Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) Shiro válasza xeon forever (#18650) üzenetére


Shiro
senior tag

C6 Ei burstje minden támadásnál 1 másodpercel csökkenti a csapattagok burstjének az időtartamát. (max 5 másodperc)
Pl ha 20-ról 15 másodpercre csökkented a CD-t, azzal gyakorlatilag 30% "tudnád" növelni a csapattagok végső (bónuszokkal megerősített) sebzését.

Azért a feltételes mód, mert a leírás szerint ez Ei a saját burstjének CD-jét nem tudja csökkenteni. Ez talán még nem lenne baj, ha a burstjének nem lenne 18 másodperces töltési ideje, s ez alá nem tudod vinni a rotáció időtartamát
Legtöbb karakternek 20 másodperc vagy az alatt van burst CD-je

Egyedül Mikonál tudnál nyerni valamit, mert neki 22 másodperces CD-je.


#DehyaDevTeam :DDD


Aztán lehet az egész lényegtelen, mert egy vagy két rotációval elintéz bármit. :))

(#18652) emiki6 válasza Shiro (#18651) üzenetére


emiki6
veterán

Én már raiden alapkitjével sem értek egyet és azon egyetlen conja sem segít. Legtöbbet a sig segít rajta, mert csökkenti a bennett függését, de az csak egy kisebb probléma.
Yelan-furina-healer teamen kívül én sehol nem használnám.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18653) xeon forever válasza emiki6 (#18652) üzenetére


xeon forever
addikt

Ne szóld már le a Raiden-Kazuha-Nahida-Kokomi csapatomat. :DDD
:U

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18654) emiki6 válasza xeon forever (#18653) üzenetére


emiki6
veterán

Dehogynem! ;]

C6-okból nekem Yelané a kedvencem, ha lehetne azt választanám, de helyette lett/lesz furina, navia, xianyun, arle, esetleg clorinde. ¯\_(ツ)_/¯

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18655) vakablak93


vakablak93
őstag

Sziasztok,

valakinél üthetnék egy bálnát? Navia talentjeihez kellene. A sztorival még nem tartok ott :DDD , bár már elég sokat behoztam a sok hónapos (inkább éves) lemaradásból. :))

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18656) vakablak93 válasza vakablak93 (#18655) üzenetére


vakablak93
őstag

Most látom közben le lehet ütni anélkül is a heti bosst hogy felnyitnám a sztoriban :W
akkor erről ennyit. :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18657) emiki6


emiki6
veterán

Csináltam egy kis Navia Xianyun Furina Zhong "calc"-ot, hogy mekkorát tudna Navia xy-nal plunge-olni minden buffal, (mindenki C0-on).

Xy helyett pl jeannel 70k helyett 44,5k. Tehát +55-60% plunge dmg.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18658) xeon forever válasza Shiro (#18651) üzenetére


xeon forever
addikt

Bennybül lehet Patakit csinalni..." A kör közepén állok"

15 sec ->10 sec. Duration: 12 sec. Tehat folyamatos a bonusz atk akkor... :U
Raadasul Benny kap Sac R5 fegyot es ER is megoldva ,nuke.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18659) F34R válasza emiki6 (#18654) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg sztem Neuvillette :D

(#18660) xeon forever válasza F34R (#18659) üzenetére


xeon forever
addikt

Nekem valamiert nem jon be. Olyan Fura, nem all ra a kezem az iranyitasra controllerel.
Mai napig a kedvenc karakterem Barbara, kar hogy nem egy 5* slappert csinaltak belole.

Egyebkent Barbara DPS-re mi a Jobb Artifact?
Most van hydro szettem, 1-1 mind a ket fajtabol amik egesz jok, egyik HP-s masik CRDMG sapkas....

Egy Barbara-Xingcso-Xiangling-Benny klasszikus csapaton agyalok OW-re a kovi par hetre. :R

Thoughts?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18661) xeon forever


xeon forever
addikt

Genshin Impact 4.4 Estimated Primogem and Wish CountT otal
Primogems/
Wishes/
Free to Play(Minden forras beleszamolva pl daily check in)
14420 primo
90wish
Welkin Moon
18620 primo
116 wish
Battle Pass and Welkin Moon
19940
124
:K

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18662) vakablak93


vakablak93
őstag

Ez a Navia nevettségesen jó karakter, bakker még messze nem vagyok vele kész, és már felveszi a versenyt ( vagy akár jobb is ) mint a legjobban kiépített karaktereim pl: Ganyu vagy Hu Tao, Raiden....
[link] [kép]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18663) emiki6 válasza vakablak93 (#18662) üzenetére


emiki6
veterán

Hutao-d mondjuk elég gyász. :D

Engedd el a CW-t, ha nincs jó (pláne a 4* gobletet), szereti a 4p shimenawa-t és 4p gilded dreams-et is, de 2p2p is működhet. Atk% sand helyett tégy rá HP%-t vagy EM-et, ha van jó.

