Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gurus válasza PeteePeti (#97) üzenetére


gurus
aktív tag

igen tablet nélküli felbontott termékek voltak, új állapotban 3 év garanciával. Árban akkor is eddigi legolcsóbb és jobb mint az apróhirdetésekben gari nélküli 400e+ árak(persze garanciával írják mert kint van rá)

(#102) p2pp válasza Dareiosss (#85) üzenetére


p2pp
őstag

[link]
Köszi szépen a linket!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#103) gurus válasza p2pp (#102) üzenetére


gurus
aktív tag

Nem rossz ár ,igaz garancia itthon nem érvényes erre. Itthon kellene ez az ár 3 év garanciával, vinnék mint a cukrot

[ Szerkesztve ]

(#104) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Magyar nyelvű youtube teszt, ha esetleg érdekel valakit!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#105) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

hát nem olcsó...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#106) z67


z67
őstag

Akinek van már telefonja, attól szeretném kérdezni, hogy a banki alkalmazások működnek arcfelismeréssel?

(#107) DeFence


DeFence
tag

Kevés embernek van még. Mert ahogy páran írták már, drága. Ami nézőpont kérdése, de kényelmesebb a többségnek törlesztőre venni, nekem is. Majd akkor jobban záporoznak a vélemények amikor lesz a szolgáltatóknál is kapható, véleményem szerint.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#108) Tibko8


Tibko8
senior tag

Tudni valamit hogy itthon mikor indulnak meg az első szállítmányok? Én nem találtam róla sehol infót :F

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#109) zsolo79 válasza z67 (#106) üzenetére


zsolo79
csendes tag

Én nem tudok ilyenről. Nekem otp van de csak ujjlenyomatos beállítás van az applikációban. Szerintem ez telefontól független.

(#110) z67 válasza zsolo79 (#109) üzenetére


z67
őstag

Ennek az Androidnak már ugyanúgy kellene mint az iphonenak.

:R

(#111) rigoberto


rigoberto
őstag

Amikor 4ed ennyi lesz a ára, megveszem.

(#112) koboldozat válasza rigoberto (#111) üzenetére


koboldozat
senior tag

Sok sikert hozzá. :C

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#113) Kovaratis válasza z67 (#106) üzenetére


Kovaratis
őstag

Gránit nem működik, csak kóddal vagy ujjlenyomattal. Melyik Androidos telefonon lehet bankolni arcfelismeréssel? 2D-vel én nem erőltetném, 3D meg alig. Amúgy van másik 3D-s telefonom, ott sem lehet bankolni arcfelismeréssel.

(#114) koboldozat válasza Kovaratis (#113) üzenetére


koboldozat
senior tag

Én úgy tudom nincs, csak pin kód vagy ujjlenyomat de arcfelismerésre nincs lehetőség.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#115) z67


z67
őstag

Még megvolt a Mate 20 Pro-m, amikor az elvi lehetőséget betették az Androidba, mármint akkor olvastam erről. Csak az az Android már nem került fel a Huaweire. És persze csak a 3D-s arcfelismerésre vonatkozik. Ez meg elég ritka, ezért lehet a fejlesztők pont leszarják. Rohadt jó volt az arcfelismerés a Mate-n, az ujjlenyomat elég gáz, ezért örültem volna anno, meg persze most is reménykedtem, hogy talán ez már tudja. Nagyon kényelmes az iPad-en. Viszont amiben meg a Huawei többet tudott, hogy felemeléskor egyből oldott az arcfelismerés, ez meg az Apple-nek nem jött össze, amíg nincs nyitva az eszköz legyinteni kell, ennél még az ujjlenyomatos gombnyomás is egyszerűbb volt.

Más: hajlok rá, hogy megveszem a Telenornál részletre, 430 a KÜF flottában, az eMag cseszik hozni 480-ért és akkor még molyonom kell a tablet eladással, plusz kp-ban kell a teljes összeget viritani. Ja és már telefonos ügyfélszolgálat sem működött ma, hogy utánakérdezzek mi van, eröltetik a szar robotchatjüket.

Nagyon el akarom már felejteni az S22U-t, remélem a Honort nem nyírják ki egyből, nekem ez még mindig kínai cég.

