Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Kovaratis válasza rolandg (#400) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nepper!

(#402) mjani1172 válasza Kovaratis (#396) üzenetére


mjani1172
addikt

"Az S23 ultra kiváló telefon, ez a nyomába sem ér. Ez nagy, nehéz, nincs fogása, napon 400 nit a fényereje, itt csak nepperek írnak (akik amúgy már rég eladták az összes telefont). Szerintem nem is vízálló, tölthetne gyorsabban is, olyan a menüje mintha egy Huawei lenne, csúnya a zöld, csúnya a fekete. Lehetetlen rá hívásrögzítést intézni, csak a neppereknek sikerül 5 perc alatt. És egyik sem azért él hogy téged, aki pár naponta beesel, SIMet (infót, képeket, RÉSZLETES TESZTET, stb) kérsz, hogy aztán fikázhass valamit amit még csak kézben sem tarthattál, meggyőzzön. Az S23 kiváló telefon, sokkal jobb mint ez. "

Nem vagyok fogyatékos de egyszerűen nem tudom eldönteni, most ezt komolyan írod vagy irónia.

(#403) z67 válasza Kovaratis (#397) üzenetére


z67
őstag

Én is hosszú évek óta Novát használok, javasolni is akartam.

(#404) Kovaratis válasza mjani1172 (#402) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ironikusan mondhatnám hogy komolyan. :)

z67: a Nova kábé 6 éve leválaszthatatlan a telefonjaimról. Azon kevés alkalmazások egyike amiért szívesen adtam ki pénzt. :)

(#405) DeFence válasza rolandg (#400) üzenetére


DeFence
tag

Szia
És az üzemidőt hogy látod a két teló között?

Nekem csak sima s21 van, de a magic 5 pro a fő kiszemelt. Szomorú lennék ha "csak" egy S23 Ultrat kellene vennem végül mert a Honor nem érkezik a Telekomhoz...

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#406) rolandg válasza DeFence (#405) üzenetére


rolandg
tag

Nyilván a 2 éves S21 U-t tudom hasonlítani, aminek az akkuja már degradálódott. Tegnap előtt 8,5 óra képernyőidővel tettem töltőre, 18%-on. Extrém hosszú nap volt :-). És nagyon sok hívás. Anyám szerintem egy hétig használná :D. Jó az akku. Ráadásul pazarul gyorsan feltöltődik, ha nagy a baj, és közben kevésbé melegszik, mint az Ultra. Elégedett vagyok.

(#407) DeFence válasza z67 (#403) üzenetére


DeFence
tag

Tényleg, én is évekig használtam. Na de a kérdés hogy a gyári launcherrel van a Google Discover galaxyn, amin személyre szabott hírek vannak. Én ilyen trash user vagyok hogy azt mindennap használom. Galaxy-n a Novával ez nem volt és én megszerettem ezt. Ezért használom már több mint 2 éve a gyári Samsungot.
Úgy láttam a Honoron is van Google Discover.

(főképernyőnél balra helyezkedik el)
Remélem ismeritek ezt :D

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#408) DeFence válasza rolandg (#406) üzenetére


DeFence
tag

Király :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#409) bokarcsi71 válasza Fifi (#370) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

A Huawei app galeryből letöltöttem ezt a tárcsázó alkalmazást, és van hívásrögzítő meg rengeteg beállítás, és magyar a menü.

(#410) Fifi válasza bokarcsi71 (#409) üzenetére


Fifi
őstag

Köszi, látom elég sok mindent tud, de ha lehet, akkor a gyári alkalmazás jobb lenne, mely a híváslistában mutatja a rögzített beszélgetéseket, mint a galériából előkeresni őket.

Erősen elgondolkodtam, ha az eMAG ár ilyen ütemben csökken vagy bejön valami akció megint rá, akkor lehet, hogy náluk veszem meg a stock ROM-mal, mint Yettelnél hűséggel.

Pl. a tegnapi 500eFt-os tabletes ár utalvánnyal már elég baráti volt, főleg ha Cetelem HK-val fizetem ki az üzletben.
Matek hozzá:
1. 500eFt -7% Cetelem kedvezmény -> -35eFt
2. Ebből 10% utalvány (500e * 0,93 * 0,1) -> -46,5eFt
3. Tablet eladása -> -70eFt
Végső ár így 348.500,-Ft lett volna.

Ezzel szemben áll a Yettel 418eFt-os ára (flotta árlista alapján 86eFt kezdőrészlet 2 év hűséggel és havi 15.200,-Ft-os törlesztővel), ha lenne náluk készleten.

(#411) DeFence válasza DeFence (#407) üzenetére


DeFence
tag

Jajj.. Nem is néztem rendesen utána. Van elvileg Google integráció a Novában.

