Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) greyslay válasza Aryon87 (#641) üzenetére


greyslay
aktív tag

Szerintem ez a z67 a korábbi gurus nevű felhasználó aki most nevet váltott. Reméljük hamarosan a süllyesztőbe kerül ő is :D

"embertelen ember munka"

(#652) mrThomi válasza greyslay (#651) üzenetére


mrThomi
addikt

Mindenkinek lehet rossz napja..., vagy hete, vagy hónapja, vagy éve, vagy élete :DDD

Nothing Phone (2a)

(#653) Kovaratis válasza greyslay (#651) üzenetére


Kovaratis
őstag

Szerintem olvass vissza. Pont az olyan embereken húzta fel magát szépen lassan mint akivel te párhuzamot vonsz. Reméljük nem is kerül a süllyesztőbe, és azt is hogy nem lép le, mert való igaz hogy nem szalad körbefotózni minden napszakot, helyszínt, beállítást, textúrát, lencsét, és tölti fel eredetiben, vágva, rawban, stbstbstb, de lehet vele a telefonról normálisan értekezni.
Előre! :)

(#654) vlesi69 válasza mjani1172 (#614) üzenetére


vlesi69
senior tag

A hozzászólások lehet hogy csökkentek, nyár van, szabadság, lehet hogy van jobb dolguk is az embereknek hogy belépjenek a fórumba? Én ma léptem be feltőltöttem a hirdetéseimet mert lejártak, elötte három vagy négy napja léptem be, most meg csak benéztem.

(#655) vlesi69 válasza dontibee (#618) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én az S23 Ultrát cserélem a Magic 5 Prora. Jóbb a Magic 5 Pro, vizuálisan és kézben is kisebb egy hajszállal, vékonyabb, nem melegszik annyira vezeték mentes töltésnél mint a 23-as.

(#656) vlesi69 válasza kp78 (#620) üzenetére


vlesi69
senior tag

Itthon ezek vannak.
https://m.alza.hu/fixed-opus-honor-magic-5-pro-fekete-tok-d7751979.htm
https://tok-shop.hu/Huawei-Honor-Magic-5-Pro-Oldalra-nyilo-tok-stand-kartyatartoval-kezpanttal-Wooze-Business-Plus-fekete
https://www.honorshop.hu/keszulekhez-huawei-honor_magic5_pro_pgt_an10-fliptok.html

(#657) vlesi69 válasza freeapro (#627) üzenetére


vlesi69
senior tag


Az első S23 Ultra, Honor Magic 5 Pro, Sony RX 10 Mk 3. Teljesen automatán, de más évszak.
Szintén automatán az étkező nk, ugyan az a sorrend.
Széles látószög, Honor az első, S23 Ultra, az RX 10-nek nincs széles látószöge.
S 23 Ultra, Magic 5 Pro, Rx 10.
Belekerült háromszor egy esti kép, nem tudom törőlni.

[ Szerkesztve ]

(#658) kp78 válasza vlesi69 (#656) üzenetére


kp78
addikt

:R Nagyon köszönöm a linkeket!

Ezek közül egyik sem kellene, mert a Huawei gyári smart view flip tokja nem ilyen.

És nagyon köszi a fotókat! :R

[ Szerkesztve ]

(#659) freeapro válasza vlesi69 (#657) üzenetére


freeapro
senior tag

Köszi a képeket! :R
Itt is a honor a leginkább vivid.

(#660) Elit3Zotya válasza vlesi69 (#657) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Teljesméretben jobb lenne.. :R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#661) Kovaratis válasza Elit3Zotya (#660) üzenetére


Kovaratis
őstag

Te is szórhatnál X6 pro fotókat!

(#662) vlesi69 válasza Elit3Zotya (#660) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nem vagyok egy számítógépes guru, csak használom amire kell a gépet, net, film, nem tudom hogy kell a drivba töltögetni, megosztani mint mások néhány alkalommal teszik. Ide sikerült feltőlteni összehasonlításként más géppel, de még külső vinyon rengeteg hasonló tesztképem van kb ugyan azzal a pozícióval, még egy Oneplus 11 képei vannak amiket abba az időbe készítettem amiket ezzel.

(#663) pici79


pici79
csendes tag

Sziasztok!

Milyen módon vetítitek ki a telefont a tv-re? Sehogy sem sikerül... :W

(#664) Kovaratis válasza pici79 (#663) üzenetére


Kovaratis
őstag

Vezeték nélküli kivetítés, tv szól hogy jön valami, kivetít. :)

(#665) pici79 válasza Kovaratis (#664) üzenetére


pici79
csendes tag

Nem lelem...

