Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) sting2 válasza knox83 (#899) üzenetére


sting2
addikt

Róbert Károly krt - Alza terem, itt van kiállítva..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#902) knox83 válasza sting2 (#901) üzenetére


knox83
senior tag

Huu ezer köszönet, meg fogom nézni!

@Ferenczi Ákos, tudom tudom de azért jó lenne megnézni :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#903) zsooti1


zsooti1
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. egyszerűen nem tudom egyik navigáció hangját sem megszólaltatni a bluetooth autórádiómon. iphoneval,másik androidos telóval megy gond nélkül. Valakinek valami jó ötlet?
Élőre is köszi!

Zsooti

(#904) Ferenczi Áko válasza knox83 (#902) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hol laksz? Lesz ma nálam egy megint.. Én veszprémi vagyok, ha itt laksz a közelben, szívesen megmutatom :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#905) freeapro


freeapro
senior tag

Beszereztem egy zöld Yetteles készüléket.
Egyelőre minden ok. Ugyanaz a prémium érzés, mint huawei esetén, nem érződik almárkának vagy ilyesmi. Fotóteszteket még nem csináltam, de tervezem .)

(#906) Ferenczi Áko válasza freeapro (#905) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

😎
Menő lesz az is :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#907) knox83 válasza Ferenczi Áko (#904) üzenetére


knox83
senior tag

Pesti vagyok sajnos de köszönöm a felajánlást :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#908) freeapro válasza freeapro (#905) üzenetére


freeapro
senior tag

Honor-al újra működik a vezetékes asztali mód (mint a Dex Samsungon) amit a Huawei valamiért letiltott! :C

(#909) Helltak


Helltak
őstag

Sziasztok!

Pár napja én is csatlakoztam a mágikus táborba 🙃

Eddig nagyon kellemes minden szempontból!
Előtte S23+ és Pixel 7 Pro volt, egyedül a stock droid hiányzik picit, de ez legyen a legnagyobb kompromisszum.

Xiaomi 14 Ultra

(#910) Ferenczi Áko válasza Helltak (#909) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az S23+ milyen volt a Honorhoz képest?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#911) knox83 válasza Helltak (#909) üzenetére


knox83
senior tag

Es a pixel 7 pro a honorhoz képest? :D
Még egy olyan megosztó telefon nincs mint a pixel.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#912) Tutu7030 válasza freeapro (#908) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hol tiltotta le a huawei? A p30 pro-n működik az asztali mód.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#913) Helltak válasza Ferenczi Áko (#910) üzenetére


Helltak
őstag

Az S23+ még megvan, a napokban fog felkerülni a piacra 🙃

Üzemidő kb egál, mindkettő pazar.
Rendszerben hozzám a Samsung kicsit közelebb áll, de leginkább a stock droid 😅
Kamerában viszont elég látható a különbség, volt nálam régebben S23 Ultra, annál is kicsit jobbnak látom.

Pixel 7 Pro előnye ugye a stock droid és a kamera. Utóbbiban nincs komolyabb különbség és a Gcam is hibátlanul működik a Honoron, de nagy szükség nincs rá.
Viszont üzemidőben és hőkezelésben nagyon jelentősen jobb a Honor. Tensor chipset sajnos ott még mindig elég gáz..

Xiaomi 14 Ultra

(#914) Gyulu25


Gyulu25
tag

Megérkeztek a gyári tokok (PU Case, kb. műbőr jellegű), Kínából, 12000 volt mindennel együtt a 2 db.
Egész kellemes a fogása ezzel a félig nyitott megoldással.
A kameradudor pedig csökken a tok használatával.




Gyári kódok :
5199AAJG és 5199AAJH

(#915) Ferenczi Áko válasza Gyulu25 (#914) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem a Mate 40 Pro-hoz van hasonló, de félek, hogy a kamera előtti üveg megkarcolódik a zsebemben, így vettem rá olyat ami csak a lyukaknál van kivágva.. de amúgy jól néz ki nagyon :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#916) knox83


knox83
senior tag

Sajnos nem volt az Alza bemutató teremben kiállított telefon. Viszont mate 50 pro volt és szinte ugyanakkora a két telefon. Vinném azonnal ha lenne gms, nagyon szép telefon az is.
Már csak ki kell várni hogy az emag vigye lejjebb az árát kicsivel mert 530ért tuti nem veszem meg. Még úgy sem hogy van élből 5% illetve a fél áfa nekem lejön.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#917) spect80 válasza knox83 (#916) üzenetére


spect80
senior tag

ha cégnévre veszed akkor tudomásom szerint csak 1 év a jótállás

(#918) szultan válasza knox83 (#899) üzenetére


szultan
csendes tag

Én 07.05-én az Etele Plázába mentem be az EMAG-ba (2. emelet) hogy megnyomkodjam, de természetesen ott sem volt kiállítva.
Viszont ugyan ott (Etele Pláza csak földszint) a Vodafonba ki volt téve, így ott meg is nyomkodtam rendesen. Hogy még mindig ki van e állítva azt nem tudom.

