Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41651) penene válasza Shodan (#41638) üzenetére


penene
őstag

Jah, vigyázz. ;]

Az a múlt hét, az fél éve volt kb. :D
2-3 hónapja 62-64 között mocorgok.

De egyelőre bejön a jóslat, hogy a tömegnövelő hasra visz, majd 70-nél kiderül. Benyomom még a serious masst, aztán helyette is csirkerizs fog menni.

(#41652) BÁ Nutrition válasza macikos (#41647) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor is 35 kilót bír csak ha azzal kezd? lehet nagyon kiveszi belőle az erőt a nagy súly
én nem nyomok sokat egykezessel szal azt szokni is kell, mármint vízszintes padon nem nyomok. de kb egy hónapja kipróbáltam és olyan 55 kilóig bírtam. éreztem hogy a súlyt ki tudtam volna nyomni ha kötött pályán lenne, de a segédizmok nem voltak hozzászokva így nem kockáztatam meg.. egész más terhelés. másrészt meg nem biztos hogy mindenki testépíteni megy le. lehet valaki azért hogy érezze magában az erőt.. ezen nem gondolkodtál még? nem bizti hogy azonosak a célok

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41653) marcus.fenix válasza BÁ Nutrition (#41652) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Penenét majdnem kinyomod fél kézzel... :C ... kötött pályán ki is nyomnád... :Y

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#41654) dunkel válasza macikos (#41647) üzenetére


dunkel
őstag

Egy kezdő nem tud (és nem is szabad) olyan intenzitással edzeni mint egy haladó!!
A kezdőnek a legfontosabb, hogy a gyakorlatok kivitelezését helyesen sajátítsa el, tanulja meg érezni az izmot.

(#41655) dunkel válasza penene (#41651) üzenetére


dunkel
őstag

nem érti még mindig... :W

(#41656) God Vazzeg válasza Radnix (#41640) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vegyél MHP-Dren-t és megérzed a feelinget.. Yohimbe alapú, de nagyon kemény! ;)

(#41657) Vandit. válasza God Vazzeg (#41656) üzenetére


Vandit.
addikt

...vagy MHP Take Off-ot. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#41658) penene válasza dunkel (#41655) üzenetére


penene
őstag

Ma 1 nagy kanál olívát löktem a zabos turmixba.
Lenmagolajam, és olajos magvan még nincs, azt ma szerzem be. :D

Amúgy kaptam FitMuscle újságot, ahol azt írják, hogy tömegnöveléskor is hasznos lehet az alacsony/közép intenzitású kardió (magyarul aerob)... Érdekes a cikk Lyle McDonald-tól.
Persze nagyon ektonak nem javasolja túlzottan. :D

[ Szerkesztve ]

(#41659) P00By válasza penene (#41658) üzenetére


P00By
nagyúr

A tömegnövelés alatti aerobról Vandit linkpatesz, már mutatott egy jó cikket!
Sztem Te vegyél egy tolószéket, h még annyit se mozogjál feleslegesen, mert lepattan rólad pár kiló! ;]

(#41660) penene válasza P00By (#41659) üzenetére


penene
őstag

Óóóóó, hogy találhatnék rá??? :F
Nézem a HSZeit.. De sok van a mocsoknak. ;]

:P

[ Szerkesztve ]

(#41661) penene


penene
őstag

Már épp feladni készültem, amikor megláttam..
(#37253) Vandit. válasza Vandit. (#37252) üzenetére
;]

MOD1: Még jó, hogy tiltva van, és nem jön be az oldal, de a linknévről tuti az. :D Na majd otthon.
MOD2: Ja, tárolt változtatot behozta... lol. Ezt olvastam a Fit Muschle-ben is szó szerint. ;] Na mindegy, akkor ez nem új infó.

