Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) DeFence válasza TODI1111 (#450) üzenetére


DeFence
tag

Nem értem hogy az OTP-nek miért ilyen nehéz becsatlakoznia közéjük.. Évek óta így van. ApplePay bezzeg :DDD

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#452) Kovaratis válasza TODI1111 (#450) üzenetére


Kovaratis
őstag

Itt nem hinném hogy erről van szó. Szerintem nem tiszta telepítés lehetett, és valami összeakadt.

(#453) mjani1172 válasza DeFence (#451) üzenetére


mjani1172
addikt

Nagyon egyszerű. Hatalmas pénzről van szó.
Amit Sanyi is szeret meg a google.

(#454) Kovaratis válasza mjani1172 (#453) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ebben biztos vagyok, de ezeket a költségeket nagyon sok más bank el tudja viselni. Nálunk, a Gránitnál fizetek 890 forintot havonta, és nincs utalási, tranzakciós, befizetési, kifizetési, stbstbstb díj pluszban. Párom OTP-s, neki hó végérenehéz összegezni is hogy mire mit fizetett ki/be. :)

(#455) DeFence válasza mjani1172 (#453) üzenetére


DeFence
tag

Elég baj ez..

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#456) Fifi


Fifi
őstag

Yettelnél van ismét készleten.

(#457) DeFence


DeFence
tag

Remélem azért lesz a Telekomnál, ha már annyian kérdeztük tőlük hogy lesz-e náluk.
Jó lenne valaki ismerne egy fejest a Telekomnál és megkérdezné tud e valamit erről. Lehet a végén feleslegesen izgulunk érte.
Csak ez a kép ad reménykedésre okot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#458) z67 válasza mjani1172 (#446) üzenetére


z67
őstag

Az a baj, hogy mindig csak a kasszánál tudom tesztelni, de már mindent végig zongoráztam, ami eszembe jutott. A wallet ugyanúgy lát minden Google accountot, amibe belepsz a telefonon, mint pl. a gmail. A másik fiokon van mentve az összes céges telefonszámom, ezeket nem akarom keverni. A vége az lesz, hogy ha az a fiók a fetise akkor ahhoz is hozzáadom a kártyákat. Alapértelmezettet nem tudsz beállítani, csak a kártyák között, a fizetési fiókok között nem.

(#459) Fifi válasza Kovaratis (#404) üzenetére


Fifi
őstag

"a Nova kábé 6 éve leválaszthatatlan a telefonjaimról. Azon kevés alkalmazások egyike amiért szívesen adtam ki pénzt. :)"

Most nézem, hogy 2017.12.18-án én is megvettem a Nova Launcher Prime-ot 125,-Ft-ért, ott is a Családi könyvtárban, de a mai napig nem használtam.
Lehet volt valami akció és gondoltam ennyiért "betárazom". :B

(#460) z67 válasza DeFence (#445) üzenetére


z67
őstag

Az lesz a jó, hogy a mentésből kipakolja a telepítetlen alkalmazások ikonjának az árnyékát, így könnyebb válogatni, mi az amit újra akarsz rakni, ez alapján most én is szelektáltam.

(#461) z67 válasza gurus (#425) üzenetére


z67
őstag

Nem bontottam ki, így a méretről nem tudok nyilatkozni.

Gondoltam, hogy esetleg ismerős vevő van a tabletre, ezzel csak az a gond, hogy amikor egyre több lesz itt, Jófogáson, 80-90-be, nem okoz-e törést a baráti kapcsolatban.

(#462) zsooti1


zsooti1
tag

Sziasztok!
A Huawei órák mennek vele gond nélkül,vagy.mokolni kell?

Zsooti

(#463) DeFence válasza zsooti1 (#462) üzenetére


DeFence
tag

Korábban már írták. Elvileg a Huawei Egészség appot kell fel rakni és működik. A Honor egészséggel nem megy.

De majd írják még.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#464) zsooti1 válasza DeFence (#463) üzenetére


zsooti1
tag

Köszönöm!

Zsooti

(#465) Gyulu25 válasza DeFence (#457) üzenetére


Gyulu25
tag

Reménykedem én is, szerintem talán lesz T-nél, hiszen sem az euronicsnál, sem a MM-nél sincs még, pedig ott vannak a képen, mint partnerek. (reméljük nem csak az olcsóbb Honorok lesznek...)

[ Szerkesztve ]

(#466) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Az, hogy a szolgáltatók, és néhány kereskedelmi hálózat partnerségi szerződésben van a Honorral nem jelenti automatikusan azt hogy a teljes portfóliót forgalmazzák. 4-es Pro volt mindenhol?

