Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26051) zsigee válasza Dryman (#26049) üzenetére


zsigee
tag

Szia.
Köszi Laci. Egy részét értettem a dolognak, pl, hogy asus, meg TP-link... :))
Az ár kivételesen nem számít :Y A feltételeknek kell teljesülnie. Valóban képben van egy nyüvekes almás is, aminek a fél almája lerohadt...A másik "gond" a vidranet lesz, mert Szentivánon csak az van. Már sejtem, hogy ez nekem egy szenvedés lesz...
Majd megálmodom.
Amúgy 841-es TP-linkem van, a panelban jól dolgozik. minden helyiségben normális lefedettség van.
Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#26052) jamba válasza Ukraan (#26050) üzenetére


jamba
csendes tag

Este tedd ki a kapuba reggelre elszállítják a gyűjtögetők :B

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26053) jamba


jamba
csendes tag

Lenne még egy Lenovo masina

M73 típus

Karcmentes mikro atx házban (elején még a fólia is rajt van)
Intel H81 chipes lap int hang lan usb3 sata3
Intel I3 4330 proci 3.5 ghz garis
2x2GB Corsair 1600mhz ddr3 memória
Samsung 1tb hdd
ATI HD 8570 2GB DDR3 128BIT DX11 VGA
DVD-író

Telepítve win 8.1 PRO kipróbálhatóság végett

ára 75k

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26054) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy all :R Lenne egy eladó laptopom hátha valakit érdekel :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#26055) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Sziasztok!
Eladó 2 simkártyás Acer telefonom.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#26056) golya32 válasza sladka_pani (#26055) üzenetére


golya32
aktív tag

Jééé egy ismerős telefon..Olcsóbban vinném.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26057) sladka_pani válasza golya32 (#26056) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Tőled van úgy másfél évvel ezelőttről :) Mennyivel olcsóbban? Tizesnél lejjebb nem akarok menni!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#26058) RudyD válasza sladka_pani (#26057) üzenetére


RudyD
csendes tag

Pedig jól hangzik.
Képeket milyeneket csinál, illetve:
Csak 4.0 -es droid van rá?

-- RudyD { B-) }

(#26059) RudyD


RudyD
csendes tag

Teringettét az 'új' felületnek. Hogy lehet ezen a személyi lapon kibogarászni a telefonszámot?
Szentül meg voltam győződve h megadtam és csodálkoztam h senki nem találja....

-- RudyD { B-) }

(#26060) BalooTM válasza RudyD (#26059) üzenetére


BalooTM
tag

Csak a prohardveres oldalról elérve megy. Hardverapros oldalról nem adja ki a teljes profilt.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#26061) sladka_pani válasza RudyD (#26058) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Megy PÜ! :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#26062) Kis Joe válasza RudyD (#26059) üzenetére


Kis Joe
aktív tag


Én így oldottam meg :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#26063) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

(#26064) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Valakit érdekel egy 15" MacBook Pro?

2008 late unibody modell
2.4Ghz Intel C2D P8600
8Gb ddr3
1TB új bolti garis hdd
nVidia GeForce 9400m 256mb
Új akku
Világítós billentyűzet
Frissen kitakarítva és újratelepítve Os X Yosemite-al

Többit privátban!

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#26065) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Változtattam picit az áron :) Dual SIM-es Droidos teló 10ezeré' :) Ne kelljen elpocsékolnom...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#26066) jamba


jamba
csendes tag

Üdv all

Eladó Mini ITX masinám lenne

Igényes ,-szép Codegen mini itx házban
200w os Enlight Chieftech tápegység
Sapphire PURE White E350 (IPC-E350M1W) alaplap [link] pci-e vga val bővíthető
AMD APU processzor 2mag 1600mhz
VGA: ATI HD 6510
3gb DDR3 1333mhz memória
160gb Seagate hdd hds 100/100%

ára:25k alkuval

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26067) RudyD válasza Kis Joe (#26062) üzenetére


RudyD
csendes tag

Nagyon Ótt van az a megoldás! :C
Mostanra beraktam a régihez az url-t.

-- RudyD { B-) }

(#26068) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Urak most 30-án megyek Békéscsabára ha valakinek kell vinni v. hozni kisebb csomagot akkor az nyugodtan dobjon egy pü-t :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#26069) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

Garmin típusú navigációt hova lehet bevinni térképfrissítésre? A pontos típus nüvi53 ha jól emlékszem. Az express névre hallgató szoftverjük nem támogatja a készüléket.
Legkésőbb holnap estig kellene megoldani.

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#26070) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Elég nagy OFF!!!

Nem tud valaki francia bulldog-ot Győrben vagy Győr közelében eladót?

