Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Csigaciusz válasza coreska (#9850) üzenetére


Csigaciusz
csendes tag

Köszönöm. Nincs ilyen lehetőség, marad az FW csere.

[ Szerkesztve ]

(#9852) castiels válasza SunMount3r (#9697) üzenetére


castiels
addikt

G20S?

[ Szerkesztve ]

(#9853) SunMount3r válasza castiels (#9852) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Jólehet, de figyelemebe kell venni, hogy csak a Power gomb IR tanítható és semmi extra gomb sincsen rajta, amit pl. KODI alatt át lehetne programozni igény szerint. Pl. nálam alap a dedikált hangsáv és felirat váltó gombok megléte. Meg nyilván csak annak jó, aki le tud mondani a hátoldali billentyűzetről, ami a listán szereplő légegerek esetén megvan.

[ Szerkesztve ]

(#9854) B.F.G. válasza SunMount3r (#9809) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Köszi a tippet nagyon jó és okos ez az alkalmazás és rengeteget használom! :C

Super, köszi a segítséget! :R

(#9855) B.F.G. válasza B.F.G. (#9854) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Tök jó, hogy írtam, most a Smart tube nem játszik le semmit... :( van valami ötletetek?

(#9856) SunMount3r válasza B.F.G. (#9855) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Melyik a sima Smart YT TV (piros), vagy Smart YT TV Next (zöld)?

(#9857) B.F.G. válasza SunMount3r (#9856) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Zöld színű az ikonja a verziószám: smart tube next 11.22

(#9858) B.F.G. válasza SunMount3r (#9856) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Update, frissíteni kellett most működik! Érdeke, mert az automatikus frissítés be van állítva.... A lényeg, hogy működik.

Köszi!

(#9859) Zen_Ronin


Zen_Ronin
tag

Sziasztok!

Időtlen idők óta egy Himedia HD560 médialejátszót használok.
Mostanában egyre gyakrabban megáll a lejátszás. Eleinte csak úgy leválasztotta az USB-t, de mostanában már a HDD lejátszás is lefagy.
Az ok ismeretlen. A régebben még lejátszott filmeknél is előfordul. :W

Úgy döntöttem veszek egy újat.
A Himedia márka megfelel. Q10 pro, vagy Q5 pro.
Esetleg ajánlanátok más, hasonló tudású készüléket, hasonló árban?
Akár használtan is.

Ha nem lehet merevlemezt beletenni nem gond. Rádugok külső HDD-t, vagy beüzemelek egy NAS-t.

Köszönöm! :R

(#9860) SunMount3r válasza Zen_Ronin (#9859) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Tőlem már kaptál erre választ a média lejátszós Topic-ban. Sokkal többet én ennyi alapján nem tudok írni. A jelenleg kapható legjobb HiMedia lejátszók nem problémamentesek, erre készülj, ha mindenképp HiMedia kell (olvasd el az összefoglalóba), de sokunknak így is megfelelő és pl. a HD560-nál lehet így is jobbak (azt szerintem nem nagyon ismeri itt senki). Az esteleg ajánlható Q5 Pro-nál vannak jobb (gondmentesebb) lejátszók is már, pl. a Zidoo-k, amiket ajánlottak és olcsóbban ott az Amlogic vonal CoreElec-el. Én ez utóbbi felé mennék el a helyedben.

(#9861) Zen_Ronin válasza SunMount3r (#9860) üzenetére


Zen_Ronin
tag

:R :R :R

(#9862) coreska válasza SunMount3r (#9860) üzenetére


coreska
aktív tag

"Én ez utóbbi felé mennék el a helyedben."