[ Szerkesztve ]

(#116) Kovaratis válasza z67 (#115) üzenetére


Kovaratis
őstag

A Mate 20 Pro-n soha, egy percig sem működött, és olyan Droidos telefont sem ismerek ahol igen. Elvben lehet, de elvben hihetetlen sok dolgot támogatnak az eszközök. :)
Az Emagos 480 inkább 530. Kinyírás alatt mire gondolsz? Amerikai szankciók? Dehogynem, előbbutóbb a Xiaomit, Oppot, Honort is ki akarják túrni, túlontúl erős konkurencia. De a meglévő, már kiadott készülékekbe nem nyúlnak bele. Ha valami natív Google-al jön ki, az úgy is marad. Az öreg Mate 20-am odateszem bármelyik mai telefon mellé, főleg ha majd az újak is 5 évesek lesznek. :)

(#117) z67 válasza Kovaratis (#116) üzenetére


z67
őstag

Nem mondtam hogy Mate-n működött, hanem akkor került be a 13-as verzóba lehetőségként. Az emagon 480-ért van nekem előjegyezve, a múlt héten volt egy kis ideig annyi, töröltem a másik előjegyzést.
Igen, arra gondolok.
A Huawei a samsung és az iphone sarkában volt, de főleg talán az apple szemét csípte.
Nem nyúlnak bele de a szoftver avul. Ami érdekes, hogy a vásárlás után felére esett Trump miatt a Mate ára, de 3 és fél évig használtam és akkor rohadt jó áron adtam el szerintem 80-ért, a 270-es vételi árhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#118) vlesi69 válasza DeFence (#107) üzenetére


vlesi69
senior tag

A Vodánál már van, de pillanatnyilag készlethiányos.

(#119) Kovaratis válasza vlesi69 (#118) üzenetére


Kovaratis
őstag

Szal nincs. :D

(#120) DeFence


DeFence
tag

Ezekben szerintem mindenki bízik, hogy amit vesz teló, annak gyártóját nem éri a következő években semmi katasztrófa. Elég nyílt titok ez hogy a Huawei presztízs miatt csinálja a telókat még mindig és talán azért is hogy a Honor békében dobhasson ki telót szankciók nélkül. Ha szankciók után a Huawei leáll a telefonok gyártásával vagy csak Kínára fókuszál és közben megjelennek az erős minőségi Honor készülékek, lehet abban a pillanatban már is ki húzták volna a Honor nevét is az engedélyezettek listájáról.. Ez csak az én agymenésem most amit leírtam, de gyanús hogy lényegében ugyanaz a p60 és magic 5, más kinézet de majdnem ugyanaz...

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#121) Kovaratis válasza DeFence (#120) üzenetére


Kovaratis
őstag

Teljesen más a két telefon, csak a Magic OS épül az Emotionra. Hardware szinten nagyon nem ugyanazok. :)

(#122) DeFence válasza Kovaratis (#121) üzenetére


DeFence
tag

Mindenkinek megvan a véleménye. Szerintem akkor is nagyon ott állnak még a háttérben a Huawei emberei a Honornál.

Nagyon nem ugyanazok? Mivel nem tudnak ugyanazok lenni. 4g változat nincs még 8gen2-ből. Ezért maradt a tavalyi chipset. Ezen kívül szinte ugyanazt tudja a két teló.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#123) Kovaratis válasza DeFence (#122) üzenetére


Kovaratis
őstag

Szabad megkérdezni hogy szinte miben ugyanaz? Más a méret, tömeg, minden hw összetevő, rendszer, stb. Kábé mint egy Oppo és egy Oneplus. Azonos gyökerek, külön fejlesztés.

(#124) doooo válasza Kovaratis (#123) üzenetére


doooo
veterán

Oppo meg Oneplus konkrétan ugyanaz lett. Két termékcsalád, minden módon egy cég (eddig is elég egyértelműen ugyanoda tartoztak, de most aztán végképp).

[ Szerkesztve ]

(#125) Kovaratis válasza doooo (#124) üzenetére


Kovaratis
őstag

A BKK alá tartoznak, ahogyan még 2-3 másik almárka is. Pont ezért vontam párhuzamot. Viszont itt nem leányvállalatokat, és azok függőségi viszonyát hasonlítottuk össze, hanem két konkrét terméket. Azok pedig nagyon mások.

