind a 3 szolgáltató logója a háttérben. Remélem ez azt jelentette hogy mindegyiknél lesz kapható...

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#302) DeFence válasza Kovaratis (#295) üzenetére


DeFence
tag

Hogy érted hogy lehet a héten is tölteni kell? Annyira keveset használod naponta? Ettől függetlenül jó hír ha dicsérik az üzemidőt. :DD

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#303) kp78


kp78
addikt

Ma benéztem én is Yettelhez és Vodához (vidéki, megyeszékhelyi üzletek).
Vodás szerint 3 van készleten a központban (nem náluk), Yettelnél azt mondták, h csak akkor derül ki, h van-e, ha konkrétan elindítjuk a vásárlási folyamatot, de valószínű, h nincs.
Arról álmodni sem mertem, h esetleg ki is lesz állítva egy kis "tapira", de remélhetőleg lesz ez biztatóbb. :)

(#304) Kovaratis válasza DeFence (#302) üzenetére


Kovaratis
őstag

A képen 23.5 óra akkuidőt látsz, három óra képernyőidővel. Ez alatt az időintervallum alatt 68-ról 45%-ra merült, ami szerintem nagyon jó. Ma még fél órát nyomkodtam, és egy órán át hallgattam Youtube Revanced-en keresztül beszélgetést, és 34%-on áll éppen. Töltőn hétfőn volt. :)

(#305) koboldozat válasza kp78 (#303) üzenetére


koboldozat
senior tag

Már egy Telekomot is útba ejthettél volna.:))

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#306) DeFence válasza Kovaratis (#304) üzenetére


DeFence
tag

Igen ez nagyon jól hangzik. Oh én annak baromira fogok örülni ha reggel 6tól délután 5ig ki bírja töltés nélkül. Baromi sokat nyomom a social médiát, sajnos viszonylag nagy fényben is. A galaxy rendszeresen fel veszi maxra a fényerőt, néha sok is de ha automatára van állítva akkor lehetetlen le venni mert mindig azt érzi kell a maximum. Kézileg pedig én lusta vagyok állandóan húzgálni. Szóval ha tudja amit a P30P akkor elégedett leszek. 28% jöttem haza azzal a munkából úgy hogy nagyon nyúztam és cserébe a 40w töltő is viszonylag hamar nyomott bele annyit hogy még alvásig bírta..

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#307) kp78 válasza koboldozat (#305) üzenetére


kp78
addikt

Ott van ismerős, azt meg tudom kérdezni direktben, viszont ott semmi esélyem venni, mert bár a céges sim onnan van, arra nincs készülék vásárlás / nem vállalható hűség.
Yettelnél lenne a legegyszerűbb (bnő ügyfélmúltja miatt), jövő héten lehet nekifutok egy hűséghosszabbításnak náluk. :U

(#308) koboldozat válasza kp78 (#307) üzenetére


koboldozat
senior tag

Ha még kérdeznéd a Telekomnál annak örülnénk :R :R

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#309) spect80


spect80
senior tag

Hívásrögzítés globál verzióra: [link]

(#310) Fifi válasza spect80 (#309) üzenetére


Fifi
őstag

Az apk forrása szerintem az xda fóruma lehet.

(#311) spect80 válasza Fifi (#310) üzenetére


spect80
senior tag

Jogos, inkább onnan célszerű letölteni

(#312) rolandg


rolandg
tag

Sziasztok!

Lakom be. Hogyan lehet rábeszélni a naptárt, hogy a születésnapokat jelenítse meg? Bekapcsolom a naptárnál, és nem hozza át.

(#313) Kovaratis válasza rolandg (#312) üzenetére


Kovaratis
őstag

Milyen naptárnál, és honnan van importálva a születésnap? Nekem kezel mindent, a családitól a kapottig.

(#314) rolandg válasza Kovaratis (#313) üzenetére


rolandg
tag

A Google accokban vannak. Másik naptár látja is.

(#315) Kovaratis válasza rolandg (#314) üzenetére


Kovaratis
őstag

A Google felhőben fent van, a telefonon be is vagy jelentkezve, a Google naptár látja is, de a Honor sajátja nem?

(#316) rolandg válasza Kovaratis (#315) üzenetére


rolandg
tag

Pontosan.

(#317) Kovaratis válasza rolandg (#316) üzenetére


Kovaratis
őstag

Pipák pipálva?

(#318) rolandg válasza Kovaratis (#317) üzenetére


rolandg
tag

A pöttyök pöttyözve. Igen.

(#319) DeFence válasza rolandg (#318) üzenetére


DeFence
tag

Egyéb észrevételek? Most hétvégén biztos nyomkodtad belakás után. :)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#320) rolandg válasza DeFence (#319) üzenetére


rolandg
tag

Nagyon egyben van, és rém gyors. A kamera parádés. És végre minden kézre esik benne. Imádtam a Huawei telefonom, és most megint ez az ismerős, jól átgondolt érzés. A fogása nagyon jó nekem, a kamerasziget alján meg tudom támasztani, pont jó. Szóval egy szuper telefon.