Akkor miért nem adod el a Himediat és váltasz? :F :)

(#9863) SunMount3r válasza coreska (#9862) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ott a 3D, a képernyőtükrözős mobil app, aztán az ilyen olcsó Amlogic Box-oknak a Droid-ja lehet, még annyira sem épkézláb, mint a HiMedia-é. Ezekre mind szükségem van. Aztán az SDR-el videókkal kevesebb a probléma a HiMedia-n, én nekem SDR TV lévén egyelőre csak ez kell. UHD / HDR-es TV-nél már más a helyzet. Jobb Droid-os Amlogic megoldás is van (Odroid, Vim3, Ugoos), de ezek mind drágábbak. Előbb utóbb váltok, de az se biztos, hogy eladom a Q10 Pro-t, mert a felsoroltakból még így is hiányozna pár dolog, ami az Amlogic-on nem megy.

(#9864) Zen_Ronin


Zen_Ronin
tag

Szóval ...megnéztem ezeket a készülékeket!

hmmm ..... van itt minden féle Chipel szerelt S905X, S905, S912, S922X.

hát melyiket válasszam?
először át kell tanulmányoznom, ha már egyszer veszek valamit.

Himedia HD560-at 2012-ben vettem. Akkor bekapcsoltam és egy fw. frissítésen kívül nem kellett vele semmit sem csinálni. Idáig tette a dolgát.
Nem félek én a vacakolástól, telepítéstől ....
De elöbb tájékozódnék kicsit!

(#9865) SunMount3r válasza Zen_Ronin (#9864) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ha emlékszel még hogyan kellett a FW-t frissíteni, akkor megpróbálhatnád újra rakni azt (hacsak nincs újabb rá).

Amlogic: ne ezeket a Benchmark-okat nézd, ezeknek semmi köze a média lejátszáshoz, inkább kérdezz az Amlogic Topic-ban. A mostani olcsó "favorit" Box a Tanix TX3. De ha van rá pénz, akkor drágábban is vannak (lásd az előbbi hsz.-emet). CoreElec OS alatt ezeken a videó lejátszásban nem lesz nagy különbség amúgy, csak a drágábbaknak alapból jobb a hűtése és jobb Android is van hozzájuk (ez utóbbi csak a média lejátszáshoz nem is fog kelleni, csak ha annyira kell a Droid rendszer is valamiért).

[ Szerkesztve ]

(#9866) coreska válasza Zen_Ronin (#9859) üzenetére


coreska
aktív tag

Ha mégis a Himedia mellett döntenél, azt tudd, hogy nincs olyan hibája amit nem lehetne kiküszöbölni, számomra pl. nincs szükség a coreelec os-re, viszont a droidra igen. A Himedia saját lejátszója kielégít, 3d-t is tud,, és a kodival is párosítható, a droid is használható. :)

(#9867) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

No, írok egy kis beszámolót a 2.1.7-es FW tapasztalatokról (a Google patch is felrakva):

Ami tetszik:
Egyelőre ide nem tudok mit írni, annyit még nem teszteltem. De két dologban várnék előrelépést: a képminőség és a stabilitás.
A képminőséget majd nyilván csak hosszabb videózás után lehet megítélni, a stabilitás meg olyan dolgokra értendő, hogy a 2.1.1-esen sokszor volt olyan, hogy a Box-on futtatott és a HiControl app-al vezérelt játék több percre is "befagyott". Na ilyen nem szeretnék többet, de lehet, hogy hiába.

Ami nem tetszik:
1. A Boot-nál látható HiMedia logó fénycsík animációja teljesen darabos lett. Ez eddig egyik FW-nél sem volt így. Nem tudom ezt hogy sikerült elrontaniuk.

2. A harmadik újraindítás után eltűnt a háttérkép. A korábbi FW-eknél is volt ilyen, de akkor ezt megint csak nem javították.

3. A PGS feliratoknak nem jegyzi meg a korábban beállított pozícióját, ha egy másik videót indítok el. Nyilván ilyenkor a PGS-ben beállított pozíció értéket használja, de ugye ezt felül lehet bírálni a lejátszás során, amit az eddigi FW-eknél meg is jegyzett. Most minden újabb videónál külön be kell állítani.

