Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26901) vlcsko82 válasza Tarill (#26897) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Igen a pláza környékén (ifjúság körút) egy garázsba van egy makett bolt ott a buszmegálló mögött.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#26902) Kis Joe válasza golya32 (#26894) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Semmi gond, de elvitték már. Csak egy On Stage III maradt.
Viszont nem ígérem hogy hétvége előtt tudom keresni.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#26903) Dryman válasza vettelf60 (#26898) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem kívánok nagyon beleszólni a vitába, de mégis....
A Győr és környéke fórumban tudomásom szerint már 3-4 emberrel is szerettél volna üzletelgetni, de mint kiderült, majdnem minden bizniszed meghiúsult, amelyik meg nem ott majdnem tettlegesség lett a vége....
El kellene azon gondolkodnod hogyha a másik félnek (nevezzük nevén eladó) több száz sikeres csereberéje volt már akkor miért pont veled mint (vevővel) "gyűlik" meg a baja mindenkinek.
Velem is eljátszottad hogy ide meg oda, meg a hirdetett ár alatt jócskán.....inkább kiszálltam a bizniszből minthogy én is Weaver kollega sorsára jussak....
Talán változtatni kellene azon dolgaidon miként kell keresni és vásárolni annak érdekében hogy sikeres üzletelésed legyen.
A vevő általában házhoz jön, mert az ő érdeke hogy minél hamarabb magáénak tudja a kiszemelt alkatrészt. Az már csak az eladó általi grátisz ha esetleg megkönnyíti a találkozást egy megbeszélt helyen, de ne képzeld már azt hogy pizzafutárként a helyedbe visszük a megvásárolni kívánt cuccot hogy aztán lefikázd és pofátlanul lealkudd az árát.
Részemről befejezve mindennemű irányodba történő üzletelgetés, mert gyomorforgató amit csinálsz....kioktatsz hogy hogyan és mennyiért adjak el neked alaplapot...hát akkor is felháborított a dolog, gondoltam újonc...majd megjön az esze...de nem, most meg Jambával kekeckedsz????

[ Szerkesztve ]

(#26904) vettelf60 válasza Dryman (#26903) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Szomorú, hogy ha valaminek tettlegességig kell fajulnia főleg arra nézve aki kezdeményezi. :B

Az meg hogy te milyen áron akartál lapot adni nekem, az a te bajod, inkább bementem PC ABC-be és UGYANAZT megvettem GARIVAL SZÁMLÁVAL ugyanannyiért.

Vicces és szánalmas a felfogás, hogy itt úgy néz ki az eladó szívességet tesz a vevőnek. Nektek úgy néz ki kezet is kell csókolni, hogy ó kedves eladó eladtál nekem valamit (tisztelek a kivételnek!!!!!). Tudtommal, nem bolt vagy, nem adsz számlát, nincs székhelyed (javíts ki ha tévedek).

Szerintem ha valakinek pénz kell, tesz érte. Vagy te úgy melózol (bocsáss meg a kifejezésért), hogy ülsz otthon a seggeden, aztán ha a főnöknek kell valami majd még kezet is csókol?

Ha ezt nem érted meg, akkor sajnállak. :U

És újra: TISZTELET A KIVÉTELNEK!

Ja és az a mindenki nálad akkor 3 embert takar? A többiek senkik. :C

[ Szerkesztve ]

(#26905) sotetlovag97 válasza Dryman (#26903) üzenetére


sotetlovag97
tag

Részemről is egyetértek veled bár én még nem üzleteltem vettel-lel, de régebben nekünk is volt egy kis nézetéltérésünk, de azóta normálisabb lettem(ha nem is teljesen).
De én is üzleteltem már győri emberekkel és ha dolgom akadt éppen győrben és be tudtam iktatani, akkor akkor adtam át a terméket a vevőnek, mivel úgy neki is könyebb, de mivel még diák vagyok és a bérletet ígyis-úgyis meg kell vennem havonta, így ha az idő is engedi akkir szívesen be is buszozok Győrladamérról és még sétálok is, ha ezzel meg tudom könnyíteni annak a dolgát aki esetleg előző nap dolgozott és fáradt vagy akármilyen más dolga lenne autókázás helyett.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26906) vettelf60 válasza sotetlovag97 (#26905) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Egyet tudok érteni veled. Sajnos nem emlékszem a nézeteltérésünkre, de nem lehetett komoly mert emlékeznék.