(#321) vlesi69 válasza DeFence (#294) üzenetére


vlesi69
senior tag

Honnét rendeltél tokot és milyet? A gyári tok elég karcsú, valami jobbat keresnék aminek jó a fogása, de itthon karcsú még a választék. Az S23 Ultra után karcsúbb, vékonyab és kisseb is a telefon egy hajszálnyival.

(#322) Rolee.


Rolee.
csendes tag

Sziasztok! Valaki esetleg rendelt tőlük már? https://telefonpont.hu/shop/mobiltelefon/okostelefon/huawei/honor-magic5-pro-5g-ds-512gb-12gb-ram-zold/ Megbízható bolt? Köszönöm

Dávid Roland

(#323) koboldozat válasza Rolee. (#322) üzenetére


koboldozat
senior tag

Az AliExpressen tonna számra vannak tokok.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#324) DeFence válasza vlesi69 (#321) üzenetére


DeFence
tag

Aliexpress-ről vettem két darab tokot. Egyelőre mindkettő enyhén csúszós szilikon, de telefonom még nincs hogy megmondjam majd a használat után jobb lesz-e a fogás, vagy másik úton kell nézzek.
Egyik fajtán a kameráknál is van védelem, a másiknál ki van vágva a kamerasziget köre.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#325) vlesi69 válasza DeFence (#324) üzenetére


vlesi69
senior tag

Köszi! Nem szoktam kintről rendelni, itthon a Tokshop, vagy rákeresek mi a választék de gyér a kinálat.
https://dealy.com/honor-magic-5-pro/97148-honor-magic-5-pro-fabric-case.html
https://www.fruugo.hu/for-honor-magic5-pro-valodi-bor-pc-telefontok-kameravedelem-utesallo-telefonfedel/p-168669805-360226233?language=hu&ac=KelkooCSS&asc=pmax&gclid=CjwKCAjw9pGjBhB-EiwAa5jl3AR_DWXJGCv0nBu4FMMMJrCyERyohe0SSBTYsY_Q8bSDD-9T8hFDwRoCLF0QAvD_BwE
Én ezeket találtam amik tetszenek de nem ismerem az oldalakat.

(#326) DeFence válasza vlesi69 (#325) üzenetére


DeFence
tag

Ha ezután sem szeretnél külföldről rendelni, akkor marad a várakozás míg lesz normális itthoni kínálat.
Alin elég sok féle van már, lehet válogatni rendesen.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#327) vlesi69 válasza DeFence (#326) üzenetére


vlesi69
senior tag

Majd a fiamat megkérem mert Ö ért ehez a rendelgetésekhez, meg neki jobb az Angol tudása, bár a gugli lefordítja de nem mindig tökéletesen.

(#328) bokarcsi71 válasza spect80 (#309) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Sziasztok.
Ezt a hívásrögzítőt próbálta már valaki? Nekem nem működik.

(#329) spect80 válasza bokarcsi71 (#328) üzenetére


spect80
senior tag

bocs, az nem működik, mint utólag kiderült.

[ Szerkesztve ]

(#330) kenzoli válasza spect80 (#329) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Ez most komoly :F 😕
Remélem, azért idővel az xda-s srácok csak-csak megoldják :DD

(#331) Fifi válasza spect80 (#329) üzenetére


Fifi
őstag

Honnan derült ki utólag?
Nekem nincs ilyen telefonom, de az xda fóruma szerint működik.

A Huawei Mate 20 Pro leváltására tervezem majd megvenni, de ha nem megy a hívásrögzítés, akkor az deal break nálam. :U

#328 bokarcsi71: A leírás szerint mindent beállítottál?

[ Szerkesztve ]

(#332) DeFence válasza Fifi (#331) üzenetére


DeFence
tag

Nem akarok kukacoskodni, ha nem túl intim a kérdés, de mire használjátok a hívásrögzítést? Mikor? Miért?

Lehet csak számomra érdektelen ez, mert sosem jutott eszembe hogy használjak ilyet.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#333) Fifi válasza DeFence (#332) üzenetére


Fifi
őstag

Nálam automatikusan vesz fel minden telefonbeszélgetést, így ha olyan információ van, amit meg kellene jegyezni, fel kellene írni (időpont, név & telefonszám, bankszámlaszám, e-mail cím stb.), de nem tudom (vezetek, kerékpáron ülök, a telefonbeszélgetés közben még mást is csinálok és nincs szabad kéz stb.), akkor nap végén ezeket visszahallgatom és "feldolgozom".

