Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26451) Dryman


Dryman
aktív tag

Nekem még mindig a LG G2 van, és leszámítva azt hogy lollipop frissítés kissé szarul ment fel erre a készülékre, egészen meg vagyok elégedve a telefonnal. Az új androidos rendszer tényleg sokat dobott a készüléken, gyorsabb és valahogy az érintőfelület is gördülékenyebben működik.
Mindez nem volt ingyen....sajnos ugrott az összes telefonszám és adat amikor a frissítés után rendszer gyári visszaállítással indult el a telefon...
A frissítés lement, de a google acc az istenért nem tudott helyreállni és folyamatosan dobálta a kijelzőn az android .com elérése meghiúsult, a folyamat leállt hibákat....maradt a gyári beállítások.....
Igen, valahol az én saram is, hiszen ha lehetne a készülékbe sd-t tenni és arra menteni...de nem lehet....
LG PC suite-os biztonsági mentésem van közvetlenül a frissítés előttről , de ez kitkat rendszeren történt, az LG PC shuit lollipop-ra nem képes a régi mentést beolvasni és abból visszaállítani az adatokat....(igaz ezt apróbetüvel le is írta az LG...mint utólag kiderült) :(
az egyszerűbb megoldás az lenne ha tudnék 1-2 napra kölcsönözni egy LG G2-öt amin Kitkat van, arra visszaállítani a mentésemet, azután kinyerni az adatokat kategórizálvá , majd azokat PC-Suit nélkül átrakni az enyémre....Valakinek véletlenül lenne a fiókben egy LG G2-ese, és jópénzért kölcsön adná 1-2 napra????

[ Szerkesztve ]

(#26452) sagesz93 válasza Dryman (#26451) üzenetére


sagesz93
addikt

Lehet nem is kéne hozzá G2, csak valamilyen LG készülék Kitkattel. Vagy ezért is rinyál a PC suite?
Komplett mentés csinált a telefonról a suite, vagy esetleg kategorizálva névjegyek - sms - stb? Mert ha egyesével mentette le, akkor azok fájljai más programmal is visszarakhatóak szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#26453) Coyot válasza Dryman (#26451) üzenetére


Coyot
őstag

Még ha meg is tudod csinálni az azóta eltelt időben történtek nem lesznek meg a két rendszer adatait mergelni meg kétlem hogy lehetne. Gondolom felhős névjegy tárolás nem volt beállítva.

Én már teljesen rászoktam a felhős névjegyekre, jó dolog az ha minden gépemen vagy akár egy gmail web felületen is megvan minden névjegy és ez igaz a telefonomtól a dekstop pc-s thundermadárig.

Má' nem

(#26454) Balinov válasza Coyot (#26453) üzenetére


Balinov
félisten

+1.

mondjuk az azert eleg goreny dolog, hogy update-hez pc-s sw kell, nem csak egy mezei OTA....

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26455) Dryman válasza Balinov (#26454) üzenetére


Dryman
aktív tag

Az OTA-s támogatás G2-nél meg csak addig volt üzemképes amíg kitkatoltunk egyik verzsönröl a másikra...valami biztonsági lófütyit ezen a lollipop szarságon kurvára átrágtak, így nem mén az OTA.
"kérem csatlakoztassa a telfonját LG PC Shuit-ra"...aztán vársz vagy 1/2 órát mire letölti, aztán megint 40 perc a biztonsági mentés....(természetesen egy olyan fájlstrukturába ami titkosított)....majd közel 40 perc mire frissült.

A biztonsági mentés fájlszerkezete olyan mint annak idején az arj volt.
00 tól 15-ig vannak sorszámozva a fájlok és van egy futtatható ami szépen összerakja őket.
kiterjesztése valami ismeretlen számomra...nem is emlékszem pontosan de valami CAL vagy ilyesmi...

A lényeg az hogy a PC Shuite még fel is kaínálja a mentés helyreállítást, ekkor futtatja azt a bizonyos fájt, majd elkezdődik a tömörített állomány csomagolgatása, és mikor végez, akkor megpróbálja rátolni a telóra...usb-n keresztül csatlakozva......na itten vagy az a kutya elásva, mert a kék csík 1 óra 6 perc alatt végigmegy, de közben a telefonnal nem történik semmi....Úgy xar ez a LG PC Shuite ahogy van!

Visszaállítani G2-öt Kitkatra nem javasolják mert gyakran féltégla efektus....marad az a kölcsönzős módszer, vagy beletörődöm az adatvesztésbe....

