Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) DeFence válasza koboldozat (#500) üzenetére


DeFence
tag

Hát nem tudom mi lesz majd később. Már azért jó ideje csak reménykedünk a Telekomban..

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#502) koboldozat válasza DeFence (#501) üzenetére


koboldozat
senior tag

Én azt nem értem ha esetleg lesz és tudják csak nem közölhetnek információt erről, meddig várnak meg vele hogy kirakjak a kínálatba.
Legalább lenne kint meg ha keszlethianyosan is de tudnánk hogy nemsoká lesz megéri tényleg várni rá.

[ Szerkesztve ]

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#503) DeFence válasza koboldozat (#502) üzenetére


DeFence
tag

Én írtam a Honornak azért, hátha tudnak valamit. Még nem érkezett válasz, bár hétvége van. Talán hétfőn vagy kedden.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#504) DeFence válasza koboldozat (#502) üzenetére


DeFence
tag

Sajnos nincs semmilyen hivatalos információnk azzal kapcsolatosan, hogy a Honor Magic 5 Pro mikor, illetve elérhető lesz-e egyáltalán a Telekom Magyarország-nál. A hivatalos viszonteladók, akik a ezt a készüléket árulják a következők: eMAG, Vodafone, Yettel.

Ennyit tudtam meg a Honortól..
Aggasztó ez.
Egyre jobban azt érzem hogy a nem adja meg a sors számomra a Magic 5 Pro-t. Más szolgáltatótól nem fogom tudni megvenni, ezért nem megyek át máshova és mindenki a Telekomnál van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#505) zsolo79 válasza DeFence (#504) üzenetére


zsolo79
csendes tag

Ahogy látom az emag-nál is lehet részletre venni, ha emiatt várod hogy legyen a telekomnál. Vagy megvárod amig lesz a MM-ban, ott szokott lenni kamat mentes hitel is. Vagy kölcsön kérnék valakitől inkább, ha nagyon szükségem lenne rá. De sose vennék telefont szolgáltatótól, legalábbis itthon.

(#506) DeFence válasza zsolo79 (#505) üzenetére


DeFence
tag

Igen a törlesztés miatt választanám a Telekomot. Készülékkedvezménnyel azért nem ugyanannyira jön ki az ára.

Igazából már eléggé rá izgultam erre a telefonra, ez főképp a baj. Majd lenyugtatom magam és várok még pár hónapot. Ha nem lesz akkor sem, akkor más telefon lesz a befutó.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#507) Rolee.


Rolee.
csendes tag

Sziasztok. Magyar teszt van valahol a tabletről ami mellé jár? Vagy valakinek tapasztalata róla?
Köszönöm

Dávid Roland

(#508) rolandg válasza Rolee. (#507) üzenetére


rolandg
tag

Használom két hete. Nagyon jó a fényereje, a hangja is. Az üzemideje parádés. Gyors, nem aksztja meg a sok task, amit használok, illetve a yt, a fb sem. Tökéletesen alkalmas egy otthoni mindenesnek.

(#509) Fifi válasza DeFence (#506) üzenetére


Fifi
őstag

Én is a kamatmentes részlet miatt választanám a szolgáltatót (pedig eddig ilyet még nem tettem), addig a pénzt kamatoztatnám máshol, meg a törlesztőrészt csak megeszi az infláció. Az utolsó részlet lehet már csak egy gombóc fagyi lesz :(

Csak az a fránya szolgáltatói ROM ne lenne. Ezért vásárlás előtt mindenképpen a végére szeretnék járni ennek.

Írtam e-mailt a Honor ügyfélszolgálatának:
"Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Honor Magic5 Pro készüléket tervezek vásárolni az egyik hazai szolgáltatónál (Yettel), aki információim szerint a gyári szoftvert személyre szabta (például lecserélte a hívás kezdeményező, tárcsázó alkalmazást).