(#126) DeFence válasza Kovaratis (#123) üzenetére


DeFence
tag

Őszintén, nem tudom megmagyarázni. Ez csak az én meglátásom. Rá nézek egy összehasonlító oldallal a két típusra, és én nem látok baromi sok különbséget.
Van amiben gyengébb van amiben jobb egyik a másiktól. Nyilván a külső és méret, nem erre gondoltam hogy ugyanolyanok.
Hanem tagadhatatlanul bele lehet látni azt amit írtam, hogy a Huawei ott áll a Honor mögött még mindig. Ezt csak az nem látja aki nem akarja észrevenni.
Kijelző típusa, UI, nagyon hasonló kamerák, ugyanaz a tárhely opció felosztás, ugyanaz a töltés rendszer (gyanítom a magic 5 is tudná a 88w töltést is de valamiben jobbak akartak lenni a "fő" cégnél), ha tudtak volna 8g2 4g chipsetet rakni bele még az is majdnem ugyanaz lenne, és közel azonos időben mutatták be hivatalosan, és ahogy a magic halad szerintem, közel egyszerre lesz kapható a szolgáltatóknál a Huawei és Honor telefonja.

Ahogy írtam fent, ez az én "agymenésem" és véletlenül sem szeretnék ilyen féle vitába belemenni, senki nem hülye, mert mást gondol, de a Mobilarénás úriemberek az utolsó videóblogban is nagyon azt sugallták amit én írok.

Csinált a Huawei egy hasonló telót mint a p60 pro GMS-el azoknak akik nem tudnak kiegyezni az alternatíva gms emulációval.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#127) joey04 válasza Kovaratis (#123) üzenetére


joey04
titán

külön fejlesztés.
:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#128) Kovaratis válasza DeFence (#126) üzenetére


Kovaratis
őstag

Az, hogy a Huawei ott áll a Honor mögött nyilvánvaló. A Honor a Huawei szolgáltatói ágaként indult, alacsonyabb marketingköltségekkel, és árazással, struktúrális elterésekkel, de lényegében ugyanabból a kosárból vett alkatrészekkel, rendszerrel, optimalizációval. Ez soha nem volt titok. Gyakorlatilag a Huawei volt más néven, ahogyan a Samsung/Dimarson. Sőt, lényegében pont úgy. Viszont a szankciókkal meg kellett válni a kötelektől, csak így lehetett (egy darabig mindenképp) garantálni hogy ne másszanak rá a Honorra is. Ebben semmi vita nincs köztünk.Abban is biztos vagyok hogy a Huawei minden eszközével segíti a Honort. Segíti, de nem helyettesíti. A Honor elindult a saját lábán, de évek kellenek mire az egy agytröszt által vezényelt gondolkodásmód, megoldások, módszerek láthatóan, érzékelhetően elágaznak.
Vuszont hogy a két telefon lényegében ugyanaz, az ordas nagy mellélövés. Nem kell hogy nekem elhidd, de asszem a Gizmochinának hihetünk.
Más a
Méret, kiosztás
Kijelző (méret, felbontás, stb)
Processzor
Memória (hw szinten, plusz bővíthetőségben is)
Szoftver
Kamera (nagyon más, felépítés, rekeszérték-változtatás, stb)
Akku (még a technológia is)

Gyakorlatilag a memóriakiosztás ugyanaz, vagyis vannak átfedések, mint a telefonok 99%-ban.

(#129) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Kaptam egy tokot. Cuki. :)

(#130) rolandg válasza Kovaratis (#129) üzenetére


rolandg
tag

Gyári flip tok nincs már valahol?

(#131) DeFence válasza Kovaratis (#128) üzenetére


DeFence
tag

Ebben akkor nem fogunk egyetérteni. :DDD

Nekem is van már 2db tokom hozzá, lassan történhetne valami a Telekomnál vagy a Honornál végre tudjanak beraktározni belőle. Aztán ha meglesz a telefon is, lehet vásárolni hozzá később még több tokot hogy igazi gyűjtemény legyen. :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#132) alcca


alcca
csendes tag

Na alza-n már május 24et írnak a várható megjelenésre. Ez valami globális vagy csak magyar csúszás lenne?