De látom te is tudsz kompromisszumos megoldás felé hajlani és szerintem ez a normális. Én sem azt várom hogy mindenki az ajtómig jöjjön, hanem ahol mindenki számára megoldható.

(#26907) sotetlovag97 válasza vettelf60 (#26906) üzenetére


sotetlovag97
tag

Nem rád gondoltam, hanem Dryman-re. :DD
Valószínű azért nem emlékszel rá. :)

Értem én, csak úgy látszik a többiek nem így gondolják vagy nem így tudják.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26908) vettelf60 válasza sotetlovag97 (#26907) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Akkor félreértettem a mondatot. :R

(#26909) sotetlovag97 válasza vettelf60 (#26908) üzenetére


sotetlovag97
tag

Inkább én fogalmaztam helytelenül vagy csak a telefon írta át, még nem tudom. Meg kell szoknom még ezt. :DD

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26910) Dryman válasza vettelf60 (#26904) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szánalmas vagy....
nem részletezem...de mint mondtam anno, számla és garancia is volt a termékhez, csak nem éppen 1 hónap, mint amivel a PCABC-ben kaptad...nem emlékszem pontosan, de úgy még 4 hónap volt vissza az alaplap garanciájából, ráadásul győri kiskeres termék volt....azért is volt az ára annyi amennyi....
ugye-ugye a részletek felett meg elsiklunk....hát voltál olyan szíves és befáradtál a Bajcsyra a boltba .....ez meg hogy történhetett, nem kopott el a lábad?????
Inkább eladtam másnak...aki nem szabott ésszerűtlen feltételeket vevőként.
Mint mondtam már többször is, ez itt egy kis belterjes győri topik, az ismeretségek alapján sokkal egyszerűbb üzletelgetni, mint kivívni a többség negatív véleményét. Te nagyon erre hajtasz.
kérdésedre válaszolva: A többiek már a barát, ismerős státuszba vannak! :)

Tiszteletem az előttem szóló kollégának, igen volt vele is egy afférom, leírtam a problémát, változtatott a dolgon, megértette és azóta minden rendben is van. Remélem részéről is....

[ Szerkesztve ]

(#26911) sotetlovag97 válasza Dryman (#26910) üzenetére


sotetlovag97
tag

Persze, hogy rendben van és úgy is marad. :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26912) kiszi07 válasza vettelf60 (#26904) üzenetére


kiszi07
senior tag

Ahogy elnézem a hozzászólásaid számát nem rég kerültél ide. Itt is, mint mindenhol vannak szabályok. A győri topicban is ki alakultak olyasfajta társadalmi normák, amit neked is, nekem is(!) sőt mindenkinek be kell tartania. A fórumon évek alatt össze szokott "brigád", ami valamelyikünk-nél már barátságot eredményez. Az teljesen normális, ha vásárolni szeretnél valamit, akkor megbeszéled vele hol és mikor szeretnéd megvenni, majd, ha nem megy megpróbálsz kompromisszum-ot kötni vele. Mivel ez az eladónak a "terhe", ezért volt már eset (nálam), hogy 500 Ft-ért vigyem ki a város másik felébe, mert a srácnak nem volt jó a belvárosban. Az hogy ő mennyiért adja, azt ő gondolja ki és semmi közöd nincs hozzá. Ha jó fej tudsz nála alkudni.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#26913) Tarill válasza vlcsko82 (#26901) üzenetére


Tarill
őstag

Valami üzletnevet esetleg nem tudsz? Így most annyira nem tudom hol lehet annyira nem vagyok arra jártas... :/ vagy Google mapson megkeresem hátha van utcakép :D

(#26914) jamba válasza vettelf60 (#26898) üzenetére


jamba
csendes tag

Köszönöm hogy felajánlottad az ETO-parkot ÉN pedig leírtam mikor leszek arrafelé az nem volt megfelelő,írtam hogy ma a belvárosban leszek 3 óra körül az sem megfelelő, nálam általában este 10-ig tart a második műszak sőt ha valamire azt mondom hogy KELL azért ha az eladó csak este 10 óra után ér rá akkor megyek az alkatrészért akár házhoz amire nekem szükségem van

Jah, a másik meg úgy állítod be magad mintha valami segélyszervezet lennél és milyen hálás legyek hogy pénzért eladsz valakinek valamit. xDDDD

Én szaladgáljak utánad 2000ft-ért Bazdmeg :((
Had nem mondjam mit szoktak oszlophoz kötözni (jó úton jársz felé)

Weaver kollégának hozzám képest birka türelme van és mint hallottam sikerült kihoznod a sodrából.........