Viszont ahogy látom nem friss a Nova. 2021-ben volt utolsó play áruházas update.
Jól működik?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#412) DeFence


DeFence
tag

Újabb javításom:
Van friss béta változat, csak stabil nincs újabb.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#413) bokarcsi71 válasza Fifi (#410) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Kíváncsi leszek, ha veszel valahonnan abban milyen tárcsázó lesz.

(#414) Kovaratis válasza DeFence (#411) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nehogy gúnynak vedd, de ha valamit nem frissítenek pár hetente attól még tökéletesen működhet. Ez is. :)
bokarcsi71: gyári, hacsak nem szolgáltatós főzött ROMos készüléket veszel.

(#415) gurus válasza Kovaratis (#396) üzenetére


gurus
aktív tag

nem kéthetente tűnök fel,itt vagyok :C de neharagudj aki itt linkelni se tud és hirdetésedben a világ első szilícium-szén akkumulátorának írja ezt a telefont .Ez már sok, arcpiritó,átverés a vevőkkel szemben.ezért véleményed nekem nem relenáns.
A többi tag vélemyénye érdekel,azoknak köszönöm az infókat. Lefoglaltam, venni fogok ma vagy holnap megyek érte átvenni és nem 450eft kerül mint amennyiért te adtad, kijön 350eft-ból

[ Szerkesztve ]

(#416) Fifi válasza gurus (#415) üzenetére


Fifi
őstag

Hol jön ki 350eFt-ból, ha nem túl indiszkrét?

(#417) freeapro válasza Fifi (#416) üzenetére


freeapro
senior tag

ez engem is érdekel

(#418) gurus válasza rolandg (#400) üzenetére


gurus
aktív tag

köszönöm :R
zsolo79
neked is köszi .
így ez melett döntök samsung s10+ után, félve lépek más márkára.nem a pénz dönt nálam, minőség és a használati kényelem
Kovaratis :C450eft adta itthoni garancia nélkül! amit letagadott állitva neki itthon is elfogadják,vicces :C
emag 500eft adta 2 napja, ajándék tablettel,tabot 100eft viszik.50eft visszakapok 10%akcióba

[ Szerkesztve ]

(#419) Kovaratis válasza gurus (#415) üzenetére


Kovaratis
őstag

Látodlátod, megint bejöttél fikázni, sírni. :) Arcpirító.

Az, hogy 450-ért adtam, mikor itthon 530 volt legyen már az én és a vásárlóim dolga. Adhattam volna 650ért is, ahhoz sem lenne közöd, max annyi hogy megveszed-e vagy sem. Ez a linkelési aberrációd is elmúlhatna már, linkelni minden hülye tud ha akar, segédlet is van hozzá. Csak nem mindenki foglalkozik vele. Ha a többi tag véleménye érdekel akkor olvasd is el tőlük hogy szerintük kinél billeg a léc, nálad vagy nálam.

(#420) z67 válasza gurus (#418) üzenetére


z67
őstag

A 100 ezerhez sok sikert kívánok, még reális áron is van a jófogáson ami 2 hete nem megy el. Én örültem a 80-nak, és így nem is kínlódtam sokáig.

(#421) DeFence válasza Kovaratis (#414) üzenetére


DeFence
tag

Dehogy veszem gúnynak!
Az a baj már évek óta kiestem pár ilyen dologból. Anno galaxy S7 korában és előtte minden telefonon mindenem volt az android buzizás, custom rom és minden hasznos appok, kernel csere stb.

Ehhez képest most megnézem az xda S21 topikot és se custom romok, se sok sok kernel.. Semmi.
Valószínűleg annyit javultak gyárilag is a rendszerek és kernel is hogy nincs már ezekre szükség. Másra nem tudok gondolni. Na meg már elpuhultam ezekhez, jobban félek a garanciavesztéstől mint régen.

Szóval nekem sem volt sosem gyári launcher régen.
Csak felfigyeltem rá hogy a stabil verzió régebbi kiadású. Gondolom béta verziót is lazán lehet használni ha ez idegesítene.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#422) gurus válasza Kovaratis (#419) üzenetére


gurus
aktív tag

kamuztál a itthoni garanciával és a terméket is világ első szilícium-szén akkumulátorának írod hirdetésedben!!!
Tuti nem vett tőled senki,emberek nem hülyék.ha vett valaki és olvassa mivel verted át akkor meg nem lennék a helyedbe

[ Szerkesztve ]

(#423) Kovaratis válasza z67 (#420) üzenetére


Kovaratis
őstag

Dettó, 75-80ért mentek el. 100ért hetekig rá sem néztek. De hagyd, okosabb, szebb is. :D

(#424) Kovaratis válasza gurus (#422) üzenetére


Kovaratis
őstag

Figyelj, szerintem most hagyd abba, vagy megosztom a privát levelezésünket. Nem kamuztam senkinek semmivel. EU, 2 éves gari jár hozzájuk, ahogyan az EU bármely országában vásárolt Honor készülékekre. Itthon valóban 3 évet kapsz sávhatárosan, az enyémekre meg egészen pontosan 2 év és két hónap jár, mivel nem hazai vásárlás, de ezt el is mondtam mindenkinek. A tabbal még jobban is jártak, mert itthon arra csak két év van. Két vásárlóm is ellenőrizte rajtam kívül, a Honornál. Nem szeretem a savanyújóskákat.

