Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Fifi válasza bokarcsi71 (#350) üzenetére


Fifi
őstag

Sajnos mivel nincs ilyen telefonom további ötletem nincs, max. a linkelt xda fórumon tudsz segítséget kérni.

(#352) Kovaratis válasza bokarcsi71 (#350) üzenetére


Kovaratis
őstag

Sikerült megoldanod a rögzítést?

[ Szerkesztve ]

(#353) Fifi válasza Kovaratis (#352) üzenetére


Fifi
őstag

Ezek szerint nálad működik és teljesen másképp néz ki a hívás képernyőd.
Ez jó hír, köszönöm!

(#354) Kovaratis válasza Fifi (#353) üzenetére


Kovaratis
őstag

Elolvastam, letöltöttem, megcsináltam, de le is törlöm. :)

(#355) bokarcsi71 válasza Kovaratis (#352) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Nem sikerült. Neked mitől olyan a tárcsázód, az enyém egész másmilyen?

(#356) Fifi válasza Kovaratis (#354) üzenetére


Fifi
őstag

Tudom, hisz teljesen illegál. ;)
Viszont a tesztelést köszönöm! :R

A hívásnaplóban tényleg nem látszik vagy onnan csak a felvétel nem indítható?

(#357) Kovaratis válasza bokarcsi71 (#355) üzenetére


Kovaratis
őstag

Gyári a tárcsázóm. A tiéd is? 7.1.0.137-en vagyok.

Fifi: a kérdést sem értem. A hívásnaplóm olyan mint telepítés előtt. :)

(#358) bokarcsi71 válasza Kovaratis (#357) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Az enyém is gyári, legalábbis törölni nem lehet. Én 7.1.0.142-n vagyok. Az enyém elvileg valami google tárcsázó. Yettel szolgáltatói vásárlás. Ez a verziószáma.

(#359) Kovaratis válasza bokarcsi71 (#358) üzenetére


Kovaratis
őstag

A 142 szerintem már a Yettel ROM. Tiltsd le a Google tárcsázót, vagy nézd meg az alapértelmezett alkalmazásoknál hogy át lehet-e lőni.

(#360) bokarcsi71 válasza Kovaratis (#359) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Letiltottam, felkínálta hogy visszaállítom gyárira, visszaállítottam. Most ilyen, de ez se eredeti honor.

Az alapértelmezésnél nincs más lehetőség.

Kellene valami gyári honor tárcsázó apk. Nem tudom lehet-e valahonnan letölteni.

(#361) Kovaratis válasza bokarcsi71 (#360) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nekem az alapértelmezett alkalmazás a névjegyzék.

(#362) bokarcsi71 válasza Kovaratis (#361) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

A tiéd Magyarországi vásárlás?

(#363) Kovaratis válasza bokarcsi71 (#362) üzenetére


Kovaratis
őstag

Dehogy, német, vagyis Holland.

(#364) bokarcsi71 válasza Kovaratis (#363) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Mindegy, nem értem miért van ez az eltérés a két telefon között. Azért köszönöm a ségítségedet.

(#365) Kovaratis válasza bokarcsi71 (#364) üzenetére


Kovaratis
őstag

A szolgáltatói ROM a kavarógép általában.
Tedd fel és endzsoj.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.contacts&pli=1

(#366) bokarcsi71 válasza Kovaratis (#365) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Ez rajta van gyárilag.

(#367) Fifi válasza Kovaratis (#357) üzenetére


Fifi
őstag

A hívaslistában a jobb oldali bekarikázott i-re nyomva:

Látszódik-e a felvétel és törölhető, illetve a play gombbal lejátszható?

(#368) Kovaratis válasza Fifi (#367) üzenetére


Kovaratis
őstag

Igen, működik, lejátszható, törölhető.
bokarcsi71:
Ha rajta van a másikat pusztítsd le, vagy ROM csere.

[ Szerkesztve ]

(#369) bokarcsi71 válasza Kovaratis (#368) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Ez van még rajt, de ha ezt letíltom akkor nincs tárcsázó.

(#370) Fifi válasza Kovaratis (#368) üzenetére


Fifi
őstag

"Igen, működik, lejátszható, törölhető."

Köszi! :R

Én is Yetteltől tervezem megvenni, ha lesz készleten, de látom első dolog lesz majd a ROM csere, ha az garanciavesztés nélkül megúszható a Honornál. Ennek utánajárok.