(#467) DeFence válasza Kovaratis (#466) üzenetére


DeFence
tag

Azért jó lenne ha mégis csak lenne a Pro változat is... Hátha

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#468) spect80 válasza z67 (#458) üzenetére


spect80
senior tag

(#469) Kovaratis válasza spect80 (#468) üzenetére


Kovaratis
őstag

2%.... rablás.

(#470) spect80 válasza Kovaratis (#469) üzenetére


spect80
senior tag

tesztre jó

(#471) Fifi válasza spect80 (#470) üzenetére


Fifi
őstag

Ahhoz egy kiskereskedelmi üzletlánc önkiszolgáló pénztára is.

(#472) Kovaratis válasza Fifi (#471) üzenetére


Kovaratis
őstag

Vagy közösségi pénzküldés NFC-vel a másiknak. :D

[ Szerkesztve ]

(#473) mjani1172 válasza Kovaratis (#469) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha a weboldalon keresztül fizetsz, az a kereskedőnek (2-3 éve jártam körbe) kb 5 % bukással jár.

(#474) z67 válasza spect80 (#468) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm, de majd a cegnel tesztelem 1 Ft-tal :R

(#475) Kovaratis válasza mjani1172 (#473) üzenetére


Kovaratis
őstag

Akkor a kereskedő rosszul bankol. Nekünk legalábbis 2019-ben 1.7% volt a levonás.

(#476) gurus


gurus
aktív tag

akit érdekel van Honor Magic5 pro 280eft-ért [link]
milyen törés védelem van ezen, tudja valaki?
"Készülékvédelem IP68, két edzett", védőüveg mi lenne? Semmi infó nincs róla, le spórolták róla?

[ Szerkesztve ]

(#477) TODI1111 válasza gurus (#476) üzenetére


TODI1111
addikt

Van aki ezt ennyiért megveszi? :F

(#478) vlesi69 válasza gurus (#385) üzenetére


vlesi69
senior tag

Szia! Az enyém fekete, nekem másodlagos a szín, tokban van. Nem játszok vele nem tudom hogy melegszik e akkor, de vezeték nélküli töltéskor melegedik egy kicsit de nem annyira mint az S23 Ultra. Napfényben jól látható.

(#479) vlesi69 válasza gurus (#392) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én már írtam! Elötte S23 Ultrát használtam, a Magic 5 Pro kisebb egy hajszálnyival, vékonyabb pedig mind a kettő 6.8-as kijelzős, a kamerával kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni, gyorsasága mindkettőnek szinte egyforma és a fogyasztásuk is az én felhasználásommal.

(#480) vlesi69 válasza mjani1172 (#402) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én itt ebbe a fórumban találkoztam Kovaratisal, de nem olvastam tőle még pozítív hozzászólást. Itt azért vagyunk hogy ha valami van megosszuk egymással a tapasztalatokat, és segítsünk ha valami nem kerek. Én nem vagyok nepper de rengeteg telefont használtam már a Magic 5 Pro mellet van egy Oneplus 11 abba a céges kártyám van és azt is használom. Elötte S23 Ultra volt és egy Magic 4 Pro. Azért vettem ezt mert mindig is Huawei párti voltam, de a gugli tíltás miatt Samsung és Xiaomi telefonokat használtam és most visszatérek a Honorhoz.

(#481) vlesi69 válasza Kovaratis (#419) üzenetére


vlesi69
senior tag

Mikor itthon 530-ért lehetet előrendelni nekem már meg volt 400-ért.

(#482) vlesi69 válasza gurus (#476) üzenetére


vlesi69
senior tag

Már csak 250. Nem tudom hogy mennyi lehet egy kijelző csere de lehet hogy egy hozzáértőnek megéri.

(#483) TODI1111 válasza Fifi (#456) üzenetére


TODI1111
addikt

A fiam rendelt is egyet. Egy mate 20 pro-t fog váltani.

(#484) Kovaratis válasza vlesi69 (#480) üzenetére


Kovaratis
őstag

Sajnálom, de nem tudom értelmezni a hozzászólásod. Találkoztál velem már itt, de nem olvastál tőlem pozitív hozzászólást? Éppen azzal lettem megvádolva hogy nepper vagyok, és csak pozitívakat írok a telefonról. Több embernek segítettem infókkal, beállításokban, tippekkel. Sajnálom ha az ellenkezőjét látod.

