Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26201) ftc válasza G@ben (#26200) üzenetére


ftc
nagyúr

Hát a jobbakat meg kell fizetni :D

(#26202) G@ben válasza ftc (#26201) üzenetére


G@ben
addikt

Azt elhiszem, de nem adok 115.000 forintot egy asztalért. :D
A 40-45k, ami a Mömaxban van, teljesen jó.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26203) ftc válasza G@ben (#26202) üzenetére


ftc
nagyúr

Rosszul látod ;]

nem egy asztal... az asztal :D

[ Szerkesztve ]

(#26204) G@ben válasza ftc (#26203) üzenetére


G@ben
addikt

:D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26205) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Legutóbbi felhívásom még mindig érvényes - Győr - Budapest fuvar kerestetik egy csomag számára.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#26206) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Érdekel-e valakit ddr3 notebook ram? 2*2+1gb, 1333-asok. Ugyanitt CMHTX2 szintén eladó, LGA775 és AM2 felfogató cuccaival együtt.
Érdeklődni nálam.

Üdv.

Gaben: 40k-t egy íróasztalért? az mit tud? állítható rajta minden és beépített kv főzője is van???? :F :Y

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#26207) G@ben válasza zsigee (#26206) üzenetére


G@ben
addikt

Ha tudsz olcsóbban is olyat, ami kellően nagy, illetve nagyon sok rakodóhely van benne, szívesen veszem!
Valami ilyesmi kéne.
Asztalos elérhetősége is jöhet, ha olcsóbban kihozza!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26208) zsigee válasza G@ben (#26207) üzenetére


zsigee
tag

Értelek. Az asztalos drágább...ez tuti.

Más.Keresek fém karikát, hasonlót mint a hordó abroncs. 1cm széles kellene, három féle méretben. A legnagyobb átmérője kb35-40cm legyen. Ha krómozott, az lenne a legjobb. Hol lehet ilyet venni? Neten keresgéltem eddig, de nem találtam semmit. :R

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#26209) ftc válasza G@ben (#26207) üzenetére


ftc
nagyúr

Asztalos kb 110 000FT orul lesz ha jobbat akarsz :D

(#26210) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

keresek fm transmittert megvételre, nem baj ha használt, csak múúúkodjon! :)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#26211) ftc


ftc
nagyúr

Öreg könyveket merre lehetne eladni?

(#26212) jamba válasza ftc (#26211) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

ETO-park vasárnaponként vagy Győri vásárcsarnok esetleg ha egyben akarod eladni a vásárcsarnok tesco felőli oldalánál van egy könyvárus (Fabu)

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26213) BalooTM válasza Petyyyyy (#26205) üzenetére


BalooTM
tag

Kedden én megyek. Hova kellene vinni? Privátban jöhet.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#26214) BalooTM


BalooTM
tag

Ha valaki keres 3 év körüli gyermeknek kis rollert olcsón, akkor itt van egy:
sikerült duplán vásárolni szülinapra

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#26215) Petyyyyy válasza BalooTM (#26213) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ment PM! :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#26216) alitak válasza kovacsroli (#26210) üzenetére


alitak
senior tag

Hi, szerintem az enyém megvan még, full analóg, 6 sávot tud, aztán ennyi. Este megnézem, hogy megtalálom-e, ha igen és kell, odaadom szívesen. Legalább nem a kukában végzi.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#26217) Chris.G


Chris.G
tag

Sziasztok!
Lakásunkban megjelentek a csótányok. Tudnátok ajánlani egy megbízható olcsó rovarirtó személyt?

(#26218) kovacsroli válasza alitak (#26216) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Szuper lenne, köszi előre is!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#26219) Dryman válasza Chris.G (#26217) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ha panellakás, akkor a fő közlekedési útvonaluk a hideg és melegvizes csövek szerelőjárata, ott ahol a mérőórák vannak...anno az egyik albérletemben (3. emeleti lakás volt) addig volt csótánydiszkó, míg ki nem fújtam púrhabbal alul és fölül is a csövek közelében lévő szintáttöréseket. Megszűnt a járat amin át közlekedtek a bogarak, aztán néhány nap helyi csótányirtás azért még kellett, mert előjött az a néhány ami ott helyben bújt meg, ezeket egyszerű csótányírtóval sikerült likvidálni....
utána már csak a 2. emeleti lakó anyázását kellett elviselni, mert hajnalra nála állt meg az a bogármennyiség, ami előzőleg a felsőbb szinteket bitorolta... :)
Kifújtam még purhabbal a mosogató lefolyócső környékét és amennyire aláfért a kezem a kád lefolycső környékét is, mert a betonlapok között ott is közlekedhetnek. Szóval érdemes a mozgásuknak gátat szabni, mert az írtás csak ideiglenes megoldás....