3. És ami a legzavaróbb: Olyan videók indításánál, amiknél külső PGS felitat is van (nálam szinte mindig), akár 1 percig is csak karikázik mielőtt elindítaná a videót. Eddig ilyen sem volt semelyik korábbi FW-el. Amiknél nincs ilyen felirat, azokat továbbra is csípőből indítja. SMB, NFS esetén is ugyan ezt tapasztaltam.

Hát nem tudom, de ha csak nem találok valamit, ami miatt jobb pontozást érdemelne ez a FW, akkor nálam még mindig a 2.1.1 marad a legajánlottabb.

És akkor kérdezném itt a többieket, hogy a hibákat, amiket felsoroltam ti is ugyan így tapasztaljátok?

(#9868) szrobert válasza SunMount3r (#9867) üzenetére


szrobert
tag

Ez most egy új firmware? Honnan töltötted le?

(#9869) SunMount3r válasza szrobert (#9868) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Annyira már nem új, de ez a legújabb (és egyben utolsó) hivatalos FW.: [link]

(#9870) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Sziasztok,

Kellene nekem egy kis segítség Q5 Pro kapcsán 3 dologban is:

1: használ-e valaki légegeret vele? Ha igen eseteleg tudna ajánlani tipust?

2: Netflixezni használja-e valaki? Ezzel 2 kérdésem is lenne...
- lehet-e frissíteni az appot valahogy? Legutolsó firmware van rajta, abba ugye default benne van, viszont nem frissíthető, mert a Playben lévő verzió már nem kompatibilis az android főverzióval...

- nektek is "okádék" a netflix felbontása? Hiába állítom a lejátszót minimum FHD-ra vagy akár 4k-ra is, olyan, mintha csak 480p lenne, holott prium előfizetésem van...

Előre is köszönöm a segítséget

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#9871) SunMount3r válasza Shokkolo (#9870) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

1. Légegér ajánló. (Most frissítettem).

2. Melyik "legutolsó" FW is van fent neked pontosan? A 2.1.4-es, vagy a 2.1.7-es?
A Netflix app-al sokszor lehet gond az Android verziótól függetlenül is, mert az ilyen "kínai" Média lejátszó Box-októl általában óckodik a Netflix. És alap dolog, hogy az előbb említett okból, az ilyen Box-okra nincs rendes Netflix licenc, ezért max. SD felbontásban mennek a videók (már amikor mennek) és ezen nem is lehet változtatni. Netflix-hez érdemes külön, rendes licenc-es céleszközt venni (ha nem tudja a TV), erre vannak olcsóbb és drágább megoldások is.

(#9873) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Q5 prohoz létezik androidos app? Régen mintha láttam volna, most meg nem találom a play-en.

(#9874) SunMount3r válasza Elemental (#9873) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Milyen "Android-os app?". Ha a távvezérlő HiControl-ra gondolsz, az benne van az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#9875) Elemental válasza SunMount3r (#9874) üzenetére


Elemental
addikt

Rosszul fogalmaztam, távvezérlőre gondoltam.
Valóban ott van, elsiklottam felette. Köszi!

(#9876) SunMount3r válasza SunMount3r (#9872) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Légegér ajánló V3.1:

iWeiipoo Gt01: mindegyik gomb IR tanítható, van backlight és mikrofon is. (Olcsó, elemes.) Már nem ajánlott!!! Pár éves használat után nagyon elkezdte enni az elemeket, míg végül már csak pár napig bírták benne.

T3: mindegyik gomb IR tanítható, mikrofon is. (Olcsó, elemes, de csak az Ali-n és Amazon/E-bay-en van jelenleg. Best Buy?!)

MX3: 5 gomb Ir tanítható. (Olcsó, elemes.) Van Backlight-os változata is.

Melle F10 Deluxe: Pár gomb ezen is IR tanítható. (Drágább, tölthető aksis)

Vechip V1: Elől csak a minimál funkciógombok, de jó "anyag" minőség és komfort. (Tölthető aksis.) A "Power" gomb IR tanítható.