(#371) Kovaratis válasza Fifi (#370) üzenetére


Kovaratis
őstag

Pár éve nem követem a dolgokat, viszont régen benne voltam a sűrűjében. Akkor lehetett a szervízhez fordulni ROM csere miatt, nem voltál kötve a szolgáltatóihoz. Most a Honornál nem is tudom mi van, szerintem Huawei szokás szerint nem kapsz, vagy generálhatsz BL nyitó kódot, anélkül csak a szervíz tud hegeszteni. Kicsit meg kellene guglizni a problémát. :)

(#372) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Nna, XDA üres, Redditen túrva nem van rá jelenleg custom ROM, és nagyon nem is lesz. Kellene pár óra hogy megjárjam a régen kincseket rejtő kínai fórumokat, de nem tudom hova tettem a könyvjelzőket. :(
Szervíz, kicsi sírás. Szerintem jobban jársz vele.

(#373) Fifi válasza Kovaratis (#372) üzenetére


Fifi
őstag

Még régen samsungos időmben sokat foglalkoztam én is custom ROM-okkal, de ~4 éve, amióta a Huawei Mate 20 Pro-t használom, ennek nem éreztem szükségét.

Gyors rákeresve nem találtam ezzel a telefonnal kapcsolatban semmit, viszont az jött le, hogy a Huawei/Honor telefonokon a ROM csere csak sokkal macerásabb, mint anno ahogy samsungnál tapasztaltam, itt a bootloader nyitása ehhez nélkülözhetetlen, de ez számomra felejtős.

Honor ügyfélszolgálatot megcsörögtem, de ~20 perc várakozás után a hölgy, aki felvette nem értette azokat a szavakat, hogy szolgáltatói ROM, stock ROM, firmware stb. :D
Miután elmagyaráztam konyhanyelven, azt mondta, hogy nem hiszi, hogy a magyarországi szolgáltatók módosítanának a telefon eredeti szoftverén, de ha ezt tapasztalom keressem fel őket és biztos találnak rá megoldást a szervizesek. -> Szerintem felejtős, a Yettel ROM-mal kell összebarátkoztatnom majd valahogy a hívásrögzítőt. :U

[ Szerkesztve ]

(#374) Kovaratis válasza Fifi (#373) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nem gondolnám hogy pár óra alatt ne lehetne megtenni. XDA-n, Telegrammon, 4pda-n meg kell kérdezni. A fejlesztők segítenek tuti. De addig:
Fejlesztői mód megvolt?
Alkalmazás letöltve?
Alkalmazás települt?
Alkalmazásengedélyek megadva?
Akku optimalizáció kikapcsolva?
Tárcsázó beállításokban automata rögzítés bekapcsolva?

Nem ismerem behatóbban az alkalmazást, de a tárban nem jrlenik meg, valszeg egy beépülő modul. Nem biztos hogy más tárcsázóval együtt dolgozik, sőt, valószínűleg nem teszi. Ha minden felsorolt be van állítva tárcsázót kell váltani, nincs mese.

(#375) kp78 válasza Gyulu25 (#343) üzenetére


kp78
addikt

Jól látom, h ma már nincs mellé tablet az Emag akcióban? :U

(#376) zezso86 válasza kp78 (#375) üzenetére


zezso86
csendes tag

Igen viszont a ződ ócsóbb lett.

https://www.emag.hu/honor-magic5-pro-mobiltelefon-kartyafuggetlen-dual-sim-12gb-512gb-5g-zold-5109arfa/pd/DFY8Z6MBM/?ref=fam#Z%C3%B6ld

(#377) DeFence válasza zezso86 (#376) üzenetére


DeFence
tag

Hát olyan sokkal nem lett olcsóbb. :N

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#378) vlesi69 válasza Kovaratis (#334) üzenetére


vlesi69
senior tag

Csak akkor lehet rögzíteni a hívást ha a másik fél is belegyezik! A szolgáltatók és a különböző céges hívásoknál mindig elmondják hogy a hívás rögzítésre kerül, és bármikor rendelkezésre bocsájtják.