Ja és leveleld fel a normal attack talentet, különben sose lesz erős. :R

[infographic] [kqm guide]

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18664) vakablak93 válasza emiki6 (#18663) üzenetére


vakablak93
őstag

Hu Tao jó ideje olyan amilyen, eszem ágában nincs neki bármit is szenvedni még. A shinemawat se fogom farmolni neki, mert annál nagyobb kínlódást még nem éltem meg. :D
Marad olyan amilyen, már régen nem használom.

De ha már így mondod a normal attack talent neki mire kell? Csak mert normál attackot vele sose használtam kb.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18665) emiki6 válasza vakablak93 (#18662) üzenetére


emiki6
veterán

Ganyu-ra pedig tégy egy bármilyen CR circletet.
Meltelni nem tudom szoktál e vele, ha igen, akkor nem árt adni neki EM-et is.

Raidenre tegyél még ER-t bőven. 240% egy jó ökölszabály. A Catch ebben sokat tud segíteni. Ha nem akarsz horgászni és marad a deathmatch, akkor a Sand-et cseréld ER-ra.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18666) emiki6 válasza vakablak93 (#18664) üzenetére


emiki6
veterán

Benyomod az E-t, az ad pyro infusiont és utána tolod a charged attackot (mondjuk dash cancel-lel, amiben segít a C1). A pyro infused charged attack-hoz is a normal attack talentet kell levelelni. :K
A skill felszintezése abban segít, hogy hutao HP-jának nagyobb része konvertálódjon attack-ká, ezzel erősítve a NA és CA sebzését.

Azért ha 2-3 hónapig szinte minden nap az emblem dominban költöd el a resint, akkor elég jó szintet el tudsz érni, a mostaninál sokkal jobbat. :R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18667) vakablak93 válasza emiki6 (#18665) üzenetére


vakablak93
őstag

Emblemmel nem akarok már kínlódni, 1 év volt ezt is összehozni ami most van....
Igen, majdnem minden nap abban a nyüves domainben..... :W

Amúgy sem használom már Radent, unalmas karakter.
Amíg neki kínkódtam az emblem farmolással esett az a pár db Shinemawa ami Navián meg Beidoun van.Eredetileg Ganyura szántam a Shinemawat, de sose lett olyan jó mint az a 4db wanderer...

Ganyura biztos nem teszek crit rate sisakot mert azzal kevesebbet üt, hiába a cr rate ha crit dmg nincs.
Sokszor kipróbáltam, hidd el, nem véletlen hagytam rajta azt amit.
Csak charged attacckal használom.

Navia main lesz nálam az már tuti, meg Ganyu, talán még neki egyszer nekiállok hátha összejön egy a mostanitól jobb artiszett, de arra még várni kell, mert sok időt fog Navia is elvinni.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18668) vakablak93 válasza emiki6 (#18666) üzenetére


vakablak93
őstag

Na köszi a magyarázatot, oké így már éetem miért mondod az alap atk talentet :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18669) emiki6 válasza vakablak93 (#18667) üzenetére


emiki6
veterán

Nálam ők vannak:

Standardokkal nem játszok.
Kazuha, Ganyu, Cyno, Raiden nyugdíjazva lett.
Miko, Shenhe, Nahida csak azért vannak, hogy meglegyenek, nincsenek használva. Shenhe vár egy jó és szimpatikus cryo dps-re.
Navia-ig Alhaithamot maineltem. Yelan állandó tag, Furina épp pihen, mert Naviához nem illik jól (még).
Ha kijön Xianyun, akkor lehet Yelant is félre tudom már majd tenni, nameg Furina kap megint reflektorfényt és jöhet a Navia plunge meta, ow-re meg a flappy bird-özés. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18670) xeon forever válasza vakablak93 (#18667) üzenetére


xeon forever
addikt

"Emblemmel nem akarok már kínlódni, 1 év volt ezt is összehozni ami most van...."
:DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18671) vakablak93 válasza emiki6 (#18669) üzenetére


vakablak93
őstag

Cynot nem ismerem nem tudom milyen játtszani vele.