Viszont már alzan is jár a tablet hozzá

(#133) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Flip tokról nem tudok, nekem is úton van pár darab ilyenolyan, de még csak ez jött meg. Franciáknál, Hollandoknál, Németeknél biztosan van, ha valahol elfogy a másik lerakat küldi. Valahogy ez kishazánkra nem igaz. Bár itt a Honortól meg sem tudod talán venni. A többi országban nincs még egy árrés, egyből a gyártó adja.

(#134) Valaki87


Valaki87
senior tag

akinek van már ilyen telefonja, ne tartsa magában a képeket, éjjeli fotó - makró minden jöhetne :)

(#135) Aryon87 válasza Valaki87 (#134) üzenetére


Aryon87
félisten

+1 :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#136) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, miert nem talalom az rtl+ alkalmazast? Ugy tudtam honorra minden app megvan. Valakinek otlet? Koszi

(#137) Aryon87 válasza Pandimakaay (#136) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert nincs fent a Play-en.

Itt egy alternatíva letöltéséhez: APKPure

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#138) zsolo79 válasza Pandimakaay (#136) üzenetére


zsolo79
csendes tag

Ott van a Honor alkakmazás piacon, rajta van alapból a telón. RTL+ Magyarország néven.

(#139) yorka


yorka
tag

EMAG ma küldi a csomagot.

(#140) gamegod


gamegod
senior tag

Telekomnál lesz a készülék?

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#141) alcca válasza yorka (#139) üzenetére


alcca
csendes tag

Ez valami belsős info vagy értesítettek?
Ha értesítettek te mikor rendelted? Csak, hogy tudjak következtetni van-e esélyem a héten megkapni :D

(#142) yorka válasza alcca (#141) üzenetére


yorka
tag

Értesítettek, hogy átadták az easyboxnak. 3-án rendeltem.

(#143) alcca válasza yorka (#142) üzenetére


alcca
csendes tag

köszi a választ, én 10-én rendeltem, szóval lehet csak később kapom meg

(#144) dani0113 válasza alcca (#143) üzenetére


dani0113
senior tag

Én 8-án rendeltem emagról, azonnal fizettem, házhoz kértem, de sikeres fizetés státusznál áll 10napja lassan... :U Szóval mi is várunk.

iPhone 13 Pro 128GB

(#145) koboldozat válasza gamegod (#140) üzenetére


koboldozat
senior tag

Nem tudtak még semmit mondani ez ügyben.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#146) Kiss4ever


Kiss4ever
csendes tag

A hátulja nekem nagyon tetszik, bejön ez a Lumiás forma, az eleje viszont botrány avval a kameracsíkkal a kijelzőben, mint a s10, abban is gyűlöltem, így felejtős :(

(#147) Aryon87 válasza Kiss4ever (#146) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt a kapszulát szépen el lehet tűntetni szoftveresen úgy, hogy az értesítési sáv marad a helyén. És lényegében kapsz egy virtuális kávát. Észre se veszed egy idő után. Írom ezt 2 év P40Pro után.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#148) DeFence


DeFence
tag

Az igazság az hogy nem is nagyon van olyan teló amiben nincs valamiféle benyúlás. Ezért cserébe kapsz 3d arcfelismerést.
Nekem annyival van bajom, hogy lehetett volna ezt középre is rakni, és lopni az Apple-től egy "saját" dinamikus szigetet :DDD

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#149) Aryon87 válasza DeFence (#148) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor meg a sok troll és társai jönnek hogy mekkora koppintás. Elég csak a Xiaomi Civi 2-t megnézni, tuti így kezdte a kommentszekció. Bár a P40Pro-nál is ment a menet, hogy S10 koppintás (ja az S10 az csak szimpla 2 kamerát tartalmazott, ezekben legalább ott a többi szenzor is)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#150) Kovaratis válasza Aryon87 (#147) üzenetére


Kovaratis
őstag

Igen, de majd mindegyik gyári háttérkép "rejti is" a szenzorokat, le sem kell vágni az értesítési sávot. :)

A működő 3D arcfelismerés szerintem az egyik legjobb dolog az okostelefonok történetében. Évek óta használom, és csak akkor veszem észre ha a párom telefonján akarok valamit megnézni. Ott nincs. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.