Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#297) Agostino


Agostino
addikt

üdv

mivel a fenti kérdések eléggé egy kaptafára mennek:

a magam részéről a wanscam család mellett tettem le a voksom. beltérbe ezt venném, külső helyekre vagy ezt, vagy az előzőt megfelelően védett helyre. ezek a modellek max 640*480-as felbontást tudnak, mind wifisek. ezt a modellcsaládot nagyon jól támogatja mind az ios mind az android rendszer. sok alternatíva van, mindegyiknek van előnye és hátránya. nekem iphone-om van, azon camviewer van telepítve.

a mozgásérzékelőt 1-10-ig lehet skálázni, véleményem szerint a téves riasztások elkerülése érdekében le lehet húzni eléggé, máskülönben éjszaka az ir miatt a látószögéhez közel szálló porszem miatt is szól. ezt egyébként vagy e-mail teszi meg vagy ftp-re töltik fel. be lehet állítani az intervallumot, riasztás után hány másodperceként küldjön képet. ftp-vel vigyázni kell! ha sok képet akar gyors egymásutában feltölteni, a legtöbb ftp kliens letiltja a cuccot, azt hiszi rosszat akarnak tőle. a memóriakártyát addig írja amíg van hely. szerintem tekintettel arra, hogy wifis, képek őrzése esetén felesleges memkártyázni. videót wifin át nem rögzít és ment gépre - logikus - ehhez már kell memóriakártya.

szintén nagyon fontos tudni: önmagában egy wifi meg egy kamera nem elég ahhoz, hogy a netről bármikor hazanézzünk. kell hozzá egy dns szolgáltató is. a kamera portját ami általában 99-es, ki kell engedni. nincsen ingyen karácsony, a normális dns szolgáltatókért fizetni kell. a dyndns esetén ez egy évre 5000 forint, cserébe 30 slotot kapsz. nekem ilyen van, tökéletesen jó. szintén jó tudni: nem minden hálózaton keresztül lehet a dns szolgáltató által adott linkre felmenni, sokszor nehézkes és szűrik ezt. nem tudom miért, ez csak tapasztalat. ha a netkapcsolat amin nézni akarod az otthonod, semmi extra beállítást nem tartalmaz a szokásos jelszavas védelmen túl, minden oké lesz. mindenféle wifi guest fiókok azok, amelyek cinkesek lehetnek

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.