Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) koboldozat válasza vlesi69 (#995) üzenetére


koboldozat
senior tag

Sajnos nem, nekem sem adja de ez van pedig Xiaominál van ilyen menü a beállításokban hogy vissza lehet állítani a régire.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1002) Kovaratis válasza spect80 (#1000) üzenetére


Kovaratis
őstag

Biztos vagyok benne hogy kell a működéséhez egy fizikai érzékelő. Szoftveresen is meg lehetne oldani az előlapi kamerával, vagy a közelségérzékelővel, de a Huaweinél szerintem van hardver.

(#1003) spect80 válasza Kovaratis (#1002) üzenetére


spect80
senior tag

Mágnesesek ezek a tokok, szerintem iránytű ha van az képes erre. Nem tudom ennél specifikusabb-e a vevő

(#1004) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, par hete volt egy frissites, azota random lezar a kepernyo, ugy hogy hasznalom kozben. Mas tapasztalta ezt vagy van otlete mi lehet ez? Koszi elore is.

(#1005) Keny. válasza Pandimakaay (#1004) üzenetére


Keny.
tag

Szia, melyik most a szoftververziód?

(#1006) Pandimakaay válasza Keny. (#1005) üzenetére


Pandimakaay
tag

[kép] Ez

[ Szerkesztve ]

(#1007) knox83 válasza Pandimakaay (#1006) üzenetére


knox83
senior tag

Ez van nekem is, semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1008) vlesi69 válasza koboldozat (#1001) üzenetére


vlesi69
senior tag

Igen a Xiaominál át lehet állítani a régire, ezen sajnos nem. Mondjuk a tiszta gugli rendszerűeken sem szeretem pl Sony, Pixel, Lenovo tabom.

(#1009) koboldozat


koboldozat
senior tag

Sziasztok,

Van egy ilyen tokom eladó ha érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1010) spect80


spect80
senior tag

Ma megjelent a 168as végű frissítés augusztusi security patch-el a C431E3R2P3 verzióra

[ Szerkesztve ]

(#1011) knox83


knox83
senior tag

Jött egy .168 végű frissítés, augusztusi biztonsági javítás.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1012) Aryon87 válasza spect80 (#1010) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálunk kb 1 hete jelent meg.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1013) yorka válasza koboldozat (#1009) üzenetére


yorka
tag

En pont lyennel hasznaltam a mexikoi nyaralas alatt. Teny hogy ved, de azert eleg bumszli lesz tole a telefon. Itthon most egy aliexpresses noname borderless van helyette.

(#1014) knox83 válasza yorka (#1013) üzenetére


knox83
senior tag

Én ezt használom, nagyon bejött.

https://rmobilepack.hu/RMPACK-Honor-Magic5-Pro-5G-Shock-Shell-TPU-Tok-Ute

Nekem a kamera védelme volt az elsődleges szempont.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1015) spect80 válasza knox83 (#1014) üzenetére


spect80
senior tag

ugyanilyenem van nekem is. Aliexpressen xundd márkanév alatt fut és 3500 körül van. korábbi telefonjaimhoz is ez a típus volt

(#1016) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Csak meg nézem már ezt a Huawei magic 5 pro-t, túl jók a sepecifikációk ahhoz, hogy kihagyjam.
Kamera fő szenzor nagyon durva, IMX 878 1/1.12" hajszál híján 1" és f1.6 a fényértéke. :K
A zoom kamera pedig ugyan az mint ami a 13 ultrában van IMX 858.. :K
Ami így előre durva, az a kijelző, eléggé beszabehu a fényerő.
Még a 13 ultránál is fényesebb manuális max fényerőben.
Nekem feketében tetszett jobban képeken, de élőben ez a zöld is nagyon szép. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1017) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#1016) üzenetére


Aryon87
félisten

Bizony, szép zöld színben :K
Grat hozzá

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1018) wwhy válasza Elit3Zotya (#1016) üzenetére


wwhy
veterán

Szép, szép, de a narancs Ultimate-et semmi sem übereli :P

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1019) Elit3Zotya válasza wwhy (#1018) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Igen az nagyon adja, kegyetlen jól néz ki még feketében is.
X6 pro és 13 ultra szintű kinézete van.
De a legjobb szerintem, a 4 ultimate volt. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1020) freeapro


freeapro
senior tag

Valakinél van olyan hiba, hogyha 3.5x-ra zoomolok és vált a főkameráról a telekamerára, akkor nem fókuszál rendesen? Ráadásul fekvő módban jön elő, ha az óra járásával ellentétesen 90 fokkal fordítom el. Ha álló módban zoomolok, és ha az óra járásával egyirányba fektetem, akkor ok.

