Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) DeFence válasza mrThomi (#250) üzenetére


DeFence
tag

De amúgy a nagyobb neveknek is volt cirkusz a kijelzővel, pl Apple a zöldüléssel vagy Galaxy telefonokon is. Nem tudok már konkrét példát, csak emlékszek valami ilyesmikre hogy olvastam.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#252) mrThomi válasza mrThomi (#250) üzenetére


mrThomi
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#253) mrThomi válasza DeFence (#251) üzenetére


mrThomi
addikt

Persze, csak az arányok ami nem mindegy

Nothing Phone (2a)

(#254) Kovaratis válasza mrThomi (#253) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mondasz arányokat? :D

(#255) vlesi69 válasza Kovaratis (#244) üzenetére


vlesi69
senior tag

Egy átlag felhasználó nem azt fogja nézegetni hogy szürkénél vagy fehérnél mik látszanak, használni kell nem nézegetni. Rengeteg telefont használtam túlnyomó részben a csúcs kategóriát, és ha nagyon belemerül az ember mindegyiknek van valami hibája de ha úgy nézzük nem is biztos hogy hiba. A Magic 5 Pro vezeték nélküli tölsésnén nem melegszik annyira mint az S23 Ultra, az akkumulátor eddig hasonló a kettő. A kamerát még nem nagyon volt időm használni, de szoktam mindenről tesztképeket készíteni összehasonlítás képpen.

(#256) Kovaratis válasza vlesi69 (#255) üzenetére


Kovaratis
őstag

Teljesen egyetértek. Gyorsan egy kérdés: honnan van qi töltőd? :)

(#257) DeFence


DeFence
tag

Én majd a Samsung töltőpadját fogom használni, időkapcsolóval használtam idáig is, éjszaka rajta van de nincs egész éjjel áram alatt :DDD

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#258) Kovaratis válasza DeFence (#257) üzenetére


Kovaratis
őstag

A wirelessnél nem tudom hogy van, de vezetéken kitanulja a szokásaid, hiába van fent egész éjjel, az ébresztő előtt tölti meg. Huawei fejlesztés. :)

(#259) DeFence válasza Kovaratis (#258) üzenetére


DeFence
tag

Hát de nekem csak Samsungom van :DDD
Baromira kíváncsi leszek milyen lesz nem OneUI-t használni.

Megbízható az a funkció amiről beszélsz? Nem szeretném tönkretenni az akksit mert egész éjjel be lesz dugva. Samsungot így védtem hogy pár órát töltött csak az éjszaka folyamán.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#260) Kovaratis válasza DeFence (#259) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nem tudom, a Huawei végül is csak 4 éves, az akkuja meg másfél napot bírja. :D

(#261) gretzky77 válasza Kovaratis (#258) üzenetére


gretzky77
veterán

Azért a Huawei fejlesztéssel vitatkoznék, Pixelek is tudják jó ideje! Adaptiv töltés! Ha van beállítva ébresztő úgy időzítő, hogy az ébresztés előtt tölt fel teljesen!
DeFence : sztem amúgy Samu is tudja!

Illetve azért ennyi pénzért nehogy már fent említett kijelzőt kapjak! Ez hibás és sztem ez nem fér bele! Máshol is vannak hibák valóban, de akkor azt is cseréltetmém!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#262) Kovaratis válasza gretzky77 (#261) üzenetére


Kovaratis
őstag

Két dolog:
1, A Huawei fejlesztés a Honorban lévő töltés/akkuoptimalizálás, nem a világon lévő.
2, újráznék a tekintetben hogy nem láttunk hibás kijelzőt. A képeken egy másik telefon kijelzőjét láthatod. Mármint azokon amik hibásnak tűnnek.

A Huawei Mate 20 pro első szériás, LG által gyártott kijelzőinek egy része zöldült anno. Visszahívás, csere, elnézést, ajándék garanciahosszabbítás volt az ügymenet. Szerintem, még HA probléma is adódik egy készülékkel, a lényeg a gyártó/forgalmazó hozzáállása. Volt aki örült a hibának, mert csak bizonyos fényviszonyok között látszott, így nem is zavarta, viszont ha egy év után visszaküldte, a már akkor 3 éves garanciát kitolták neki még eggyel. Nekem szerencsére (?) BOE display-em volt, de a gari végén én is kaptam ajándék akkucsere lehetőséget, plusz fél év garit. Egyikkel sem kellett élnem. Nem is vettem volna soha más gyártó telefonját ha nem sikerál elgáncsolni a Huaweit. :(