(#425) gurus válasza z67 (#420) üzenetére


gurus
aktív tag

kedves ismerősöm kért meg, Ebook olvasónak is való tablettet vegyek neki.igaz hezitáltam mert tabnak 370-400nit a fényereje ez kicsit határ eset.Gps elég fájó,hogy nincs benne.
Mi a véleményed a tabról?Női kézbe való?

[ Szerkesztve ]

(#426) gurus válasza Kovaratis (#424) üzenetére


gurus
aktív tag

figyelj te most zsarolni kedztél? ez min 2 év börtön.oszd meg részemröl semmi nincs benne, nem is értem ezzel mit akarsz elérni :Y te tényleg vicces gyerek vagy.legalább kitiltanak örökre

[ Szerkesztve ]

(#427) DeFence válasza gurus (#426) üzenetére


DeFence
tag

Csomagold már el magad későbbre.. Olyan gyerekes a viselkedésed, ha nem lenne nyilvános információ hogy 2005-ben regisztráltál, azt gondolnám hogy 15. éved sem töltötted még be.. :F

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#428) mjani1172 válasza gurus (#426) üzenetére


mjani1172
addikt

Itthon gyilkosok, vagy a végrehajtó maffia tagjai sem ülnek.

(#429) gurus válasza DeFence (#427) üzenetére


gurus
aktív tag

miért gyerekes? mert felhívom a figyelmet arra ami nem igaz?nincs garancia itthon a küldfölröl behozott, honor tabra. nincs szilícium-szén akkumulátora,nem tud itt linkelni [link] ennyi.ezek után írhat bármit,kétkedve olvasom.Többi tag vélemyényét köszönöm , akik haszon miatt írnak valótlant, abból nem kérek

[ Szerkesztve ]

(#430) DeFence válasza gurus (#429) üzenetére


DeFence
tag

Az a gyerekes, hogy ezt már rég elengedhetted volna.
Mindketten el mondtátok a véleményetek, nem egyeztetek, és miért kell ezt oldalakon keresztül mindenkinek olvasnia?
Ez gyerekes. Nem lettél semmire rákényszerítve, és más se általa.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#431) gurus válasza DeFence (#430) üzenetére


gurus
aktív tag

:R Te neked bejön a mobil?Samsung S széria után nem lenne visszalépés?Infra öntanulós,bejárati kapum is tudom nyitni vele?

[ Szerkesztve ]

(#432) DeFence válasza gurus (#431) üzenetére


DeFence
tag

Nem tudom hogy be jön e. Engem itt meggyőztek a vélemények és már sok sok angol videót megnéztem róla. Várom hogy a Telekomnál legyen törlesztőre, hamarosan érkezik a kislányom, biztos hogy nem veszem meg készpénzre, 350 ezerért sem ezért én csak várok és várok már hónapok óta..

S21 előtt P30 Pro volt és közben volt egy kis ideig P40 Pro is, mindkettő jobb volt mint a Samsung. P40 a Google hiánya miatt nekem nem jött be és a wear os okosórám se működött vele, azt csak kipróbáltam. De mai napig visszasírom a P30-at.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#433) gurus válasza DeFence (#432) üzenetére


gurus
aktív tag

p30 pro van itthon páromnak.nagyon jó mobil de szoftveresen elmarad, android 10 megállt.samsung 10+ android12 ig ment, mind kettő egy évben jelent meg
Ez miatt is nehéz a váltás, kinai mobilokat kevésbé frissitik,hiába jó hardveresen ha nem lehet kihasználni.
infráról tud írni valaki,öntanulós vagy fix?

(#434) DeFence válasza gurus (#433) üzenetére


DeFence
tag

Arra gondolsz hogy lényegében bármit tudj vele vezérelni? Régebben lehetett betanítani. Hátha az lenne benne.

