Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) koboldozat válasza Doncee (#1247) üzenetére


koboldozat
senior tag

Gond nélkül megy minden ilyesmi app.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1252) szultan válasza bokarcsi71 (#1227) üzenetére


szultan
csendes tag

Köszi a tippet. :R
Ez tényleg jó cucc. :)
Van benne beállítási lehetőség rendesen.
Elég jól testre és saját szájízre szabható.

(#1253) bokarcsi71 válasza szultan (#1252) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Szivesen.

(#1254) Tutu7030


Tutu7030
veterán

A P30 pro-n van gyárilag olyan alkalmazás, hogy AR mérés. Sajnos ez nem müködik a honoron. Indítás után rögtön be is záródik. Nincs erre valami működő megoldás? (play áruházból próbáltam egy-kettőt, de eddig nagy nulla mind)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#1255) Keny. válasza Tutu7030 (#1254) üzenetére


Keny.
tag

Itt azt írják, hogy kell az AR Engine Server alkalmazás is hozzá [link]

(#1256) Tutu7030 válasza Keny. (#1255) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha még a letöltési linket is elővarázsolnád.. :DDD :R

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#1257) Keny. válasza Tutu7030 (#1256) üzenetére


Keny.
tag

Itt nem látom, googleban rákeresve [link]

(#1258) Tutu7030 válasza Keny. (#1257) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszi, ezt megtaláltam én is. Települ, csak változatlanul bezárul az ar mérés alkalmazás.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#1259) andreas49


andreas49
senior tag

Sziasztok,
Vásárolt már valaki a telefonpont.hu oldalról? Kinek milyen tapasztalata van/volt?

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#1260) Viktor0610 válasza andreas49 (#1259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szokásos, szürkeimportos bolt.
Friss a cég (nincs egy éves), én kerülném őket, ha fontos a garancia.

Samsung Galaxy A54

(#1261) knox83 válasza andreas49 (#1259) üzenetére


knox83
senior tag

Szia, ha már szürkeimportos akkor olyat nézz ami régóta létezik és van róla sok vélemény. Pl smartshop, én ott vettem.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1262) maszmata


maszmata
csendes tag

Sziasztok!
Van információ arról, hogy milyen minőségű "üveg" védi a telefont, különösen a kamerák előtt és mennyire hajlamos karcosodásra?

(#1263) gt4r4


gt4r4
tag

Sziasztok!
Nagyon gondolkodom a magic 5 pro vs s23 ultrán. Ami a magic mellett szól az hogy 12gb ram van benne és 521gb háttértár, ugyan ez a Samsungnál jóval többe kerül, kamerában nem tudom mekkora a difi.. Volt aki s23 ultráról váltott? Az s pen is egy jó dolognak tűnik, samsungnál a frissítés is biztosabbnak tűnik, meg ezt a nyagy tárcsát a honornál szokni kell. Huawei p40 prom van, a p7-től kezdve ez a márka van, de most nagyon gondolkodok egy másik vízre evezni. Meg a rendszer is unalmas már, valamai változatosságot is akarok. De ha tudtok meggyőző érveket mondani, azt szívesen venném. Most kb 50-50%-on vagyok ezzel, de a kíváncsiság valahogy a samsung felé húz inkább, csak ott a komolyabb hardverét meg 100eft pluszt kell fizetni. Az ívelt kijelző a p40 pronál is szívás a fólia miatt.. Ja meg a Samsungnál nincs 3D alcfelismerés, meg infra, ami néha jól jön.. Nagyon vegyes most ez sajnos.. Sok márkát néztem, de ez a kettő maradt..
Köszönöm ha tudtok segíteni a döntésben :)) :D

(#1264) rolandg válasza gt4r4 (#1263) üzenetére


rolandg
tag

Szia!

Én tettem egy kitérőt a Huawei vonalról a Samsung felé (Huawei előtt LG és Sony, valamint iPhone okostelefonokat használtam). Nagyon nagy kompromisszum volt nekem a Samsung Ultra. Ezért jöttem vissza, a Magic 5 Pro-val. Nem bántam meg. Lehet, hogy sűrűbbek voltak a frissítések, de rendre elcsesztek vele valamit úgy, hogy téptem a hajam. A kamera meg sokkal jobb. Nekem.

