Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#658) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok!

Ugye volt a gondom, hogy frissítettem a legújabb F6-os biosra, a gép csak planetside 2 alatt olyan óránként kifagyott, úgy hogy a hang beakadt, majd kékhalál képernyő, de a szöveg nem látszott, csak csíkok. Utána memory managment és clock watchdog timeout hibákkal fagyott ki a gép a játék alatt. Visszaraktam a régebbi F5-ös biost, 1 hétig semmi gond, minden jó. Tegnap megint kezdte a kékhalált, de ezt a hang beakad, szöveg nem látszik verziót. A naplóban 0x000000101 és 0x000000124 hibakód volt.
Bluescreenview szerint a hibát egyszer az ntoskrnl.exe, egyszer pedig a hal.dll és az ntoskrnl.exe okozta.

Mi okozhatja ezt? Volt egy Win update, ami új, más semmi változás nem volt. Csak planetside 2 alatt jön elő a hiba. Lehet a bios kavar még mindig be a winnek? Vagy a TeamSpeak beépülő overlaye? Memtest hibát nem talál, prime 95, aida 64 stress test hibát nem jelez.

Azt mondták nekem, hogy alaplap hiba lehet.

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.