Amit írsz, hát sajnos igaz. Tovább támogatták a Samsungot.
S10+ volt, eladtam 1 évesen hogy kipróbálhassam a P30 Pro-t. 6 hónapig volt meg és akkor örültem hogy végre újra Samsungom lehet (S21). Aztán eltelt pár hét, és rá jöttem hogy egyáltalán nem kell ennek örülni. Jobb volt a Huawei.. De már nem varialtam tovább, azóta van S21.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#435) DeFence


DeFence
tag

Megnézi nekem valaki hogy működik e a Google Discover a Novában?
Próbáltam most a Samsungon és nem működik sajnos..

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#436) Kovaratis válasza DeFence (#435) üzenetére


Kovaratis
őstag

(#437) DeFence válasza Kovaratis (#436) üzenetére


DeFence
tag

link
link

Nekem ez az oldalra elhúzós Discover kellene.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#438) koboldozat válasza DeFence (#437) üzenetére


koboldozat
senior tag

Nekem a P30 Pró-n a középső gomb hosszan nyomva hozza be azokat a híreket.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#439) z67


z67
őstag

A Google Pay fórumon már kérdeztem, de ott totális tanácstalanaság van ezügyben, jó eséllyel itt sem lesz megoldás. Megszoktam, hogy telefonnal fizetek, és itt is beállítottam. Viszont amikor érintem a telefont, akkor átvált egy másik gmailes accountra, amit soha nem használtam fizetésre és nincs is kártya beállítva és a szolgáltatást is letiltottam arról. Egyszerűen képtelen vagyok rájönni, hogyan tudnám újra használni a szolgáltatást. A másik ami furcsa, hogy a régi google pay ikon is megjelenik ikonként, de külön alkalmazása nincs és rányomva szintén a google walletet hívja be. Kurva kínos már sokadszor beégni ezzel, ugyanis ha nem a háttérből indítom, hanem belépek az alkalmazásba és kijelölöm a kártyát, akkor is átvált az üres gmail fiókra.

Tipp esetleg?

(#440) Aryon87 válasza z67 (#439) üzenetére


Aryon87
félisten

Bankkártya :DDD
Bocs kihagyhatatlan volt.
Na én ezek a hülyéskedések miatt nem bízok ebben az új fajta fizetési módszerben, mert elég sokszor belefutok hasonlóba s nekem az jön le hogy szerencsétlenkedni kell a mobilos fizetéssel + anno mikor kereskedelemben dolgoztam, 10-ből legaláb 7 vevő felsült...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#441) z67 válasza Aryon87 (#440) üzenetére


z67
őstag

Hát én a 3 vagyok. Hosszú évek óta hiba nélkül. Leginkább ezért megyek a falnak. Sorban állás közben, de bármilyen más szituban is jobban kéznél van a telefon, mint a kártya és ebben már vissza sem akarok lépni.

(#442) Aryon87 válasza z67 (#441) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
Biztos van erre megoldás.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#443) DeFence


DeFence
tag

Tegnap is ugyanígy csináltam mindent, ma reggel újra rá próbáltam a Nova Launcher-re.
Most tökéletesen működik. Le is váltottam a One Ui gyárit. :C

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#444) TODI1111 válasza DeFence (#443) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezen a készüléken nem MagicOS van? :F Az One Ui az samsung.

(#445) DeFence válasza TODI1111 (#444) üzenetére


DeFence
tag

Sajnos nekem még csak egy Galaxy S21 van. Csak kell majd egy jól használható launcher a kis kezemben elhelyezkedő "nagy" Honornak. Egy olyan launcher ami univerzális. A OneUI gyáriját is teljesen megtudtam szokni, semmiben nem éreztem hiányt. Csak hát azt nem tudom majd át tenni a Honorra. :DDD

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#446) mjani1172 válasza z67 (#439) üzenetére


mjani1172
addikt

Nincs az beállítva alapértelmezett, vagy elsődleges fióknak?
Honnan tudja a telefon hogy ilyen google acc létezik? Kitörölni vagy kilépni belőle?

(#447) DeFence válasza z67 (#439) üzenetére


DeFence
tag

Nekem pedig OTP van, nem támogatják a GPay-t... De a Revoluttal legtöbb helyen tökéletesen használható.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#448) TODI1111 válasza DeFence (#445) üzenetére


TODI1111
addikt

Szóval készülsz a váltásra? Így már értem. :R

(#449) Kovaratis válasza z67 (#439) üzenetére


Kovaratis
őstag

Jó lenne tudni az előzményeket. Hogyan költöztél át, mi az a másik Google account amire hivatkozik fizetésnél, stb.
Nekem simán megy az NFC fizetés, Granit/Gpay vonalon. Viszont ha veszek egy mágneses autós tartót akkor is fog vajon?

(#450) TODI1111


TODI1111
addikt

Magyarországon [Ezekkel] a bankokkal és kártyákkal működik a Gpay.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.