(#666) pici79 válasza pici79 (#665) üzenetére


pici79
csendes tag

(#667) pici79


pici79
csendes tag

Egyszerű kivetítés, és ott pipa a vezeték nélkülire....

(#668) Kovaratis válasza pici79 (#667) üzenetére


Kovaratis
őstag

Amott.

(#669) pici79 válasza Kovaratis (#668) üzenetére


pici79
csendes tag

Köszi,meg is van...

(#670) vlesi69 válasza pici79 (#666) üzenetére


vlesi69
senior tag

Lapozd át a gyorsindítót, ott kell lenni. Lehet hogy mikor átrendezted leraktad, és csak ezek jönnek fel amiket befényképeztél. Ha nincs akkor a beállításoknál is elérhető.

(#671) DeFence


DeFence
tag

Az itt lévő tulajok, hogy állnak a szoftverfrissitéshez? Nem aggódik senki hogy sikerül e tartaniuk a beígérteket?

Annyira drukkolok a Honornak, jó lenne végre valaki megszorongatná a konkurenciát, de ez hogy ennyire nehezen megy a terjeszkedés, alig kapható valahol, és a kérdéses támogatási háttér, részemről ez ad pici félelmet a teló iránt.

Most várok július 1-ig, akkor már látni fogják a T-nél hogy lesz e a hónapban Magic 5 Pro beszállítás.
Ha nem érkezik, akkor bajban leszek.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#672) koboldozat válasza DeFence (#671) üzenetére


koboldozat
senior tag

Honnan tudod hogy akkor már látja a Telekom?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#673) rolandg válasza DeFence (#671) üzenetére


rolandg
tag

Nem aggódom a szoftverfrissítés miatt. Samsungra havonta jött, és mindig valamelyik alapfunkciót tönkre vágta. Például lett jól működő képkivágás, de az óra nem jelzett ébresztéskor... Négy hete használom a Magic 5 Pro-t, és volt már egy frissítés, de csak stabilabb lett az egész rendszer, és nem okozott hibákat. Kb. két évet használok egy telefont, és ha két év alatt egy android főverzió frissül csak, az sem okoz számomra törést, mert utáltam a Samsung gamma-testere lenni, ugyanis mindig bugos, rosszul funkcionáló szofvereket adtak ki. Főverziót az első két frissítés előtt nem is telepítettem soha.

(#674) dontibee válasza vlesi69 (#655) üzenetére


dontibee
tag

Ezt jó hallani. Köszönöm!
Várjuk a további tapasztalatokat, ha lesz valamiben jelentős különbség.
Üzemidő összehasonlítás esetleg, így hogy neked volt szerencséd mindkét telóhoz. :R

(#675) Kovaratis válasza rolandg (#673) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ugyanígy gondolom. A Mate 20 pro öreg telefon, évek óta nem kapott frissítést. És? Negatívum van? Nem látok. Minden fut simán, szmút, nincsenek támadások. Nincs hibaforrás. Kismillió ismerősöm nem is enged frissíteni az első 3-4 alkalmon kívül. :)

(#676) Tibko8 válasza DeFence (#671) üzenetére


Tibko8
senior tag

1 hónap alatt nekem 2 frissítés jött rá. Stabil gyors amióta használom még nem kellett újrainditani sem. Akkumulátor idő tökéletes 2 naponta töltöm és egy gyors fürdés vagy vacsora idő alatt bármikor feltolti 2 napra való energiával.
Kamera szép és jó [kép] utólag lett még bele nagyítva vágva kb 2-3 m lett fotózva este egy lámpa fény mellett