(#919) knox83 válasza szultan (#918) üzenetére


knox83
senior tag

Így, hogy láttam a mate 50 prot és nagyon tetszett már elengedtem a fizikai kontaktust :D

@spect80 sebaj, a macbook airemet is így vettem. Azt gondolom ha gyári hibás az egy év alatt biztosan kijön..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#920) spect80 válasza knox83 (#919) üzenetére


spect80
senior tag

Csak azért mondom, mert anno én egy iphone-t vettem cégrenévre, és úgy voltam vele hogy ha úgyis 1 év a gari, akkor bekockáztattam a sufni gsmet.
Alzat az egyik legjobb, legkorrektebb boltnak tartom, de az Alzás árhoz képest 210k-val volt olcsóbb, ami számomra már az difi, ami miatt megérte kockáztatni az esetlegesen bizonytalanabb garis ügyintézést. Ne érts félre, nem rábeszélni akarlak, csak mint opció dobtam be.
Mondjuk neked ez lehet nem is érné meg, mert 530k-5%-áfa fele az olyan 450e körül lenne, tabot eladod 360-370e körül vagy, sufni gsmből véve tab nélkül fél áfával meg kb 340e lenne, ami már csak 20-30k különbség. Ezért nem biztos, hogy megéri meg a garit beáldozni.

[ Szerkesztve ]

(#921) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, segitsetek kerlek. Tegnapelott jott mail, hogy microsoft fiokhoz hozzafertek usa... Ma twitterhez usa... Valtoztattam jelszot mindkettonel. Nem is igazan hasznalom mar ezeket. Semmi olyan progi elv nincs rajta, nem nezek olyan oldalt ami ketes lenne. Valami otletetek van mi lehet? Mivel tudom megoldani? Koszi

(#922) spect80 válasza Pandimakaay (#921) üzenetére


spect80
senior tag

Állits be 2 faktoros authentikációt

(#923) greyslay válasza Helltak (#913) üzenetére


greyslay
aktív tag

engem érdekelne még pár p7p vs honor fotó ha esetleg lenne időd és még lehetőséged :R

"embertelen ember munka"

(#924) Helltak válasza greyslay (#923) üzenetére


Helltak
őstag

Sajnos már rég nincs nálam P7 Pro, S23+ és bátyám eladásra váró P6 Pro-ja van most a kezeim között.
:R

Xiaomi 14 Ultra

(#925) greyslay válasza Helltak (#924) üzenetére


greyslay
aktív tag

Na az még jobb lenne. Ha megtennéd hogy egy párat kattintasz kül téri beltéri esti nappalit nagyon megköszönném :R

"embertelen ember munka"

(#926) knox83 válasza spect80 (#920) üzenetére


knox83
senior tag

Mondjuk ez jogos, akkor simán egy smartshopnál is meg lehet venni mert ott 383. Garancia tekintetében mindegy ha cégre veszem..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#927) Helltak válasza greyslay (#925) üzenetére


Helltak
őstag

Rendben, igyekszem majd! 🙃

Xiaomi 14 Ultra

(#928) szultan


szultan
csendes tag

Ma voltam a Mammut-ban és az ottani Emag-ban sincs kiállítva egyetlen egy Honor készülék sem. Ezért kár bemutató termet fenntartani.
Viszont az 5 méterrel arrébb lévő Vodafone-ban ki van állítva a Magic5 Pro (és a Lite is).
A Honor90 (és a Lite is). És ha jól rémlik talán még az X7a és a 70 Lite volt kitéve, bár azokra egy pillantást sem vetettem, de mit ha az lett volna kiírva a még kiállított két készülék mellé. Tehát ha valaki élőben szeretné látni, tapogatni, ott megteheti.
A 90-et és 90 Lite-ot egész jól meg lehet fogni, tapogatni, hogy áll kézre, mert egy kicsi lopásgátló van rajtuk. Viszont a Magic5 Pro-n egy akkora nagy lopásgátló van, hogy igazából az nem derül ki, milyen kézben tartani, hová esnek az újak a hátlapon, mennyire lehet átérni a kijelzőt, stb. Inkább a kinézetet és szoftveresen lehet megnézni, kamerát (zoom-ot) kipróbálni, már amennyire ezt egy bevásárlóközpontban ki lehet.
Illetve a 90-en és a Magic5 Pron is a lopásgátló pont engedi, hogy a két készüléket egymás mellé lehessen tenni, akár kijelzővel egymásnak szembe is, így méretileg is jól össze lehet hasonlítani a kettőt.
Tik Tok-ot sajnos nem lehetett törölni a készülékről. :((