Érdeklődnék, hogy ezen szolgáltatói szoftver (ROM) lecserélésére van-e lehetőség a Honor általi stock ROM-ra (így visszaállítva az eredeti Honor rendszert), akár a felhasználó által vagy szervizben?

Ha van lehetőség a felhasználó által, akkor
- az érinti-e a garanciát, jótállást?
- milyen segédprogrammal valósítható meg?
- honnan tölthető le a segédprogram és a gyári ROM?

Ha csak szervizben van rá mód, akkor annak van-e költsége?

Válaszukat előre is köszönöm!"

Ma kaptam választ:

"Tisztelt XY,
Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett a Honor ügyfélszolgálatával.

Arról szeretném tájékoztatni, hogy semmilyen bejelentés nem érkezett ilyen
esettel kapcsolatban. Javaslom, hogy a Yettel-nél érdeklődjön, de nem
hinném, hogy bármi módosítást végeznének a készüléken. Megkérem, hogyha
megvásárolja a készüléket és valami hasonlót tapasztalna, jelezze felénk.

Természetesen, ha bármilyen egyéb kérdése van vegye fel velünk a
kapcsolatot bizalommal!

Tisztelettel,"

Yettel telefonos ügyfélszolgálat elmondása alapján nem módosítanak a szoftveren, ők csak az SMS, MMS és internetbeállításokat konfigurálják rajta. Ennek tükrében nem értem az itt látott tárcsázó képernyőjét. :U

Megrendelem on-line és ha nem jutok dűlőre vele 14 napon belül visszaküldöm és megveszem kereskedelemi forgalomban, ha mérséklődik az általam elvárt szintre az ára. :B

(#510) Rolee. válasza rolandg (#508) üzenetére


Rolee.
csendes tag

Köszönöm

Dávid Roland

(#511) DeFence válasza Fifi (#509) üzenetére


DeFence
tag

De neked legalább ott van a készülék, mert a Yetteltől meg tudod venni. Én nem tudom a T-től, mert nincs. Hát engem ez a tárcsázós dolog nem érintene.
Szerintem egyszerűen a rendszer régiója eltérő lehet és az alapjában változtatja meg az appot.
Nem vagyok benne hogy Honornál mi van, de Samsungnál elég egyszerű a gyári rom csere, CSC kód az ami azt jelöli melyik ország romja, aztán fel lehet tenni más országét.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#512) Fifi válasza bokarcsi71 (#342) üzenetére


Fifi
őstag

Bokarcsi71!

A Honor Magic 5 Pro készüléked hogy üzemelted be?
A korábbi telefonról "átköltöztetted" a programjaid vagy kézzel telepítettél fel mindent?

Azért kérdezem, mert a Yettel és Honor ügyfélszolgálattal kommunikálva (mindkettő állítja, hogy a szoftverbe nem nyúl a Yettel) felmerült bennem a gondolat, hogy az általad küldött tárcsázóprogram nem kerülhetett-e át a régi készülékedről?

Válaszod előre is köszönöm!

(#513) rolandg válasza Fifi (#512) üzenetére


rolandg
tag

Nekem EMAG-os, "gyári" van, és nekem is a Google tárcsázója van fent. Nincs másik. Szóval nem hiszem, hogy Yettel specifikus lenne a dolog. Egészen egyszerűen más-más piacra más-más rom van. Például vettem smart flip tokot, de nem tudom használni, mert a menüben nincs a smart flip bekapcsoló gomb, és nem ismeri fel. Másik romban benne van, mert érdeklődtem más fórumokon. Várok egy frissítést.

(#514) Fifi válasza rolandg (#513) üzenetére


Fifi
őstag

Tehát az eMAG-os vételű telefonod ROM-jában is ugyanaz a tárcsázó van, mint bokarcsi71 yetteles képernyőmentésén és nem olyan, mint Kovaratis német honoros ROM-ján?