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#677) rolandg


rolandg
tag

Akkor így közel egy hónapos használat után mesélnék a tapasztalataimról.
Szemben az S21 Ultrával, ez a telefon könnyebben fogható, biztonságosabbnak érzem a kezemben. Az akkuját egyszer kellett nap közben töltenem, de akkor kb. 8 órán keresztül telefonáltam, e-maileztem, böngésztem, szóval ezen nem kell meglepődni, és akkor is 30% körül volt még.
A rendszer igen stabil. Más a memóriakezelése mint a Samsungnak (az kicsit jobb volt abban, hogy nem ragadtak ben talkalmazások, ez abban jobb, hogy nem futtat facebook appból ötöt egyszerre, de ebben a Samut választanám), de minden megszokás kérdése.
A képernyője kolosszálisan szép. Élesen jelenik meg rajta minden, jól látható sötét szemüvegben az erős napfényben is. Az arcfelismeréses feloldás még a sötét szobában is klasszul működik, és nem téveszt, másra nem old fel. Az ujjlenyomatos dettó nagyon jó, a Samsungé elég gyatra volt sajnos.
A kamerát imádom. Az, hogy a 3,5 nem kivágással, hanem egy 50 Mp-s dedikált kamerával van, az szintén nagyon jó a részletek szempontjából. A vonalélessége, a képek részletei sokkal többet nyújtanak, mint a Samsungé. Valamikor (filmes világban) én a Kodak filmet szerettem a pirosai miatt (és kifejezetten nem szerettem a Fuji kékjeit), és a Huawei - Honor ezt hozta vissza, lehetőséget nyújtva az utófeldolgozásnál lényegesen több szaturációra és kiemelésre, pont a részletesség miatt. De ez ízlés kérdése, nekem ez tetszik, másnak más.
Ami hiányzik, hogy nincsen a flip tokokhoz kapcsolódó vezérlő a menüben (legalább is nem találtam meg), és hogy Galaxy Watch 5 nem tudja a telefon ébresztőjét vezérelni (ha ezekre tud valaki értelmes megoldást, kérem-kérem-kérem ossza meg velem, mert a Samsunggal beszéltem, de értelmes ötletük nem volt azon kívül, hogy rakjak újra mindent (megtörtént).
Remélem segítettem azoknak, akiknek kérdéseik voltak.

(#678) Kovaratis válasza rolandg (#677) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mi nálad a benntragadt alkalmazás definíciója? Én nagyon szeretem hogy szinte soha semmit nem kell újranyitni, mert memóriában van. Ha te záráspárti vagy az akku beállításoknál meg tudod adni hogy ne a telefon döntse el a háttérfuttatást, hanem lőjön. :)

(#679) DeFence válasza koboldozat (#672) üzenetére


DeFence
tag

Azt mondták minden hónap elején már látják a hónapban érkező szállítmányokat.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#680) vlesi69 válasza dontibee (#674) üzenetére


vlesi69
senior tag

Üzemidő egyforma mindkettőnél az én felhasználásommal, ha dolgozok akkor másfél nap, akkor be van kapcsolva a net ha van valami értesítés, vagy netezek, face, messenger, ha meg otthon vagyok akkor a másik van wifin, de ezen is be szoktam kapcsolni hogy valami frissítés van e. Így nekem 1.5-3 nap is. Jó az SD 8-2 proci, gyors és keveset fogyaszt. A Honor Magic 4 Prom ami volt az már jobban zabált. De ha valaki a telefonján éli az életét egy nap alatt biztos le tudja meríteni.

[ Szerkesztve ]

(#681) pici79 válasza rolandg (#677) üzenetére


pici79
csendes tag

Ugyan nem Samsung hanem Huawei okosóra, de nekem kellett a működéshez (pl ébresztő) a Huawei Egészség alkalmazás...

(#682) rolandg válasza pici79 (#681) üzenetére


rolandg
tag

Nálam is ott a wearable és a health. Mégsem megy. Telefon, üzenetek oké, az ébresztő nem.

(#683) DeFence válasza rolandg (#682) üzenetére


DeFence
tag

Szerintem nem fog működni hogy szinkronizálja össze a két gyártó gyári ébresztőjét,esetleg ha van valami külsős app telora és órára ugyanaz, az esetleg működhet.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#684) Kovaratis válasza DeFence (#683) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mondjuk droid alatt azért nem lenne meglepi ha menne. :(

(#685) rolandg válasza DeFence (#683) üzenetére


rolandg
tag

Üzenetként meg kellene jelentenie. És mégsem. Mindkettőn Google rendszer van.

(#686) DeFence válasza Kovaratis (#684) üzenetére


DeFence
tag

Nem mondom hogy esélytelen.

Mint ahogy arra sem gondoltam hogy most mivel rá kényszerültem hogy egy régi Galaxy A40-et használjak és összekapcsoltam az órát vele, ezért vissza kellett állítani alaphelyzetbe.
Nem tudom mi történt de az istenért sem tudok ébresztésnél hangot beállítani, csak rezgést. Lehet kellene egy újabb gyári visszaállítás..
De már most így marad,mert júliusban vagy Magic 5 lesz vagy S23 Ultra és akkor úgy is ismét kell majd egy visszaállitás.