Igen a felhős tárolás rendben is lenne, de anno kikapcsoltam a google szinkront mert idegesített hogy 5-8M-ás képeimet is állandóan tologatta felfelé. Tudom-tudom azt is be lehet már állítani mit szinkronizáljon.... :B

(#26456) Balinov válasza Dryman (#26455) üzenetére


Balinov
félisten

lg-s suite-val nekem is voltak kinjaim, egyszer volt egy ismeros nalunk, valami korai droidos lg-je volt, hat ugy gyalultam le a geprol a pc shitet,hogy ihaj.

Amugy foverzio frissitesnel sem kell,hogy a FOTA frissites gondot okozzon. N7-en, meg asszem M7-en is siman OTA update volt, mikor ICS-rol JB-re ment, aztan meg M7/M8-akkal is siman ment a JB->LP frissites, nulla adatvesztessel.

A backup meg jo dolog, csak esszel kell hasznalni. Eloszor en is coptam tavaly, mikor meglett az M8,es bekapcsoltam, hokozbe mar jott az sms,hogy az adatcsomagom 2/3at mar felhasznaltam,es hogy vigyazzak, mert utana szamlaznak. Mondommiaqrvaanyad, es akkor lattam,hogy a foto sync be volt love..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26457) Coyot válasza Dryman (#26455) üzenetére


Coyot
őstag

Ha jól rémlik már 2.3 as droid felett is be lehetett állítani mit szinkronizáljon. Jó dolog hidd el legalább a névjegyeket lődd be ha minden kötél szakad legalább az megmarad. :K

Má' nem

(#26458) G@ben válasza Coyot (#26457) üzenetére


G@ben
addikt

Így van, nálam 2.3.4-gyel az Azonnali feltöltés, Picasa, Címtár, Gmail, Naptár a beállítható opciósor.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26459) Smile8822 válasza szaki04 (#26438) üzenetére


Smile8822
senior tag

Nem!
Csak amikor 2 alkalmazás egyszerre megy és össze vissza fagy inkább hanyagoltam!
De kinek mi...!

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#26460) Dryman


Dryman
aktív tag

Az a helyzet állt elő hogy rendbe szedném azt a kislakást amiben élek és tevékenykedem....
a felszaporodott cuccot szedegetem össze és árulgatnám hogy fogyjon.... :)

Lenne itt néhány Socket A lap benne mindenféle Barton proci meg hasonlóak....
Asus A7V 600, Abit NF7, Gigabyte Nforce valami....
procival és hűtéssel együtt 1000Ft
hirdetgetem aztán ha nem kell senkinek megy az ehulladékba....

van egy-két darab LGA 775 asrock lap, tudok bele adni E4600, E6300-at
ezeket még viszi, de a lap DDR 1-es.....4000-ért mehetne procival......

Ja meg ezek a semmirevaló Dell optiplex 520 miniházas gépek....alaplapi támogatás hiányában még a Pentium D sem megy benne....sima 1 magos 3GHz-es pentium 4 van bennük 80GB-os HDD társaságában.
Ram DDR2 megy benne, de az nincs hozzá....erre valami épkézláb árat ki kell találni és vihető.....

[ Szerkesztve ]

(#26461) BalooTM válasza Dryman (#26460) üzenetére


BalooTM
tag

Utolsóra kérj egy üveg aldis irsait, az jó fröccsnek a djarum mellé :D

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#26462) Dryman válasza BalooTM (#26461) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ez kész!

(#26463) Dryman


Dryman
aktív tag

Akartam segíteni a vállalati orvosnak a minap....
áthívott a rendelőben lévő XP-s géphez hogy nem tudja megnyitni a dokumentumait.
sem word-ben sem excel-ben nem nyílnak meg a fájlok.
wordben MSWRD632-es kódolási hibával száll el az egész
Excelben a fájl kiterjesztése nem azonos a belső tartalom kodolásával hibával áll meg, és ha ezen továbbkatt, akkor valami automatikus kódolási megoldással kinyílik a táblázat vagy a szöveg, de mindenféle krikszkraksz....talán nincs is benne épkézláb betű.....
Végigpróbáltam a microsoft általi hibaelhárítást, végigpróbáltam azt is hogy különböző verziójú office-okat raktam a gépre, de mindegyiknél ugyanaz...
Találkozott már valaki ezzel a problémával???
esetleg sikerült valahogy megoldani???

Mi a bűbájos franc okozhatja ezt????

lehetséges megoldásként a microsoft help-jéről másolva:

Ez a bizonyos dokumentum miben készült, milyen Word verzióban? Mi a kiterjesztése? A hiba Office 2007 esetében és Office 2003 esetében is előjön? Mi a teljes hibaüzenet?