(#515) Kovaratis válasza Fifi (#514) üzenetére


Kovaratis
őstag

Érdekes feltevés. A Honorra szánt orosz hívásrögzítő menüképein ugyanaz a telefonkezelő app van mint az én telefonomon. Gondolnátok hogy kishazánk annyira piac hogy megéri fejleszteni mást rá? :)

(#516) Fifi válasza Kovaratis (#515) üzenetére


Fifi
őstag

Pedig lehet. A korábban linkelt fórumon ezen hozzászólás alapján.
Ha nem teher megírná mindenki, hogy mi a build száma? Abból kiderülne a régió is. :R

(#517) alcca


alcca
csendes tag

eMAG-nál vettem

(#518) Fifi válasza alcca (#517) üzenetére


Fifi
őstag

Köszi!

Tehát az eMAG-os C430-as régiós. Az XDA-s fórumhozzászólás szerint ezen Google tárcsázó van, így nem működik a "gyári" hívásrögzítés.

A Yetteles is ezzel a régióval fut tuti. :(((

[ Szerkesztve ]

(#519) Kovaratis válasza Fifi (#518) üzenetére


Kovaratis
őstag

Az enyém C431.

(#520) bokarcsi71 válasza Fifi (#512) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Egy Huawei p50 pro-ról másoltam át mindent. Azon nem volt google tárcsázó. A Yetteltől fóliázva kaptam a telefont. Az én build számom.

(#521) Fifi válasza bokarcsi71 (#520) üzenetére


Fifi
őstag

Köszi!
Nálad is C430 a régiós kód, így a linkelt hívásfelvétel rögzítő app nem fog működni a Yettel-es telefonokon sem. :(

(#522) bokarcsi71 válasza Fifi (#521) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Amit küldtem neked tárcsázót amit használok azon működik a hívásfelvétel, és később lesz benne az is ami te szeretnél.

(#523) Kovaratis válasza Fifi (#521) üzenetére


Kovaratis
őstag

Régi szép idők! 10 perc alatt simán megoldható adb-n.... :)

[ Szerkesztve ]

(#524) gurus


gurus
aktív tag

Sikerült tegnap Allee plaza Vodafonba megnézni a mobilt és a tabletet-hölgy ismerős rögtön jelezte nem kézbe való ,olvasásra. (278x154) tabletet-sikerült bekapcsolni kb 24 másodperc amire használható volt Apple iPad 9 2021 kb 4 mp perc. Lassú lomha a tablet, fényereje kevés, sőt mobilokhoz nézve kb 4 év vissza közép kategóriába ,proci kritikán aluli.gpu úristen ez mi? Mobil tényleg nem súlyelosztás bajnok [link] . Nem sikerült a gyári tokkal ki próbálni mert azt már nem adták oda. Anélkül nem jó volt a fogása. Tablet sajnos nem volt jó, sőt rossz Így elálltam az emag vásárástól,pedig ha tablet jó lett volna 350eft kellet volna fizetnem.de ismerősöm oda vittem és választott. ilyen becsületes vagyok,pedig ha megvettem volna észre se vette volna a hibákat. Átlag usernek jó a tablet,igaz se gbs....stb semmi nincs benne
Mobilnak hibája a rossz súly elosztás és szerintem hiába 50x 3,5 optikai zoom nem jó az s3 ultrához képest .ára kb jó ha 400e ,ha szoftveresen nem 2 évet adnának. Jó, 3 évet írnak ami tudjuk kamu.500eft nem ér, mobil billeg az asztalon mint a hinta ágy. Fogása rossz, ujjad bele akad a kamera kialakításba

[ Szerkesztve ]

(#525) gurus


gurus
aktív tag

Mobilt matt zöld színben kaptam kézhez. Én imádom a zöldet MVM Dome két zöld csapat meccsét szurkoltam hétvégén, de ez a szín olyan mintha lehányták volna, csúnya zöld. Feketébe kell venni az fényes, és szép

[ Szerkesztve ]

(#526) Fifi válasza bokarcsi71 (#522) üzenetére


Fifi
őstag

Amikor először írtad rákerestem.
Megtaláltam Google Play-en és a Huawei AppGallery-ban és a fejlesztő weboldalát is.