(#1265) gt4r4 válasza rolandg (#1264) üzenetére


gt4r4
tag

Szia!
Köszönöm a válaszod. Ez már billentett valamennyit a melegen így. Iphone 14 pro max-ot nézem most épp, az iphone-al mi a baj, persze tisztában vagyok a rendszerrel, meg a buktatókkal. Neked mi volt a baj vele?

(#1266) gt4r4 válasza gt4r4 (#1265) üzenetére


gt4r4
tag

Mérlegen

(#1267) knox83


knox83
senior tag

Jött egy 174 végű frissítés, szeptemberi biztonsági csomag.

@gt4r4
Számomra az ultra a magic 5 pro mellett olyan mint egy féltégla..a kamerára pedig rengetegen panaszkodnak.
12gbram/512, gyári fólia+töltő!! Kicsit más hozzáállás.

A frissítésről annyit hogy rendre mindenki várja a fórumon és többször vagy jobban merül a telefon vagy valami elcsesződik... olvastam sokáig mert s23+ volt képben nálam. Aztán az MM-be próbálgattam a kamerát meg az egész telefont vagy 20 percig és őszintén mondom a víz kivert tőle.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1268) rolandg válasza gt4r4 (#1265) üzenetére


rolandg
tag

Igen, pont a zártsága. Meg a file kezelése. Meg az, hogy nagyon sok olyan funkció van, amit nem tud annyira egyszerűen. Csak egyféle órát használhatsz, ha az időmérésen kívül akarsz valamit (jó, ez költői túlzás, de nem irreális). Mindenhol windowst használok, (munka, otthon), amellé az iPhone nem a legjobb választás. És a menüje. Na az nekem agyrém. Nem vagyok amerikai háziasszony, akinek oda kell írni a mikróra, hogy a macskát ne szárítsa benne.

(#1269) gt4r4 válasza knox83 (#1267) üzenetére


gt4r4
tag

Köszönöm, ez alapján plusz1 megint a honorra. A kamera tárcsa mennyire védhető? Karcolódásra mennyire hajlamos?

(#1270) knox83 válasza gt4r4 (#1269) üzenetére


knox83
senior tag

Azt nem tudom mennyire karcolódok de én azonnal olyan tokot vettem ami eltakarja az egészet.
Aliról olcsóbb xundd (fele) én itthon vettem nekem abszolút bevált:
https://rmobilepack.hu/RMPACK-Honor-Magic5-Pro-5G-Shock-Shell-TPU-Tok-Ute

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1271) gt4r4 válasza knox83 (#1270) üzenetére


gt4r4
tag

Uhh ez vagány, köszi! A p40 pron is olyan van most nekem ami védi. Utána gyors beírtam hogy miket lehet kapni :))

(#1272) Aryon87 válasza gt4r4 (#1269) üzenetére


Aryon87
félisten

Honorra +1, csak mert Honor :))
Kamera megeszi a Samsungét. Hiába látszik az jónak, csak egy picit jobban megnézve a képet már nem annyira jó az. + arról nem beszélve, hogy az optikai zoomkamerái már elavultak, és még mindig csak 10mpx felbontásban adják a képet. A szoftvert meg kb nulláról kéne újraírniuk hogy azt is adja amit kellene az áráért, mert hiába a jó kamerahardver, ha a szoftver cseszi el az egészet.
Rendszeroptimalizáltsága sem olyan jó, és bőven tud laggolni, akár a telefonkönyv is..
Ha meg túlmelegszik, még a teljesítményt is visszafogja ha kell, fosnak a Note7 eset óta.

Honornál stabilabb és optimalizáltabb a rendszer, jobb a kamera és több mindent is tud (bár a fényfestés mód valamiért nem került bele érthetetlen módon.. :F
Szereo hangzása baromi jó. Infra van benne.
Gyorstöltése is remek, egy reggeli kv mellett fullra feltölti magát, ha netán elfelejted éjjel feltenni, vagy rosszul teszed fel (itthon volt rá példa :)) )
Bónusz: ha megfelelő boltot választasz, akkor tablet is jár mellé. (passzolom melyik hazaiban, én Németországban vettem)
Tok és kameravédő Aliexpressről van. Utóbbi végül nem került fel, mert a tok is rendelkezik kameravédővel.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1273) Ferenczi Áko válasza knox83 (#1270) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én ezt csak azért nem ajánlom,(sőt,az összes hasonló átlátszó szilikon tokot)mert esti fotózásnál az átlátszó szilikon szétszórja a vaku fényét, és értékelhetetlen lesz a kép..Samsung Galaxy s22 ultra, Huawei Mate 40 Pro, P30 Pro telóknál legalábbis így volt..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1274) gt4r4 válasza Aryon87 (#1272) üzenetére