Ha másnál is jelentkezik a hiba, sajnos előfordulhat, hogy sérült a dokumentum. Ebben az esetben, sajnos nem tudunk segíteni, nem tudok róla hogy lenne ilyen jellegű MS javító program.

Viszont, ha nem a dokumentum sérült, az alábbi cikkben találsz egy Fix it javítást:

http://support.microsoft.com/kb/973904/hu

Ezt futtasd le, esetleg a Kézi javítás alapján ellenőrizd, hogy tényleg törlődött-e az adott kulcs. Esetleg még jobb megoldás a Kézi javítás lépéseit követni, és törlés előtt jobb kattintás, Exportálással lementeni a törlendő kulcsot. Ekkor bármikor dupla kattintással vissza tudod hozni az eredeti állapotot.

Ezután próbáld megnyitni a dokumentumot. Ha ismét sikertelen, nyisd meg a Word-öt, Eszközök, Beállítások, Általános fül, pipáld be a Konvertálás jóváhagyása megnyitáskor opciót. Megnyitásnál a listából válaszd a Word 2007-ből való konvertálást.

[ Szerkesztve ]

(#26464) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv
Lumia 930 új eladó T-s érdeklődni Pü-be...

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#26465) zsigee válasza Dryman (#26463) üzenetére


zsigee
tag

Szia Laci.

Ezt nézd meg:
"Keresd meg a registry-ben ezt:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Shared Tools\Text Converters\ImportMSWord6.wpc
S töröld ki ezt a wpc bejegyzést, majd zárd be a registryt és indítsd újra a gépet!"

Amúgy olyankor szokott ilyesmi lenni, bár hibaüzenetre nem emlékszem, amikor a winnek és az officenak nincs meg valamelyik közös feltétele. PL: xpSP3 alatt az office 2007 nem mindig volt futtatható, telepítés sem ment, kellett hozzá valamelyik frissítés, ami 2012 júliusában jelent meg. Utána gond nélkül felment és dolgozott.

Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#26466) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Valakit esetleg nem érdekelne egy intel s3500 300gb-os ssd? :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26467) golya32


golya32
aktív tag

acer gallant duo e350 törött kijelzővel érdekel valakit, érintő működik és jól érzékel. 5e ért vihető

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26468) Dryman válasza zsigee (#26465) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm Zsigee!
Az első részén túlvagyok, semmi változás sajnos....
nézem a servicepakkot, hátha az a ludas...
Ja és ha az ominozus gépről pendrive-on áthozok doc.-ot vagy xls-t egy másik gépre...sajna az már ott sem nyílik meg....olyan mintha a fájlokban zavaradott volna meg a kódolás....
Lehet ez valami frankó vírus okozta probléma?????

(#26469) Jazzos válasza Dryman (#26468) üzenetére


Jazzos
tag

Fröccsön túl vagy?

(#26470) RudyD válasza Dryman (#26468) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Futó processzek, antivirus, hdsentinel,
xp verzió, office verzió?

portable libreoffice?

Igen lehet virus, vinyó\háttértár gond, végső esetben proci, memória, ennél misztikusabban: táp. (bár ez a többiben már meglátszik...)

-- RudyD { B-) }

(#26471) Dryman válasza Jazzos (#26469) üzenetére


Dryman
aktív tag

:Y :Y :Y :Y
nincs megoldás....a fröccs már csak a végső.....

(#26472) jamba válasza Dryman (#26471) üzenetére


jamba
csendes tag

Asus power toolkit :K :K :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26473) Dryman


Dryman
aktív tag

Fejlemény: a rendelői gépen egy F-secure víruskergető volt, természetesen nem talált semmit...aztán malwarebyte-al végignyomtam és 327 fenyegetés, majd feltünt ez:
HELP_DECRIPT.HTML :) már mosolyogtam is magamban....
aztán gugliztam és Kaspersky meg ESET jó arra hogy megfogja....
Eset teljes verzió felrak, és 29 helyen fixen exe-k mögé bujva, majd 137 helyen könyvtárbejegyzést létrehozva csücsül a gépen ez:
Help-Decript.html-Win32 Filecoder CR trójai

ha felmész a megadott weboldalra, máris segítenek az átkódolt doc, xls,pdf...stb fájlok kijavításában
500-1000 dollár befizetése ellenében.

Nincs több energiám rá, leírtani leirtottam, de nem tudok megoldást a fájlok visszaállítására....

(#26474) jamba


jamba
csendes tag

Sziasztok lassan telefont kellene cserélnem (rövidesen beindítom az asus toolkitet) érdekelne milyen ÚJ telót vegyek mivel Én abszolut néma vagyok ezen a téren.
Főbb szempontok por,víz álló jó akku üzemidő megbízhatóság,caterpillart akartam de elég sok rosszat írnak róla és a vodafon nem is forgalmazza.