Az alkalmazást 2 éve nem fejlesztik, így a "hamarosan elérhető" kitétel szerintem már érvényét vesztette.

Kipróbáltam a Huawei Mate 20 Pro telefonomon. Rengeteg beállítást tartalmaz, de sajnos a gyári hívásrögzítőhöz képest rossz a felvétel minősége a mintavételi ráta felemelése után is. Köszi, azért B tervnek megtartom.

#523 Kovaratis:
Úgy érted, hogy garanciavesztés nélkül állítható a régió? Nem sok infót találtam Honorhoz, de inkább az jött le, hogy nem kivitelezhető, csak szervizben. Link, howto a kivitelezéshez? :B

(#527) koboldozat válasza gurus (#525) üzenetére


koboldozat
senior tag

Ez csak a saját véleményed, én speciel meg pont nem venném feketében, engem nem zavarna ha billeg stb...

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#528) gurus válasza koboldozat (#527) üzenetére


gurus
aktív tag

Pontosan, ebben egyetértek.szerinten.hangerő s10+ mobilomnak kb 3/4 volt ezt Vodafonos ügyintéző mondta , mikor leteszteltük.honornál a hangszorók oldal irányba szólnak , ezért jóval halkabb a hanngerő a honornál

[ Szerkesztve ]

(#529) rolandg válasza Fifi (#514) üzenetére


rolandg
tag

Igen. 430 a regiókód.
De ezt azon az xda-s fórumon is írták, hogy csak bizonyossal működik.

(#530) Kovaratis válasza Fifi (#526) üzenetére


Kovaratis
őstag

Sajnos Huawei és Honor vonalon nem. Nem tudsz bootloadert nyitni már egyiken sem, így nincs főzögetés. :(

(#531) DeFence válasza gurus (#524) üzenetére


DeFence
tag

Valami észrevétel volt, ami tetszett is benne? Vagy csak negatív élményeket szereztél? (mármint a 5 pro-val kapcsolatban)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#532) hockeyapu válasza gurus (#528) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Kedves barátunk, ha szépen megkérdezhetem, neked milyen telefonod van ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#533) mrThomi válasza gurus (#524) üzenetére


mrThomi
addikt

Badarság... Egyetértek rolandg kollegával miszerint nagyon jó a tablet. Bekapcsolás egyedül ami kb fél percig tart de utánna pörög szépen. Nem lehet megakasztani, telejesen jó az optimalizáció. Jó a muktitasking, nagyon korrekt és hangos a hangszoró. Böngészés, film, netlfix, youtube, képernyő tükrözés 4k hdr, megy minden pacekul. Akksi brutál jó, már vagy egy hete nem töltöttem. Egyedül a 60hz ami lehetne 90, de én nem tudok más negatívumot mondani. Proci is bőven elég lesz még

Nothing Phone (2a)

(#534) kp78


kp78
addikt

Erre a szinkronizálásos témára van esetleg vkinek ötlete / tapasztalata?
Úgy lenne jó megoldani, mint most, hogy akár a P30 Pro-val, akár a P40 Pro-val készül a fotót, wifin szépen szinkronizál, és mindkettőn rajta lesz a Cloud miatt.
P40 Pro egyelőre maradna és jó lenne azzal (is) megoldani a szinkronizálást.
Létezik a telefonhoz gyári okos flip tok, mint a Huawei-ekhez? :U
Aliexpress-es találatok vannak, de azokkal már a Huawei-nél volt, h megszívtam.