(#26071) Tarill


Tarill
őstag

hello! airsoft játékfegyókban otthon van valaki? :D

(#26072) BaKeSZ87 válasza Tarill (#26071) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

(#26073) atos19881101


atos19881101
senior tag

Sziasztok,

Munkájára igényes fényezőt keresek Győrben. Nincs itt köztetek valaki aki ismer ilyet? Egy autó középkonzolt kellene átfesteni nem horror áron.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#26074) zsigee válasza atos19881101 (#26073) üzenetére


zsigee
tag

A kérdés engem is érdekel, egy jobb hátsó ajtó fényezése lenne a téma nálam.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#26075) atos19881101 válasza zsigee (#26074) üzenetére


atos19881101
senior tag

1-2 fényezőt személyesen megkerestem ... horror árakat mondtak. :O

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#26076) stairmaster válasza atos19881101 (#26075) üzenetére


stairmaster
tag

Mejkli?

(#26077) bundilolo válasza stairmaster (#26076) üzenetére


bundilolo
tag

Sziasztok!

Valaki tud esetleg itt Győrben Lumia 930-as, 1520-as vagy Samsung Note4-es telefont?

(#26078) atos19881101 válasza stairmaster (#26076) üzenetére


atos19881101
senior tag

Ott voltam. 20k-t mondtak az egészre. Az csillagászati ár nekem ezért a darabért.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#26079) stairmaster válasza atos19881101 (#26078) üzenetére


stairmaster
tag

Az a baj, hogy a minőséget meg kell fizetni, lehet hogy valaki lefújja 15k-ért, aztán olyan ronda lesz, hogy....Esetleg nem tudod lematricázni, vannak nagyon szépek és jó minőségűek.

(#26080) atos19881101 válasza stairmaster (#26079) üzenetére


atos19881101
senior tag

Persze ez jogos. De a 20k egy ekkora méretű műanyagért akkor is sok sztem. 5k kb a festék (kérdeztem festék boltban). 15k maga a munka? Az rengeteg ... Szerintem max 2 óra munka lehet vele (csiszolás, fújás).

Matricával már próbálkoztam. Nem jó a tapasztalatom velük ... az állandó hőingadozástól (tűző nap, fagy) egy idő után levállik. Pedig direkt autóbelsőbe való matricát vettem.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#26081) atos19881101


atos19881101
senior tag

Lenne egy eladó Balaton Sound bérletem. Elővételes áron: 40 000Ft

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#26082) zozyk válasza stairmaster (#26076) üzenetére


zozyk
addikt

Nekem ő fújta a kispolskimat,szerintem szépen dolgozik... :R
(azóta már nincs meg,de az új tulaj még nem panaszkodott rozsda miatt,pedig a polski hajlamos az újrarohadásra)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#26083) sladka_pani válasza atos19881101 (#26080) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Szia!
Én magam tanultam meg fényezni néhány év alatt, hobbiból, autóépítés céljából. Ha megkérnek segítek, de amúgy nem hirdetem. Szeretném megkérdezni milyen felületről van szó (bőrhatás vagy sima felület stb.) milyen színre szeretnéd fényeztetni, lakkozás is kell-e stb.? Esetleg képet is mutathatsz róla. Méretet is írhatsz! Aztán leírom mennyi a reális ára, de általában egy első sárvédő méretű dolog fényezése 20.000ft/elem egységben merül ki. Ha fémről van szó, akkor általában nem kezelik le rendesen, ahogy a gyárban szokták, tisztelet a kivételnek, de műanyagnál azért minden normális fényező lealapozza rendesen, nem kevés csiszolóvászon elmegy, utána füllerbe is kell boritani ha szint akarsz, aztán jön a szín 1-2 rétegben, és ha kell akkor ugye a lakkozás. Ha utánanéztél és mindez kijön 5K-ból egy boltban, az csak akkor van, ha a csávó profi, napi bejárós és 40-50% kedvezményei vannak a boltban :) De vedd meg mindezt saját pénzen, elhozod, lefújom neked egy tizesér, és rájössz, hogy többre jössz ki végül, aztán nem sajnálod a 15K munkadíjat a munkástól akinek a tüdeje már chemikáliával, csiszolóporral van tele :) Időben pedig a 2 óra lakkozásnál kizárva! Vagy marad a módszer, otthon megcsiszolod, megveszed a fújós festék sprayt és go. Állítom 3K-ból megáll a dolog, csak ha ennyire keresed az embered, akkor gyanítom igényesebb vagy vagy ez az elem olyan autóba megy amihez fényező kell :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#26084) atos19881101 válasza sladka_pani (#26083) üzenetére


atos19881101
senior tag

Szia,

Tőlem sem áll messze a fényezés. Az ok ami miatt fényezőt keresek az az, hogy sajnos nem tudom hol magam megoldani a festést. Erről lenne szó amúgy:

Csupán színre kell fújni + matt lakkozni. Ennyi az egész művelet. Szétszedni sem kell semmit, mert előkészítve adom oda sőt ha kell akkor meg is csiszolom ... Amiért erre az egészre már nem akarok vagyont fizetni az az, hogy sokszor megjártam már vele. Próbáltam lefóliázni az egészet (direkt autóbelsőbe szánt fóliával) ami kb 1 hétig tartott majd levált. Ezt kb 2x is megismételtem, majd feladtam. Elvittem fényezőhöz, aki azt mondta no problem és megcsinálja ... 10k-t fizettem érte, és 2 hétig volt nála. Valahol az alap kilátszik, a lakk tele van porral és repedezett a lakk + valahol összeugrott ... Sajnos voltam olyan hülye, hogy elhoztam tőle (csak már kellett a műanyag mivel hosszabb útra mentem).
A sok szétszedésnek köszönhetően a műanyag elemek eltörtek, így kellett egy másikat vennem bontóból ... Mivel nem akarom eljátszani megint az egészet (már így is egy rakat pénzt vágtam ki rá) ezért szeretném véglegesen megcsinálni. Persze tudom a jó munkát meg kell fizetni stb. De 20k-t akkor sem tartok megfelelőnek egy ekkora méretű elemért (főleg ha pl egy sárvédőhöz hasonlítjuk). És a kérdés hogy mindezt miért kell? Mert a váltó körüli műanyag karcos volt. Bontottat nem találtam, ezért gondoltam átfestem ... na akkor kezdődött minden. Bár hagytam volna az egészet ... :W

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#26085) atos19881101 válasza atos19881101 (#26081) üzenetére


atos19881101
senior tag

Eladó Sound bérlet

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#26086) sladka_pani válasza atos19881101 (#26084) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Értem! Ha a rádió, klíma körüli müanyag közép elemre gondolsz, akkor elhiszem, hogy sokallod :) Sík terület, végül is nem nagy kunszt tényleg. Teljes pormentes erre való helyiségem nekem sincs, kamra meg garázs, ahol szállhat minimális por, de ha tudok azzal segíteni, hogy megveszel mindent és megakarod magad csinálni, eljöhetsz hozzám egyszer, és megcsinálhatod, ezt szerintem egy kikevert színt spray + lakk spray kombóval is meglehet, felesleges ennyiért elővenni a kompresszort meg a pisztolyt elmosogatni utána, bár az is van ha fontos. Megfelelő kézmozdulattal azzal is fel lehet vinni a lakkot úgy, hogy ne folyjon meg, normális legyen. Szóval ha csak helyed nincs, de hozzáértésed és kedved van, és nem akarsz vagyont költeni, akkor keress meg, nem kérek érte pénzt, hogy megcsinálhasd :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#26087) atos19881101 válasza sladka_pani (#26086) üzenetére


atos19881101
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a felajánlást! :)

Valószínűleg még futok pár kört környékbeli festőknél, aztán meglátom mi alakul ...

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#26088) sladka_pani válasza atos19881101 (#26087) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Rendben :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#26089) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok

valaki szokott a pennyben vásárolni, pontgyűjtés végett, kellene nekem pár olyan pont :)

(#26090) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, kb milyen programok lesznek Gyorben aug 6 es 20 kozott?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26091) MR_Joe válasza Balinov (#26090) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Az én gépemen jó eséllyel windows 10, valami office csomag, meg néhány játék.. miért? ;]

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26092) BalooTM válasza Balinov (#26090) üzenetére


BalooTM
tag

GTA V még mindig :DDD

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#26093) Balinov válasza MR_Joe (#26091) üzenetére


Balinov
félisten

jajj, most nezem, mekkora magaslabdat dobtam be a hienak koze :Y :Y :C

valami kulturalis/kulinaris programra gondoltam, ahova el lehet vinni ismerosoket

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26094) golya32 válasza Balinov (#26093) üzenetére


golya32
aktív tag

Kocsma, esetleg Matrózba jó kis halászlé cigánypecsenyével?
Megtudod nézni az új teret, lehet bújócskázni a mélygarázsba, vagy fürdeni a Szécsényi téri "szökőkútnál..
Ennél többet nem tudok ajánlani. :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26095) Balinov válasza golya32 (#26094) üzenetére


Balinov
félisten

Matroz! Medoglenek valami finom haletele :W :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26096) Dryman válasza Balinov (#26093) üzenetére


Dryman
aktív tag

A Győrköcfesztről lemaradsz az biztos, az egy hónappal előbb lesz.... :)
Már elkezdődött a Győri-Nyár programsorozat, ezt lenne érdemleges nézegetni.....de nekünk is ugyanolyan xar ezeken a komolytalan programajánló oldalakon keresgélni mint külhonból neked. :)
Szokás szerint, tervezett program az van, viszont erről valami épkézláb infót találni kurva nehéz.....nem tudni hogy ennek a retek önkormányzatnak volt-e valaha normális embere feltölteni némi infót Győr honlapjára.. :(
Kisalföld honlapja esetleg, talán ott naprakészebb dolgok vannak....

(#26097) Balinov válasza Dryman (#26096) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26098) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Győrben tudtok olyan boltot, ahol kapni nem szokványos (pl. indiai, kínai, stb.) fűszereket is? Amiket Spar és társaiban nem kapni meg.

(#26099) Bobrooney válasza Cathfaern (#26098) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ez engem is érdekelne!

(#26100) Ukraan válasza Cathfaern (#26098) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Nálunk a Lajta elején (ha a Pláza felől jössz, a jobb oldalon) van egy nagy hentesbolt. Ott nagyon sok fajta különleges fűszert lehet kapni.

BÚÉK!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.