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26915) jamba válasza vlcsko82 (#26901) üzenetére


jamba
csendes tag

Vicsko Kolléga ha kell a szóban forgó HDD vidd el ingyen a tiéd

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26917) ftc válasza okiDoki (#26916) üzenetére


ftc
nagyúr

Szinte ingyen van :D

(#26918) sotetlovag97 válasza okiDoki (#26916) üzenetére


sotetlovag97
tag

Ezt most nem értem. Lehet velem van a baj xd :DD

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26919) stairmaster válasza Tarill (#26913) üzenetére


stairmaster
tag

újvilág utca, körforgalomnál. (Batthyány tér sarka)

(#26920) Bobrooney válasza Tarill (#26913) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Küldtem linket.. :))

(#26915) Jamba: Hát ha házhoz viszed :DDD Bocs, lehet engem is kettévágott volna az ideg!

(#26921) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Volt valaki a fórumon, aki fényezőt keresett, meg lámpa polírozást is akart. Lehet nem ugyanaz a személy volt, mindegy, akkor többeteknek szól néhány sorom.

A minap hoztam el kicsi autómat a házgyári fényezőtől, mert sajnos a jobb hátsó ajtóm igényelt némi beavatkozást. Először sokallottam a kért összeget, és vissza is mondtam, majd több helyen érdeklődtem.
Mindenhol aláígértek, de sehol sem tudtak meggyőzni...
Végül némi szerencse folytán megteremtődött az anyagi háttér is a munkára, így visszahívtam a házgyári embert. Vasárnapra készült el az autó. Minőségi munka, minőségi anyagokkal! És a lámpát is felpolírozták, ami szintén rendben van.
Személy szerint csak ajánlani tudom őket. Persze biztosan van jobb csapat is, de szép munkát végeztek.

(Mint kiderült, a jobb hátsó ajtómon a két "tornádó vonal" között 1,5cm vastagon volt a gitt..)
Ezt a múltkoribeszélgetéshez fűzném hozzá, ami itt zajlott.
Sziasztok.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#26922) okiDoki válasza jamba (#26915) üzenetére


okiDoki
tag

Ja, ingyen engem is érdekelne!!!
El tudnád hozni Pestre? :U

0,0

(#26923) Jazzos válasza okiDoki (#26922) üzenetére


Jazzos
tag

Először azt hittem, a fényezőt kell vinni... :DDD

(#26924) jamba válasza okiDoki (#26922) üzenetére


jamba
csendes tag

Persze Dokibácsi de csak Prága felé kerülővel tudom vinni ja és az útiköltségem Te állod ;]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26925) zsigee válasza Jazzos (#26923) üzenetére


zsigee
tag

Persze...
És ha már pestre viszi a vinyót, visszafele elhozhatná a rendelt gépet is, nekem... ;] És nem kell futárra várni :R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#26926) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Ha Győrladamér felé is eljössz a vendégem vagy egy kávéra,de miután kifizetted. :D :D

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26927) okiDoki válasza jamba (#26924) üzenetére


okiDoki
tag

Nem gondolod! :Y
De a Moszkva térre ki tudok menni érte! :K

0,0

(#26928) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Te Jamba mester úgy tünik céltábla lettél :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#26929) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, mit er manapsag egy GB EP45-DS3R lap Q8200-vel, Corsair S775 coolerrel, 2x2gb DDR2-800-as Geil-el? van egy asus 4870-es is meg egy Force3D 4850 (mind2 512MB)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26930) BalooTM


BalooTM
tag

Üdv Mindenki!

Eladóvá vált a VGA-m, ha valakit érdekel: Gainward Phantom GTX 770 2GB DDR5

Csipogjatok, ha valakit érdekel.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#26931) jamba válasza zsigee (#26925) üzenetére


jamba
csendes tag

Minnyárt megoszlik az utiköltségem is :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26932) Tarill válasza Bobrooney (#26920) üzenetére


Tarill
őstag

köszönöm szépen! azt hiszem ez rc bolt de nem baj benézek :D

(#26933) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Valakit nem hoz lázba ez a garnitúra? :))