(#26220) stairmaster válasza G@ben (#26207) üzenetére


stairmaster
tag

OBI! Ma láttam 19 ezer forintért, kiárusításban

(#26221) G@ben válasza stairmaster (#26220) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi, be fogok nézni oda is, de első blikkre kicsi lesz szélességre és mélységre.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26222) Coyot válasza G@ben (#26197) üzenetére


Coyot
őstag

Jófogás, mi ott találtunk 3 igen nagy irodai asztalt brutál nagyon és gombokért adták. Érdemes nézelődni.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#26223) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, jol dolgozo fogorvost tudtok ajanlani Gyorben? fogtomes cellal. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26224) Dryman válasza Balinov (#26223) üzenetére


Dryman
aktív tag

Dr. Dubravitcky Tamás, tényleg nagyon jó!
16K egy minőségi tömés, ha csapra kell visszaültetni a tömést, nekem ilyen volt, akkor az 22K.
A minőségért itt is fizetni kell!
a Nők lapja caféban pont erről értekeztek a győri leányzók, itt olvashatsz pro és kontra érveléseket. Tamásról eddig csak jót hallottam! [link]

(#26225) Balinov válasza Dryman (#26224) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi Laci, a minoseges megjegyest inkabb elengedem a fulem mellett :) Nem varok el minosegi szolgaltatast gombokert, igy is jo aron van az itteni atlaghoz kepest.

Mennyire rugalmas idopontban? Erdemes mar most felhivni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26226) Dryman válasza Balinov (#26225) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tényleg minőségi munkát végez, és nem akartam célozgatni, de ennek ára van....győri viszonylatban is a drágább kategória!
A pénzedért kapsz egy kellemes környezetet, halk zene, zéro várakozás stb., és amelett hogy megcsinálja a tömésedet, alaposan szét is néz a szádban, aztán ha fogköved is van, és akarod ezt is kezeltetni, akkor átkísér a 2-es rendelőbe, ahol egy szőke bombázó orvostanhallgató kisasszony le is ápol ultrahangos vibrációs készülékkel...ez olyan +9k

Bejelentkezés a vezetékes vagy a mobilszámon rendelési időben. Érdemes jó előre bejelentkezni, ha esetlegesen a dokinak jönne közbe más, akkor úgyis hívnak majd.

(#26227) Balinov válasza Dryman (#26226) üzenetére


Balinov
félisten

tudom, Laci, nem is gondoltam komolyan :DDD

Koszi az infot, beszelek Veraval, aztan - mivel neki kell - egyeztetnek idopontot. A fogkotnelnites viszont khm.. nekem is aktualis...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26228) bundilolo válasza Dryman (#26226) üzenetére


bundilolo
tag

Az biztos, hogy győri viszonylatban drága, de, hogy én be nem mennék még egyszer abba a rendelőbe az tuti, pedig csak a barátnőmet kísértem el. Számomra elég nyomasztó helyiség pedig semmi gondom, ha fogorvoshoz kell mennem. Az én véleményem az, hogy semmivel sem tud többet, mint az itteni körzeti fogorvos, kicsit olyan kóklernek tűnik az asszisztenseivel. Én egy helyet ajánlok az egész országban. Dentalklinik Dr. Tóka Kft. Azon kívül, hogy a legjobb, a legdrágább is az országban. :D

(#26229) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Chieftec midi torony ház valakinek?
Topiclakóknak kedvezmény :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#26230) Chris.G válasza Dryman (#26219) üzenetére


Chris.G
tag

Köszi a gyors választ!

(#26231) G@ben válasza Coyot (#26222) üzenetére


G@ben
addikt

Megnéztem, egyelőre nem találtam megfelelőt. De azért lesem továbbra is. :)
Kösz!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26232) Bobrooney válasza Dryman (#26226) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Eddig olvasva meg is örültem:
"2-es rendelőbe, ahol egy szőke bombázó orvostanhallgató kisasszony le is ápol" :DDD

"ultrahangos vibrációs készülékkel" ezt meg sajnos nem szereti a fülem, néha a hangostól is megfájdul a fejem de az ultrahangostól... :D

(#26233) golya32


golya32
aktív tag

Samsung galaxy young (S6310N) telenoros érdekel valakit?
minimális karccal kopással, csak a telefon 8000ft

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26234) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv
Apple Iphone 6 Plus Gold gyárilag kártyafüggetlen full dobozos újszerű állapotú Apple garis telefon eladó lehet.
Érdeklődni Pübe ... :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#26235) Dryman válasza bundilolo (#26228) üzenetére


Dryman
aktív tag

A körzeti fogorvos nálunk csak HÚÚÚ-zni tud.
" Húúú de rosszak a fogai, sajnos ezt ki kell Húúúzni, Húúúszezer....."
ha már fizetnem kell érte akkor inkább egy általam választott orvos, mint egy faluvégi kookler....
Bár fogalmam sincs hogy mi a menete egy megfelelő fogszakorvosi kezelésnek pusztán TB alapon, de ha tényleg annyira megfelelő lenne, akkor biztos hogy felkopna az álluk a privát fogorvosoknak.