Ganyut nem tudom nyugdíjazni mert az ijjásszattal érdekes marad a játék, jomóka a fejlövöldözés. (az kb tuti crit, ezért sem kell az egekbe tolni neki)

Shenhet mindig is szerettem volna, jo lenne Ganyu mellé buffnak, de nem esett ki. (remélem nem tévedek)
Viszont HuTao nyugdíjjazásával felszabadult Mona, így most őt raktam mellé.

Nahida ugyan kiesett, de még nem húztam fel, és Raden nyugdíjjazásával igazából nem is tudnék micsinálni vele már.
De ettől nem bánom hogy kiszedtem, mert halál kawaii :B

A Xianyunról szóló részt nem is értem mit írsz :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18672) vakablak93 válasza xeon forever (#18670) üzenetére


vakablak93
őstag

Szép gyűjtemény :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18673) emiki6 válasza vakablak93 (#18671) üzenetére


emiki6
veterán

Xianyun burst-je 16mp erejéig ad egy magasugrást minden karakternek, így bárki képes vele plunge-olni.
A flappy bird meg xianyun skill-jére utal, ami egy elrugaszkodás és 2 pici ugrás. A 2 pici ugrás a flappy bird játékra emlékeztet, ami egy időben nagyon népszerű volt. C1-en két skill van, azzal már egész jól lehet haladni, mégha nem is yelan szinten. Bár én is most látom, hogy elfelejtettem, hogy tud szökdécselni is, ami távolsági közlekedésre hatékonyabb.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18674) vakablak93 válasza emiki6 (#18673) üzenetére


vakablak93
őstag

Így már értem, ja hogy egy ilyen játékra gondolsz, érdekes, nosztalgikus lehet.

Yelant miért szeretned nyugdíjjazni? Annyival jobb lesz akit a hejére tennél?
Nagyon sokszor emlegetitek hogy szedjem ki ha tudom, ezért érdekelne nagyon.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18675) emiki6 válasza vakablak93 (#18674) üzenetére


emiki6
veterán

Nyugdíjazni nem fogom, nem is akarom, egyik, ha nem a kedvenc unit-om (Wayne is így van vele). Alternatívát (de nem wanderert!) szeretnék ow-re, mert fájdalmat okoz ha nélküle próbálok eljutni A-ból B-be, annyival lassabb (sayu és lynette nekem nem elég jó alternatívák). Egy C1 xianyun talán tudja majd hozni C1 yelan ow kényelmének a felét, kétharmadát (tehát biztos, hogy downgrade lesz közlekedés szempontjából, a kérdés az, hogy még elviselhető mértékben e). Ha csak C0 sikerül, akkor lehet marad továbbra is yelan a csapatban.

Yelan febr 7-én lett kihúzva, azóta lényegében mindenhova viszem. Xy azért kéne, hogy furinát ne csak yelan mellett tudjam használni, de yelan helyett is. Illetve jelenleg nincs jó módom Navia-val Furinát használni, xy-nal lesz (és akkor bennettől is szabadulhatok, őt nem szeretem).

Nálam yelan, furina, alhaitham és navia a top karakterek és úgy tervezem, hogy xianyun is melléjük kerül, de majd kiderül mennyire fog tetszeni. Yelan, alhi és navia már sig-et is kaptak, furinak sajnos nem esett ki.

Yelan amúgy hutao egyik legjobb csapattársa, raiden egyik legjobb csapata szerintem a yelan-furina-jean csapat. Navia mellé is jól illik yelan (zhong-yelan-ben most a harci csapatom, xy-furi-zhong lesz majd az új).

-

Xianyun skilljének a becsapódás után lebegő animációja nagyon emlékeztetett valamire, így elkezdtem tánc stílusokat nézni háta. Nem találtam meg amit kerestem, de láttam durva dolgokat, gondoltam megosztom:
Javierr Gliding Seamlessly!
Tutorial on how to float (wait for it)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18676) Shiro válasza emiki6 (#18673) üzenetére


Shiro
senior tag

Ha már említed, akkor a Hoyo első játéka is a Flappy Bird mechanikájára épült. :DDD

(#18677) xeon forever válasza vakablak93 (#18674) üzenetére


xeon forever
addikt

Mindenképp menj majd rá. :R
Ow es Bossok Ellen nagyon hasznos.

