Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) xeon forever


xeon forever
addikt

"According to a report by data.ai on the state of mobile gaming, Genshin Impact managed to gross $5 billion in just 40 months, becoming the fastest mobile game to ever do so. "
:U

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18852) emiki6 válasza Sordoran (#18850) üzenetére


emiki6
veterán

Az a baj, hogy annyira nem fun a coop, sőt egyszerűbb egyedül pikkpakk letudni azt az 5 kör domaint, mint szervezni egy talit és aztán közösen, szuttyogósabban letudni ... azt a mindössze 5 kör domaint. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18853) Sordoran válasza emiki6 (#18852) üzenetére


Sordoran
addikt

Persze hogy nem, én se szoktam, nem is akarok. :DDD
Annak jó aki huzamosabban farmolna valamit, és közben beszélgetni, hülyéskedne mással. Illetve az acsik megszerzése miatt, vagy kezdő és kell a segítség.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#18854) CJ4567 válasza Sordoran (#18853) üzenetére


CJ4567
veterán

Én akkor járkáltam coop-ba, amikor AR55 vége, AR56 eleje voltam, és kis szerencsével gyorsabban le tudtam tudni a heti bossokat, mint a saját karaktereimmel, főleg Azdahada volt akkoriban elég kérdéses, mert nem volt pajzsos karakterem kiépítve. :DDD

No Sana No Life

(#18855) emiki6 válasza CJ4567 (#18854) üzenetére


emiki6
veterán

Uhh, a régi "szép" idők, mikor még egyedül nem mentek a heti bossok. Mit összeszenvedtünk coopban is (random emberekkel).

Noelle coopra az egyik legjobb unit volt, mert nem volt törékeny és a többieket is életben tartotta. Ellentétben pl ganyuval, aki egy lepkefingtól kifeküdt vagy zhonglival, aki bár túlélte, de a team DPS-hez nem tett hozza eleget. A reaction dps-ek se értek semmit, mert random emberektől nem várható el, hogy megfelelő aurát tegyenek az ellen-re.
Meg úgy eleve, bárkit vinni, akinek nem volt healje vagy shieldje kvázi öngyilkosság volt és rengeteg kaját tudott igényelni.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18856) vakablak93


vakablak93
őstag

Aki esetleg még várja a kövi geo lánykát, Chiorit: [link]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18857) vakablak93


vakablak93
őstag

Ha valakit érdekel megjelent a mai nappal a Granblue Fantasy Relink is, elvileg ez is gacha, csak ezt egyszer meg kell venni, 4 fős csapat, akár coopban is, hogy jó-e vagy sem a majd elválik.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18858) Sordoran válasza vakablak93 (#18857) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem google azt hozta ki, hogy ez nem gacha. Minden karakter feloldható a játékban menet közben.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#18859) vakablak93 válasza Sordoran (#18858) üzenetére


vakablak93
őstag

Még régen olvastam ezt az infót, lehet téves :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18860) jonnyjoker01 válasza emiki6 (#18849) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sok szerencsét hozzá, felfedezésnél a 2 charge nagyon jó QoL-nak hangzik :)

Üdv. Johnny

(#18861) Wayne válasza jonnyjoker01 (#18860) üzenetére


Wayne
aktív tag

ugyanaz, mint Yelan C1, megoldja az energia problémákat és mobilisabbá tesz. [link]

(#18862) Shiro válasza vakablak93 (#18856) üzenetére


Shiro
senior tag

Dendro Keqingnek a Geo variánsa. :DDD

(#18863) F34R válasza Shiro (#18862) üzenetére


F34R
nagyúr

Jaja.... ki hogy van a geoval? en Ittoval befurodtem nem egetem meg a szamat megint ;]

(#18864) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Tegnap végigmentem az Abyss 12-n. A nyomorult zöld kígyón úgy felhergeltem magam, hogy muszáj lesz utána nézzek az attack patterneknek. Hát az állandóan föld alatt van, magamtól nem igazán jöttem rá mit kell vele csinálni. :D Mondjuk Aggravate Keqing-et próbálgatom pár napja, lehet nem azt a teamet kéne hoznom ellene. :DDD Nagyon rövid windowok vannak rá. A többi az simán ment maxra elsőre...
Navia-Zhongli-XL-Benny
Keqing-Fischl-Kazu-Yaoyao

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#18865) CJ4567 válasza F34R (#18863) üzenetére


CJ4567
veterán

Zhongli és Yunjin egyedül akiket használok, Noelle-n gondolkodtam Furinával, de a Noelle-m sajnos csak C2, és nem tudom így mennyire lenne értelme.