Nagyon bízom benne, hogy júliusban látni fognak Magic 5 Pro beszállítást a Telekomosok. Ha nem, akkor így jártunk mi, akik ennél a szolgáltatónál vannak.
:N

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#687) knox83


knox83
senior tag

Sziasztok, frissítéssel változott a kamera? Egyik youtube-er azt mondta jött valami amitől kevésbé zajosak a képek, élesebbek, tisztábbak. P30p utódját keresem lassan..Megjelenéskor tetszett a telefon de amikor a huawei képminőségével hasonlították össze nem igazán tetszett az algoritmus..köszi a választ.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#688) DeFence


DeFence
tag

Ha valakit érdekel két db új fekete szilikon tok, írjon privátban és megbeszéljük.

Sajnos nem bírtam már rá várni tovább a Telekomnál. Így majd talán máskor lesz még Honorom az életben, de most nem lett.

Így egy "szar" S23U-val kell beérnem pár évig.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#689) TODI1111 válasza DeFence (#688) üzenetére


TODI1111
addikt

"Így egy "szar" S23U-val kell beérnem pár évig."
Most panaszkodsz vagy dicsekszel? :F :D

(#690) Kovaratis válasza DeFence (#688) üzenetére


Kovaratis
őstag

Feldobsz egy fotót?

(#691) DeFence válasza TODI1111 (#689) üzenetére


DeFence
tag

Hát őszintén, tavaly ősz óta vártam az s23 ultrát, csak nem raboltam rá azonnal mert az ára miatt kicsit elbizonytalanodtam benne.
Aztán amíg várakoztam, rá találtam a Magic 5 Pro-ra. Utána eszembe jutottak a P30P emlékek és úgy éreztem nem akarok tovabb Samsungot hanem inkább legyen egy más gyártó, más UI, más gyári alkalmazások stb.

Tény hogy rá tett egy nagy lapáttal, hogy a várakozás vége felé a múlt héten meghalt az s21 kijelzője, így egy régi A40-et használva nagyon felerősödött a vágy, hogy kell egy új teló.

Biztos vagyok benne hogy rosszul nem döntöttem, kiváló telefon lett a 23U, de azt érzem hogy egy icipicit, jobban örültem volna ha egy Magic 5 dobozát kell ki bontanom és azt a telefont belakni.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#692) DeFence válasza Kovaratis (#690) üzenetére


DeFence
tag

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#693) DeFence


DeFence
tag

23U zoom:
1x link
3x link
10x link
30x link
100x link

Az kissé meglepő hogy sötétben nem nagyon képes oda fókuszálni ahová bökök. Nem értem az okát.
Ha oda mozgatom a telót a sötét részre akkor jól fókuszál, alapból közepén nem a sötét rész áll, és én oda bökök akkor az egész kép behomályosodik. Remélem ez valami szoftverhiba és nem kell majd gariba vinni :U

Világosabb, vagy félhomályban nincs ilyen gond.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#694) Aryon87 válasza DeFence (#693) üzenetére


Aryon87
félisten

(nem az esti fotózás az erőssége...)

A 10x utáni zoomot felejtsd el, az hulladék.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#695) freeapro válasza rolandg (#677) üzenetére


freeapro
senior tag

"Valamikor (filmes világban) én a Kodak filmet szerettem a pirosai miatt (és kifejezetten nem szerettem a Fuji kékjeit), és a Huawei - Honor ezt hozta vissza, lehetőséget nyújtva az utófeldolgozásnál lényegesen több szaturációra és kiemelésre, pont a részletesség miatt."

Ez jó hasonlat, köszi.
Én mondjuk pont Fuji fan voltam negatívval és diával is (velvia, provia).

(#696) hockeyapu válasza freeapro (#695) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Agfa Color ! :C

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#697) freeapro válasza hockeyapu (#696) üzenetére


freeapro
senior tag

Ha az volt a sárgás-zöldes árnyalatú kép, akkor brrrrr :)

(#698) hockeyapu válasza freeapro (#697) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

JA! Meg Forte Color! Mihez jutottunk hozzá ! :R

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#699) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, az erinteses fizetes hogy mukodik? Nfc bekapcsolva, de wallet-el mindig hibara fut. Koszi elore is.

(#700) Kovaratis válasza Pandimakaay (#699) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nem lenne baj ha leírnád hogy milyen hibára.
Nálam úgy működik hogy feloldom és érintem, aztán köszönöm. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.