(#26236) Balinov válasza Dryman (#26235) üzenetére


Balinov
félisten

Ott a pont, utolsó mondat 😊

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26237) Dryman


Dryman
aktív tag

Keresek öregecske HP G5000 notebookhoz billentyűzetet.
eredetileg fehér, de jó lesz bele a fekete is ha éppen olyan volna valakinél eladósorban.
ezt találtam róla: HP G5000 Keyboard Compatible Part Numbers:
HP G5000 Keyboard Compatible Part Numbers:

HP 99.N5982.01E Keyboard
HP AECT2TPE01 Keyboard
HP K031802E4 Keyboard
HP K031802F1 Keyboard
HP K031802F2 Keyboard
HP PK13HR604K0 Keyboard
HP PK13HR607E0 Keyboard
HP PK13HR607P0 Keyboard
HP PK13ZLI0100 Keyboard
HP PK13ZZ74B00 Keyboard
HP V0318BIAS1 Keyboard

kicsit ívesnek látszik a képen, de valójában nem az!

HP G5000 Keyboard Laptop Machine Models:

HP DV5000 Keyboard
HP DV5100 Keyboard
HP DV5200 Keyboard
HP G3000 Keyboard
HP G5000 Keyboard
HP ZE2000 Keyboard
HP ZE2100 Keyboard
HP ZE2200 Keyboard
HP ZE2300 Keyboard
HP ZE2400 Keyboard
HP ZE2500 Keyboard
HP ZV5000 Keyboard
HP ZV5100 Keyboard
HP ZV5200 Keyboard
HP ZV5300 Keyboard
HP ZV5400 Keyboard
HP ZV6000 Keyboard
HP ZX5000 Keyboard
HP nx6125 Keyboard
HP nx9100 Keyboard
HP nx9105 Keyboard
HP nx9110 Keyboard

(#26238) Kis Joe válasza Dryman (#26237) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ha német nyelvű is jó akkor este utána nézhetek ismerősömnél

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#26239) Dryman válasza Kis Joe (#26238) üzenetére


Dryman
aktív tag

sokat nem akarok rá költeni, de ha már német, akkor megérdemel egy 500Ft-os billentyűzetmatricát :)

(#26240) jamba


jamba
csendes tag

A mai gyöngyszemek:

[1 jelentkező]
[2 jelentkező]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26241) Kis Joe válasza Dryman (#26239) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

PÜ ment

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#26242) Joker88 válasza Smile8822 (#26234) üzenetére


Joker88
őstag

adok érte két tehenet, 6 tojótyúkot. ;] :))

In loving memory of Garrett Lockhart

(#26243) Smile8822 válasza Joker88 (#26242) üzenetére


Smile8822
senior tag

Majd ha lesz időm röhögök rajta.. :O

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#26244) akosxyz


akosxyz
senior tag

Sziasztok, valakinek nincs véletlen eladó netbookja?
Olcsó és egyszerű kell, mint egy faék :D Csak office és adobe futtatásra kell :)

(#26245) BalooTM válasza Dryman (#26239) üzenetére


BalooTM
tag

Lehet még új is van, magyar. Holnap megnézem.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#26246) Dorien válasza Balinov (#26145) üzenetére


Dorien
veterán

A Barum barumi jó ár/értékű gumi. :K Nekem is az figyel a Focuson. Télen egyszer sem csúsztam meg a Polaris 3-mal, pedig azért volt jég/hó is.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#26247) sladka_pani válasza Dorien (#26246) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Támogatom, téli-nyáriba is volt már, mindenhol bizonyított, most 195/50 R15-ben van téliként Polaris 3, csendes (!!!) és jól tapad. Bezzeg a nyári 205/55 R16 GoodYear... hát az valami külön kategória. Azt nem állítom, hogy a menettulajdonságai rosszak lennének, mert 2x is sikerült időben megállni olyan helyzetben ami végzetes lehetett volna, viszont első osztályú úton is hangos nagyon, rossz útról vagy lassító csíkokról, bukkanókról ne is beszéljünk, külön fül kell hozzá, ami képes tolerálni... vagy hangos zene. Egyébként fogyasztásban oké, és nálam még nagy szívügy, hogy a gumi ne váltson színt 1 szezon alatt. Ezzel gondolok a régi Sava Perfecta nevű lengyel gumimra, aminek a futófelülete szinte sosem kopott lejjebb, egyre csak keményedett a külseje, és 4 nyár után szabályosan barnára szineződött :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#26248) Balinov válasza Dorien (#26246) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi Dorien, Barum-okat neztem itt is, Totyara kell majd osszel/telen, mert ami most van rajta valami kinai szar az hangos is, meg kicsit imbolygos az uttartasa. 205/55R16-ban ugy latom itt kb picivel az autogumibolt.hu-s akcios ar felett van, szerelessel. Igaz, ez nem Polaris,hanem Bravuris 3HM

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26249) golya32


golya32
aktív tag

[link]valakinek Samsung young?
Esetleg eladó nagyobb kijelzős gyorsabb teló beszámítással?

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26250) Dorien válasza Balinov (#26248) üzenetére


Dorien
veterán

Brillantis, Bravuris a nyári, Polaris a téli.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.