(#485) DeFence válasza Kovaratis (#484) üzenetére


DeFence
tag

Ne foglalkozz vele. Aki figyelmesen olvasta a hozzászólásaid az tudja hogy semmi rosszat nem írtál itt..

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#486) mjani1172 válasza Kovaratis (#475) üzenetére


mjani1172
addikt

Az a kereskedő én lettem volna. És a három nagy ilyen ajánlatot adott, nem volt más.
A közvetlen levonás lehet. De van olyan akinél négyöt tételből áll.Jutalék,adó,levonás,járulék,stb....

[ Szerkesztve ]

(#487) Kovaratis válasza mjani1172 (#486) üzenetére


Kovaratis
őstag

Biztosan forgalomfüggő (is). :)

(#488) mjani1172 válasza Kovaratis (#487) üzenetére


mjani1172
addikt

Az lehet.
De 5 % egyszerűen pofátlan rablás, ha 10-12 százalékod van egy terméken,amivel még dolgozol is. Ez nem kaja, ahol 300 % -500 % van.
A kártyás levonás 1 %, arra azt mondom belefér.

(#489) Kovaratis válasza vlesi69 (#481) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nekem 424-ben volt egy pakk tabbal. :)

(#490) gurus válasza Kovaratis (#484) üzenetére


gurus
aktív tag

"csak pozitívakat írok a telefonról":az már biztos :C
világ első szilícium-szén akkumulátorával hirdetted a mobilod ,eladásra
végülis ez" semmi rossz" csak aki megvette és kiderül nem az van benne amit igért az átverés

[ Szerkesztve ]

(#491) z67


z67
őstag

Mozgó fénykép kimaradt ebből a telefonból?

Más: kurva unalmas az egymás csesztetése és a picsogás! Nyitnátok magatoknak erre egy saját topikot, vagy nyomnátok privátban tovább?

És igen gurus, te is elgondokodhatnál a nepper szó jelentésén, aki a saját ismerősét húzza le a tablet eladásánál.

[ Szerkesztve ]

(#492) gurus válasza z67 (#491) üzenetére


gurus
aktív tag

fuss át felette :W .én nem húzok le senkit 130eft az ára 100eft-ért adom, mi ebben a lehúzás?én 2 év magyar garanciával,számlával adom neki ha nem tetszik nem veszi meg.üzletben 130eft az ára.nem értem mire akarsz ezzel célozni?pont a tablet miatt hezitálok az átvételén mert elég karcsú a tudása ,honor meg nem samsung de árazása már az. én nem szépitem, nem írok kamu dolgokat róla és nem árulom,szívességet teszek neki ,

[ Szerkesztve ]

(#493) z67 válasza gurus (#492) üzenetére


z67
őstag

(#494) gurus válasza z67 (#493) üzenetére


gurus
aktív tag

igen? Én tartalomfogyasztásra,digitális kompetenciák fejlesztésével készen adom az ismerősnek . neki ez többet ér mint a tablet :K

[ Szerkesztve ]

(#495) alcca


alcca
csendes tag

Én az OTP-től a Simple Classic alkalmazással fizetek NFC-vel. Gpay-be nem enged semmi OTP-s kártyát regisztrálni (de hamarosan bank váltás lesz). Vicces mert lett újabb alkalmazás is az OTP-TŐL a Simple de az nem támogatja az NFC-t... Szóval jól mennek ott a fejlesztések.

(#496) z67 válasza alcca (#495) üzenetére


z67
őstag

Közé kell iktatni egy Curve kártyát addig is.

Ha a bankmonitoron kötöd most 3 évig totál ingyenes az Erste bankszámla. Írj, ha segítsek valamelyikben.

(#497) TODI1111 válasza alcca (#495) üzenetére


TODI1111
addikt

Az OTP nem támogatja a google wallet fizetést.Magyarországon [ezek] a bankok és kártyák támogatják a wallet alkalmazást. Nálam egy wise és egy revolut van mögötte, tökéletesen működik.

(#498) DeFence válasza alcca (#495) üzenetére


DeFence
tag

Én egy ingyenes Revolut számlát nyitottam erre a célra. Azt támogatja a Gpay.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#499) z67 válasza DeFence (#498) üzenetére


z67
őstag

A curve kártyát nem kell tölteni és bármilyen kártyát mögé tudsz tenni.

(#500) koboldozat válasza DeFence (#457) üzenetére


koboldozat
senior tag

Csak érdekes hogy a képen ott az Euronics de ott még sehol semmi. Az Alza meg nincs, ott meg mégis van. :F

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.