No Sana No Life

(#18866) fpatrik17 válasza F34R (#18863) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Nagyon sokáig csak Zhonglit használtam, őt is főleg Yanfei mellé és Nahia+Kuki hyperbloomban. Ezért is húztam rá Navia-ra, hogy legyen végre legalább "fél" Geo csapatom, és ő nem igényel több ilyen elemű társat. Szóval nekem csak ez a két Geom van kiépítve.
Én nálam szerintem Furina rerun vagy Arlecchino lesz a kövi akire húzni fogok. Xianyun is kimarad...

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#18867) emiki6 válasza CJ4567 (#18865) üzenetére


emiki6
veterán

Noellenek kell a c6. Én 1,5 évig álltam c3-on, most végre ezen a banneren meglett a c6. Így se extra, de majd bevetem.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18868) nonsen5e válasza F34R (#18863) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egész mostanságig Zhongli, CEO of geo volt az egyedüli akit használtam, de Navia meglepően fun volt, így kihúztam őt is.

Navia - Zhongli - Furina - Kokomi egy nagyon comfy és overkill szinten kinyírhatatlan, de persze nagyon drága csapat. :DDD

Akit nem használtam kb. sosem: Noelle, Itto, Ning, Kokomi kutyája (nem jut eszembe a neve sorry), Traveller
Akit ritkán: Yun Jin

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#18869) F34R válasza fpatrik17 (#18864) üzenetére


F34R
nagyúr

Miert nem csereled meg? mikor foljon a felszinre pont Navianak van annyi dmg-eg hogy jol leszedi a hp-jat. Fischlt meg lehet attenem hogy a repulo robotot letudd vadaszni ijjal.

#18868 nonsen5e
DPS-re gondoltam... de akkor ugylatom neked sem jon at Itto.

[ Szerkesztve ]

(#18870) fpatrik17 válasza F34R (#18869) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Nem volt kedvem variálni, szimplán felcsesztem magam, hogy nem ment ezzel a teammel :D Ha YaoYaot kicseréltem volna Nahidara, sztem instant meg lett volna maxra.
Sebaj, majd vasárnap letúrom párszor más teammel is. :B

• Honor Magic5 Pro •

(#18871) Urzu_7 válasza F34R (#18863) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Mielőtt kihúztam Zhonglit Noelle volt a fő karakterem, szegényke azóta a kispadon ült aztán megjött Furika így elég jó az olyan helyekre ahova geo kell. Yun Jint szintén mióta megjött használom. Ningguang bár fel van húzva de nem nagyon használom, max Wolflord ellen. Itto és Gorou megvan de én nem fogok szenvedni a felhúzásukkal. Navia pedig best, most Yun Jinnal, Barbival meg Furikával használom.

giran~

(#18872) Shiro válasza F34R (#18863) üzenetére


Shiro
senior tag

Ittónak még mindig kéne 30 bogár, amit Nahidával már könnyebb lenne összeszedni, de mióta Furina a legjobb 4. tag "Mono Geo" csapatban és így még inkább Noelle-t részesítem előnyben, és nem igazán van kedvem bogarakat kergetni.

Valószínűleg Chiorit szánják az esélyegyenlőségi ombudsmannak Itto számára.

Chiori a számok alapján nem tűnik egy ilyen muszthevnek, ő inkább a karakter dizájn miatt lesz kihúzva.
(Bár talán akkor lesz előnye Albedoval szemben, ha ő tud majd pajzsos ellenfeleket is támadni)

(#18873) vakablak93 válasza Urzu_7 (#18871) üzenetére


vakablak93
őstag

JinJin jó Navia mellé? Érdemes felhúzni miatta?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18874) xeon forever válasza vakablak93 (#18873) üzenetére


xeon forever
addikt

Mindenkit fel kell huzni, a lanyokat 2x ;]
Full mono geo csapat eleg Jo, abyssra meg gyakorolni kell...
Navia, Zokni, Jinjun, csotany/Yae kis kutyaja :C /geo traveler, Ningguang.
Itt a lényeg, hogy sok Elemental mastery legyen a pajzs erosites miatt, szoval nincs sub DPS csak main DPS (Navia).