Nekem mostanaban perverzitasom lett. Sacrificial fegyok R5 re felhuzasa, es igy kapott Yelan is egyet.

80% esellyel nincs cooldown a skillnek igy, ezert open world utazasra az egyik leghasznosabb karakter. Illetve Abyssban is szinte folyamatosan fel van töltve a Burst.

Hutao, Raiden, Alhaithaim,Ayaka melle szinte kotelezo igy csapattarsnak pl mint support/sub DPS.

Hutao csapat pl Yelan xingcso Benny Hutao---itt ilyen sorrendben is nyomod El a burstjeiket, amig Hutao skillet aktivalod es Jon a 100k charged atk. :U

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18678) F34R válasza xeon forever (#18660) üzenetére


F34R
nagyúr

Barbaranak a WT a legjobb es Vapeben tud nagyot slappelni. tehat kell egy Xiangling, Bennet, Furina a buff miatt. Tetszolegesen Kazuha is lehet XL helyett.

(#18679) xeon forever válasza F34R (#18678) üzenetére


xeon forever
addikt

Ranezek. Köszi az otletet. :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18680) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Héten nekiálltam felhúzni Navia-t. Most lvl 80, 8-as skill talenttel, Serpent Spine, 85/162 crit, ~135 energy recharge. Bedobtam mellé Zhonglit Favonius-szal, Xiangling, Bennett és kipróbáltam Abyssban mit tud... Kimondottan tetszik a playstyle, nagyon szórakoztató és szuper, hogy nem full GEO teamre lett tervezve, így végre van egy jó Geo DPS-em, aki mellé nem kell 2-3 plussz supportot kiépíteni. :K (Geo karakterekből csak Zhonglit építettem ki eddig.)

Már most 200k+ skill sebzéseket produkál, imádom! Első félidőt végig is vittem vele és simán hozta amit kell még ilyen "kezdő" setupban is. Szerintem simán lesz ez 300k+ mire ráérzek és kap egy két upgradet. Főleg, ha majd sikerülne Furina-t is behúzni. ;]

• Honor Magic5 Pro •

(#18681) fpatrik17 válasza fpatrik17 (#18680) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Más:
Exploration-re ti milyen team-et használtok?

Jelenleg Fischl-Yelan-Sayu-Kazuha team-mel tolom és messze ez az eddigi legjobb a meglévő karaktereimből összeállítva, viszont kíváncsi lennék ti mivel toljátok.

Indoklás a csapathoz:
- Anemo Resonance: -15% Stamina, +10% Futi speed, -5% Skill CD
- Futáshoz Yelan skill, aztán átváltás Sayu skillre és ez a kettőt rotálva nagyon tempós a felfedezés
- Kazuha skill a loot összegyűjtéshez (emiatt ő nálam kihagyhatatlan, utálok rohangálni az tömegfájtok utáni dropokért). Továbbá mászásnál, magassabbra ugrásoknál is nagyon jól jön
- Sayu a gyors és hosszú guruláson felül nagyon jó healer, tehát a survivability se gond és energybe is besegít. (C6 EM build + Favonius)
- Harc: Fischl Skill, Yelan skill -> ulti, aztán Anemo karakterek és vissza. Eddig minden kontenten, mint kés a vajon. Mostanában Domain farmolásnál se cserélem át őket, csak ha nagyon muszáj. Max 30 sec körül eddig megvolt minden szoba.

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#18682) CJ4567 válasza fpatrik17 (#18681) üzenetére


CJ4567
veterán

Éppen akiknek a namecardja kell, amúgy meg Wanderer-Yelan-Furina-Kazuha.

No Sana No Life

(#18683) vakablak93 válasza fpatrik17 (#18680) üzenetére


vakablak93
őstag

Minden szavaddal egyetértek kb. :DD

Hasonló nálam is a szitu, eszméletlen jó a karakterrel játtszani :K , csak én Noellt tettem oda nem az öregsarkányt.
Nagyon bejön hogy végre egy csapat amiben azt érzem a pancélos cselédnek is heje van.( tudom nem való ide, de nekem bejön)

Legjobb benne hogy nem egy dögunalmas mintát kell vele követni mint egy Radennel pl...