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26475) Bobrooney válasza jamba (#26474) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ha okos telefon kell azt hiszem a Galaxy Xcoverek ilyenek.
Ha nem akarsz ilyen szolgáltatói kedvezményt akkor szerintem kapsz majd függetleneket.

[ Szerkesztve ]

(#26476) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok, van-e valakinek Győrben 2,5"-os 9.5mm-es optibay-e ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#26477) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy,valakinek nincs eladó 120Gb SSD olcsón?

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#26478) golya32 válasza vlcsko82 (#26477) üzenetére


golya32
aktív tag

Jazzost ajánlom én is tőle vásárlok ssd-t

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26479) Balinov válasza Jazzos (#26469) üzenetére


Balinov
félisten

Jazz, nem is koszontem meg, de koszi a tippet a marosi gumihoz. vegul toluk lett Barum, jo aron, pikkpakk felraktak, nagyon kedvesek voltak :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26480) Jazzos válasza Balinov (#26479) üzenetére


Jazzos
tag

Barumi jó áron van, mondtam én. :D :R

(#26481) Balinov válasza Jazzos (#26480) üzenetére


Balinov
félisten

raadasul jo is, utana majd' 2 hetig hajtottam a golfot, balaton, szigetkoz,stb. erezhetoen jobb lett az uttartaska

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26482) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Keresek 2*1gb 667MHz-es DDR2 asztali RAMot (Lenovo Thinkcentre M52-be), és egy db 54Mbps-os PCI-os WIFI hálókártyát.
Akinek van, és eladná, kérem privátban jelezze. :))
Köszi, sziasztok.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#26483) jamba válasza zsigee (#26482) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Memória van 2 x 1gb párban :K

Más

Eladó S1156 hibátlan asrock lapom I3 procival és hűtéssel 15k-ért
WD Blue 3.5" 500GB HDS 100/100 7k

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26484) zsigee válasza jamba (#26483) üzenetére


zsigee
tag

Ára?

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#26485) BalooTM válasza kiszi07 (#26476) üzenetére


BalooTM
tag

Ha satás kell, akkor van.

Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#26486) sotetlovag97 válasza BalooTM (#26485) üzenetére


sotetlovag97
tag

Senkinek nem kell az intel ssd? :U
Környékbelieknek kedvezmény. :D

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26487) atos19881101 válasza sotetlovag97 (#26486) üzenetére


atos19881101
senior tag

Ár?

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#26488) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Na,PDA senkinek?

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#26489) viktor82 válasza sotetlovag97 (#26486) üzenetére


viktor82
őstag

Ára az sdd-nek?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#26490) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

40 000, de ennél lejjebb már nem tudok menni, mert így is fél áron adom és még 4 évig garis és bontatlan.
Azért ennyi, mert ez az összeg kell egy kisebb beruházáshoz.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#26491) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Leáraztam a Chieftec házat, topiclakóknak 5eFt

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#26492) BalooTM válasza vlcsko82 (#26488) üzenetére


BalooTM
tag

Ennél kicsit rosszabb HP ipaqokat dobtam ki pár éve vagy 5 darabot. Szerintem abszolút nullához közelít az értéke, egy mai routerre sem lehet felcsatlakozni velük.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#26493) MR_Joe válasza BalooTM (#26492) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Amelyiken 6-os winmobile van, azzal általában igen :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26494) padi68 válasza Balinov (#26479) üzenetére


padi68
senior tag

Csanakon jártál és nem szóltál? :-)

én mindig tőlük vásárlok, mert minden téren minden elvárás felett állnak....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#26495) Balinov válasza padi68 (#26494) üzenetére


Balinov
félisten

hat tudtam en, hogy te is csanaki vagy? :DDD

most meg epp a totyara keresek valamit a kisse kopott kinai papucsok helyett...nem szivesen vagok neki a monszunidoszaknak olyan gumikkal

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26496) MR_Joe válasza Balinov (#26495) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

A topik lakók fele csanaki :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26497) Jazzos válasza MR_Joe (#26496) üzenetére


Jazzos
tag

Ja, az én egyik felem is csanaki pl. :D

(#26498) Borokafa válasza Jazzos (#26497) üzenetére


Borokafa
őstag

Én meg már egészen az vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#26499) MR_Joe válasza Jazzos (#26497) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Az alsó, vagy a felső feled? :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26500) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Fül vagy fejhallgatók nem érdekelnek valakit?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.