[ Szerkesztve ]

(#41662) Vandit. válasza penene (#41660) üzenetére


Vandit.
addikt

Na, akkor mégegyszer. ;) De gyanítom ezt olvastad csak nyomtatott verzióban.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#41663) penene válasza Vandit. (#41662) üzenetére


penene
őstag

Link ;]

Amúgy thx, rögtön itt termettél segíteni! :D :R
(Egy linkelésért bármire kapható vagy) :D

[ Szerkesztve ]

(#41664) God Vazzeg válasza Vandit. (#41657) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezt még nem próbáltam :U

(#41665) Radnix


Radnix
senior tag

Ehhez mit szóltok? :(
Meglesem azokat az mhp-cuccokat amiket ajánlott a társaság, de kár hogy úgysincs rá most lóvé :DDD

(#41666) God Vazzeg válasza Radnix (#41665) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Várható volt nem? :U

(#41667) P00By válasza God Vazzeg (#41666) üzenetére


P00By
nagyúr

Áhhhh :N :D

(#41668) Radnix válasza God Vazzeg (#41666) üzenetére


Radnix
senior tag

Akkor is bekaphatják :DDD ;]

(#41669) Vandit. válasza God Vazzeg (#41664) üzenetére


Vandit.
addikt

Ami késik nem múlik, igaz? :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#41670) nrgia


nrgia
őstag

Az 5% nem ver földhöz senkit...... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#41671) Vandit. válasza nrgia (#41670) üzenetére


Vandit.
addikt

Itt mindenki csóró... :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#41672) macikos válasza marcus.fenix (#41648) üzenetére


macikos
addikt

Nyugi, én is szeretem a TUCTUC-ot, csak akkor már pörögjön is rendesen. Csak a linkelt Techno akárhogy Techno, nekem nagyon Trance-s. Azt is szeretem, csak engem az inkább megnyugtat :D Tudom, menjek a... :D Csak én vagyok ilyen idegbeteg módon edző? ;]

BÁ Nutrition: Nem az, hogy edzés végén, hanem hogy egyszerűen nem bírják, mindenkinek csak a fekvenyomás létezik és azt is homorítva, vállal meg tricepsszel bőven besegítve. Izmosak akarnak lenne, csak nincsenek tisztában a dolgokkal.
Ezt csak azért írtam, mert bassza a csőröm, mert folyton azzal jönnek, hogy én milyen kevéssel nyomok fekve... közben meg többel tudok egykezessel nyomni, tárogatni, arról nem is beszélve, hogy a mellizmom is nagyobb.

(#41673) penene válasza macikos (#41672) üzenetére


penene
őstag

Ilyenekkel úgysem tudsz versenyezni, de nem is kell, más a cél.
Jó, hogy nem szkanderozni akarnak. ;]

(#41674) macikos válasza penene (#41673) üzenetére


macikos
addikt

Persze tudom, csak idegesít. Úgy mint a basztatás, hogy mikor diétázok végre... ők szart se fejlődnek, ugyan olyanok, mint amikor lejöttek a terembe, még jó hogy kevés rajtuk a zsír, én meg folyamatosan fejlődök, de az nem számít, mert zsíros vagyok. Meg is mondták, hogy vizes az izomzatom, mert sok vizet iszok... szóval szakértők.

Csak nekem meg van egy olyan hibám, hogy nem tudom elküldeni az ilyen embereket a faszba :D Mert azt kellene.

szerk: Ezzel kapcsolatban majd lehet kérek pár tanácsot Boxitól ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#41675) nrgia válasza macikos (#41674) üzenetére


nrgia
őstag

Jobb a békesség én is ezt vallom...szard le azokat a mócsingokat... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#41676) penene válasza macikos (#41674) üzenetére


penene
őstag

Ha ilyen stílus, akkor le kell szarni. :)
Én szóba se állnék ilyenekkel. :U ill. ők se állnának szóba velem. ;]

(#41677) dunkel válasza macikos (#41674) üzenetére


dunkel
őstag

kisírtad magadból minden gondod-bánatod aranyoskám? ;] :B

[ Szerkesztve ]

(#41678) macikos válasza dunkel (#41677) üzenetére


macikos
addikt

:(

Tudtam hogy itt megértő társakra találok :DDD ;]

(#41679) LOTR válasza macikos (#41674) üzenetére


LOTR
addikt

most gyakorlásképpen elküldhetnéd dunkelt ;]

mod
áh, úgy látom ide hc tréning kell, majd Boxi talán gatyába ráz

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#41680) Vandit. válasza LOTR (#41679) üzenetére


Vandit.
addikt

Boxi szerintem már leitta magát, ma nem fog ráérni. :( ;]
Hb neki. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#41681) penene


penene
őstag

Nektek volt már olyanotok, hogy leraktátok magatokat, pl. a karotok az asztalra, témlára, a bicepsz-tricepsz meg ugrált, pattogott?