gt4r4
tag

Szia
Neked is köszönöm a válaszod, mostmár szinte biztos hogy honor lesz. Sokat olvastam a samu csoportban is, meg össze hasonlító videókat is néztem. Jónak tűnik a gép. Remélem idővel kap valami frissített felületet, mert hiába lesz új telóm, kb majdnem ugyan az lesz mint a mostani, játszani nem játszok, így a hardver csak az időt állósság miatt fontos. A kamera ami a lényeg leginkább, persze vannak apróságok, aminek örülök, sztereó hangszóró, jobb kijelző, kamera, stb.. Remélem a frissítéseket szépen fogják tolni, igaz a p40 prom még most is kapja a biztonsági frissítéseket, de örülnék ha kapna főverzió frissítést. Egyedül ez a tárcsázó nem tetszik, remélem hozzám a normális fog jönni, elég sokat telefonálok.. A fénnyel festést, és társait nem igazán használtam, nekem a zoom ami fontos, a széles látó, és persze a minőségi képek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1275) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Egyrészt ez egy Honor topic, szal inkább szubjektív válaszokra számíts, mint objektívekre. Másrészt a Samsung csillivilli, papíron jó, de kézbe véve, használva leginkább csalódás. Ár/értékben meg főleg. Egyéni, de én minden telefonomat ölelőtokkal, ám kijelzővédelem nélkül használom. A Huawei/Honor vonal nálam soha nem karcolódott, a majd 5 évig kalapált Mate 20 Prom kis túlzással mintha új lenne, és 10 percig nem volt védelem alatt. :)
Csak hogy el is bizonytalanítsalak: nézd meg az Oppo Find X sorozatot is. :)

(#1276) knox83 válasza gt4r4 (#1274) üzenetére


knox83
senior tag

Persze meglátjuk mit okoz a Honor szoftverfrissítés terén de augusztus közepén vettem meg a telefont és 3 frissítés jött azóta. Nem aggódnék emiatt :)

@ferenczi Ákos
Ez eddig nem tűnt fel, soha nem vakuzok éjszakai képnél :D ki fogom próbálni.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1277) Keny. válasza Kovaratis (#1275) üzenetére


Keny.
tag

Nekem volt Oppo find X6 pro a honor mp5 előtt, térerőben sokkal jobb az oppo, kamerában P30 pro után a Honor jobban bejött. Tv re nem tudtam rácsatlakozni az oppoval, illetve az Android Autó sem csatlakozott a fejegységhez.

(#1278) knox83 válasza Keny. (#1277) üzenetére


knox83
senior tag

Még a tradingshenzenen szemeztem vele de nem mertem bevállalni, ha jól olvastam nincs global rom csak kínai.
Pedig szép telefonok és jók is.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1279) sting2 válasza Keny. (#1277) üzenetére


sting2
addikt

... És milyen a Honor M5P " Dex" módja?
Jól szuperál?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#1280) koboldozat válasza Aryon87 (#1272) üzenetére


koboldozat
senior tag

Nem tudni miért nem került bele a fénnyel festés?
Régebbi Honorok tudták?

Én akkor is felraktam a kamera védőt, attól független hogy olyan tokom van ami védi az egészet.
Az átlátszó tokot én sem preferálom.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1281) Dzsozi77


Dzsozi77
újonc

Sziasztok! Egy frankó zölddel én is csatlakoztam a csapathoz. Írni ritkán fogok de mindig figyelemmel követem a topikot. P30p váltotta mint sokaknak.

(#1282) vlesi69 válasza gt4r4 (#1263) üzenetére


vlesi69
senior tag

Szia! Én 23 Ultráról váltottam a Magic 5 Prora. Mig nem volt a Huawei ellen tíltáltás addig a csúcs készülékeit használtam, aztán Xiaomikat és Samsungokat használtam februárban vettem a 23 Ultrát de mikor kijött a Magic 5 Pro egyből váltottam. Mindkettő 6.8 kijelzős, 5000 akku de a Honor karcsúb valamivel, meg nem kell a 200 mpx, lehet hogy valaki kihasználja de nem hiányzik. Az akku idő mindkettőnél azonos legalább is az én használatommal átlag két nap, az SD 8.2 gyors és takarékos, még amit megjegyeznék a Honor nem melegszik annyira navigációnál és vezeték nélküli tőltésnél mint a Samsung.