Xeon/emiki6: meggyőztetek ha legközelebb jön Yelan akkor megoróbálom kiszedni :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18684) emiki6 válasza fpatrik17 (#18681) üzenetére


emiki6
veterán

Elég bonyolult, ha így belegondolok. :D

Igazából ez egy oda-vissza ható tervezés eredménye. Meta csapatokat rakok össze a saját ízlésem szerint és amikor ezeket összerakom, akkor a kellően magas output mellett szempont az is, hogy minél mobilisabb legyen és minél kevésbé burst függő, mivel a játék javarésze OW-ban játszódik.
Olyan karaktereket húzok ki, akik szimpatikusak és akikkel szimpatikus csapatokat tudok alakítani. Nem tagadom, egyre inkább a tall female karaktereken van a hangsúly, de néha van kivétel, ha jó a dizájn és kit (alhi, furi). Alapvetően a short femaleket és lolikat kerülöm, mert nem lehet velük bunnyhoppolni, a short male-ek pedig túl kisfiúsak, ami szerintem béna.
Ha egy karakter szimpatikus, akkor elkezdek agyalni, hogy a meglévő kedves karaktereimmel milyen jó csapatokat tudnék összeraktni, ami megfelel a korábban említett szempontoknak.

Wanderert nem húzom ki, mert nem tetszik a karakter. Sayu és Lynette sem tetszenek különösképp és nem is olyan jók. Anemo res miatt nem fogok két anemo-t vinni, pláne amíg az első igazán szimpatikus anemo karakter xianyun.
Viszont kell valaki a csapatba, aki könnyíti a közlekedést, ezért C1 Yelan mindig ott van, amikor a csapataim megtervezem szempont, hogy Yelan hasznos tagja legyen. Ha Xy jó alternatíva lesz, akkor szempont lesz, hogy vagy [yelan] vagy [furi és xy] legyen hasznos tag harcmechanikailag.

Kazu volt az első event 5*-om, így sokáig alapvető tag volt, aztán jött alhaitham, aki számomra nem nyújtott kevesebbet mobilitásban, kazuha nyugdíjazódott.
A játék igazán Yelan C1-gyel vált kellemessé, Alhi-Yelan lett a keménymag, melléjük vittem Shinobut vagy EM raident HB triggernek és zhongilt, kirarát, később nahidát. Shinobut kifejezetten megszerettem ezidő alatt, legjobb OW healer.
Furina megszerzésével idő volt, mire beállt a dolog, először Yelant cseréltem le rá (nahi furi alhi kuk), majd megnéztem mivan, ha Nahida helyett viszem (furi yelan alhi kuki), utóbbi lett a befutó, egészen Navia-ig, aki alhaithamot váltotta. Navia-yelan-furi-kuki is működne, de jelenleg Navia-yelan-zhong-benny-t szoktam vinni, mert általános domainekre az jó. Most noblesset farmolok, oda kell kazuha, így benny helyett ő van benthagyva.
Xy megjelenésével megnyílik a furi-yelan-navia-xy csapat, remélem beválik.