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18875) vakablak93 válasza xeon forever (#18874) üzenetére


vakablak93
őstag

Na, ez már érdekesen hangzik, csótány és korcs nálam nem opciók, az ízeltlábú eleve meg sincs.
De JunJin, Ninguang megvannak. Na meg a harci cseléd (Noellről mindig Narbe jut eszembe az Overlordból :D)

De bakker mire ezeknek a semmiből artikat szerzek.... Na, az nem 2 hét lenne.... Hónapokig tökölnék velük. :))

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18876) xeon forever válasza vakablak93 (#18875) üzenetére


xeon forever
addikt

Reggeli KV közben jutott eszembe egy jo csapat.
Cooking: #@ TEAM CEO no damage healer nelkul.
https://youtu.be/Xt3WTlKM_Hs

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18877) vakablak93 válasza xeon forever (#18876) üzenetére


vakablak93
őstag

Ezt már próbáltam de Noellel, nekem kell egy healer is a teambe. Meg mert a vén fószer' nincs meg :D Simán végigmentem vele az abysson.

Am időközben már használom Beidout Navia mellett, de csak mint egyedüli elektro.
Melléjük még Xiangling meg Benett, nekem eddig ez jön be legjobban.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18878) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Ez a Navia-Xianyun team nagyon fuuuun! :Y

Közben úgy döntöttem mégis ráhúzok Xianyunra, lesz ami lesz. Buktam az 50-50-et, jött egy Keqing c1... Be is fejeztem, spórolás tovább Furinára. Ő azért sokkal inkább must have, mint Xianyun (bármennyire is mókás ez az ugri bugri playstyle). :R
Ja, meg újratoltam az Abysst, miután megnéztem mit kell csinálni ezzel k*rva zöld kukaccal. Raiden hypercarry, Nahida-Kuki-Yelan-XQ teamekkel elsőre bőven maxos lett. :K

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#18879) Shiro válasza vakablak93 (#18873) üzenetére


Shiro
senior tag

Nem.
Yun Jin a normál támadásokat erősíti, Navia sebzése meg skilljéből jön.

(#18880) F34R válasza Shiro (#18879) üzenetére


F34R
nagyúr

Yun Jin, Ayato, Wanderer, Physical Zhongli, Phy-Fischl, Yoimiya melle jo. Vagy esetleg Ningguang Na buildnel. minden mashoz sztem alkalmatlan.

(#18881) vakablak93 válasza Shiro (#18879) üzenetére


vakablak93
őstag

Köszi, akkor még véletlen se pocsékolok rá időt :R
F34R: :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18882) xeon forever válasza Shiro (#18879) üzenetére


xeon forever
addikt

Nekem tripla koronas lesz Navia is, és ott lehet értelme, ha Na is használsz.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18883) emiki6 válasza xeon forever (#18874) üzenetére


emiki6
veterán

Kiérdemelted a bad take king rangot. :D

Más: C1 Xy esetén a skyward atlas nagyon jó, akinek van mindkettő, az használja azt (ha nincs meg a sig)!

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18884) vakablak93 válasza fpatrik17 (#18878) üzenetére


vakablak93
őstag

Hú bakker most ez alapján hirtelen elfogott az érzés hogy kénye egy Xianyun, de Furina úgysincs meg, és még Navia sincs messze készen.

Így maradok az alap felállásnál hogy hagyom a fenébe, de azért nem semmi, a fejszés támadónak jól áll ez a fel-le ugrálás :Y

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18885) emiki6 válasza fpatrik17 (#18878) üzenetére


emiki6
veterán

3 navia plunge-ot lehet értelmesen végrehajtva infusion-nel (4 a max, de az nem konzisztens, így én csak 3-at szoktam).
Itt egy boss run: [link]
(Yelannak igazából itt nincs sok értelme, de sebaj. :D)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18886) Shiro válasza F34R (#18880) üzenetére


Shiro
senior tag

Brióskiflit kihagytad.