(#263) DeFence válasza Kovaratis (#260) üzenetére


DeFence
tag

Na de vajon ha nem használok telón ébresztőt? Akkor mi a helyzet?
Én csak órán használok ébresztőt, de ha ezen múlna, el gondolkoznék rajta hogy teló ébresszen reggel.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#264) Kovaratis válasza DeFence (#263) üzenetére


Kovaratis
őstag

Bekapcsolod, és figyeli hogy mikor húzod ki a dugót, emeled fel, stb. Hogy mikor ébreszt az órád. :) Megtanulja a szokásaid, optimalizál. Olvass utána.

(#265) DeFence válasza Kovaratis (#264) üzenetére


DeFence
tag

Látom.
Hát majd kiderül ez.
OneUI:

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#266) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Végre találtam valamit ami nem tetszett, erre nem megoldottam? :( :)

(#267) DeFence


DeFence
tag

Úgy néz ki, májusban nem lesz már kapható a teló a Telekomnál. Ahogy haladnak..

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#268) rolandg


rolandg
tag

Megérkezett az enyém is. Csak szerdán tudom majd belakni, de nagyon tetszik, ahogyan kinéz. A feketét választottam, az tűnt elegánsabbnak.
Megnéztem a tabletet is, úgy döntöttem, megtartom. Lecserélem vele a 6 éves iPadMinit.

(#269) TODI1111 válasza rolandg (#268) üzenetére


TODI1111
addikt

Hogy bírod ki addig? :D

(#270) mrThomi válasza rolandg (#268) üzenetére


mrThomi
addikt

Teljesen jó a tablet. A 60hz zavar egy kicsit, de egyenlőre adattárolónak, netflixre és letöltött filmek, sorozatok tv-re való kivetítésére használom.

Nothing Phone (2a)

(#271) vlesi69 válasza Kovaratis (#256) üzenetére


vlesi69
senior tag

Van egy Xiaomi kb 4-5000 volt, van Ikeás, és az Alzába vettem dupla csomagba volt fehér és fekete kábellel 3000 ft, és még van egy Xiaomi 10000 mah powerbankom ami tudja a vezeték nélküli töltést is.

(#272) Kovaratis válasza vlesi69 (#271) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ja, aszittem a Honor 50 wattos. :)

(#273) rolandg válasza TODI1111 (#269) üzenetére


rolandg
tag

Muszáj, sajnos holnap nem tudom magammal vinni.

A tablet szuper. Most is azt használom.

(#274) z67


z67
őstag

Valakinek sikerült esetleg rávennie a telefont, hogy a Chrome-on kivüli jelszavakat is a Google mentse, ne a Honor kezelője?

Köszönöm! :R

(#275) vlesi69 válasza Kovaratis (#272) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nem töltöm gyorstöltővel a telefonjaimat. Egy sima régebbi Huawei töltőm van, a qi töltők 10 wattosak.

(#276) vlesi69 válasza z67 (#274) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem a Googlet adta fel mikor belaktam a telefont, de pont most olvastam az S23 Ultra fórumon hogy mikor azt használtam a Samsung mentéseket adta fel, és ott át lehet állítani hogy a Googlét használja. A Magic 5 Pron nem néztem mert ott a Googlet adta fel.

(#277) z67 válasza vlesi69 (#276) üzenetére


z67
őstag

Nekem csak Honorra hajlandó és nem is adja be a google-ra mentetteket.

(#278) vlesi69 válasza z67 (#277) üzenetére


vlesi69
senior tag

Megnéztem, nekem ki van kapcsolva a jelszótároló. Mikor meg belaktam a telefont a Googlét adta fel és mindenbe be tudtam lépni.

(#279) z67 válasza vlesi69 (#278) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm, megnézem ki tudom-e iktatni.

(#280) z67 válasza vlesi69 (#278) üzenetére


z67
őstag

Hiába kapcsoltam ki, nem adja be a Chrome-on kívül a jelszavakat, sem a a mentést nem ajánlja fel.