(#379) vlesi69 válasza Gyulu25 (#343) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ha valaki a Vodánál venne akkor most van készleten, / legalábbis tegnap még elérhető volt /

(#380) kp78 válasza zezso86 (#376) üzenetére


kp78
addikt

:R

Más:
Szerintetek egy P40 Pro-n Huawei cloud-ban tárolt fotókat lehet szinkronizálni ezzel vhogy? :F Vajon a Cloud telepíthető rá?
Huawei fiókot (HMS-t, AppGallery-t) gondolom nem probléma regisztrálni, az még Samsungra is ment. Egyelőre legalábbis nem reklamált az S22 miatta, meg még pár Huawei cuccért (Huawei video, Böngésző, Egészség) :D

[ Szerkesztve ]

(#381) zezso86 válasza kp78 (#375) üzenetére


zezso86
csendes tag

Alzanal jár a Tab ajándékba.

[ Szerkesztve ]

(#382) Kovaratis válasza vlesi69 (#378) üzenetére


Kovaratis
őstag

Gondolom minden magánbeszélgetést úgy kezdenek a hívásrögzítők hogy bemondják a GDPR szabályzást, és felhívják a figyelmet a rögzített hívásra. Nem hiába nincs benne az EU ROMokban.

(#383) vlesi69 válasza Kovaratis (#382) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ha hivatalos akar lenni az ember akkor sajnos igen úgy kéne. A szolgáltatok tudják az ide vonatkozó jogszabályokat, egy magán ember megjegyzi e és el is mondja e.

(#384) kp78 válasza zezso86 (#381) üzenetére


kp78
addikt

:R
Vszínű Yettel-es vásárlás lesz, ha lesz belőle vmi.
De kicsit félek a már-már phablet mérettől.
A P40 Pro is határeset volt, (persze már megszoktam), de még nagyobbra/nehezebbre váltani :U [link]
Sajnos nincs péklapát tenyerem, meg mindenféle túrákon is nagyobb macera.
De vhol egyszer csak meg tudom tapizni :)

[ Szerkesztve ]

(#385) gurus válasza kp78 (#384) üzenetére


gurus
aktív tag

Sziasztok! Van valakinek fekete színben? Jobb mint a zöld? Mennyire melegszik? Napfény alatt látható? Egyik tesztben 400nitre írják , napfény alatt. Ez valós lenne?

[ Szerkesztve ]

(#386) Aryon87 válasza kp78 (#384) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem lesz gondod a mérettel. P40Pro után nekem Mate50Pro van, az is nagyobb tőle, a Honor meg 1mm-el nagyobb és szélesebb a Matetól. Sima ügy, nekem sincs péklapát kezem, többnyire 2 kézzel használom a telót, de még egy kézzel is megy azért. Persze az értesítési sáv elérése azért igényel némi tornaórát :))

méretek

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#387) Kovaratis válasza Aryon87 (#386) üzenetére


Kovaratis
őstag

Kézben jóval nagyobb, vagyis nagyobbnak hat.

(#388) Aryon87 válasza Kovaratis (#387) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem megszokás kérdése. :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#389) Kovaratis válasza Aryon87 (#388) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mint minden. Nem is ezt mondtam, hanem hogy fogva nagyobb a különbség mint képen.

(#390) Fifi válasza zezso86 (#376) üzenetére


Fifi
őstag

Most meg felvitték mind a zöld és a fekete árát is 499.900,-Ft-ra, de mellé adják ismét a tabletet ajándékba és a vételár 10%-át (max. 50eFt-ot) utalványban:

Elég szépen ugrál az ár.

(#391) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Vodánál online most is van ! Én ma megkaptam, de nem engedi a család, hogy kézbevegyem !
Még szerencse , hogy Én fizetek érte ! :F
Ha kapok róla infót, majd leírom ! :R

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#392) gurus válasza hockeyapu (#391) üzenetére


gurus
aktív tag

erről a mobilról semmi lényeges, felhasználói infó nincs, itt csak a nepperek írogatnak róla . Nem véletlenül nem kapok választ a kérdéseimre.
itt negatív a megítélése az s23 ultrával szemben [link]

[ Szerkesztve ]

(#393) kp78 válasza Fifi (#390) üzenetére


kp78
addikt

Ugrál ott mindennek az ára. :U
Délelőtt még 250e volt az arany P50Pro, betetten kosárba, +agyalni kicsit rajta.
Késő du már 328e lett.
Annyiért tuti nem kell, így megoldva a probléma. :D

(#394) stomi83 válasza Aryon87 (#386) üzenetére


stomi83
csendes tag

Szia. Miért igényel tornaórát az értesítési sáv elérése? Nem bárhonnan "lehúzható"?