Rii i25: A feslő 5 gomb IR tanítható (Drágább, tölthető aksis).

Rii MX9: 5 gomb IR tanítható, van mikrofon és backlight-os. (Kicsit drágább, tölthető aksis.)
Pár hónapos pozitív személyes tapasztalataim alapján én ezt is egy Bes Buy-nak tartom, főleg, ha akciósan ki lehet fogni fele árért valahol, ami átszámolva kb. 5K körül van. Jók a gombok, minőségi érzés, sokáig bírja egy töltéssel. (Egyetlen hátránya talán (már ha ez valakinek az), hogy az oldalsó ON/OFF gombbal való bekapcsolás után egyből aktiválódik a légegér. Bár ez csak egy plusz gombnyomást jelent, amivel kikapcsoljuk a légegeret rajta. Megoldása: ne kapcsoljuk ki teljesen az ON/OFF gombbal (elvileg magától lemegy energia takarékos módba egy idő után), csak ha már tényleg nem használjuk többet egy bizonyos időn belül. Én nem tudom, de lehetséges, hogy sok másik légegér is hasonlóan viselkedik.)

Rii MX6: A "Power" gomb IR tanítható, van mikrofon és backlight-os. (Kicsit drágább, elemes.)

-------------

Illetve ez a szintén újabb Rii Mini Wireless Keyboard i13 : mikrofonos, hangszórós és állítólag minden gomba IR-es is. Jól is néz ki, csak hát az ára... (A gombkiosztás inkább egy szokásos TV távjára hasonlít, kiemelten dedikált média és navigációs gombok nélkül, tehát Android-ra egyáltalán nem ajánlott, CE/LE-re és Windows-ra viszont bizonyos szintig igen, hiszen ezeken az OS-eken és a lejátszó programokon belül a gombok még szabadon átprogramozhatóak).

-------------

Vagy ha "kétkezes", de egyoldalas billentyűzeteset/tapipadosat akarsz (légegér nélkül), akkor pl. Rii i8x vagy valamelyik klónja. De ezeken általában vagy nincs Power gomb, vagy nem IR tanítható be. Bár lehet van olyan is, amin vannak IR-es gombok is, bár ilyennel még nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#9877) s1ru2


s1ru2
senior tag

Sziasztok!

Valahogy elérhető, hogy a Vodafone TV működjön a Q10 Pron? Horizon go hibátlanul ment, de most, hogy átvette a Voda bökhetem az egészet egyelőre...
Böngészőből azt mondja töltsem le az appot, az app meg azt mondja h nem támogatott android verzió. Esetleg valakinek öltet? :W

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#9878) SunMount3r válasza s1ru2 (#9877) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Hanyas firmware van fent? Ha elég régi már, akkor esetleg mondanám, hogy frissíts a legújabbra. De az ilyen Stream-er szolgáltatós app-oknál általában sok a korlátozás ezeken a kínai Box-okon, így nincs kizárva, hogy alapból el sem indulnak.

(#9879) s1ru2 válasza SunMount3r (#9878) üzenetére


s1ru2
senior tag

Kernel: 3.18.24
HMD-2.1.4 2019-05-31
Android 7.0

Nálam ezzel teljesen jól működött minden. Igazából hibamentesen, egészen eddig a Vodás kötelező váltásig...

Egyszer próbáltam felrakni a legújabbat, de totális káosz lett a vége nulla google supporttal, pedig a leírás szerint haladtam. Minden fagyott és crashelt vagy el sem indult...

[ Szerkesztve ]

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#9880) SunMount3r válasza s1ru2 (#9879) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Innen töltötted le és a leírtak szerint csináltad? Ha mindent jól csináltál, akkor nem lehetett baj, sokunk rakta már föl, minden gond nélkül. Ott van az is, hogy fel kell még hozzá rakni a Software Package-t, letöltési linkel együtt, hogy működjön a Google is. De semmi ördöngősség nincs benne.