(#929) knox83 válasza szultan (#928) üzenetére


knox83
senior tag

Köszi, hogy írtad. Letettem hogy megnézzem élőben de holnap arrafelé lesz dolgom így nem tart semeddig beugrani a Mammutba.
Már írtam a smartshopnak, remélem nem bontott vagy visszaküldött ami olcsóbb 100-al. Ha frankó akkor jövő héten meg is veszem.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#930) Ferenczi Áko válasza szultan (#928) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hmm.. Ami nálam volt két Honor magic 5 Pro, egyiken sem volt alapszoftver a tiktok..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#931) freeapro


freeapro
senior tag

PC-m nem látja a telefont. Feltettem a honor suite-ot, de úgy sem. Mi lehet a baj?
(feltettem egy qualcom usb drivert, ami nem működött, majd a suite-ot, majd leszedtem a drivert és újratelepítettem a suite-ot)

(#932) spect80 válasza Ferenczi Áko (#930) üzenetére


spect80
senior tag

A sufni gsm verzión nekem sincs. Vagy nem emlékszem, de ha volt már nincs 😀

(#933) spect80 válasza freeapro (#931) üzenetére


spect80
senior tag

Lehúztad az értesítési sávot és átállítottad csak töltésről, fájlátvitelre? Ha igen a pcvel lesz a gond

(#934) knox83 válasza szultan (#928) üzenetére


knox83
senior tag

Szép ez a telefon, megnéztem. Viszont én tuti a feketét választanám.
Ki volt téve a P60 pro, az se rossz de a kamera rész nem túl szép.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#935) Keny.


Keny.
tag

Sziasztok, az eddigi telefonjaimban ki lehetett kapcsolni a VoLTE funkciót, itt nem lehet, vagy csak én nem találom?

(#936) TODI1111 válasza Keny. (#935) üzenetére


TODI1111
addikt

Miért akarod kikapcsolni? Szinte már mindenhol megszűnt a 3G hálózat. Ahol nincs ott vagy Volte van 4G hálózaton vagy csak 2G.

(#937) Keny. válasza TODI1111 (#936) üzenetére


Keny.
tag

Külterületen lakom, és pont 4G határon ès bontja a hìvásaim.

(#938) TODI1111 válasza Keny. (#937) üzenetére


TODI1111
addikt

Így már érthető. :R

(#939) spect80 válasza Keny. (#937) üzenetére


spect80
senior tag

akkor ott valami más gond lesz, mert 4g-2g váltáskor nem kéne bontania a vonalat, ilyet egyedül pixel telóval tapasztaltam, pedig nálunk botrány a térerő

btw, én sem találtam ilyen opciót, csak a sim beállításokban olyat, hogy melyik hálózatra csatlakozzon (5g/4g/3g/2g)

(#940) Fifi


Fifi
őstag

Ha valakit érdekelne akció a Honor német oldalán:

(#941) knox83


knox83
senior tag

Beléptem egy feketével :) Most állítgatom be, kxrva szép ez a telefon.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#942) spect80 válasza knox83 (#941) üzenetére


spect80
senior tag

EU verzió? vagy Global? saját tárcsázó van, vagy google?

(#943) gunner93


gunner93
csendes tag

Valakinek van esetleg tapasztalata bármilyen vízálló tokkal? Nem vennék action kamerát évi 1-2 útért, de tök jó lenne mégis pár víz alatti videót csinálni snorkellezés közben.

(#944) knox83 válasza spect80 (#942) üzenetére


knox83
senior tag

c430. 7.1.0.150-en van.
Ez lenne a google tárcsázó?
[kép]

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#945) spect80 válasza knox83 (#944) üzenetére


spect80
senior tag

Igen ez az.
És nincs rá még frissítés?

(#946) knox83 válasza spect80 (#945) üzenetére


knox83
senior tag

Nem talál. Nem tudom mi a legfrisebb verzió.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#947) vlesi69 válasza koboldozat (#849) üzenetére


vlesi69
senior tag

A legtöbb embernek ezek nem fognak hiányozni. Aki maximalista, meg babrálja a beállításokat az másik telefont fog választani. Nekem nem hiányoznak, előveszem és készítek egy egy képet. Most voltunk nyaralni, a fényképezőgépemmel / FZ2000 / kb 1400 képet készítettem, a telefonnal is fényképeztem kb 700 képet, a párom az övével is kb 700 képet. Ha lesz időm kitőlteni a gépre, átnézni kb 10-20 százalék kép mínusz lesz.

(#948) vlesi69 válasza Ferenczi Áko (#910) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én S23 Ultráról váltottam, Huawei párti voltam de a gugli hiányával nem volt 100 százalékos a P40 Pro és a P50 Pro, de a Magic 5 Pro teljesen megfelel, a 23 Ultrához képest egy kicsivel kissebb, a samu kamera használatnál, vezeték mentes töltésnél, navigáció használatnál sokkal jobban melegszik, meg felesleges a 200 mpx.

(#949) vlesi69 válasza Gyulu25 (#914) üzenetére


vlesi69
senior tag

A fekete véletlenül nem eladó?

(#950) wwhy válasza koboldozat (#879) üzenetére


wwhy
veterán

Link :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.