Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48691) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ez nem Penene?

"# # 43 wower Véleményezte:
szeptember 29th, 2009 at 21:41

A büdös szájbabaszott anyátokat szidjátok! Ez a gyerek legalább felmutat valamit, nem értem mi az isten faszáért kell ien képet kitenni napiszarra. Én testépítő vagyok, tudom milyen 2 hónapon keresztül minden nap natur főtt csirkét enni só, olaj nélkül. Tudom milyen naponta fél kg ízetlen szar rizst megenni és fél liter brokkoli turmixot letolni. Nem tudjátok milyen érzés amikor 10 emberből 9 fikáz a kinézetem miatt. Közbe meg elképesztő munka és fegyelem áll mögötte. De leszarom Annál keményebben nyomom!
Aki meg ugat hogy csak felvan fújva… Lehet fújjogni, hogy koxos geci az összes testépítő. Kifizetek bárkinek egy kúra anyagot és meglássuk hogy Arnold lesz-e, de ha nem 10x kérem vissza. Irígy kis tetvek vagytok… Iskolába kiröhögitek az embert mert mást eszik, nem azt a szar fos kakaóscsigát. Undorítóan frusztrál belőletek az irígység. Csak az benne a legjobb hogy minél jobban baszogatnak annál jobban fogom csinálni, annál keményebben, had fájjon nektek még jobban! A férgekre rá kell taposni azért vannak a talpam alatt! Meg egyből leoltjátok, hogy 35 cm karja van óó ez nem eredmény. Mondok én valamit, ha 50 kg kis vékony gyerek vagy és eléred nagy szenvedéssel a 60lg-t? Igen ez is nagy teljesítmény, mégha 60 kg-an is vékony vagy!"

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.