(#18887) F34R válasza Shiro (#18886) üzenetére


F34R
nagyúr

Jaaaaah xD Wirslit, igaz.

(#18888) Mike válasza Sordoran (#18850) üzenetére


Mike
veterán

Tisztában vagyok vele, de nekem közben kell a voice chat psen. Mert ahogy írtátok, a közbeni beszélgetés a lényeg, mert egyedül unalmas. Akivel régebben szoktam játszani, kb fél éve abbahagyta. (a többiek még korábban)

(#18889) Sordoran válasza Mike (#18888) üzenetére


Sordoran
addikt

Discord? Úgy tudom már van ps-re is, de ha nem, akkor is mobilról megoldható.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#18890) Wayne


Wayne
aktív tag

Sikerült Hu Tao-val Venutot megölni a "gömbös" állapota elött :D [link]

(#18891) Shiro válasza Wayne (#18890) üzenetére


Shiro
senior tag

Ganyuval kicsit lassabb, vele csak a gömbös állapotban lehet jól sebezni. :))
[link]

(#18892) xeon forever


xeon forever
addikt

Single wish powa.
2 wish egymas utan.
Pity 76-77 Gaming majd egy picit kesobb Xianyun 50/50 megnyerve Navia utan. Kicsit izgultam. :B

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18893) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Ha adott egy ilyenem Naviának, akkor van értelme felhúzni a saját 4*-os fegyóját? Állandóan ez a f*spermet potyogott a standardból sajna...Utálom cserélgetni a fegyverek a karaktereken, és a Serpent Spine annyira jól muzsikál Beidou-n, hogy nincs szíven levenni róla :U

*szerk: közben nekiálltam tesztelgetni, 7.6k a jelenlegi damage vacuum bladenként. Nem rossz az az +50k plusz damage Burst-önként. Szerintem ez lesz a dedikált fegyvere. :R

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#18894) F34R válasza fpatrik17 (#18893) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat kb pariban vannak... nem sok elteres lehet.. Nincs Serpent Spineod?

(#18895) fpatrik17 válasza F34R (#18894) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Dee van, írtam is fentebb. :D Csak szeretek dedikált fegyvert adni mindenkinek, utálom cserélgetni a fegyvereket. Abysst közben végigtoltam így Navia-val, bőven jó lesz ez neki. ;]

• Honor Magic5 Pro •

(#18896) CJ4567 válasza fpatrik17 (#18895) üzenetére


CJ4567
veterán

Én úgy örülök annak, hogy C6 Faruzannal végre elég Wanderer az abysshoz :C Nagyon tetszik Wanderer játékstílusa, így örülök annak, hogy végre nem kb. félgőzön tudom használni OW-ben, hanem tényleg oda tud csapni.

No Sana No Life

(#18897) xeon forever válasza fpatrik17 (#18893) üzenetére


xeon forever
addikt

Pedig a legjobb lenne a CSONTOS kard neki lehetoleg R5.
Ajanlott cel ertek 70+CR 200+CRDMG
F2P Shimenawa 2pcs Gladiator 2pcs es barmilyen geo artival.
$hopbol a Blackliff is Jo lehet, de abbol az R5 eleg drága.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18898) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Haliho skacok!
Mi a pálya? Van már skip gomb a párbeszédeknél? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18899) xeon forever válasza Sirandrish (#18898) üzenetére


xeon forever
addikt

Ott meg nem tartunk, de az artifact rendszer javult. :K
Egyebkent eleg Jo a story, nekem legalabbis tetszett. :R
A ket uj karakter is eleg Jo Lett a maga nemeben a plunge atk fun game.

A terulet meg nagyon fantasy lett gyonyoru szinvilaggal. (PS5-PC 4kHDR foleg)

En a story skip melle Remelem behozzak az ujrajatszhato storyt(persze a jutalmak nelkul) unalmas napokon Jo lenne egy ket back flash.

Meanwhile Hoyoverse:
;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18900) Sirandrish válasza xeon forever (#18899) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Újrajátszható story rewardok nélkül?
Tehát ingyen kínoznád magad? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.