Karakterek:
- Kazuha számomra annyira nem hasznos. A loot gyűjtése és E-je nem hiányzik annyira, hogy szempont legyen.
- Cyno-t a megszerzése után hamar nyugdíjaztam, OW-re számomra elviselhetetlen a használata és harcra sem annyira jó.
- Ganyu nem lenne rossz, de nem sebez elég nagyot önmagában és alacsony is. Nameg nem dinamikus a charged shot playstyle.
- Raidennel sok bajom van. HB triggernek QoL-ben Kuki downgrade. Sima builddel használható, ha jó sok ER van rajta és nem túl erős. Cserébe a karakterdizájn gyönyörű és az a haj... Raiden-furina-yelan-kuki/xy csapata érdemel egyedül említést. :K (xy sajnos csak lehetővé fogja tenni neki a plungot, de buffot nem fog rá adni.)
- Alhi számomra Kazuha sidegrade mobilitásban, a teleportjával magasabbra lehet jutni de csak a földről. Az, hogy erős carry, az E-jében ott van minden ereje és nagyon dinamikus kifejezetten kellemessé teszi a harcot vele, OW-re kiváló.
- Nahida... Nálam a cukiság nem szempont, amiatt nem választom be, pláne, hogy pöttöm, így a közlekedés vele nyűg, fieldtime-ja kimerül emiatt az E cast-ban. Cuccok összeszedésére csak akkor jó, ha azok nehezen megközelíthetőek, de ő rálát és a hatáskörében vannak. Ha tudna crystalfly-t összeszedni, akkor vinném, de így abszolút lecserélhető.
- Yelan skillje egy nitro-s sprint, amialatt töltődik vissza a stamina. Csak akkor nincsenek stamina gondjaim, ha C1 yelan csapattag (sayu és lynette ezt nem tudják). A hilik általában 1 skilltől fekszenek, de ha kell van mégegy skill és ott a spéci shot is, amit AoE-ben a skill tölt vissza. Bossokhoz, domainekre meg ott a Q a nagy sebzésért.
- Navia akár alhi egy skill orientált on-field dps. A gyengébb mobokat egy lövéssel agyonlövi, erősebbeket is pikkpakk szét tud kapni némi csapatmunkával.
- Zhongli bányászásra jó, pajzsa kényelmes, de a healerek jobbak OW-re szerintem.
- Miko nagyon jó afk unit, de elég unalmas is. Mivel sebzésen kívül mást nem ad, így nincs jó okom vinni.
- Furina dizájnja top tier, a vizenjárás egy jópofa ow opció. Legjobb afk unit, nagy előny a gyors cast és long duration. Hátrány, hogy élettelen tárgyakat támadva is szívják le a hp-t az állatkái, valamint furina alacsony, így vizenjárva nem lehet bunyhoppolni. Healelni is tud akár Shinobu.
- Shinobu legjobb OW healer és transzformatív trigger. Egy unit, aki off field brutálisakat tud sebezni hb-ok, overloaded és electrocharged triggerelésével. Legjobb EM unit szerintem kazuha mellett. Kezdetekben bajlódtam EM Lisával, Shinobuval sokkal jobb az.
- Kirara nem lenne rossz, de annyira nem gyors. Mászásban segít, de nem olyan sokat. Igazából felejthető, bár elég cuki.

Uhh, jó hosszú lett. :DDD

-

Xeon:

"After damaging an opponent with an Elemental Skill, the skill has a 80% chance to end its own CD. Can only occur once every 16s."

Tehát 16 másodpercenként, ha sebzel a skillel, akkor van 80% esélyed CD resetre. Nem egy jó üzlet. :N

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18685) CJ4567 válasza xeon forever (#18677) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem a Yelan-om egy R4 Fav bow-ot használ, 58/158 231% ER, sosincs ER gondom és így a csapattársaknak is ad egy kis energiát.

No Sana No Life

(#18686) Mike válasza emiki6 (#18684) üzenetére


Mike
veterán

hű mennyire másképp játszom ezzel a játékkal :)

Alap csapat Zhongli a pajzs miatt, Kazu mert brutál karakter, Bennett gyógyit, buffol, plusz általában ő üti a legnagyobbat régebben az utolsó volt Razor, most már inkább Csongi. ők bányászásra is jók.

akkor van egy csapat amiben Nahida és Cyno van, Bennett és Kazu melett, úgy hívom a tapicska csapat, mert tök jó tapicskáló hagja van ahogy a kövön mennek mezítláb :)

a következő ha Kazuval ugrálás már uncsi, illetve Story missiont csinálok: Aeter, a szeles nyomozó csávónak a nevét nem bírom megjegyzeni, Barbara, a negyedik meg ami éppen kell

van egy kajás csapat ami bányászásra, kajagyűjtésre használok, ebben Zhongli van, meg a Horizonos csaj, akit le fogok cserélni a cica csajra, mert az jobban tetszik, meg vmi claymore-os

és van a Fatui elleni csapat, mert a base csapat a puskás faszira nem alkalmas, szóval van benne egy Barbara is

leginkább a mezítlábasokkal szoktam játszani :)

Kik vannak felhúzva: hűha csak tudjam fejből:
Zhongli: pajzs, bánya
Traveler, mert ő a főszereplő
Kazuha mert szimpatikus és erős a reakciója
Bennett mert kedvelem amilyen szánalmas ) plusz buff és gyógyítás
Chongi mert ő volt meg az elejétől fogva bár hosszú ideig Razor-t preferáltam, nem őt
Razor volt az első kari aki tetszett az előzetesekben, ha nem kapom meg az elején, lehet nem is Genshinezek
Nahida mert dednro, meg aranyos
Cyno mert tetszik a ruhája és a tombolása
Barabara mert vizes és gyógyít
Fishl ijász, néha hasznos az ijász, de személyiségét nem szeretem
szeles nyomozó, mert tetszik ahogy rugdos
vizesgyerek harisnyatartóval, fogalmam sincs miért húztam fel, aztán kiderült hogy elég jó, bár alig használom
a többiekre nem emlékszem :)