(#281) z67 válasza vlesi69 (#278) üzenetére


z67
őstag

Alapértelmezett alkalmazásnál kellett átállítani :R

(#282) dani0113


dani0113
senior tag

Létezik h nem kommunikál a telefon a Watch gt3 proval? :F

iPhone 13 Pro 128GB

(#283) dani0113 válasza dani0113 (#282) üzenetére


dani0113
senior tag

Semmi… ismerős benazott :)

iPhone 13 Pro 128GB

(#284) kenzoli


kenzoli
csendes tag

Voda-nál elérhető Zöld színben :K

(#285) DeFence


DeFence
tag

Telekomhoz sose fog érkezni komolyan mondom.. :(((

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#286) koboldozat válasza DeFence (#285) üzenetére


koboldozat
senior tag

Lehet csak júniustól.
De ki tudja....

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#287) z67 válasza DeFence (#285) üzenetére


z67
őstag

A minap egyik ismerőssel beszéltem egy nagyobb elektronikai hálózatban. Finom célzást tett rá, hogy a Samsung és az Apple szerződések mellett nem annyira üdvös nekik behozni egy erős brandet pluszban behozni, szerintem a Telekom is hasonló módon gondolkodik. A másik, hogy felesleges listára tenni egy hiánycikket, a Telenor sem tud adni belőle. Bocs, elfeljetettem, ezen a héten Yettel.

(#288) Aryon87 válasza z67 (#287) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet ezt sejteni, hogy a 2 nagy kemény pénzeket fizethet, hogy csak ők legyenek nyomatva, minden egyéb meg be se jusson..
Bár a Honor esetén még azt is el tudom képzelni, hogy fosnak a Huawei miatti buktán (gondolom a Huawei telefonokat is alig tudták kiszorni).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#289) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, ejszaka ujraindult magatol a keszulek, gyanitom frissites volt. Hol tudok errol megbizonyosodni? Mint pl winben, meglehet nezni mi volt az oka egy ujraindulasnak. Elore is koszonom.

(#290) koboldozat válasza Pandimakaay (#289) üzenetére


koboldozat
senior tag

Beállítások/Rendszer és frissítések/Szoftverfrissítés.
Szerintem ott meg lesz az infó

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#291) Kovaratis válasza Pandimakaay (#289) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nekem 7.1.0137-el megy olyan két hete.

(#292) DeFence válasza z67 (#287) üzenetére


DeFence
tag

Elég baj ez, nem hogy örülnének hogy van egy új csúcskategóriás teló ami talán hoz pár vevőt.
Gyanús amúgy hogy a Honor maga nem küldi elég nagy mennyiségben a telefont kis hazánkba.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#293) koboldozat válasza DeFence (#292) üzenetére


koboldozat
senior tag

Vagy a Telekom vár a tuti biztosra.
Lehet nem szeretné addig kirakni míg ennyire keszlethianyos a termék állapota.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#294) DeFence válasza koboldozat (#293) üzenetére


DeFence
tag

Már a két rendelt tokom megvan hozzá. Egyelőre a fólia marad a gyári rajta majd, aztán lehet be rendelni azt is.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#295) Kovaratis válasza DeFence (#294) üzenetére


Kovaratis
őstag


Úgy néz ki ezen a héten is tölteni kell, fenébe! :D

(#296) spect80


spect80
senior tag

Vodánál van készleten

(#297) yorka válasza dani0113 (#282) üzenetére


yorka
tag

Nekem sem ment a GT 2 alapból, fel kellett tenni a Huawei Egészséget Aptoidon keresztül. Azzal megy hibátlanul, csak nem tudom kamera remote kontrollként használni, de eyyel tudok élni.

(#298) koboldozat válasza DeFence (#294) üzenetére


koboldozat
senior tag

Nekem is minden megvan már hozzá.
Egyelőre várok olyan június közepéig ha addig se lesz a Telekomnál akkor a családom belül van Vodafone és kihozatom onnan. Nem tudok jobbat ha nem lesz a Telekomnál.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#299) Gyulu25 válasza koboldozat (#298) üzenetére


Gyulu25
tag

Nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán..
Azokban az országokban, ahol van T (de, at ,sk, cz, nl) sajnos nyoma sincs, nemhogy a Magic5 Pronak, de kb semmilyen Honornak, ami elég szomorú...
A Huawei P60 Pro is előbb jelent meg, igaz az még csak a szlovákoknál.

(#300) koboldozat válasza Gyulu25 (#299) üzenetére


koboldozat
senior tag

Ez sajnálatos. De azért még várok egy kicsit, az esélyt megadom.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.