(#1021) spect80 válasza Pandimakaay (#1004) üzenetére


spect80
senior tag

én is tapasztalom, de nagyon ritkán és csak netezés közben. Az arc figyelő be van kapcsolva? lehet annak valami bugja

(#1022) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

A 30cm-es telemakrót hogy lehet előcsalogatni.?
Mert nekem átvált a főkamerára ha már kicsit is közelebb megyek pl egy virághoz.
Valahogy kilehet kapcsolni azt, hogy automatikusan váltson a kamerák között.?

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1023) ystuc


ystuc
tag

Fura probléma akadt.
Videóztam, kb 7,5x zoommal. Nem az van a felvételen, amit venni akartam, hanem tőle jobbra lévő dolgok. Ez vajon miért lehet?

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#1024) Elit3Zotya válasza ystuc (#1023) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nálam ilyen a videó, szerintem jó.
[link]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1025) spect80 válasza ystuc (#1023) üzenetére


spect80
senior tag

szerintem ez nem hiba, hanem csak a zoom képkorrekció (nem tudom mi a hivatalos neve) ennyire béna. Ha megnézed, zoomnál próbálja kiküszöbölni a kézremegést azzal, hogy valahogy fixálja a képet és csak nagyobb mozdulatnál vált (főleg a 100x zoomnál látni). szerintem akkor folyamatosan rögzíti amit lát és a végén az marad meg, amin a fókusz van.
De ez csak teória. Esetleg a mindenféle ai meg okos rögzítés kikapcsolásával próbáld ki hogy úgyis csinálja-e

[ Szerkesztve ]

(#1026) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#1022) üzenetére


Aryon87
félisten

Lézeres AF miatt van ez. Rendszer szabályozza, ezek szerint ezt a hülyeséget átvette a Huaweitől.
Ha főkamerával közelítesz átvált makróra. Ha zoommal közelítesz és optikain van, akkor átvált digitálisba, mert már túl közel van. P40pro és Mate50pro legalábbis ezt csinálja. Honornál még nem próbáltam ki nagyon a kamerát, párom nyúzza + nem is volt nagyon lehetőség komolyabban kattintgatni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1027) koboldozat válasza freeapro (#1020) üzenetére


koboldozat
senior tag

Fókusz problémák nekem is adódtak ha folyamatosan használtam oda vissza a kamerákat plusz a zoomot, van hogy nem maradt éles ha zoomoltam. Pl 3.5x-re nyomtam homályos volt amit le akartam fényképezni, olyankor azt csináltam hogy valamire rá irányítottam ami közelebb volt ott talált fókuszt aztán csak vissza irányítottam a telefont arra amit akartam fotózni és már akkor jó volt.
Volt hogy kifagyott a panoráma funkció amikor sokat használtam egymás után.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1028) knox83


knox83
senior tag

Valaki tölti a telefont vezeték nélkül? Maradt itthon egy cp60as Huawei töltő (15 wattal tölt) viszont a 40 wattos fejet eladtam a p30proval. Működik a Honor 66 wattossal? Illetve van egy Quick charge is itthon, az a p30lite-é. Talán 20 wattos lehet.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1029) Elit3Zotya válasza knox83 (#1028) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ha rádugtad volna, már ki is derült volna hogy működik vagy sem.. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1030) Aryon87 válasza knox83 (#1028) üzenetére


Aryon87
félisten

Míg ezt megírod, már tudnád is a választ. Nyilván fogja tölteni a telefont, csak nem szupertöltéssel, hanem csak annyival, amennyire képesek a töltőfejek.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1031) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

s23U és M5Pro között vacilálok. GSMArena teszt alapján a GPU visszább veszi a teljesítményt és melegszik a készülék.

”The GPU stress test was rather disappointing. We got 45% stability when using the Balanced mode and 35% when using the Performance option. The phone on both occasions was warm, but not hot.”

valaki készítenek egy Wild Life stress teszt mennyire stabil?

[ Szerkesztve ]

(#1032) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, van egy honor magic5 prom. Kerek 10 percenkent lezar a kijelzo. Akkor is ha filmet nezek vagy hasznalom. Valakinek vmi otlet? Tapasztalt hasonlot? Mi lehet? Koszi elore is.

(#1033) spect80 válasza Pandimakaay (#1032) üzenetére


spect80
senior tag

írtam neked feljebb, hogy nálam is előjött, de nagyon ritkán és eddig csak böngészés közben. Youtube közben pl nem csinál ilyet. .168as végű a sw verzión vagyok. A kerek 10 perc gyanús, nem lehet, hogy valami digitális jólét vagy gyerekzár be van kapcsolva?