[ Szerkesztve ]

(#18687) emiki6 válasza Mike (#18686) üzenetére


emiki6
veterán

Én szerintem raiden miatt játszom a játékkal, a splash artja révén találtam rá a genshinre. A dizájnját, marketingjét nagyon eltalálták.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18688) F34R válasza Mike (#18686) üzenetére


F34R
nagyúr

AR15-n ragadtal ? :DDD

(#18689) Mike válasza F34R (#18688) üzenetére


Mike
veterán

:DDD néha úgy érzem :) nagyon csúnyán parlagon vannak hagyva karakterek, 5*-osok is. úgy vagyok vele, hogy farmol a f*om :D

[ Szerkesztve ]

(#18690) vakablak93


vakablak93
őstag

Shiro,

kicsit későn láttam bocsi, hozzáférést megadtam neked is. :R

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18691) xeon forever válasza vakablak93 (#18690) üzenetére


xeon forever
addikt

;] lol

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18692) F34R válasza vakablak93 (#18690) üzenetére


F34R
nagyúr

Credit cardhoz ?? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18693) vakablak93 válasza F34R (#18692) üzenetére


vakablak93
őstag

Nem, ahhoz nem :DDD Mondjuk nincs is hitelkártyám szerencsére :DD

Ez a kincskeresős event nem is rossz, egész jópofa, a harcos kicsit uncsi, mármint eléggé "navia/furina kipróbálósnak" tűnik.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18694) xeon forever


xeon forever
addikt

Na vegre az osszes meglevo 5* Lvl90... :B
Marcsak 8 4* van hatra.... ;]

Most konyv farmolas kovetkezik, aztan megint lvl up material.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18695) emiki6


emiki6
veterán

A
Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni shimashita
Banished from the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside
-ben van egy kiköpött Noelle (Ruti). :D

2018-as a manga, lehet az ihlette noelle dizájnját? 🤔

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18696) xeon forever válasza vakablak93 (#18693) üzenetére


xeon forever
addikt

Naviad hogy all?
En eloszor feltolom talenteket lvl 9-re utanameg Artifaktok jonnek(Mindenkinek is) ezt a par szerncsetlent a sor vegen csak felhuzom egy honap alatt. :U

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18697) vakablak93 válasza xeon forever (#18696) üzenetére


vakablak93
őstag

A ti mércétekkel gondolom sehogy, az enyémmel egész jól. Ma este 10-es lesz a skillje is.
Előre kifarmolom neki a mora+talentkönyvet a 3 koronához.
Az első karakter akinél értelmét látom a 3x10 talentnek.

Amint ezek megvannak nekiállok kifarmolni a saját artiszettjét, a rajta lévő átmeneti szett, az részben Beidouról meg Yae Mikorolól van, csak addig.

#18694 Egyébként gratula csak végig értér a végnélküli soron :DDD

#18695 emiki6: igen, a hőshugica rajza valóban nagyon hasonlít de a személyisége már nem. De a rajzot lehet erről mintázták.

Am ennek is most jön a 2. évada idén :K

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18698) xeon forever válasza vakablak93 (#18697) üzenetére


xeon forever
addikt

Mar megy, 2 resze tuti kint van.
Neked sokkal jobb mint nekem. Artikkal se tudom jelenleg kompenzalni a tiedhez képest Naviat.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18699) xeon forever


xeon forever
addikt

Na ez jott ossze....2pcs glad/2pcs shime
Off piece geo....
egesz Jo Lett..
Talentek 2-2-2
80k skill bül..

Team

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18700) vakablak93 válasza xeon forever (#18699) üzenetére


vakablak93
őstag

:C Remek akkor jöhetsz coopozni mostmár.
Majd megyünk a Navia nővérekkel :D

Én a kryo gyökérrel szoktam viccelődni, leteszem Xiangling maciját, az leszedi a palyzsot utána meg 1 lövés a boss :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.