Régen volt olyan, hogy a combom, most a tricepszem csinálja. Ráütök egyet, abbahagyja... Annyira hc volt a tegnapi edzés, hogy még mindig csinálja? :D
Biztos idegi alapon van,nem?

(#41682) nrgia válasza penene (#41681) üzenetére


nrgia
őstag

Idegi alapon van. :K A kimerültség a stressz a megerőltetés vagy a pia okozza álltalában...
Vagy kezdődő parkinson szindrómában szenvedsz... :D

Amúgy meg ne hagyd a karodat az asztalon...mi van ha ellopják :U ;]

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#41683) Vandit. válasza nrgia (#41682) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem azt a kart senki sem akarná ellopni. :( :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#41684) penene válasza Vandit. (#41683) üzenetére


penene
őstag

Főleg, ha a középső ujjam egész nap feléd mutat. ;]

(#41685) qdak válasza macikos (#41647) üzenetére


qdak
addikt

hello köszi a részletes választ!!!

sztem nálam: "nem elég nagy a súly" lessz mert 1enlöre csak ez van X kilogram és már jóideje ezzel csinálom, probálom ugy csinálni h 1 héten max 1 napot hagyok ki, amugy én nem sulyra nyomok hanem inkább h minél nagyobb legyen a bicepszem :D meg mell na jo h kinézzek vhogy csak sajna a ~70 kg suylom ugyérzem kevés hozzá, 1ik haverommal 1ütt "versenyzunk" örajta több a felesleg ( én fél éve 4.2% zsir ral rendelkeztem ) és ő sokkal jobbn nő mint én :(

amiket csinálok 120 bicepszre 120 mellre 50 felülés 40 fekvő ennyit szoktam ez megcsinálom 2X re + csinálok 1 oylat nem tudom én a neveket állva a sulyzo közepétfogom magam elött és felmelem mellig ebböl kb napi 60
de kiprobáltma megtudom a 2X esét is csinálni ennek, nem tudom h jo e iyg vszinu nem nagyon de hát ezt találtma ki magamtol meg amit olvasgattam. tudsz vmi tanácsot még irni ? :U
köszi hello

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#41686) penene válasza qdak (#41685) üzenetére


penene
őstag

Én sikítok. ;]

(#41687) Vandit. válasza penene (#41684) üzenetére


Vandit.
addikt

Úgy meg pláne. ;] De nem tudom, hogy mutatna felém, amikor én tuti nem lopnám el. :( :U :D

Na erre ki fog válaszolni neki. :F Ha a keménymag, akkor szarul jár.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#41688) Bibby válasza qdak (#41685) üzenetére


Bibby
addikt

Én ilyen sz@r helyesírást/stilisztikát egyben nagyon rég nem láttam.

Ελευθερια η θανατος

(#41689) CarajoEsp válasza qdak (#41685) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Szóval.....ez így elb@szott...akárhogy is nézem. :O
Kérlek nézd meg az első hsz-ben a linket, olvasd el, írd be a topikba, hogy "Edzésterv" mert amit csiálsz, az csak arra jó, hogy leugassunk.

Jah és nagy bicepszed meg melled az akkor lesz, ha megveszed a Tv Shopból az "Ab Kin Prot" és lenyomsz vele napi 5 percet.....noh ugrás.. ;] .

U.I:Jah és amit Bibby írt azzal maximálisan egyetértek, a nagy bicepsz alapfeltétele, hogy le tudj írni 5 mondatot egy fórumba úgy, hogy ne kelljen hozzá a Kínai népköztársaság három szakembere, hogy kibogozza...