(#535) rolandg válasza kp78 (#534) üzenetére


rolandg
tag

Az Alin lévő smart tokok azért nem okék, mert a telefonon nincs kapcsoló arra, hogy bekapcsold az okos tok használatát. Legalább is én nem találtam meg.

(#536) pici79


pici79
csendes tag

Sziasztok!

Honor Magic5 pro vagy S23 Ultra között gondolkozok...
Az egyik több mint a másik.

Azt szeretném megkérdezni, van-e valakinek 10%-os EMAG utalványa amit igazából nem szeretne nagyon felhasználni semmire, de egy kölcsönösen előnyös feltételek mellett megálvna tőle!

(#537) kp78 válasza rolandg (#535) üzenetére


kp78
addikt

:F
Ez most komoly?
Tiéd ha jól láttam EMAG-os, de gondolom a Yettel-es is pont olyan :U

(#538) greyslay


greyslay
aktív tag

Hamarosan nagyon jó áron lesz :R

"embertelen ember munka"

(#539) GeryFlash válasza r.mark (#206) üzenetére


GeryFlash
veterán

Hallod ugyanez, csak maulok es bamulok hogy hany helyen irjak hogy ez most kb a legjobb kameras mobil. Megneztem a DXO kepeit, hat kornektan az osszes telefon amivel osszevettek jobb volt nala. Ugy erzem mintha masik adast neznek amikor ezeket a velmenyeket olvasom. Akar Huawei, akar Samsung, akar Xiaomi akar iPhone osszheaosnlitas, mindegyiknel erthetetlenul allok hogy ez megis ki szerint csinal jo fotokat.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#540) Fifi válasza greyslay (#538) üzenetére


Fifi
őstag

Ez meg milyen oldal? Jó ár a 256GB-os változatért?

Ezen az áron az 512GB-os változatot lehet megvenni HONOR Pad 8-dal együtt:

(#541) greyslay válasza Fifi (#540) üzenetére


greyslay
aktív tag

Wow.
Az enyém az egy szimpla aliexpresses ajánlat, de a tiéd az mondjuk jó deal nagyon.
Tapasztalat van róla, esetleg te rendeltél onnan ? :R

"embertelen ember munka"

(#542) Fifi válasza greyslay (#541) üzenetére


Fifi
őstag

Ez a hivatalos német honor oldal. Én nem rendeltem tőlük, de Kovaratis igen.
https://www.mailboxde.com/ használatával tudod Magyarországra szállíttatni, ami még ~15€-ba fáj.

(#543) pici79


pici79
csendes tag

Sziasztok!

Fotózás témában tudtok olyan leírást, cikket ajánlani, ahol egyszerűen, szájbarágósan le vannak írva az alapok?

Próbálok fotót készíteni, de a kép közepén lévő téma lesz éles, többi homály.

Nem, nem Portré mód, hanem sima normál...

Előre is köszönöm a segítségő szándékot!

:R

(#544) Kovaratis válasza pici79 (#543) üzenetére


Kovaratis
őstag

Én hülye vagyok hozzá, de az lesz éles amit fókuszba hozol (amire odaböksz)

(#545) polberto


polberto
tag

Sziasztok, ha megrázzátok a telefont a tietekbe is kattog valami? Valami érzékelő csinálja? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#546) Kovaratis válasza polberto (#545) üzenetére


Kovaratis
őstag

Fotoapparatból jön. :)

(#547) polberto válasza Kovaratis (#546) üzenetére


polberto
tag

Megnyugodtam

(#548) Kovaratis válasza polberto (#547) üzenetére


Kovaratis
őstag

:D

(#549) vlesi69 válasza polberto (#545) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az optikai képstabilizátor kattog az S21, 23 Ultrába is zörög, legalábbis az mondták.

(#550) pici79 válasza Kovaratis (#544) üzenetére


pici79
csendes tag

Az egész kép legyen éles... Ha középen szeretném csak élesen látni a témát, akkor Portré módozok. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.