De mivel már most is Android 7-esen vagy, így kétséges (és én kétlem is), hogy pont az adott app kapcsán hozna ez bármi változást. A Stream-er app-okhoz sokszor olyan DRM engedélyek és licencek kellenek, amik nincsenek ezeken a kínai Box-okon.

(#9881) s1ru2 válasza SunMount3r (#9880) üzenetére


s1ru2
senior tag

Igen futekoról szedtem :) Horizon Go nak is volt egy verziója ami szívózott. Azóta és azelőtt semmi. Csak ugye sajnos most megszűnt... Majd rápróbálok egy frissítésre...de amúgy a voda MyTV a telefon kijelzőt sem engedi átklóznozni a TV re se... hisztigép.

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#9882) sinci01


sinci01
aktív tag

Sziasztok! Ha mobiltelefon kijelzőjét szeretném tükrözni a NEM okos TV-re Himedia Q5-ön keresztül, az megoldható valahogy? Ha igen, milyen alkalmazás jó hozzá? Köszönöm!

(#9883) SunMount3r válasza sinci01 (#9882) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ha ez a Q5 Pro, akkor a Miracast, vagy HappyCast gyárilag fent van a Box-on, legalábbis az újabb firware-ekben fent van. De lehet próbálkozni azt AirScreen-el is.

A Box és a teló egy hálózaton legyenek a router-ben és legyen intranet hozzáférésük. (Hogy mindkettő Wi-Fi-n legyen az elvileg nem fontos).

[ Szerkesztve ]

(#9884) sinci01 válasza SunMount3r (#9883) üzenetére


sinci01
aktív tag

Köszi, a Miracast lett a megoldás, de nincs még fent új fw. így letöltöttem külön. Köszi a tippeket.

(#9885) Shokkolo válasza SunMount3r (#9883) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nem fontos a wifi :)
Kábel / Wifi teljesen mind1, a subnet a lényeg

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#9886) SunMount3r válasza Shokkolo (#9885) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Azaz, ha van intranet hozzáférés, akkor láthatják egymást. Kb. ezt írtam én is.

(#9887) Strangers


Strangers
tag

Sziasztok!
Médialejátszó keresésben vagyok a Zidoo X9S lett volna a kiszemelt, de a napokban durván felnyomták az árát a gyártónál tehát Kínából sem érdemes rendelni. AQ5 pró-ról olvasgattam néhány vásárlói véleményt, hát mondtak mindent , legjobban azok dicsérték akik az utóbbi időben, néhány hónapja vették, szerintük a korábbi hibák nagy részét már javították.
Nektek mi a véleményetek?
Nekem ami fontos lenne hogy akadás mentesen játsszon le mindent, a hang beállítás és a formátumok lejátszása lenne még fontos, koncert filmek miatt.

Köszönöm ha válaszoltok!

(#9888) SunMount3r válasza Strangers (#9887) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Mindent visz a HDR10+-on (tehát a sima HDR-t még viszi) és DV-n kívül, amit egy mai lejátszónak vinnie kell, remek képminőséggel. De nem teljesen mókolás mentesen, ezért (ha még érdekel), olvasgasd az Topic összefoglaló Bug-okra és az ajánlott beálltásokra vonatkozó részeit. Ha csak videó lejátszásra kell, jó barát lehet a Q5 Pro is, ha már egyszer jól be van állítva. (De az olcsóbb Amlogic+CE vonal talán megfontolandóbb (képminősében mondjuk nem annyira hinném, hogy jobb lenne).)

[ Szerkesztve ]

(#9889) Strangers válasza SunMount3r (#9888) üzenetére


Strangers
tag

Köszönöm a választ! Igen az Amlogic+CE ami most talán arra a legjobb ár+ érték arányban amire nekem kell!

(#9893) Taki46 válasza Pandamackóúr (#9892) üzenetére


Taki46
tag

HDR10+ ilketve Dolby Vision visszafelé kompatibilisek. És nem utolsósorban a HDR-SDR konverzió brutálisan szép rajta ha esetleg olyan megjelenítőn használnád ami nem HDR képes.
Nekem is van Q5 és 10-es is. Én is csak ajánlani tudom.