(#1283) Aryon87 válasza koboldozat (#1280) üzenetére


Aryon87
félisten

Emlékeim szerint a Honor20Pro tudta.
Nem is értem miért nem került ebbe bele. És hogy miért? Passz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1284) koboldozat válasza Aryon87 (#1283) üzenetére


koboldozat
senior tag

Vajon a MagicOS 8-al jönni fog kamera update is?
Mert rá férne. Egy két olyan funkciót hianyolok belőle amit a P30 Pro tudott.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1285) Aryon87 válasza koboldozat (#1284) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez majd kiderül akkor. De reméljük..
Mindenesetre becsüljük meg így, mert lényegében nincs értelmes utódja a P30Pro-nak.
Xiaomi lenne még, de azt a Huaweisek többsége nem bírják. (nekem van az is, imádom)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1286) ystuc válasza Aryon87 (#1283) üzenetére


ystuc
tag

Már a Mate 10 Pro is tudta. Nekem az volt a Magic5 Pro előtt és még mindig tökéletesen működik, csak hát 5 és fél évig használtam, eljárt felette az idő...

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#1287) Aryon87 válasza ystuc (#1286) üzenetére


Aryon87
félisten

Jó sokáig bírta. Szerettem azt a telefont, elég masszív is volt, 6 kemény esést túlélt törés nélkül. Kékben baromi jól nézett ki, de sajnos a mokka szín volt az elterjedt szolgáltatói kínálatban (Telenor)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1288) Foose válasza Aryon87 (#1285) üzenetére


Foose
addikt

Én megbecsülném,ha lenne :)) :DD Még P30 pro-n vagyok,asszem 4 éves. Semmi mást nem találtam utódnak,csak a magic 5 pro-t.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1289) Aryon87 válasza Foose (#1288) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt a P30Pro-t tedd el vitrinbe. Csak a Magic az elsődleges értelmes utód (Google szinten, egyébként simán ajánlanám a Mate50Pro vagy P60Pro Google mentes vonalon, de na..), ill még a Xiaomi 13 szériát mondanám, abból is az Ultrát, amibe mindent belepakoltak, csak az nincs EU-ban.
A többi márka az mind kompromisszumos.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1290) Foose válasza Aryon87 (#1289) üzenetére


Foose
addikt

Jó lett volna ott nekem anno a P40 pro is,csak a google.... :U Igen,a P60 pro sem lenne rossz. Hát,néztem én már a 12-t is amikor kijött,és bizony a 13ból az ultra lenne a jó,ha lenne. Nálunk. Így viszont.... Csak most pont nem vagyok olyan helyzetben hogy előfizetéssel elhozzam bármelyik szolgáltatótól is,tűrhető törlesztővel.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1291) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Próbálta már valaki a HONOR Suite-ot? Nekem nem sikerült életre kelteni.
Jó lenne telefonhívást is fogadni a számítógépen keresztül.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1292) Aryon87 válasza kazsmerlaca (#1291) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem azt egyik márka esetén se megy, nemhogy a Honornál.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1293) Aryon87 válasza Foose (#1290) üzenetére


Aryon87
félisten

Hát amilyen helyzet van otthon, nem is csodálom, hogy 5x is meggondolja az ember mit vegyen s mit ne..
Nézegettem én is hogy mennyibe lennének az új telefonok a legkisebb csomagban, csak a Mate50Pro-m tavaly valami 32ezer lett volna, ha otthon hozom ki 2 évre. Mondom 'nyád..
Itt Németországban már más a helyzet.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1294) kazsmerlaca válasza Aryon87 (#1292) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

🍎 almáéknél ez működik...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1295) sting2 válasza sting2 (#1279) üzenetére


sting2
addikt

Erre valaki?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#1296) freeapro válasza sting2 (#1295) üzenetére


freeapro
senior tag

Nálam működik.

(#1297) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Windows-on a Telefon-kapcsolattal valaki használja? Működik? Lehet vele SMS-t írni, vagy hívást fogadni?

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1298) sting2 válasza freeapro (#1296) üzenetére


sting2
addikt

Bővebben?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#1299) freeapro válasza sting2 (#1298) üzenetére


freeapro
senior tag

Egy az egyben a huawei asztali mód másolata.

(#1300) sting2 válasza freeapro (#1299) üzenetére


sting2
addikt

Kellően gyors, kisebb " office * munkákat simán viszi?
:R

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.