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26934) golya32 válasza sotetlovag97 (#26933) üzenetére


golya32
aktív tag

Drága főleg hogy javítani is kell.
Elhiszem hogy többe volt, én a hibátlan garnitúrát 40%-os gumikkal 35e ért tudtam csak eladni.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26935) sotetlovag97 válasza golya32 (#26934) üzenetére


sotetlovag97
tag

Ugyan így momo volt?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26936) golya32 válasza sotetlovag97 (#26935) üzenetére


golya32
aktív tag

Igen, ez is audin volt, és 105e ért vettem camryn használtam peres gumik voltak rajta, tönkre is ment a szervókormányom..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26937) MR_Joe válasza golya32 (#26936) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Te azért eszed a műszaki cuccokat.... :DDD hol egy teló, hol egy autó... igazi nagyfogyasztó vagy :) :R

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26938) sotetlovag97 válasza golya32 (#26936) üzenetére


sotetlovag97
tag

Az igen. :D
Nekünk hála' égnek ilyen problémánk nem volt vele. Azért megvárom hátha valakit érdekel vagy alkudna rá.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26939) golya32 válasza MR_Joe (#26937) üzenetére


golya32
aktív tag

Kft-m van, úgy is cserélni kell a berlingo kistehert, már nem használjuk igazán ki és túl lépte a 150e km-t. Helyette lesz a yaris ami törött, asszonynak meg majd nézünk valamit..

Érdekel valakit a Berlingó? 161e km 2009-es 1,6HDi klímás közepes állapot 2 személyes de 3 ülés van elől, nincs elválasztó rács, friss műszakis.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26940) golya32


golya32
aktív tag

Érdekel valakit monitor?
AOC 19"-os belső hangszóróval 5e ért vihető táp kábel van.
Kipróbálási garanciával!

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26941) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Hellosztok!

Modem router eladó.
:R

Music!!!

(#26942) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv, újra!

Esetleg valaki tudja honnan lehetne letölteni egy letiltás elleni garancia formanyomtatványát vagy mintáját?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26943) vidobali válasza sotetlovag97 (#26942) üzenetére


vidobali
tag

Ne haragudj a közönségességemért, de szart sem ér. Írhatsz olyat, de a rendőrség kiröhög, max polgári peres eljárást indíthatsz, ami kb 2-3 év és az ítélet meghozataláig minden költség téged terhel.
Sajnos tavaly Én vettem egy 5S-t januárban, irtunk letiltás elleni garanciát, majd augusztusban letiltották a telefont. Végig zongoráztam mindent, de a végén azt mondtam, hagyjuk. Benyeltem. Többet soha függő készüléket.

(#26944) sotetlovag97 válasza vidobali (#26943) üzenetére


sotetlovag97
tag

Ez független készülék, de jobb a békesség.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26945) vidobali válasza sotetlovag97 (#26944) üzenetére


vidobali
tag

Ha független, akkor meg teljesen felesleges, max ha lopott :DD

(#26946) sotetlovag97 válasza vidobali (#26945) üzenetére


sotetlovag97
tag

Hát remélem nem valami Gazsikának a Gazsikájának a testvérének a keze alól veszem majd meg. :DD :DD

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26947) delikvens025


delikvens025
csendes tag

Jóestét. S.O.S be kellene low profilos vga, ami egy ATI 6570 nél erősebb, és hdmi kimenettel fel van vértezve. R7- 250 es ami pl játszik, R7-240 majd ugyan az, nem egy ugrás. Új is jöhet és használt is. Felhagytam a magyar meloba járással, külföldön lettem vállalkozó, és minden este hétköznap hét után lépem átt a határt, különben az első boltba ottlennék a kasszánál. 06305447214 es számon holnap reggel 4 től hivjon akinek van, és este oda lépek kifizetem. Előre is köszönöm.

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#26948) delikvens025 válasza Dryman (#26910) üzenetére


delikvens025
csendes tag

Naaaaaaa, végre újj veresnyző ellened, tiporjam meg? :D

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#26949) Dorien válasza jamba (#26914) üzenetére


Dorien
veterán

Azért Jamba milyen vagy már, hogy nem viszed házhoz az árult cuccaidat a felének a feléért. Sőt még az sem kell, hogy házhoz vidd, egy kompromisszumos megoldás keretében elég, ha a kerítésig hozod. :D

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#26950) Dorien


Dorien
veterán

Ha valaki akar egy jót mozizni, az nézze meg 3D-ben ezt:

Mentőexpedíció (The Martian) (2015)
IMDb
Index

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.