Üdv

(#9894) SunMount3r válasza Taki46 (#9893) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

A HDR10+, meg a DV jó kérdés ezeken a Box-okon, nekem nincs még csak HDR-es megjelenítőm sem, hogy kipróbáljam, vajon sima HDR-ben viszi e ezeket. Erről talán a többek tudnak nyilatkozni itt, de ha már, akkor eleve a csak HDR-es anyagokat érdemes keresni hozzá azok helyett és nincs gond. (A HDR->SDR konverziót meg én személy szerint senkinek sem ajánlom, próbáltam már és nem volt túl jó az eredmény. SDR-es megjelenítőhőz a natív SDR videó anyagok a legjobbak).

(#9895) szaszapi válasza SunMount3r (#9894) üzenetére


szaszapi
őstag

Elszállt az idő a Himédia felett, anno jó lejátszónak számított, képe szép volt, de mióta nekem az Oppo klón van, arra jöttem rá, hogy úristen Himedia elbújhat! Licensek sem voltak, tehát semmi más nem működött rajta megfelelően, igaz nekem anno csak filmre kellett, arra jó volt a BD korszakig. Mióta rengeteg DV anyag elérhető már illetve HDR10+ is átalakítható DV-re valamint Madvr eljárással is lehet DV sávot készíteni, így mindenképp aki haladni akar a korral, az már DV képes lejátszóba fektet!

(#9896) Taki46 válasza SunMount3r (#9894) üzenetére


Taki46
tag

Egy Himedia SDR vetítővel párosítva még mindig nagyon ütős.
A korral haladásról még annyit, hogy nekem is van oled tv plusz HRR10+ és Dolby Vision képes lejátszóm. Mégis inkább vetítek. Embere válogatja hogy mi a jó neki :D

(#9897) SunMount3r válasza szaszapi (#9895) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ha csak 4K és "sima HDR"-nél állunk meg és tudja az ember mit, hogyan kell beállítani hozzá (összefoglaló), akkor a HiMedia-k a mai napig helytálló, sőt kimagasló lejátszók (a PQ-jában nem is tudom mi haladhatja meg ezen a téren). Az is biztos, hogy az Oppo meg elbújhat PQ-ban, még FHD SDR-ben is mögötte (vannak rá szakértő tesztek is, amik bizonyítják).
-----
Taki46: De ha a vetítőd csak SDR-es és mégis a legjobbat akarod magadnak, akkor maradj inkább az SDR videó forrássoknál. A HDR->SDR átalakítás elég necces és bonyolult dolog, nincs is olyan lejátszó ami tökéletesen csinálná (lehetetlen is), max. HTPC-s vonalon van némi esély a jó eredményre, ami megint egy külön világ.

[ Szerkesztve ]

(#9898) 85Slaci265DC


85Slaci265DC
tag

Sziasztok!
Van egy Himedia Q30,am a Netflixet hogyan lehet levarázsolni a wifin?Filmnézésre.
Egyszerűen nem birok kezdeni vele semmit. :)

[ Szerkesztve ]

(#9899) SunMount3r válasza 85Slaci265DC (#9898) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ha lenne is olyan verziója még a Netflix app-nak, ami elindulna rajta (mert az lehet, hogy még van), de akkor is csak max SD felbontásban játszaná le a filmeket, mert nincs rendes Netflix licence a Box-nak. Szóval sok értelmét nem látom.

Külön amúgy innen lehet letölteni a Netflix app-ot, a Box-on meg valami file kezelővel rányomsz és telepíted.

[ Szerkesztve ]

(#9900) 85Slaci265DC válasza SunMount3r (#9899) üzenetére


85Slaci265DC
tag

Oké köszönöm,kipróbálom.Ha nem jön össze hanyagolom. :))

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.