(#1034) freeapro válasza koboldozat (#1027) üzenetére


freeapro
senior tag

Azóta megjavult? Gondolkodom, hogy kicseréltetem.

(#1035) freeapro


freeapro
senior tag

A 168-as FW-el másnak is jobban melegszik a telefonja?

(#1036) Pandimakaay válasza spect80 (#1033) üzenetére


Pandimakaay
tag

Ugye 10 perc a kepernyo alvas mod, de ez is a maximum amit be lehet allitani. De az akkor kellene bekapcsoljon ha nem nyulsz a kepernyohoz. Nem mikor hasznalod. Elegge bosszanto. Jo lenne valami megoldas ra.

(#1037) Kovaratis válasza Pandimakaay (#1036) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nekem ha nyúlok ha nem, ha nézem nem kapcsol le.

(#1038) Pandimakaay válasza Kovaratis (#1037) üzenetére


Pandimakaay
tag

Koszi, ezeket most beallitottam

(#1039) Pandimakaay válasza Kovaratis (#1037) üzenetére


Pandimakaay
tag

Elkepeszto... Ugyanaz sajnos... nem hiszem el...

(#1040) spect80 válasza Pandimakaay (#1039) üzenetére


spect80
senior tag

és ha visszaveszed 10 percről, akkor is 10 percenként zár, vagy akkor hamarabb?

(#1041) alcca válasza Pandimakaay (#1039) üzenetére


alcca
csendes tag

Én valami appra tippelek hogy az csinálja ezt. A kezdetektől fogva ezt csinálja neked? Vagy valami frissítés óta?

(#1042) spect80 válasza Pandimakaay (#1038) üzenetére


spect80
senior tag

Tesztelgettem, nekem akkor csinálja ha csak a faceid van bekapcsolva, ha az ujjlenyomat is be van, akkor nem

(#1043) Pandimakaay válasza alcca (#1041) üzenetére


Pandimakaay
tag

Nem a kezdetek ota az biztos.

(#1044) Pandimakaay válasza spect80 (#1042) üzenetére


Pandimakaay
tag

Na amugy nemreg kapcsoltam ki facet mert idegesitett egybol feloldja. Most azota csinalja

(#1045) Pandimakaay válasza spect80 (#1040) üzenetére


Pandimakaay
tag

Nem akkor, ha 5 percre allitom akkor 5 perc utan zar le. Most visszaallitottam az arcfelismerest is megint csinalja ujra... Nagyon felbasz...

(#1046) spect80 válasza Pandimakaay (#1044) üzenetére


spect80
senior tag

Ha lenne a faceid, biztonság, ujjlenyomat app azok adattörlését javasolnám, de nem tudom minek a részei ezek.
Gondolom a hard reset nem játszik

(#1047) koboldozat válasza spect80 (#1046) üzenetére


koboldozat
senior tag

Nekem minden be van állítva és nem csinálja ezt.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1048) spect80 válasza koboldozat (#1047) üzenetére


spect80
senior tag

én eleinte az ujjlenyomatot töröltem, mert ha csak faceid van, akkor jóváhagyások esetén nem kell megerősítés gombot nyomni, hanem egyből jóváhagy (pl netbank). Viszont akkor este sötétben az arcomtól kb 20 cm-re tartva a telefont többször is csinálta hogy netezés közben kikapcsolt a képernyő. De nem úgy, ahogy normálisan, hogy először kicsit sötétebb lesz a háttérvilágítás majd kikapcsol, hanem böngészés lapozás után kb. 3 mp-el hirtelen off. Mióta az ujjlenyomat vissza van állítva, nem csinálja.
Lehet ez is a SW verzión múlik, nekem C431E3R2P3 van, .168as végű

[ Szerkesztve ]

(#1049) koboldozat válasza spect80 (#1048) üzenetére


koboldozat
senior tag

Lehet bár én egyből beállítottam az újlenyomatot, meg az arcfelismerést meg számsor is van. Soha nem volt gond, de az előző telón sem. Annyi van még beállítva hogy amikor felveszem a telót pl. Asztalról egyből felold a kép és már megy is az arcfelismerés.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1050) knox83


knox83
senior tag

Elég sokat fogyaszt a telefon készenlétben, mást nem zavar? 5-6% 8-9 óra alatt. Ez snapdragon tulajdonság vagy magicos? P30p ennek a fele volt emlékeim szerint.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.