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#41690) dunkel válasza Bibby (#41688) üzenetére


dunkel
őstag

Miért, te még elolvasod? ;] :N

(#41691) BÁ Nutrition válasza macikos (#41672) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te ilyen kemény csávó vagy amúgy? :Y asziteem hogy kb mint a Boxi:D de akkor lehet el vagyok tévedve:DDD páran raktak már be képeket az újak közül is ide de képtelen vagyok megjegyezni ki kicsoda, csak a régieket vágom :U :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41692) penene válasza dunkel (#41690) üzenetére


penene
őstag

lebukott, az alma. :W ;]

(#41693) nrgia válasza qdak (#41685) üzenetére


nrgia
őstag

TE JÓ ÉG.....
120 bicepszre 120 mellre 50 felülés 40 fekvő... :DDD borzasztó

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#41694) qdak


qdak
addikt

pfffffff igzán köszi, remélem majd lesz olyan amikor tudok vmit segiteni nektek, de nem fogok :((( köszi b+

majd macikos talán ir normálisan

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#41695) macikos válasza qdak (#41685) üzenetére


macikos
addikt

4,2% testzsír? Mivel mérted?

Tanács? Az az igazság, hogy ha így számolsz, hogy 120 bicepszre, stb. akkor még tényleg kezdő vagy. Ami szerintem most neked a legjobb lenne:

1. Olvasd el a Bodybuilder.hu-n az edző válaszolban az alapismereteket
2. Nézzél meg ott az oldalon néhány BBTV részt
3. Szedjél le [link] néhány edzővideót, ezekben látni, hogy mi az intenzitás, mondjuk a Kevin Levrone Maryland Muscle Machine videót. Persze nem azt mondom, hogy így kell edzened, mert ezek itt profik 15-20 év edzésmúlttal, csak hogy lásd, hogy így is lehet edzeni. Persze erre a szintre el kell jutni. A BBTV is elég jó.

Bicepsszel kapcsolatban ezt nézd meg: [link], a végén vannak bicepsz edzés tippek.

Ebben szó van a fekvenyomásról: [link]

Szóval nézz utána a dolgoknak.

Tehát mégegyszer: nem az a fontos, hogy mennyi sorozatot/ismétlést csinálsz, hanem hogy hogyan csinálod őket!

Egyébként te otthon eddzel vagy teremben?

más: Nektek is szokott lenni kukac a rizsben? :)

BÁ Nutrition: mármint mire értetted hogy kemény vagyok? képet azért nem raktam még be, mert:
1. zsíros vagyok
2. fehér, hóka is vagyok, amitől még zsírosabbnak nézek ki

Na majd csinálok valami képet, de aktról szó sem lehet ;]

[ Szerkesztve ]

(#41696) qdak válasza nrgia (#41693) üzenetére


qdak
addikt

macikos oksa meglesem öket, otthon edzem

[ Szerkesztve ]

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#41697) Vandit. válasza qdak (#41694) üzenetére


Vandit.
addikt

Na nehogy befordulj már. :U :N
Viszlát! :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#41698) nrgia válasza macikos (#41695) üzenetére


nrgia
őstag

más: Nektek is szokott lenni kukac a rizsben?

Persze, az a rizs fehérje tartalmának a 100%-a... :D

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#41699) Markgx10


Markgx10
őstag

Boxi komám!

Elnézést, hogy nem korábban, de még ma úgy gondolom, hogy nem késő :D :

Boldog születésnapot! :R

(#41700) qdak válasza Vandit. (#41697) üzenetére


qdak
addikt

nem fogok,d enagy gecik vagytok az tény :N nekem senki nem mondta h kell csak fogtam csináltma 1 sulyzot azt neki áltam jo néztem pár oldalt azt ennyi
honan tudjam h jo e ?

macikos osztrákoknál voltunk ki mértek minden vackot rajtam, azt a végén kaptma 1 papirt h 4.2 % ami édes n kevés gondolom

[ Szerkesztve ]

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.