(#334) Kovaratis válasza Fifi (#333) üzenetére


Kovaratis
őstag

teljesen illegál. sok címet, nevet, telefonszámot cserélnek velem az ügyfelek, mindig megkérem őket hogy küldjék el üzenetben.

(#335) spect80 válasza Fifi (#331) üzenetére


spect80
senior tag

nem az nem műkdik, amit te linkeltél, hanem amit én. Nálam viszont csak pár napig volt a teló, és egyelőre nem tudom, hogy a jövőben lesz-e.
Amit te linkeltél azt már nem próbáltam ki

(#336) Fifi válasza Kovaratis (#334) üzenetére


Fifi
őstag

Tudom, hogy nem törvényes. :B
Sajnos volt, hogy sokszor ígérték, hogy küldik e-mailben, SMS-ben, aztán a túloldalt is behavaztak, nem küldték el, nekem is volt ezer dolgom és pár nap múlva bukott ki, hogy valami elmaradt. Nekem ez így biztonságot ad - nem felejtek el semmit, mondjuk úgy, hogy ez egy szükséges rossz -, valamint "feldolgozás" után törlöm, nem élek vissza vele, így tiszta a lelkiismeretem.

(#337) mjani1172 válasza Fifi (#331) üzenetére


mjani1172
addikt

Mindenben ugyanez. :)
A hívásrögzítő a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#338) bokarcsi71 válasza spect80 (#329) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszönöm.

(#339) bokarcsi71 válasza Fifi (#331) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Nagy nehezen megtaláltam a hívások rögzítését, bekapcsoltam, csak itt máshol van mint a Huaweinél. Elvileg engedélyeztem mindent. Azt nem tudom hogy felveszi-e, mert a tárcsázóban nem jelenik meg hogy menne. Viszont ha mégis felfeszi, akkor meg nem tudom hogy hova menti.

(#340) Fifi válasza bokarcsi71 (#339) üzenetére


Fifi
őstag

A leírás szerint ugyanúgy kell látnod az automatikus hívásrögzítést, mint a Huawei-nél.

Nálam tárcsázáskor megjelenik egy felvétel ikon:

Hívás közben meg a felvétel számláló:

A híváslistából viszont nem érhetőek el a felvételek, azokat a Sounds/CallRecord mappában találod.

(#341) z67


z67
őstag

Tudtok valami jó megoldást az Edge értesítésre? Nincs erre gyári alkalmazás, ugye? A Huaweinel mintha lett volna

(#342) bokarcsi71 válasza Fifi (#340) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

De nekem nem így néz ki a tárcsázóm, hanem ilyen.

(#343) Gyulu25


Gyulu25
tag

Emag akció
499.990 a fekete, ma még biztosan ajándék tablettel, valamint 10% visszajár, amit le lehet vásárolni az emagnál.
Így kb. 350-370-be áll meg a telefon (ha 80-100k körül eladható a tablet), egész vállalható így már! ;)

A zöld sajnos 30-al drágább, de még az is olcsóbb így ugye! :)

(#344) freeapro válasza Gyulu25 (#343) üzenetére


freeapro
senior tag

Érti valaki ezt az árazást? Ha valami ultra drága, akkor miért csak csomagban árulják, hogy még drágább legyen???

(#345) Fifi válasza bokarcsi71 (#342) üzenetére


Fifi
őstag

Ezek a képernyőképek a Huawei Mate 20 Pro telefonomon készültek.
Az xda fórumon lévő képernyőkép is olyan mint az enyém és nem mint a tied.

Mivel nekem nincs Honor telefonom még, ellenőrizni nem tudom.
Ha a "Több"-re böksz ott sincs felvételre utaló jel?

(#346) Ádám16 válasza Gyulu25 (#343) üzenetére


Ádám16
addikt

Május 30 és június 1 között az eMagnál ráadásul 10% visszajár kupon formájában.
Így 300-320-nál áll meg a fekete, ha eladod a tabot.

(#347) z67 válasza Ádám16 (#346) üzenetére


z67
őstag

Ha 130-150-ért eladod az amúgy 130-as áru tabot. Nekem 80-ért sikerült, persze próbálkozni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#348) Ádám16 válasza z67 (#347) üzenetére


Ádám16
addikt

:) Igaz, ezt elnéztem.

(#349) z67 válasza Ádám16 (#348) üzenetére


z67
őstag

:) :R

Mindenesetre nekem így megállt 400-ban, mert akkor éppen volt egy 480 ezres emag, persze ez a 10%-os most jobb.

[ Szerkesztve ]

(#350) bokarcsi71 válasza Fifi (#345) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Ott sincs semmi. A beállítások között megjelenik a hívások rögzítése, be is lehet kapcsolni hogy minden hívást rögzítsen, csak a tárcsázóban nem látni hogy rögzít-e. Vagy azt hogy hova menti, ha mégis rögzítene. Ami a Huaweiben volt sound mappa, abban nincsenek mentve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.