(#395) Aryon87 válasza stomi83 (#394) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos nem. Csak fentről.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#396) Kovaratis válasza gurus (#392) üzenetére


Kovaratis
őstag

Régen telefonboltjaink voltak. Volt néhány srác akik kábé hetente/kéthetente egyszer feltűntek, kártyát rakattak az éppen menő telefonokba, nyomkodták, és fikázták őket pár percig, aztán elmentek. Rájuk volt írva hogy nem fognak tudni annyi pénzt kiadni mint amibe az áhított, de elérhetetlen kiszemelt kerül, ezért megnyugtatják magukat hogy úgysem kellene nekik ilyesmi. De ez csak pár napig/hétig tartott, mert ette őket a fene azért.
Az S23 ultra kiváló telefon, ez a nyomába sem ér. Ez nagy, nehéz, nincs fogása, napon 400 nit a fényereje, itt csak nepperek írnak (akik amúgy már rég eladták az összes telefont). Szerintem nem is vízálló, tölthetne gyorsabban is, olyan a menüje mintha egy Huawei lenne, csúnya a zöld, csúnya a fekete. Lehetetlen rá hívásrögzítést intézni, csak a neppereknek sikerül 5 perc alatt. És egyik sem azért él hogy téged, aki pár naponta beesel, SIMet (infót, képeket, RÉSZLETES TESZTET, stb) kérsz, hogy aztán fikázhass valamit amit még csak kézben sem tarthattál, meggyőzzön. Az S23 kiváló telefon, sokkal jobb mint ez.

(#397) Kovaratis válasza Aryon87 (#395) üzenetére


Kovaratis
őstag

Én főképernyőn le tudom bárhonnan. Igaz Nova-n vagyok. :)
Szerk: átlőttem gyárira, na ott csak valami Honor keresősáv jön be. Gyorsan vissza is állítottam. :)

[ Szerkesztve ]

(#398) zsolo79 válasza gurus (#392) üzenetére


zsolo79
csendes tag

Hülyeségeket kérdezel azért nincs rá válasz. Milyen kérdés az hogy a fekete jobb e mint a zöld, mitől lenne jobb vagy rosszabb? Más színű, ennyi. Rengetegen írtak már róla, tesztek is készültek, a face csoportokban is vannak felhasználói tapasztalatok. Ha ez neked kevés, akkor meg kell venni, és lehet tesztelni. Miért mástól várod ezeket el? Mert én úgy látom hogy arról akarod meggyőzni magad hogy miért ne vedd meg. Akkor meg mást kell venni. Én már lassan egy hónapja használom teljesen meg vagyok vele elégedve. És azért választottam ezt mert bármelyik más márka ilyen felszereltséggel, 1,5x 2x drágább lett volna. Még ha jobb képeket is csinálnak, nekem biztosan nem érné meg a felárat. És még az is lehet hogy nem venném észre a különbséget, mivel nem vagyok fotós, ezek meg ugye telefonok. De a kérdéseidre vissza térve, tűzőnapon is tökéletesen látható. Melegedést se tapasztaltam, bár nem játszok rajta egésznap. Ja és nem vagyok nepper. :)

(#399) Kovaratis válasza zsolo79 (#398) üzenetére


Kovaratis
őstag

Azért nem jó két telefon fotót összehasonlítani két felhasználótól, mert tuti nem ugyanúgy készültek. Ha ugyanakkor, ugyanott, egy alványról készült, és mindkét eszköz automata módban volt, akkor van némi értelme. Emlékszem egy régi P1-es telefonommal egy eperszemről olyan képet lőttem hogy utána a menő Sonyval kábé 30 kattintás után sem tudtam megközelíteni. Csináltam is egy montázst. :)

(#400) rolandg válasza gurus (#385) üzenetére


rolandg
tag

Az enyém fekete. Nekem a zöld nem tetszett, azért lett ez, de minden telefont tokban használok, így kicsit értelmetlen is a dolog :-). Tűző napon is látszik a telefon, sőt a képernyője is :)). A képe meglepően világos és jól látható a napon, S21 Ultra után szinte meglepő volt, hogy mennyivel sokkal jobban. Nem melegszik, bár játszani nem szoktam vele.
A képei gyönyörűek. Sokkal több részlet van, mint az S21 Ultrán volt, sőt a képek világosabbak is, mert több fény jut a szenzorra. Szóval nagyon szuper telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.